Ilu legalnych bukmacherów mamy w Polsce? Jeszcze do niedawna odpowiedź brzmiałaby siedmiu, jednak sytuacja dynamicznie się zmienia – szeregi te regularnie zasilają nowi bukmacherzy w Polsce! Dowiedz się, u jakich operatorów można teraz obstawiać i na jakich warunkach.

Nowi bukmacherzy w Polsce: 2019

Zagranie wyróżnia eWinner jako najlepszego, nowego bukmachera!

Recenzja bukmachera 👉 https://zagranie.com/ewinner-opinie-bonus-i-kod-promocyjny-nowy-bukmacher-w-polsce/

Oferta powitalna 👉 Pierwszy zakład bez ryzyka do 150 złotych oraz dodatkowe środki od depozytu do 1050 złotych. Zobacz bonus eWinner rozłożony na czynniki pierwsze.

Kod promocyjny 👉 1200PLN

Sprawdź jakie benefity daje kod promocyjny do eWinner

Nowi bukmacherzy, którzy wystartowali w Polsce w 2019 roku to między innymi:

 • eWinner
 • Betclic
 • NobleBet
 • BetFan

Legalni bukmacherzy zmieniają się z miesiąca na miesiąc – nie tylko obecni inwestują w siebie, wprowadzają nowe udogodnienia dla graczy i urozmaicenia w ofertach, ale również pojawiają się na rynku całkowicie nowi bukmacherzy. Czy to znaczy, że operatorzy działający już dłuższy czas powinni zejść na drugi plan? Zdecydowanie nie – to oni mają już spore doświadczenie w branży, znają polskich graczy i wiedzą, czego im potrzeba.

Eksperci Zagranie w oczekiwaniu na kolejne ruchy operatorów przygotowali ranking nowych, legalnych bukmacherów na ten miesiąc. W tym zestawieniu pod uwagę bierzemy nie tylko obecną sytuację, ale także rozwój oraz potencjał firm.

W tym miesiącu w naszym TOP4 znajdziesz : eWinner, forBET, Betclic oraz PZBuk

eWinner najnowszym bukmacherem

Pierwsze miejsce w naszej klasyfikacji zajmuje eWinner. Ten nowy bukmacher wyróżnia się na tle pozostałych atrakcyjnością swojej oferty powitalnej (bonusy aż za cztery wpłaty! Tylko z kodem promocyjnym 1200PLN) dla nowych graczy. Oprócz klasycznych dodatkowych środków od wpłaty, nowy użytkownik po założeniu konta zyskuje możliwość wykorzystania zakładu bez ryzyka. Nie będziemy ukrywać, że oferta powitalna to naprawdę mocny argument tego bukmachera, jednak nie jedyny.

Bonusy byłyby nic nie warte, gdyby nie duże pole do popisu w kwestii ich wykorzystania, jakiego dostarcza eWinner, w postaci szerokiej oferty zakładów. Oczywiście wyjątkowo dużo propozycji można znaleźć w obszarze piłki nożnej, jednak pozostałe dyscypliny nie są w żaden sposób pomijane czy zaniedbywane, a wręcz przeciwnie – bukmacher wciąż udoskonala swój wachlarz dostępnych zakładów tak, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających graczy. Wystarczy przytoczyć możliwość takiej usługi jak Custom Bet, gdzie każdy gracz może zaproponować swój własny, oryginalny zakład, który do 24 godzin zostanie wprowadzony do oferty!

Custom Bet Postaw na swoim- eWinner bonus

Dlaczego jeszcze tak doceniamy eWinner? Bo ciągle się rozwija, jest na bieżąco, nie stoi w miejscu. Ten nowy bukmacher goni za oczekiwaniami klientów i za wydarzeniami ze świata sportu – efekty? Póki co musimy czekać na rozwój, aby napisać coś więcej w kwestii równania do starych wilków, ale widać potencjał!

eWinner z przychylnymi opiniami przy interfejsie

Strona internetowa jest szybka, intuicyjna i czytelna. Ciekawy design jedynie umila obstawianie, a co najważniejsze – nie przeszkadza w nim. Póki co czekamy na wersję aplikacji mobilnej oraz szerszy wachlarz metod płatności, ale nie przeszkadza to w korzystaniu z naprawdę ciekawej gamy propozycji typów.

forBET z najdynamiczniejszym rozwojem wśród nowych bukmacherów

Na początek warto zaznaczyć, że forBET jest najstarszym w gronie naszych wyróżnionych nowych, legalnych bukmacherów. Jednak nadal należy do grupy tych młodszych i pozostaje w tym wypadku w czołówce, bo jego rozwój należy jak najbardziej chwalić. Od samego początku forBET sygnalizował, że będzie wartościowym operatorem, a teraz to potwierdza ciągle się rozwijając. Każdej nowej firmie bukmacherskiej w kraju życzymy takiego stałego progresu jaki czynią te zakłady sportowe.

ForBET zajmuje drugie miejsce w rankingu nowych bukmacherów. Czym się wyróżnia? Ponownie na początku wspominamy o bonusie, bo wiemy, że dla nowego gracza jest to bardzo ważna kwestia. I oczywiście słusznie – odpowiedni bonus w połączeniu z jego pełnym wykorzystaniem skutkuje podwyższeniem umiejętności gracza, a być może nawet wygraną.

ForBET proponuje czytelnikom Zagranie bonus powitalny łącznie do 2120PLN na start, do którego można zyskać dostęp, zakładając konto i wpisując w odpowiednie pole kod promocyjny: 2120PLN. Tylko u nas możesz dostać u tego bukmachera darmowy zakład – zobacz jak.

Jeśli już mowa o bonusach, trzeba wspomnieć, że niewątpliwie mocną stroną są promocje dla stałych klientów. Użytkownicy często narzekają, że starzy czy nowi bukmacherzy nigdy nic nie przygotowują dla swoich stałych graczy. Sytuacja z forBET ma się inaczej – tutaj właściwie każdego tygodnia każdy ma szansę na zdobycie bonusów. Przykładem corocznej możliwości uzyskania dodatkowych środków jest między innymi promocja urodzinowa.

Urodzinowy bonus forBETaSzeroka oferta sportowa, czytelna strona internetowa, różne metody płatności… to elementy, których nie może zabraknąć bukmacherowi, którego umieściliśmy w TOP4 naszego rankingu nowych bukmacherów. ForBET spełnia nasze oczekiwania.

Betclic, czyli stary, nowy bukmacher

Bukmachera Betclic chyba nie trzeba nikomu przedstawiać – to znana i doceniana marka bukmacherska, działająca w wielu krajach. Przed wejściem w życie postanowień nowelizacji ustawy o grach hazardowych Betclic z powodzeniem przyjmował zakłady za pośrednictwem strony internetowej od rzeszy polskich klientów. 1 kwietnia 2017 roku operatorzy bez licencji MF zmuszeni byli wycofać się z polskiego rynku – Betclic należał do tego grupy operatorów, jednak od razu zapowiedział, że nie zrezygnuje z polskich graczy i będzie starał się o stosowne zezwolenie. Jak widać, nie rzucał słów na wiatr!

Stary, nowy bukmacher chciałoby się rzec. Oczywiście Betclic nie zaczął funkcjonować dopiero w 2019 roku, ale jest to data, od kiedy można mówić o tej firmie jako legalnie działającej w naszym kraju. Mając już doświadczenie oraz zasoby zgromadzone przez lata na zagranicznych rynkach, te zakłady sportowe mają łatwiej na starcie. Jednak niech sama siła marki Was nie zmyli, bo produkt urasta do swojej nazwy!

Betclic wraca do Polski

Trzecie miejsce w rankingu nowych bukmacherów należy do Betclica. Ponownie w pierwszej kolejności pod lupę weźmy ofertę powitalną bukmachera. Na start nowy gracz może otrzymać zakład bez ryzyka do 580 złotych, gdy wpisze podczas rejestracji 510PLN. Zwrot to stawka minus podatek. Tutaj dowiesz się więcej o szczegółach bonusu w Betclicu.

Betclic także staje na wysokości zadania w kontekście oferty promocyjnej. Na stronie bukmachera regularnie pojawiają się nowe bonusy, a gracz z pewnością nie może się nudzić.

Jest coś, co wyróżnia wszystkich nowych bukmacherów, znajdujących w naszym rankingu. To obserwacja potrzeb klientów, śledzenie wydarzeń ze świata sportu i bukmacherki, a następnie konsekwentne i regularne działanie. Wskutek takiego procesu Betclic wprowadził pod koniec 2019 roku totalizatora z pulą 10 000 złotych, gdzie trzeba między innymi obstawiać zdarzenia niezwiązane ze sportemmy wiemy, że rozrywka w obstawianiu rozwija się i mamy taki swój dział.

Totalizator- Betclic bonus

Podobnie jak w przypadku dwóch wyżej omówionych legalnych bukmacherów, strona internetowa Betclica czy oferta sportowa są na wysokim poziomie. Można by w takim razie zadać sobie pytanie, po co wyróżniać jakichkolwiek innych bukmacherów, skoro wystarczyłoby się skupić na pierwszej pozycji w rankingu? Odpowiedź jest prosta – każdy gracz jest inny, tak samo jak każdy bukmacher jest inny i teoretycznie najlepsza opcja nie musi być najlepszym rozwiązaniem dla każdego bez wyjątków. Może się zdarzyć, że aplikacja mobilna Betclica okaże się dla danego kibica bardziej przejrzysta i zdecydowanie łatwiej będzie mu się z niej korzystało niż z wersji mobilnej strony forBETa, a co za tym idzie zdecyduje się na obstawianie u operatora znajdującego się na trzeciej pozycji w naszym rankingu nowych bukmacherów. Pamiętajmy, że zakłady sportowe to rozrywka i żadne drobiazgi nie powinny nam odbierać przyjemności, jaką można czerpać z obstawiania.

Nowi bukmacherzy, czyli PZBuk

Zapewniamy – bukmacher PZBuk, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie, jest nowym, całkowicie legalnym operatorem w Polsce, choć niektórzy mogą mieć wątpliwości, gdyż nie widać tej marki na liście podmiotów zaakceptowanych przez Ministerstwo Finansów. Dlaczego? Wytłumaczenie jest proste: licencję otrzymała spółka Cherry Online Polska, która postanowiła wkroczyć na polski rynek pod inną nazwą, czyli PZBuk i właściwie nic w tym złego. Nazwa Polskie Zakłady Bukmacherskie jednoznacznie wskazuje na obszar działań firmy i sugeruje, że bukmacher będzie skupiony na polskich klientach oraz ich zainteresowaniach w kontekście obstawiania. Plus dla niego.

Nie zapominajmy jednak, że za PZBuk stoi spółka Cherry Online Polska, natomiast za nią szwedzka firma Cherry AB działająca w branży od 1963 roku i jest właścicielem między innymi marek CherryOn, Cherrycasino, a do tego jest udziałowcem np. Yggdrasil. Wniosek? Działaniami Polskich Zakładów Bukmacherskich nie kierują przypadkowe osoby, lecz eksperci znający branżę. Dobra wiadomość!

Nie ma co ukrywać, ale PZBuk rozwija się trochę wolniej od konkurencji. Co nie zmienia faktu, że nadal warto zwrócić na niego uwagę. Na wyróżnienie z pewnością zasługują wysokie kursy na rynki 1×2. Bukmacher ma w czym gonić innych i to czyni – póki co obserwujemy jak szybko i skutecznie.

Jak u nich wygląda sytuacja z bonusami na start? Z kodem promocyjnym 600PLN nowy użytkownik może liczyć na 100% dodatkowych środków od wpłaty do 600 złotych. W standardowej ofercie otrzyma się o 100 złotych mniej.

Co wiadomo o nowych bukmacherach w Polsce?

Na naszym podium znalazły się firmy, które działają nie od dziś i zdążyły się pokazać polskim graczom z najlepszej strony, za co właśnie zostały przez nas docenione. Można by w tym miejscu pójść szablonowym torem, a więc ustawić w określonej kolejności pozostałych bukmacherów oraz wymienić ich wady i zalety. My wyjątkowo odejdziemy od takiej konwencji, a jest ku temu wyjątkowy powód – pojawili się nowi bukmacherzy w Polsce! Być może niebawem to oni zajmą miejsca na podium? Przyjrzyjmy się bliżej tej sytuacji, i na bieżąco będziemy monitorować czego się spodziewać po nowych bukmacherach w Polsce.

Nowi bukmacherzy w Polsce – Superbet

Superbet to pierwszy z nowych bukmacherów w Polsce. Superbet przybył z Rumunii, gdzie został założony w 2009 roku. Od samego początku firma rozwijała się zaskakująco dynamicznie, czego dowodem jest ponad 600 punktów naziemnych na terenie kraju, z którego pochodzi. Superbet od 2009 roku rozszerzył swoją działalność sześciokrotnie, przy czym jego zysk urósł do około 6 milionów euro. O sukcesie rumuńskiego bukmachera mówi nie tylko on sam – we wrześniu 2017 roku Superbet został laureatem nagrody Central and Eastern Europe Gaming Conference: Best Overall Sportting 2017.

Superbet do Polski wchodzi pewnym krokiem i rozpoczyna swoją działalność z 48 punktami stacjonarnymi na terenie naszego kraju. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że w przeciwieństwie do wyżej wymienionych bukmacherów Superbet posiadał do niedawna licencję wyłącznie na naziemne oferowanie zakładów bukmacherskich. Nie oznaczało to jednak, że tak już zostanie – wręcz przeciwnie. Superbet już dołączył do grona legalnych bukmacherów internetowych w Polsce, więc możemy nazywać tego operatora jako jednego z nowych bukmacherów w sferze online. Chociaż nadal każą nam czekać na swój start w Internecie.

Co zatem oferuje Superbet, jako jeden z nowych bukmacherów w Polsce?

Ten nowy bukmacher w Polsce zaczął od działalności stacjonarnej, jednak polska wersja strony internetowej Superbet już działa. Każdy zainteresowany znajdzie tam informacje o samym bukmacherze, rzecz jasna o ofercie, promocjach, a do tego pojawiają się także treści pomocnicze dla początkujących graczy. Na stronie bukmacher wyróżnia oferty specjalne, zakłady live oraz zakłady wirtualne. Co więcej, daje możliwość stworzenia kuponu, który następnie należy wydrukować i udać się z nim do punktu stacjonarnego. Tak jak zostało wspomniane, obstawianie online nie jest jeszcze możliwe, jednak stworzenie kuponu w zaciszu domowym to już spore ułatwienie, szczególnie dla tych, którzy chcą przetestować nowego bukmachera, a nie przepadają za wystawaniem w punkcie i zastanawianiem się nad tym, co włączyć do swojego kuponu. Więcej naszych opinii o SuperBet przeczytasz tutaj.

Legalni bukmacherzy – jak stworzyć własny ranking?

Powyższy ranking to jedynie sugestie, z których możesz, ale nie musisz skorzystać. Chcesz stworzyć własny ranking legalnych bukmacherów w Polsce? Zwróć uwagę na poniższe kwestie i przeanalizuj je pod kątem własnych potrzeb i oczekiwań:

 • Bonusowa oferta powitalna
 • Bonusowa oferta dla stałych graczy
 • Oferta na zakłady bukmacherskie
 • Metody płatności
 • Strona internetowa
 • Aplikacja mobilna
 • Obsługa klienta

Obecnie mamy już dwucyfrową liczbę legalnych bukmacherów i nowych stale przybywa. Jedni powiedzą, że to wciąż mało, mając na uwadze stan sprzed rewolucji bukmacherskiej wywołanej nową ustawą hazardową. Jednak kiedy przychodzi co do czego i spośród dostępnych operatorów trzeba wybrać jednego, u którego założy się konto, zainwestuje czas i środki – wybór zaczyna robić się całkiem spory i wcale nie taki prosty.

[kkstarratings]