Nowi bukmacherzy w Polsce – aktualna sytuacja: 2022

Ilu legalnych bukmacherów mamy w Polsce? Jeszcze do niedawna odpowiedź brzmiałaby siedmiu, jednak sytuacja dynamicznie się zmienia – szeregi te regularnie zasilają nowi bukmacherzy w Polsce! Dowiedz się, u jakich operatorów można teraz obstawiać i na jakich warunkach.

Nowi bukmacherzy w Polsce: 2022

W ostatnim czasie na polskim rynku zakładów bukmacherskich pojawili się tacy bukmacherzy:

 • eWinner
 • Betclic
 • NobleBet
 • BETFAN
 • Superbet online (wcześniaj działał jako stacjonarny bukmacher)
 • Etoto
 • Fuksiarz

Co wydarzy się w 2021? Licencję na zakłady bukmacherskie otrzymał nowy podmiot, który będzie nazywał się Fuksiarz. A przecież to dopiero początek nowego roku, więc czas pokaże, który bukmacher jeszcze otrzyma licencję i wystartuje w 2021 roku!

Legalni bukmacherzy zmieniają się z miesiąca na miesiąc – nie tylko obecni inwestują w siebie, wprowadzają nowe udogodnienia dla graczy i urozmaicenia w ofertach, ale również pojawiają się na rynku całkowicie nowi bukmacherzy. Czy to znaczy, że operatorzy działający już dłuższy czas powinni zejść na drugi plan? Zdecydowanie nie – to oni mają już spore doświadczenie w branży, znają polskich graczy i wiedzą, czego im potrzeba.

Eksperci Zagranie w oczekiwaniu na kolejne ruchy operatorów przygotowali ranking nowych, legalnych bukmacherów na ten miesiąc. W tym zestawieniu pod uwagę bierzemy nie tylko obecną sytuację, ale także rozwój oraz potencjał firm.

W tym miesiącu w naszym TOP4 znajdziesz : eWinner, forBET, Etoto oraz PZBuk. 

Fuksiarz jako nowy bukmacher

Fuksiarz jest najnowszym bukmacherem na polskim rynku, który działalność rozpoczął w 2021 roku. Wcześniej nie było tej firmy i postawiła na starcie na ciekawe rozwiązania. Nie prześciga się z innymi bukmacherami na zapewnienie najwyższych bonusów na start, ale za to ma np. przedwczesne, zwycięske zakłady. Jeżeli postawi się na drużynę X i ta w meczu z Y będzie prowadzić 2:0, 3:1, czy 4:2 (po prostu dwoma golami), to zakład będzie rozliczony jako wygrany nawet, jeżeli ostatecznie zespół X zremisuje lub przegra. To nowość i żaden inny operator z naszego kraju nie ma tego w ofercie.

Taka sytuacja od startu bukmachera zdażyła się już kilka razy i z całą pewnością warto przyznać, że ten operator stawia na innowacje. Dopiero też rozpoczął działalność, więc oferta jest stale rozwijana i z czasem będą pojawiać się w niej nowe rzeczy. W ofercie są także gry karciane, a w przyszłości całkiem możliwe, iż pojawią się sporty wirtualne, które znajdziemy w innych zakładach bukmacherskich.

Fuksiarz ma spore możliwości, ale widać, że jeszcze brakuje im bezpośredniego doświadczenia. Jednak klienci mogą liczyć na szereg promocji przy ważniejszych wydarzeniach, czy przede wszystkim ciekawe bonusy na start. Do tego projekt swoją twarzą promuje Stanowski, właściciel Weszło i jeden z założycieli Kanału Sportowego. Znany, polski dziennikarz sportowy został ambasadorem marki.

eWinner bukmacher z najlepszym zakładem bez ryzyka

Pierwsze miejsce w naszej klasyfikacji zajmuje eWinner. Ten nowy bukmacher wyróżnia się na tle pozostałych atrakcyjnością swojej oferty powitalnej (przyjazne warunki zwrotu cashbacku) dla nowych graczy. Oprócz klasycznych dodatkowych środków od wpłaty, nowy użytkownik po założeniu konta zyskuje możliwość wykorzystania zakładu bez ryzyka. Nie będziemy ukrywać, że oferta powitalna to naprawdę mocny argument tego bukmachera, jednak nie jedyny.

Bonusy byłyby nic nie warte, gdyby nie duże pole do popisu w kwestii ich wykorzystania, jakiego dostarcza eWinner, w postaci szerokiej oferty zakładów. Oczywiście wyjątkowo dużo propozycji można znaleźć w obszarze piłki nożnej, jednak pozostałe dyscypliny nie są w żaden sposób pomijane czy zaniedbywane, a wręcz przeciwnie – bukmacher wciąż udoskonala swój wachlarz dostępnych zakładów tak, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających graczy. Wystarczy przytoczyć możliwość takiej usługi jak Custom Bet, gdzie każdy gracz może zaproponować swój własny, oryginalny zakład, który do 24 godzin zostanie wprowadzony do oferty!

Custom Bet Postaw na swoim- eWinner bonus

Dlaczego jeszcze tak doceniamy eWinner? Bo ciągle się rozwija, jest na bieżąco, nie stoi w miejscu. Ten nowy bukmacher goni za oczekiwaniami klientów i za wydarzeniami ze świata sportu – efekty? Póki co musimy czekać na rozwój, aby napisać coś więcej w kwestii równania do starych wilków, ale widać potencjał!

eWinner z przychylnymi opiniami przy interfejsie

Strona internetowa jest szybka, intuicyjna i czytelna. Ciekawy design jedynie umila obstawianie, a co najważniejsze – nie przeszkadza w nim. Póki co czekamy na wersję aplikacji mobilnej oraz szerszy wachlarz metod płatności, ale nie przeszkadza to w korzystaniu z naprawdę ciekawej gamy propozycji typów.

Nowy bukmacher w Polsce 2021 – Superbet

Superbet przybył z Rumunii, gdzie został założony w 2009 roku. Od samego początku firma rozwijała się zaskakująco dynamicznie, czego dowodem jest ponad 600 punktów naziemnych na terenie kraju, z którego pochodzi. Superbet od 2009 roku rozszerzył swoją działalność sześciokrotnie, przy czym jego zysk urósł do około 6 milionów euro. O sukcesie rumuńskiego bukmachera mówi nie tylko on sam – we wrześniu 2017 roku Superbet został laureatem nagrody Central and Eastern Europe Gaming Conference: Best Overall Sportting 2017.

Superbet do Polski wchodzi pewnym krokiem i rozpoczyna swoją działalność z 48 punktami stacjonarnymi na terenie naszego kraju. Superbet oczywiście należy do grona legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. 

Co zatem oferuje Superbet, jako jeden z nowych bukmacherów w Polsce?

Ten nowy bukmacher w Polsce zaczął od działalności stacjonarnej, jednak oczywiście działa też online. Każdy zainteresowany znajdzie tam informacje o samym bukmacherze, rzecz jasna o ofercie, promocjach, a do tego pojawiają się także treści pomocnicze dla początkujących graczy. Na stronie bukmacher wyróżnia oferty specjalne, zakłady live oraz zakłady wirtualne.

Superbet jako nowy bukmacher wprowadził możliwość rejestracji przez link promocyjny, który jest dostępny dla użytkownik Zagranie. W zamian za to już na początku można otrzymać freebet 34 PLN, jeśli wpłacisz minimum 40 złotych i obrócisz je po kursie minimalnym 1.50. W pakiecie startowych bonusów od Superbet znajduje się również bonus 100% od wpłaty do 50 PLN i tydzień bez ryzyka ze zwrotem do 500 PLN.

Być może to bonusy, a może inne czynniki sprawiły, że Superbet regularnie idzie w górę naszego rankingu bukmacherów. Na chwilę obecną przeskoczył bukmachera Betclic, co jest godnym uwagi osiągnięciem. Superbet coraz bardziej zaznacza swoją obecność na rynku zakładów online. Poza bogatą ofertą działa u niego sporo promocji, które przyciągają uwagę graczy. Poza takimi stricte komercyjnymi zagrywkami Superbet ma solidną ofertę – mowa o zakładach, aplikacji i kursach.

forBET z najdynamiczniejszym rozwojem wśród nowych bukmacherów

Na początek warto zaznaczyć, że forBET jest najstarszym w gronie naszych wyróżnionych nowych, legalnych bukmacherów. Jednak nadal należy do grupy tych młodszych i pozostaje w tym wypadku w czołówce, bo jego rozwój należy jak najbardziej chwalić. Od samego początku forBET sygnalizował, że będzie wartościowym operatorem, a teraz to potwierdza ciągle się rozwijając. Każdej nowej firmie bukmacherskiej w kraju życzymy takiego stałego progresu jaki czynią te zakłady sportowe.

ForBET zajmuje drugie miejsce w rankingu nowych bukmacherów. Czym się wyróżnia? Ponownie na początku wspominamy o bonusie, bo wiemy, że dla nowego gracza jest to bardzo ważna kwestia. I oczywiście słusznie – odpowiedni bonus w połączeniu z jego pełnym wykorzystaniem skutkuje podwyższeniem umiejętności gracza, a być może nawet wygraną.

Promocje w ForBET

ForBET proponuje czytelnikom Zagranie bonus powitalny łącznie do 2480PLN na start, do którego można zyskać dostęp, zakładając konto i wpisując w odpowiednie pole kod promocyjny: 2480PLN. Tylko u nas możesz dostać u tego bukmachera darmowy zakład – zobacz jak.

Jeśli już mowa o bonusach, trzeba wspomnieć, że niewątpliwie mocną stroną są promocje dla stałych klientów. Użytkownicy często narzekają, że starzy czy nowi bukmacherzy nigdy nic nie przygotowują dla swoich stałych graczy. Sytuacja z forBET ma się inaczej – tutaj właściwie każdego tygodnia każdy ma szansę na zdobycie bonusów. Przykładem corocznej możliwości uzyskania dodatkowych środków jest między innymi promocja urodzinowa.

Urodzinowy bonus forBETaSzeroka oferta sportowa, czytelna strona internetowa, różne metody płatności… to elementy, których nie może zabraknąć bukmacherowi, którego umieściliśmy w TOP4 naszego rankingu nowych bukmacherów. ForBET spełnia nasze oczekiwania.

Betclic, czyli stary, nowy bukmacher

Bukmachera Betclic chyba nie trzeba nikomu przedstawiać – to znana i doceniana marka bukmacherska, działająca w wielu krajach. Przed wejściem w życie postanowień nowelizacji ustawy o grach hazardowych Betclic z powodzeniem przyjmował zakłady za pośrednictwem strony internetowej od rzeszy polskich klientów. 1 kwietnia 2017 roku operatorzy bez licencji MF zmuszeni byli wycofać się z polskiego rynku – Betclic należał do tego grupy operatorów, jednak od razu zapowiedział, że nie zrezygnuje z polskich graczy i będzie starał się o stosowne zezwolenie. Jak widać, nie rzucał słów na wiatr!

Stary, nowy bukmacher chciałoby się rzec. Oczywiście Betclic nie zaczął funkcjonować dopiero w 2019 roku, ale jest to data, od kiedy można mówić o tej firmie jako legalnie działającej w naszym kraju. Mając już doświadczenie oraz zasoby zgromadzone przez lata na zagranicznych rynkach, te zakłady sportowe mają łatwiej na starcie. Jednak niech sama siła marki Was nie zmyli, bo produkt urasta do swojej nazwy!

Betclic wraca do Polski

Promocje w Betclic

Trzecie miejsce w rankingu nowych bukmacherów należy do Betclica. Ponownie w pierwszej kolejności pod lupę weźmy ofertę powitalną bukmachera. Na start nowy gracz może otrzymać zakład bez ryzyka do 625 złotych, gdy wpisze podczas rejestracji 550PLN. Zwrot to stawka minus podatek. Tutaj dowiesz się więcej o szczegółach bonusu w Betclicu.

Betclic także staje na wysokości zadania w kontekście oferty promocyjnej. Na stronie bukmachera regularnie pojawiają się nowe bonusy, a gracz z pewnością nie może się nudzić.

Jest coś, co wyróżnia wszystkich nowych bukmacherów, znajdujących w naszym rankingu. To obserwacja potrzeb klientów, śledzenie wydarzeń ze świata sportu i bukmacherki, a następnie konsekwentne i regularne działanie. Wskutek takiego procesu Betclic wprowadził pod koniec 2019 roku totalizatora z pulą 10 000 złotych, gdzie trzeba między innymi obstawiać zdarzenia niezwiązane ze sportemmy wiemy, że rozrywka w obstawianiu rozwija się i mamy taki swój dział.

Totalizator- Betclic bonus

Podobnie jak w przypadku dwóch wyżej omówionych legalnych bukmacherów, strona internetowa Betclica czy oferta sportowa są na wysokim poziomie. Można by w takim razie zadać sobie pytanie, po co wyróżniać jakichkolwiek innych bukmacherów, skoro wystarczyłoby się skupić na pierwszej pozycji w rankingu? Odpowiedź jest prosta – każdy gracz jest inny, tak samo jak każdy bukmacher jest inny i teoretycznie najlepsza opcja nie musi być najlepszym rozwiązaniem dla każdego bez wyjątków. Może się zdarzyć, że aplikacja mobilna Betclica okaże się dla danego kibica bardziej przejrzysta i zdecydowanie łatwiej będzie mu się z niej korzystało niż z wersji mobilnej strony forBETa, a co za tym idzie zdecyduje się na obstawianie u operatora znajdującego się na trzeciej pozycji w naszym rankingu nowych bukmacherów. Pamiętajmy, że zakłady sportowe to rozrywka i żadne drobiazgi nie powinny nam odbierać przyjemności, jaką można czerpać z obstawiania.

Betclic jako nowy bukmacher szybko wyczuł trendy i związał się umową na wyłączność z federacją FAME MMA. To nowa organizacja na rynku sportów walki, która gwarantuje rozgłos i szerokie grono widzów. Betclic zyskuje na tym, że tylko w jego zakładach można znaleźć ofertę na walki FAME MMA. Osoby, które interesują się tym zjawiskiem automatycznie trafią do bukmachera Betclic, który pozwala robić kupony na kontrowersyjne pojedynki.

Nowi bukmacherzy, czyli PZBuk

Zapewniamy – bukmacher PZBuk, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie, jest nowym, całkowicie legalnym operatorem w Polsce, choć niektórzy mogą mieć wątpliwości, gdyż nie widać tej marki na liście podmiotów zaakceptowanych przez Ministerstwo Finansów. Dlaczego? Wytłumaczenie jest proste: licencję otrzymała spółka Cherry Online Polska, która postanowiła wkroczyć na polski rynek pod inną nazwą, czyli PZBuk i właściwie nic w tym złego. Nazwa Polskie Zakłady Bukmacherskie jednoznacznie wskazuje na obszar działań firmy i sugeruje, że bukmacher będzie skupiony na polskich klientach oraz ich zainteresowaniach w kontekście obstawiania. Plus dla niego.

Nie zapominajmy jednak, że za PZBuk stoi spółka Cherry Online Polska, natomiast za nią szwedzka firma Cherry AB działająca w branży od 1963 roku i jest właścicielem między innymi marek CherryOn, Cherrycasino, a do tego jest udziałowcem np. Yggdrasil. Wniosek? Działaniami Polskich Zakładów Bukmacherskich nie kierują przypadkowe osoby, lecz eksperci znający branżę. Dobra wiadomość!

Nie ma co ukrywać, ale PZBuk rozwija się trochę wolniej od konkurencji. Co nie zmienia faktu, że nadal warto zwrócić na niego uwagę. Na wyróżnienie z pewnością zasługują wysokie kursy na rynki 1×2. Bukmacher ma w czym gonić innych i to czyni – póki co obserwujemy jak szybko i skutecznie.

Jak u nich wygląda sytuacja z bonusami na start? Z kodem promocyjnym 700PLN nowy użytkownik może liczyć zakład bez ryzyka do 500 złotych + dodatkowe punkty do Sklepu gracza, które można wymienić na bonusy.

Etoto – nowy bukmacher z wielkimi możliwościami

Etoto jest jednym z nowszych bukmacherów na polskim rynku, który “rozpycha się łokciami” coraz mocniej. To operator, który daje duże możliwości, jeżeli chodzi o obstawianie spotkań. Z plusów na pewno należy wymienić przejrzysty interfejs na stronie i w aplikacji mobilnej, zakłady na piłkę nożną, czy świetnie działający system wpłat i wypłat. Możliwości u tego operatora jest na prawdę dużo, a przecież stale się jeszcze rozwija. Jednak są też pewne aspekty, które wypadają na minus i trzeba o tym wspomnieć.

Na niektóre dyscypliny sportowe brakuje oferty, a w przypadku esportu ta mocno kuleje. Nie ma zdarzeń z czołowych zmagań w League of Legends, czy Valoranta. Pomimo tego Etoto to nowy bukmacher z wielkimi możliwościami. Stale się rozwija i swoim klientom będzie mógł z miesiąca na miesiąc dostarczać coraz lepszy produkt. Z całą pewnością warto go przetestować i zobaczyć co ma do zaoferowania.

Warto też przypomnieć, że to operator, który stawia głównie na działalność w internecie. Do współpracy zaprosił też topowych dziennikarzy sportowych z Polski, jak np. Smokowskiego, czy Pola. To zupełnie nowa jakość też jeżeli chodzi o kanały na YouTubie, gdzie Quiz Pod Napięciem cieszy się dużym zainteresowaniem. Możemy więc spodziewać się, że ten operator z czasem wprowadzi nowe rzeczy do oferty!

Co wiadomo o nowych bukmacherach w Polsce?

Na naszym podium znalazły się firmy, które działają nie od dziś i zdążyły się pokazać polskim graczom z najlepszej strony, za co właśnie zostały przez nas docenione. Można by w tym miejscu pójść szablonowym torem, a więc ustawić w określonej kolejności pozostałych bukmacherów oraz wymienić ich wady i zalety. My wyjątkowo odejdziemy od takiej konwencji, a jest ku temu wyjątkowy powód – pojawili się nowi bukmacherzy w Polsce! Być może niebawem to oni zajmą miejsca na podium? Przyjrzyjmy się bliżej tej sytuacji, i na bieżąco będziemy monitorować czego się spodziewać po nowych bukmacherach w Polsce.

Legalni bukmacherzy – jak stworzyć własny ranking?

Powyższy ranking to jedynie sugestie, z których możesz, ale nie musisz skorzystać. Chcesz stworzyć własny ranking legalnych bukmacherów w Polsce? Zwróć uwagę na poniższe kwestie i przeanalizuj je pod kątem własnych potrzeb i oczekiwań:

 • Bonusowa oferta powitalna
 • Bonusowa oferta dla stałych graczy
 • Oferta na zakłady bukmacherskie
 • Metody płatności
 • Strona internetowa
 • Aplikacja mobilna
 • Obsługa klienta

Obecnie mamy już dwucyfrową liczbę legalnych bukmacherów i nowych stale przybywa. Jedni powiedzą, że to wciąż mało, mając na uwadze stan sprzed rewolucji bukmacherskiej wywołanej nową ustawą hazardową. Jednak kiedy przychodzi co do czego i spośród dostępnych operatorów trzeba wybrać jednego, u którego założy się konto, zainwestuje czas i środki – wybór zaczyna robić się całkiem spory i wcale nie taki prosty.

Oczywiście twoje zainteresowania nie zawsze muszą podążać za nowymi bukmacherami, ponieważ, jeśli jeszcze nie obstawiałeś, to do twojej dyspozycji jest pełna lista legalnych operatorów. Takie firmy jak STS i Fortuna są u nas już długo, ale ty jako nowy klient możesz zyskać pakiety startowe. Jeśli nie posiadasz konta w STS czy Fortunie, to kody promocyjne do tych bukmacherów stoją dla ciebie otworem.

Stosunkowo nową firmą na rynku polskich zakładów bukmacherskich wciąż jest operator LVBET, który ze swoimi usługami ruszył mniej więcej w tym samym czasie, co forBET.

W Polsce wciąż jest więcej wydanych licencji niż realnie działających bukmacherów. Wszystko to wynika z tego, że przejście od otrzymania licencji do otworzenie bukmachera zajmuje wiele czasu. Niektórym udało się wejść na rynek już po pół roku, ale na część bukmacherów trzeba było czekać dłużej. W kolejce pozostaje m.in. takie firmy jak Mr. Bet, BestBet czy OKbet.

FAQ

Którzy bukmacherzy działają w Polsce od 2019 roku?

eWinner Betclic NobleBet BetFan Superbet BetX

Który nowy bukmacher proponuje najlepszy zakład bez ryzyka?

W eWinner maksymalny zwrot, który możesz uzyskać z naszym kodem promocyjnym - 655PLN - za przegrany kupon wynosi 155 złotych. Warto zaznaczyć, że zwracana suma jest potrącona o obowiązkowy, 12% podatek od stawki. W związku z tym, aby wykorzystać bonusową kwotę w eWinner w 100%, możesz postawić kupon za 176 PLN - wtedy zwrot wyniesie 155 PLN.

Ile legalnych bukmacherów obecnie funkcjonuje?

W sumie licencję na legalne prowadzenie zakładów bukmacherskich w Polsce posiada 19 podmiotów: FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. Siedziba w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – licencja z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; Strona internetowa: efortuna.pl Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą firmy w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) – licencja z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; Strona internetowa: sts.pl TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) – koncesja z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; Strona internetowa: totolotek.pl E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) – zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; Strona internetowa: etoto.pl forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000263257, NIP: 5482487290, REGON: 240448217) dawniej Casino Games Sp. z o.o.- zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016; Strona internetowa: iforbet.pl LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) – zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK; Strona internetowa: lvbet.pl Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000662497, NIP: 1132929621, REGON: 366521110) – zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Strona internetowa: totalbet.pl Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) – zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Strona internetowa: pzbuk.pl BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) – zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Strona internetowa: betclic.pl BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) – zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Strona internetowa: betfan.pl Ewinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Legionów 126-128 (KRS 0000692778; NIP 5862321957; REGON 368141505)– zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Strona internetowa: ewinner.pl SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy ul. 73 Pułku Piechoty 7A (KRS: 0000666114) – zezwolenie nr. PS4.6831.5.2019. Strona internetowa: superbet.pl Typiko Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej (KRS:0000623608; NIP:54721618; REGON: 364718161) – zezwolenia z dnia 28 listopada 2018 r. nr PS4.6831.30.2017 Traf-Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Kijowskiej 1 (KRS:0000358998; NIP: 1132805190, REGON: 142435268) – zezwolenie z dnia 30 listopada 2018 r. nr PS4.6831.3.2018 Polski Bukmacher Sp. z o.o. z siedzibą w Dobrąwie Górniczej przy ul. Limanowskiego 10 (KRS: 0000687635; NIP: 6292481907; REGON: 367989720) – zezwolenie nr PS4.6831.28.2017. Strona internetowa: noblebet.pl i okbet.pl BetX Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Stefana Batorego 5 (KRS: 0000623608) – zezwolenie nr. Strona internetowa: ebetx.pl Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze (KRS: 0000182607, NIP: 782-22-80-615, REGON: 634526323) – zezwolenie z dnia 16 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599; Strona internetowa: milenium.pl Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie przy ul. Pochyła 7 (KRS: 0000748281) – zezwolenie nr. Strona internetowa: mrbet.pl GO BET Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Stanisława Worcella 6 lok. 9 (KRS: 0000635110).