Bukmacher bez podatku | Jak zachować pełną wygraną?

Oferta bukmacherów

Każdy z nas nie raz marzył o czystym zarobku, bez płacenia podatku. W życiu codziennym tak naprawdę mamy z nimi do czynienia na każdym kroku. Od każdej zarobionej kwoty odliczany jest podatek. Podobnie jest z zakładami bukmacherskimi, które również musimy opodatkować. Z pewnością chciałbyś otrzymać 100% wygranej, prawda? Dobrze się składa! Dzięki ofercie – bukmacher bez podatku, twoja wygranie nie zostanie obniżona. W tym artykule dowiesz się, którzy bukmacherzy oferują tę promocję, oraz na czym ona polega.

Bukmacher bez podatku – na czym polega promocja?

Wygrane z zakładów bukmacherskich, tak jak wszystkie zarobki, podlegają opodatkowaniu. Bukmacherzy, chcąc zarobić na swojej działalności, przenoszą podatek na użytkownika. Oto informacje, o których każdy typer powinien wiedzieć.

Istnieją dwa podatki, które odlicza się od twojej stawki:

 • Pierwszy z nich, to podatek odliczany przez państwo. Wynosi on 12% twojej stawki. Bukmacher mnoży twoją stawkę przez współczynnik 0,88, a następnie przez kurs. Dlatego, jeżeli obstawisz 50 zł z kursem 2,00, otrzymasz wygraną w wysokości 88 zł, zamiast 100 zł.
 • Drugi to podatek od wygranej, który jest naliczany tylko i wyłącznie, gdy twoja wygrana jest wyższa niż 2280 zł i wynosi 10%. Dlatego, jeżeli obstawiasz niższe kwoty, nie powinieneś się nim martwić.

Jak w takim razie działa promocja?

Otóż, gdy spełnisz pewne warunki podane przez bukmachera, twoja wygrana będzie wyższa o pewien procent. Najczęściej jest to 14%, co całkowicie pokrywa podatek odliczany przez państwo.

Gdzie znajdę bukmachera z promocją bez podatku?

Na rynku znajduje się kilka firm bukmacherskich, które wprowadzają ofertę bukmachera bez podatku. Warto korzystać z takich okazji, otrzymując pełną wypłatę. Czasem w grę wchodzi całkiem niezła sumka, dlatego warto zainteresować się tą promocją.

Bukmacherzy bez podatku

 

Bukmacherzy bez podatku to:

 • BETFAN

Bukmacher, którego twarzą jest Mariusz Pudzianowski, jest zdecydowanym liderem tej promocji. Mamy tutaj nieograniczoną możliwość obstawiania bez podatku. Jest to jedyny legalny bukmacher, u którego oferta trwa 24 godziny na dobę, przez cały rok. Warunek, który należy spełnić, jest prosty.

Aby wziąć udział w promocji BETFAN – bukmacher bez podatku i zdobyć bonus 14%, musisz stworzyć kupon z przynajmniej trzema zdarzeniami, których minimalny kurs nie będzie niższy niż 1.35. Aby zobaczyć pełną ofertę tego bukmachera, zapraszam do odwiedzenia artykułu o BETFANie.

Jeżeli nie masz jeszcze założonego konta, zarejestruj się, wpisując kod promocyjny “3100PLN”, dzięki któremu zdobędziesz dodatkowe promocje.

 • Fortuna

Wprowadza ona tak zwane Happy Hours, wybierając dzień oraz godzinę, kiedy to bonus za wygraną wynosi 14%. Sprawia to, że użytkownicy biorący udział w zakładach bukmacherskich są w stanie zaoszczędzić pieniądze przeznaczone na podatek. Aby wziąć udział w promocji, należy śledzić na bieżąco działania bukmachera, który wprowadza ją w wybranym dla siebie terminie.

Jeśli jesteś zainteresowany Fortuną, odwiedź poświęcony jej artykuł.

 • forBET

Jest to bukmacher, który jako pierwszy w swojej ofercie posiadał obstawianie zakładów bez odprowadzania podatku. Jego bonus również wynosi 14% od wygranej. Promocja forBET nie trwa przez cały czas, tak jak w przypadku bukmachera Fortuny pojawia się ona w różnych dniach tygodnia. Aby trafić na odpowiedni dzień, należy systematycznie śledzić ofertę bukmachera. Na szczęście każdą nowinkę związaną z najnowszymi promocjami jesteś w stanie znaleźć na naszej stronie. Znajdziesz tu również więcej informacji o forBET.

Bukmacher bez podatku, przy większej liczbie zdarzeń – Betclic, PZBuk i LV BET

Jeśli lubisz obstawiać jednorazowo więcej meczów, to powinieneś zainteresować się tą trójką. Promocja u każdego z nich działa na podobnej zasadzie. Typując odpowiednią liczbę zdarzeń na kuponie, możesz zgarnąć dodatkowy bonus, który sprawia, że nie tracisz na podatku.

Oto warunki, jakie trzeba spełnić u każdego z bukmacherów:

Betclic

Jeśli u tego bukmachera stworzysz kupon, na którym znajduje się przynajmniej siedem zdarzeń, otrzymasz bonus w wysokości 14%, co niweluje straty związane z podatkiem. Należy pamiętać, że Betclic posiada różne bonusy, zależnie od liczby typów znajdujących się na kuponie. Największa wartość promocji wynosi aż 50%. Tak wygląda dokładna rozpiska ich oferty:

 • 5 zdarzeń = 7% bonusu
 • 6 zdarzeń = 14% bonusu
 • 7 zdarzeń = 20% bonusu
 • 8 zdarzeń = 25% bonusu
 • 9 zdarzeń = 30% bonusu
 • 10 zdarzeń = 35% bonusu
 • 11 zdarzeń = 40% bonusu
 • 12 zdarzeń = 45% bonusu
 • 13+ zdarzeń = 50% bonusu

Należy dodać, że Betclic zajmuje drugie miejsce w rankingu legalnych bukmacherów, co oznacza, że spełnił oczekiwania wielu użytkowników. Dlatego warto się nim zainteresować.

PZBuk

Ten bukmacher posiada dwie promocje, działające na tej samej zasadzie, co bonus od Betclic. Oznacza to, że wygrana zwiększa się razem z liczbą typów na kuponie.

Kombodoładowanie

Pierwsza promocja, której wysokość bonusu zmienia się w zależności od liczby obstawionych zdarzeń:

 • 2 – 1%
 • 3 – 2%
 • 4 – 3%
 • 5 – 4%
 • 6 – 5%
 • 7-10 – 10%
 • 11+ – 15%

Komborakieta

Druga promocja stworzona została jedynie dla fanów tenisa. Można tutaj zgarnąć bonus w wysokości aż 30%. Należy dodać, że promocja dotyczy jedynie zakładów prematch, tak jak w poprzednich promocjach, bonus zależy od liczby zakładów na kuponie. Wartość każdego zdarzenia nie może być niższa niż 1.50.

Oferta:

 • 2 – 1%
 • 3 – 5%
 • 4 – 7%
 • 5 – 10%
 • 6 – 15%
 • 7-10 – 25%
 • 11+ – 30%

Jeżeli któraś z ofert do Ciebie przemówiła i chciałbyś powiedzieć się więcej, zapraszam do artykułu o PZBuk.

LV BET

Jest to kolejny bukmacher bez podatku, który umożliwia zgarnięcie pełnej wygranej, typując wybrane wydarzenia specjalne. Co jakiś czas daje on możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich bez podatku na zdarzenia z wybranych konkursów narciarskich oraz topowych lig. Wpływ na wysokość wygranej u tego bukmachera ma również sposób, w jaki typujemy. Jeśli gramy za pomocą aplikacji mobilnej, możemy zgarnąć zwrot 6% podatku. Za obstawianie w punktach stacjonarnych, bonus wynosi już 14%. Jeżeli trafimy osiem zdarzeń na jednym kuponie, zyskamy dodatkowo 25%. Jesteś zainteresowany ofertą tego bukmachera? Więcej informacji znajdzie w artykule poświęconym LV BET.

Dlaczego warto korzystać z oferty bukmachera bez podatku?

W ofercie bukmacherów widać, że z promocji można skorzystać, jeżeli wypełnimy nasz kupon sporą liczbą zdarzeń. Duża ilość zakładów oznacza również możliwość wygrania większej kwoty. Promocja działa w taki sposób, aby użytkownicy wygrywający większe sumie, nie musieli oddawać dużej kwoty na podatek. W końcu nikt nie lubi płacić podatków, tym bardziej jeśli do czynienia mamy ze sporą sumą. Dzięki promocji bukmacherów bez podatku możemy zaoszczędzić niezłą sumę pieniędzy, które normalnie zostają odliczone dla państwa. Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z oferty jednego z wyżej wymienionych bukmacherów, nie czekaj. Pamiętaj, aby skorzystać z naszych kodów, zakładając nowe konto. Wszystkie potrzebne kody promocyjne znajdziesz na naszej stronie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze