Nowi bukmacherzy w Polsce 2024 – który wart uwagi?

Jak aktualnie wygląda rynek bukmacherski w naszym kraju? Bez wątpienia ma się dobrze, bo co rusz pojawiają się nowi bukmacherzy. W tym tekście znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na temat debiutujących operatorów oraz ocenę ich potencjału. Wyróżniliśmy również najlepszego nowego bukmachera.

Polecani nowi bukmacherzy 2024

Betcris
1400 PLN na start:
bukmacher znany za granicą, atrakcyjne bonusy, szeroki wybór zakładów, dobra aplikacja (Android, iOS)
Czytaj recenzję Recenzja zagraj ››
Fuksiarz
720 PLN na start:
unikalny Fuks Kreator, cashback 200 PLN codziennie dla każdego, 20 PLN na LALIGA
Czytaj recenzję Recenzja zagraj ››

Jeśli interesują Cię legalni bukmacherzy z większym stażem, odwiedź ranking na naszej stronie i wybierz jednego z topowych operatorów.

Nowi bukmacherzy w 2024 roku

W 2024 roku nowymi bukmacherami są Betcris, Goplusbet oraz BetX. To firmy z najkrótszym stażem w naszym kraju. Mimo że działają już od kilku miesięcy, to i tak wciąż stosunkowo niewielki procent graczy posiada tam konto. Jako portal specjalizujący się w zakładach bukmacherskich polecamy testowanie nowych bukmacherów. To świetna okazja do odbioru bonusów, a następnie skorzystania z tego, co oferuje dana marka. Nowi operatorzy starają się jak najszybciej zacząć stanowić realną konkurencję dla dotychczas działających bukmacherów, poprzez oferowanie oryginalnych akcji czy produktów. Dla typera to tylko dobra wiadomość. Taka strategia oznacza powiew świeżości na rynku i nietuzinkowe udogodnienia, które mogą tylko ułatwić proces obstawiania.

Którego nowego bukmachera warto przetestować? Poniżej wyłoniłam najlepszego z nowych bukmacherów – Betcris, u którego polecam w pierwszej kolejności zagrać. Następnie znajdziesz zestawienie pozostałych marek, które niedawno zadebiutowały w Polsce.

Najlepszy nowy bukmacher 2024 – Betcris

Betcris jest nowym bukmacherem w Polsce, który w szczególności zwrócił naszą uwagę. Co wyróżnia go na tle innych, ostatnio debiutujących w Polsce firm?

Świeże podejście do polskiego rynku połączone z doświadczeniem zdobytym za granicą.
Choć w Polsce pojawił się niedawno, bowiem licencję od Ministerstwa Finansów otrzymał w grudniu 2019 roku (nr licencji PS4.6831.1.2019), to jest bardzo doświadczonym operatorem. Początki marki Betcris sięgają 2006 roku i jak właściciele sami przyznają – “są pionierem w branży zakładów online”. Firma zyskała popularność przede wszystkim w Ameryce Łacińskiej, gdzie posiada ponad 100 punktów stacjonarnych. W Polsce Betcris otrzymał pozwolenie wyłącznie na działalność online.

Atrakcyjna, przystępna i prosta oferta powitalna.
Wykorzystując kod promocyjny Betcris, można odebrać na dobry początek trzy freebety o łącznej wartości aż 1400 zł. Na plus tej oferty przemawia na pewno typ bonusu, czyli freebet – to jedna z najbardziej lubianych i poszukiwanych gratyfikacji dla nowych użytkowników. Atutem jest również wysoka, czterocyfrowa kwota promocji na start. Nie każdy nowy bukmacher może sobie pozwolić na taki pakiet powitalny.

Bardzo szeroki wybór sportów.
Omawiany bukmacher przyjmuje zakłady w ponad 50 dyscyplinach. Oznacza to, że zarówno wytrawni typerzy, jak i ci sezonowi znajdą coś dla siebie. Mało tego – mamy tutaj takie alternatywy dla klasycznych sportów, jak np. e-sport (typy na popularne gry komputerowe) czy gry karciane (typy m.in. na poker, wojnę, blackjack).

Setki dostępnych zakładów każdego dnia.
Tym, co wyróżnia tego operatora spośród innych nowych bukmacherów jest szeroka oferta na najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Oczywiście nacisk Betcris kładzie na piłkę nożną, gdzie oferuje ogromną liczbę zdarzeń na poszczególne mecze. Ich liczba różni się w zależności od rangi i popularności spotkania, ale waha się od 300 do 500 zakładów na każde spotkanie. Równie dobrze prezentuje się tenis, hokej czy koszykówka.

Dobra aplikacja mobilna.
W dzisiejszych czasach aplikacja mobilna bukmachera to must have. Z oczywistego względu – dla gracza to wygodny i szybki dostęp do oferty, niezależnie od czasu i miejsca. Bukmacherzy mają tego świadomość i dążą do stworzenia własnej aplikacji, jednak nie każdego stać na to od początku istnienia. Betcris może pochwalić się naprawdę przyzwoitym narzędziem do obstawiania przez telefon. Co więcej, aplikacja działa na obu systemach – Android oraz iOS. To również nie jest oczywistością, gdy mamy do czynienia z nowymi firmami bukmacherskimi.

Dodatkowo potwierdzeniem słuszności tych argumentów jest fakt, że Betcris zdobył aż dwie nagrody w kategorii Debiut Roku 2021.

Aż 4 bonusy freebet do 1420 zł na start!

Fuksiarz nowy bukmacher

Kolejnym z nowych bukmacherów w Polsce jest Fuksiarz. Firma ta weszła na nasz rodzimy rynek pod koniec 2020 roku na mocy licencji MF o numerze PS4.6831.1.2020. Zakłady w Fuksiarzu obstawisz jedynie online, bowiem o taki rodzaj licencji ubiegał się operator. Oznacza to, że nie planuje otwierać punktów stacjonarnych w naszym kraju.

Warto zaznaczyć, że jest to w 100% polski bukmacher. Wywodzi się z Polski i to tu stawia pierwsze kroki. Choć istnieje dość krótko, bo funkcjonuje tak naprawdę od 2021 roku, to z jego usług korzysta już spore grono typerów.

Nie ma chyba firmy spośród nowych bukmacherów internetowych, która nie skupiałaby się na piłce nożnej. Jak wiadomo, większość typerów obstawia właśnie tę dyscyplinę i Fuksiarz także zwraca na nią największą uwagę. Poza szeroką ofertą zdarzeń, kibice piłkarscy (wyłącznie) mogą korzystać z Fuks Kreatora. To unikalna opcja tworzenia własnych zakładów kombinacyjnych do max 5 zdarzeń.

Tym, co wyróżnia Fuksiarza, nie tylko z nowych bukmacherów, ale w ogóle na rynku, jest cashback bez limitu, dostępny codziennie i dla każdego. Wystarczy wybrać zdarzenia z dedykowanej zakładki, aby w przypadku przegranego kuponu otrzymać zwrot w wysokości nawet połowy stawki. To oryginalna promocja, której próżno szukać na rynku.

Ten nowy legalny bukmacher przygotował ofertę powitalną dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Załóż konto, wykorzystując kod promocyjny Fuksiarz, aby odebrać pakiet bonusów.

Fuksiarz koszulka do baneru
Fuksiarz koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 100% do 50 zł (od razu do wypłaty) + freebet 20 zł na LALIGA + codziennie cashback do 200 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 100% do 50 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

GO+Bet nowy bukmacher online

Na liście nowych bukmacherów znajduje się również Go+Bet. To jedna z najmłodszych firm na naszym rynku bukmacherskim. Operator licencję o numerze PA11.6831.11.2021 otrzymał pod koniec 2021 roku, a swoją działalność rozpoczął w 2022 roku. Co ciekawe, nie ogranicza się do świata online w przeciwieństwie do wyżej omawianej konkurencji – posiada również zezwolenie na przyjmowanie zakładów w lokalach stacjonarnych. To w 100% polska firma.

Goplusbet mimo krótkiego stażu na rynku posiada kilka ciekawych opcji, które nie są zbyt popularne w innych zakładach bukmacherskich. Po pierwsze wyróżnia się on edytorem zakładów, pozwalającym na edycję kuponu nawet po jego zagraniu. Funkcja jest możliwa wtedy, gdy cashout jest dostępny dla wszystkich nierozliczonych sekcji w ramach Twojego zakładu oraz gdy końcowy wynik zakładu nie został jeszcze rozstrzygnięty. Możesz wtedy dodawać, usuwać pozycje, zmieniać stawkę bądź nawet typ danego spotkania. Jest to sporą innowacją na naszym rodzimym rynku.

Nowa marka bukmacherska została szybko doceniona przez graczy i ekspertów. GoBet może pochwalić się nagrodą w kategorii Debiut Roku 2022.

Jeśli podczas zakładania konta użyjesz kod promocyjny Gobet, będziesz mógł odebrać standardowy pakiet powitalny oraz dodatkowy bonus freebet 40 zł na start – niedostępny dla rejestrujących się bez kodu.

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

300 zł od depozytu + 500 zł zakład bez ryzyka + 130 zł freebety

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 300 zł

BEZ RYZYKA: 500 zł

FREEBET PO WPŁACIE: 100 zł

FREEBET Z KODEM: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

BetX nowy legalny bukmacher

Wśród nowych bukmacherów znajduje się także Betx z siedzibą w Bielsku-Białej. Co ciekawe, licencję o numerze PS4.6831.30.2017 otrzymał stosunkowo dawno, bo w 2017 roku, jednak działalność rozpoczął dopiero po kilku latach przygotowań. Operator posiada zezwolenie na oferowanie usług przez internet oraz stacjonarnie. Polska jest którymś z kolei krajem w jego portfolio. Na stronie internetowej możesz przeczytać, że Betx obsługuje graczy przede wszystkim w Afryce – m. in. w Ghanie czy Tanzanii. Na europejskim rynku zdecydował się wejść do Czech i Polski.

Betx posiada stosunkowo szeroką ofertę, która działa przede wszystkim w obrębie najpopularniejszych sportów, jak piłka nożna, tenis, hokej czy siatkówka. Tym, co wyróżnia tę firmę, jest poświęcenie sporej uwagi sportom wirtualnym i e-sportowi. Każda z tych sekcji ma osobną, dobrze widoczną na głównej stronie zakładkę, po wejściu w którą otrzymasz sporo możliwości typowania. Najlepiej wygląda e-sport, gdzie od razu rzuca się w oczy spora liczba turniejów – czy to z Counter Strike’a, czy LoL’a, a także wielu innych gier.

Minusem na ten moment jest brak cieszących się rosnącym zainteresowaniem gier karcianych.

Na uwagę zasługują również bonusy i promocje – zarówno dla nowych, jak i stałych użytkowników. Jeśli podczas rejestracji wpiszesz kod promocyjny Betx, możesz liczyć na bonusy startowe do maksymalnie 1200 zł.

koszulka betx
koszulka betx
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

720 zł cashbacki (po 1. i 3. depozycie) + 400 zł freebety (po 2. depozycie, na e-sport oraz za konto stałe i zgody marketingowe)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 720 zł
FREEBETY: 400 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kiedy kolejni nowi legalni bukmacherzy?

Od kilku lat w naszym kraju działa nowe prawo hazardowe, dzięki któremu polski rynek bukmacherski stał się bardziej przejrzysty i po prostu – legalny. Żeby zostać nowym bukmacherem w Polsce, należy m.in.:

  • Odprowadzać podatki w Polsce
  • Posiadać siedzibę w naszym kraju
  • Posiadać stronę internetową w języku polskim
  • Udokumentować pochodzenie swojego kapitału

Po spełnieniu tych i kilku jeszcze wymogów, Ministerstwo Finansów wydaje ubiegającemu się podmiotowi licencję na organizowanie zakładów bukmacherskich.

Z powodu zaostrzenia zasad funkcjonowania tego typu firm, sporo europejskich marek bukmacherskich działających w sferze online musiało się wycofać z Polski. Obserwujemy jednak tendencję do powrotu. Najlepszym dowodem na to jest Betclic. W chwili wejścia w życie nowego ustawodawstwa musiał pożegnać się z polskimi graczami, jednak po pewnym czasie dopełnił stosownych formalności i obecnie należy do grona legalnych polskich bukmacherów.

Jaki nowy bukmacher wejdzie do Polski w tym roku? Sporo mówi się o wejściu do Polski firmy Bwin, którego nie trzeba zbytnio przedstawiać żadnemu kibicowi czy typerowi. Bardzo prawdopodobne, że firma ta zostanie nowym bukmacherem w 2024 roku na naszym rynku, bowiem w branży sporo mówi się o dopinaniu szczegółów. Bukmacher ten powstał w 1997 roku w Austrii i jest znany niemal na całym świecie. Przez 6 lat był nawet oficjalnym sponsorem Realu Madryt, co świadczy o wysokiej pozycji tej firmy.

Niemal co roku wraca także temat firmy bet365, która jest chyba najpopularniejszym zakładem bukmacherskim na świecie. Oczywiście od 2017 roku, kiedy to weszła nowa ustawa hazardowa w naszym kraju, strona bukmachera w Polsce jest zablokowana. Jednak nie oszukujmy się – z pewnością każdy typer chciałby zobaczyć w końcu tego operatora u nas. W Niemczech czy Anglii firma działa bardzo prężnie i bez wątpienia byłby to kolejny silny gracz na naszym rynku.

Z niecierpliwością wypatrujemy nowych firm bukmacherskich w Polsce. Jeśli tylko wniosek któregoś z podmiotów zostanie pozytywnie rozpatrzony i ruszy z oferowaniem usług – znajdziesz tutaj taką informację.

FAQ

Jaki nowy bukmacher jest najlepszy?

Najlepszy nowy bukmacher to Betcris. Posiada bardzo atrakcyjną ofertę powitalną, szeroki wybór zakładów oraz dobrą aplikację na Android i iOS.

Jacy nowi bukmacherzy internetowi wkrótce pojawią się na rynku?

Nowym bukmacherem w Polsce już niebawem powinien stać się bwin, o którym sporo mówi się w ostatnich miesiącach.