High League 6 kod promocyjny. Bonus i zakład bez ryzyka do 600 PLN!

High League kod promocyjny

High League 6 przed nami. Czas na pierwszą w tym roku galę pod szyldem High League, w której z pewnością emocji nie zabraknie. A jeżeli interesujesz się sportami walki, to jest to także świetna opcja, aby obstawić nadchodzące pojedynki. Z takiej opcji skorzystasz jednak tylko u jednego bukmachera na rynku, ale z pewnością możesz liczyć tam na kod promocyjny na High League 6. Zatem gdzie można obstawić tę galę, a także na jaką ofertę można liczyć? Wszystkiego dowiesz się po przeczytaniu poniższego tekstu!

High League 6 gdzie obstawiać

Kod promocyjny High League 6

Gdybyś chciał obstawić High League 6, ale nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera, to warto rozważyć to jeszcze przed sobotnią galą. Mianowicie możesz liczyć na kilka bonusów powitalnych, które z pewnością ułatwią rozpoczęcie przygody z obstawianiem. Warto jednak pamiętać, żeby podczas zakładania konta wpisać kod promocyjny ZAGRANIE. Dzięki niemu otrzymasz specjalną ofertę startową. Ale który bukmacher na High League 6 oferuje zakłady?

Bukmacher na High League 6

Co ciekawe na polskim rynku bukmacherskim można zauważyć tendencję do tego, że każda organizacja walk freakfighterów nawiązuje współpracę tylko z jednym bukmacherem. Z tego też względu, aby obstawiać daną galę należy posiadać konta u wybranych firm bukmacherskich. Jeśli chodzi o bukmachera na High League 6, to jest nim Fortuna. Tak naprawdę taki stan rzeczy ma miejsce od pierwszej edycji, czyli już od blisko dwóch lat. Zatem jeśli chcesz typować High League 6, to jedyną opcją na to jest posiadanie konta w Fortunie. A jeśli chcesz otrzymać bonusy powitalne, to przy rejestracji konta należy wpisać kod promocyjny Fortuna, który uprawni Cię do skorzystania z bonusów powitalnych o łącznej wartości nawet 630 PLN.

Fortuna jako że jest jedynym bukmacherem oferującym obstawianie tej gali, posiada naprawdę mocno rozbudowane rynki zdarzeń na poszczególne walki. Możesz typować chociażby to, kto wygra, ile będzie rund w danym starciu, ale też w jaki sposób zakończy się walka, bądź jak dany zawodnik pokona swojego rywala. Możliwości jest więc sporo i każdy, kto interesuje się MMA, bądź przynajmniej pojedynkami freakfighterów, powinien rozważyć opcję przygotowaną przez Fortunę.

banery High League 6

High League 6 bonusy bukmacherskie

Tak jak wspomniałem, bonus na High League 6 przysługuje każdemu typerowi, który założy konto z naszym kodem promocyjnym. Tylko wtedy zostanie zapisany do bonusów na start. A wśród nich wyróżniają się trzy zakłady bez ryzyka oraz dwa freebety. Głównym bonusem w Fortunie są wspomniane trzy cashbacki do łącznej wartości 600 PLN, dzięki którym podczas obstawiania pierwszych kuponów możesz być spokojny o ich wynik. Mianowicie będziesz w sytuacji win-win, bowiem jeśli podasz poprawne typy, to cała wygrana będzie Twoja, natomiast po przegranym zakładzie otrzymasz zwrot postawionej stawki do określonej przez bukmachera kwoty.

Druga część pakietu powitalnego wchodząca w skład bonusów na High League 6, to dwa freebety o łącznej wartości 30 PLN. Pierwszy z nich prszysługuje Ci od razu po założeniu konta i wynosi 20 PLN, które zostaną przekazane na Twoje konto gracza w formie punktów FKP, czyli na program lojalnościowy. Będziesz mógł 2 PLN odpowiada 280 punktom, więc otrzymasz ich dokładnie 2800 i możesz wykorzystać je na dowolną liczbę zakładów. Kolejne 10 PLN otrzymasz po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto. A aby wypłacić środki, wystarczy nimi jednokrotnie obrócić. Zatem jeśli chciałbyś skorzystać z podanych bonusów na nadchodzącą, sobotnią galę, to nic straconego – założenie konta trwa kilka minut i jest bardzo intuicyjne i proste!

High League 6 zakład bez ryzyka: jak odebrać?

A skoro już wiesz, że na start możesz liczyć na zakład bez ryzyka na High League 6, to warto teraz przyjrzeć się bardziej technicznym aspektom. Mianowicie co zrobić, żeby otrzymać dostęp do opisanych promocji powitalnych? Przede wszystkim musisz pamiętać, aby założyć konto z linku https://zagranie.com/goto/fortuna i wpisać kod promocyjny ZAGRANIE. Ten aspekt jest kluczowy, bowiem jeśli go pominiesz, to nie będziesz mógł skorzystać ze specjalnej oferty startowej. Następnie należy dokonać wpłaty i rozpocząć obstawianie. A tak jak wspomniałem nieco wyżej, w przypadku błędnych typów i przegranych pierwszych zakładów, otrzymasz zwrot postawionych środków!

Zakład bez ryzyka High League 6 – zasady

Ostatnim ważnym aspektem, który należy poruszyć podczas opisywania bonusów na High League 6 są zasady dotyczące korzystania z bonusów na start. Mianowicie oferta powitalna w Fortunie od niedawna uległa drobnej modyfikacji i poza jednym zakładem bez ryzyka, aktualnie są trzy. Dzięki temu zatem w aż trzech próbach możesz popełnić błąd, który nie będzie Cię nic kosztował. Jak zatem prezentują się zasady dotyczące zakładu bez ryzyka na High League 6? Oto szczegółowa instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w Fortunie z linku https://zagranie.com/goto/fortuna i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Wpłać depozyt i obstaw zakład
  3. W przypadku przegranego kuponu otrzymasz zwrot na konto depozytowe do 100 PLN
  4. Drugi i trzeci kupon również będzie ubezpieczony, kolejno do 200 i 300 PLN
  5. W przypadku błędnego typu otrzymasz zwrot do 200 i 300 PLN
  6. Łącznie możesz liczyć na 600 PLN zwrotu na konto depozytowe

A jeśli już wiesz jaki jest kod promocyjny na High League 6, a także znasz wszystkie oferowane przez Fortunę bonusy, to nie pozostaje nic innego jak znaleźć najciekawsze pojedynki i po analizie obstawić kupon, który w razie niepowodzenia będzie ubezpieczony.

baner od fortuny
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze