Lexy – Paulina Hornik: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Lexy wychodząca na konferencję

Typy na Lexy – Paulina Hornik, High League 6. Na rozpisce sobotniej gali High League 6 znalazło się jedno miejsce dla walki kobiet. Mowa tu oczywiście o pojedynku Lexy Chaplin z Pauliną Hornik. Nie będziemy pisać o osobistych wydarzeniach obu pań, ale skupimy się na sportowym aspekcie tego pojedynku. Powiemy o doświadczeniu i postawie jednej i drugiej zawodniczki i wybierzemy najciekawsze typy na Lexy – Hornik! Zapraszam więc do lektury.

baner lexy - hornik

Lexy – Paulina Hornik, typy i przewidywania

Nim wybierzemy najciekawsze typy na Lexy – Hornik, warto przeanalizować dotychczasowe występy obu zawodniczek, ale z dziennikarskiego obowiązku wspomnę również o naszych pozostałych typach na High League! Przechodząc zatem do Lexy, ta ma za sobą już 3 pojedynki w oktagonie i z każdym kolejnym, widać było u niej szeroko rozumiany postęp. Chaplin w swoim debiucie okazała się słabsza od Natsu, jednakże w drugiej walce zdołała pokonać Fagatę, a następnie wzięła udany rewanż z Karczmarczyk. Wspomniany progres widać było między innymi właśnie w ostatnim pojedynku, gdzie Lexy pokazała imponującą, jak na krótko trenującego freaka, stójkę i niezłą technikę. Bukmacherzy stawiają ją w roli gigantycznego faworyta najbliższego starcia, lecz czy faktycznie potencjalne zwycięstwo przyjdzie aż tak łatwo?

By wybrać możliwie najbardziej opłacalne Lexy – Hornik typy, warto powiedzieć także kilka zdań o rywalce popularnej Chaplin. Paulina Hornik swój pierwszy pojedynek w MMA stoczyła w organizacji Prime Show, gdzie pokonała inną debiutantkę w osobie Martyny Zbirańskiej. Gołym okiem widać było, że technika, jak i same umiejętności w przypadku Hornik nie stoją na najwyższym poziomie, jednak nie można nie docenić całkiem silnego uderzenia i dobrego zasięgu rąk. Spodziewam się, że stójka i seryjnie wyprowadzane ciosy to jedyny element, w którym Hornik może upatrywać swojej szansy na zwycięstwo z Lexy. We wszystkich innych płaszczyznach i aspektach walki to Chaplin powinna dominować, a wybierając już pierwsze typy na Lexy – Hornik, stawiam na szybkie zakończenie walki, bo już w 1. rundzie!

koniec walki w 1. rundzie
Kurs: 1.70
Zagraj!

Lexy – Paulina Hornik, kursy bukmacherskie

Jak już wspomniałem, bukmacher w osobie Fortuny, u którego możecie wykorzystać nasz kod promocyjny, wyraźnie faworyzuje Lexy. Ma to związek z większym doświadczeniem owej zawodniczki, jak i ze wspomnianym postępem, który w jej przypadku widać gołym okiem. Dodajmy, że rywalka Hornik z jej debiutu nie była zbyt mocna i nie sprawiła Paulinie większych problemów, a starcie z mającą już jakieś pojęcie o MMA Lexy będzie dla niej nieporównywalnie trudniejszym wyzwaniem! Poniżej aktualne kursy na Lexy – Hornik:

kursy na zwycięstwo

Fortuna
1.10
Lexy wygra
5.81
Hornik wygra
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

Wiemy już, że wyraźną faworytką omawianej walki będzie Lexy Chaplin i nie zdziwi mnie fakt, jeżeli przytłaczająca większość kibiców obstawi właśnie jej zwycięstwo. Teoretycznie rzecz biorąc, wspomniana Lexy może chcieć powalczyć nieco dłużej i wybadać swoją przeciwniczkę, chociaż w mojej opinii szanse na taki scenariusz są minimalne, a samo starcie zakończy się najpewniej bardzo szybko. Niemniej jednak poniżej znajdziecie zestaw kursów na wygraną Lexy przed czasem lub na punkty:

kursy na wygraną Lexy przed czasem

Fortuna
1.18
Lexy wygra przed czasem
3.79
Lexy nie wygra przed czasem
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Lexy Chaplin – Paulina Hornik kto wygra walkę?

Kto wygra pojedynek Lexy – Hornik? Jak już wiemy, zdecydowaną faworytką owego starcia jest Lexy, która dysponuje większym doświadczeniem, potrafi walczyć w stójce i najpewniej będzie odporna na stres związany z wyjściem do oktagonu. Hornik swojej szansy na zwycięstwo może upatrywać w ulokowaniem czystego ciosu, bowiem Lexy pokazała już nie raz, że dysponuje dobrą kondycją i potrafi rozłożyć siły na cały pojedynek, a jej obalenie jest piekielnie trudne. Kto Waszym zdaniem wygra pojedynek Lexy – Hornik?

High League 6: Lexy Chaplin – Paulina Hornik

kto wygra walkę?
L. Chaplin 100%
P. Hornik 0%
12+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • L. Chaplin
  • P. Hornik

 

Typy na Lexy – Paulina Hornik

Jeżeli chodzi o inne, warte gry typy na Lexy – Hornik, to uważam, że można się również skusić na zakład dotyczący końca walki już w pierwszej minucie pojedynku. W teorii taki scenariusz wydaje się trudny do spełnienia, jednak uważam, że przewaga Lexy w sile ciosu, technice i doświadczeniu będzie bardzo widoczna. Walki kobiet na galach freak-fightowych już niejednokrotnie znajdywały błyskawiczne zakończenie i uważam, że także w przypadku starcia Lexy – Hornik, nie można wykluczyć takiego scenariusza. Powodzenia!

walka zakończy się w 60 sekund
Kurs: 2.75
Zagraj!

fot. Pressfocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze