Don Diego – Dawid Załęcki: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Fame MMA17

Typy i kursy na Don Diego – Dawid Załęcki dokładnie opisane są właśnie w poniższym artykule. Kontrowersyjny Załęcki, który zdaniem wielu powinien zniknąć z internetu, czy Don Diego? Jedno jest pewne – będziemy świadkami dobrego widowiska i miejmy nadzieję, pełnego dystansu, chociaż nie wszystko na to wskazuje.

High League 6 baner typy

Don Diego – Dawid Załęcki, typy i przewidywania

Jeżeli szukasz typów na Don Diego – Dawid Załęcki, to dobrze trafiłeś, ponieważ właśnie to poruszamy niżej. Liczymy na to, że będzie to dobre widowisko, zakończone kilkoma obaleniami oraz efektownym wykończeniem rywala. Kursy na Don Diego – Dawid Załęcki można znaleźć w ofercie Fortuny i właśnie do tego przejdziemy niżej, gdzie dokładnie to omawiamy. Jakie propozycje warto zagrać? Może to być np. rynek 1/2!

Tym czasem sprawdź, jakie są do odebrania w Fortunie bonusy! Jednym z nich jest zakład bez ryzyka do aż 600 PLN, który został podzielony na trzy pierwsze kupony. Za pierwszy z nich otrzymasz zwrot do 100 PLN, za drugi do 200 PLN, a za trzeci do 300 PLN.

Don Diego – Dawid Załęcki, kursy bukmacherskie

Zanim przejdziemy do omówienia kursów na Don Diego – Dawid Załęcki, to warto jeszcze, żebyś zapoznał się z krótkim omówieniem formy obu zawodników. Don Diego jest tutaj ogromnym faworytem, co nas nie dziwi. Dlaczego? Ponieważ ma lepsze warunki i większe doświadczenie od Załęckiego!

High League 6: Don Diego vs Crazy
Fortuna
1.25
Don Diego
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
3.56
Dawid Załęcki
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Don Diego – Dawid Załęcki, kto wygra walkę?

Jakie są typy na Don Diego – Dawid Załęcki pod kątem tego, kto wygra walkę? Patrząc na kursy bukmacherskie, to widzimy, że Don Diego jest tutaj faworytem, ale na pewno nie możemy przekreślać Załęckiego. W końcu wiemy, że potrafi mieć to jedno mocne, kluczowe uderzenie, które rozwali rywala na łopatki. Don Diego jednak posiada lepsze warunki, większe doświadczenie i musi tutaj sporo pokazać!

baner od fortuny

Typy na Don Diego – Dawid Załęcki

Jakie są proponowane przez nas typy na Don Diego – Dawid Załęcki? Tutaj stawiamy na +2.5 rundy. Skąd pomysł na akurat taki typ? Jest to spowodowane tym, że w walkach tych zawodników nie jesteśmy świadkami nokautu już w pierwszych minutach. Często raczej są to drugie lub trzecie rundy, albo nawet wygrana na punkty. Tym razem Fortuna taki scenariusz wyceniła na 1.50!

Pamiętaj, że taki typ na Don Diego – Dawid Załęcki możesz połączyć także z innymi zakładami na High League 6, czy nawet sportami. Pozostałe propozycje na najbliższą galę opisaliśmy w dedykowanym artykule i wszystkie znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/high-league-typy/

+2.5 rundy w walce
Kurs: 1.50
Zagraj!

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze