Paweł Jóźwiak – Marcin Najman: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Marcin Najman po wygranej walce

Typy na Paweł Jóźwiak – Marcin Najman, High League 6. O tym, że dojdzie do rewanżu między Pawłem Jóźwiakiem, a Marcinem Najmanem, wiedzieliśmy już w zasadzie od dawna. “Prezes FEN” wskoczył w miejsce Jacka Murańskiego i powalczy o drugie zwycięstwo nad El Testosteronem. Jak może potoczyć się ta walka i jakie Jóźwiak – Najman typy warto obstawić na swoim kuponie? Zapraszam do sprawdzenia.

baner fortuna pasha - dubiel

Paweł Jóźwiak – Marcin Najman, typy i przewidywania

Wybierając typy na Jóźwiak – Najman, należy nie tylko zwrócić uwagę na przygotowania i formę obu zawodników, ale także mieć w pamięci ich pierwsze starcie. Wówczas “Prezes FEN” błyskawicznie sprowadził rywala do parteru i tam zakończył walkę w błyskawicznym czasie. Następnie Jóźwiak wystąpił w walce wieczoru gali Fame MMA i po znakomitej wojnie z “Boxdelem” finalnie przegrał. Nie można jednak powiedzieć, by wiekowy już zawodnik nie zostawił w rzymskiej klatce serca i nie pokazał charakteru. Oczywiście werdykt i sposób zakończenia walki był mocno kontrowersyjny, jednak Jóźwiak udowodnił, że dysponuje twardą szczęką, oraz imponującą jak na swój wiek kondycją. Także w najbliższym starciu na High League 6, 49-latek jest stawiany w roli faworyta. Nim powiemy sobie o formie “El Testosterona” i wybierzemy najlepsze Jóźwiak – Najman typy, przypomnę jeszcze o pozostałych analizach i typach na High League 6!

Wracając do samej analizy, Najman po dwóch wygranych walkach ze słabszymi rywalami nie miał nic do powiedzenia w pierwszym pojedynku z Jóźwiakiem i przegrał owe starcie błyskawicznie, ale o tym już pisaliśmy. Wiele wskazuje na to, iż były pięściarz przygotowuje się do najbliższego rewanżu na prawdę solidnie, a na social mediach Najmana znajdziemy masę filmików z przygotowań. Inna sprawa, że podobne “popisy” Najmana obserwujemy przed każdym kolejnym pojedynkiem, lecz gdy przyjdzie zmierzyć się z silniejszym rywalem, na niewiele zdają się całe te przygotowania. Jóźwiak z pewnością nie położy się po ciosie Najmana, powinien też wybronić możliwe próby obalenia. W mojej opinii rewanżu nie będzie i ponownie to “Prezes FEN” okaże się lepszy, a typy na Jóźwiak – Najman na wygraną tego pierwszego są warte gry!

P. Jóźwiak wygra
Kurs: 1.65
Zagraj!

Paweł Jóźwiak – Marcin Najman, kursy bukmacherskie

Jak już wspomniałem, faworytem omawianego pojedynku jest Paweł Jóźwiak, jednak różnice w kursach są dość nieznaczne. Po ogłoszeniu walki kursy na zwycięstwo Najmana były znacznie wyższe, lecz być może bukmacherzy nieco zmienili swoją optykę obserwując przygotowania do walki “El Testosterona”. Aktualne kursy na Jóźwiak – Najman w Fortunie prezentują się następująco:

kursy na zwycięstwo

Fortuna
1.98
Najman wygra
1.65
Jóźwiak wygra
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

Jeżeli szukacie typów do kuponu AKO, to w mojej opinii warto zainteresować się typami na Jóźwiak – Najman, które to dotyczą braku zwycięstwa “El Testosterona” przed czasem. “Prezes FEN” w starciu z “Boxdelem” udowodnił, że dysponuje na prawdę solidną odpornością na ciosy i potrafi “wystać” prawdziwe bomby. Sądzę, że o ile Najman dysponuje mocnym sierpem, to szybkość uderzenia nie jest już taka jak za dawnych lat, a Jóźwiakowi uda się dotrwać do końca walki lub wygrać przed czasem. Poniżej kursy na Jóźwiak – Najman dotyczące zwycięstwa tego drugiego przed czasem:

kursy na wygraną Najmana przed czasem

Fortuna
2.50
Najman wygra przed czasem
1.43
Najman nie wygra przed czasem
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak – Marcin “El Testosteron” Najman kto wygra walkę?

Jak już wspomniałem, w tym starciu stawiam na zwycięstwo Pawła Jóźwiaka. Sądzę, że Najman wyjdzie do oktagonu po kolejną wypłatę, lecz w sytuacji zagrożenia lub gdy Jóźwiak trafi mocnym ciosem, “El Testosteron” położy się, bądź odklepie, do czego się już z resztą przyzwyczailiśmy. Uważam, że Jóźwiak dysponuje też znacznie lepszą techniką i jest zawodnikiem o zdecydowanie silniejszym charakterze. W walce Jóźwiak – Najman stawiam na zwycięstwo tego pierwszego! Przypominam, że High League 6 obstawicie w Fortunie, u którego bukmachera warto wykorzystać nasz kod promocyjny!

High League 6: Paweł Jóźwiak – Marcin Najman

kto wygra walkę?
P. Jóźwiak 50%
M. Najman 50%
2+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • P. Jóźwiak
  • M. Najman

 

Typy na Paweł Jóźwiak – Marcin Najman

Inne, interesujące typy na Jóźwiak – Najman dotyczą zwycięstwa “Prezesa FEN” przed czasem. Zawodnik ten dysponuje bardzo mocnym uderzeniem, które poczuł między innymi “Boxdel” i potrafi sprawnie sprowadzić pojedynek do parteru, co zobaczyliśmy w pierwszym pojedynku obu panów. Najman nie dysponuje już taką kondycją, jak niegdyś i zdecydowaną większość swoich przegranych walk, kończył jeszcze przed czasem. Jóźwiak – Najman typy na wygraną “Prezesa FEN” przed czasem są w mojej opinii warte gry!

P. Jóźwiak wygra przed czasem
Kurs: 2.00
Zagraj!

fot. Pressfocus

FAQ

Jaki jest kurs na zwycięstwo Najmana z Jóźwiakiem na High League 6?

Kurs na zwycięstwo Najmana z Jóźwiakiem na High League 6 w Fortunie to 1.98.

Jaki jest kurs na zwycięstwo Jóźwiaka z Najmanem na High League 6?

Kurs na zwycięstwo Jóźwiaka z Najmanem na High League 6 w Fortunie to 1.65.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze