Szukasz informacji na temat kodu promocyjnego, a także bonusów dostępnych w BETFAN? Dobrze trafiłeś! W tym tekście przeprowadzimy Cię przez proces rejestracji konta, opowiemy o ofercie powitalnej, którą oferuje bukmacher dla nowych graczy, a przede wszystkim pokażemy Ci korzyści, z jakimi wiąże się założenie konta w BETFAN.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: 1600PLN

Kod rejestracyjny
1600PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Co zyskasz po rejestracji w BETFAN z kodem -> 2961PLN w skrócie:

 • Zakład bez ryzyka do 600 PLN (zwrot na konto główne)
 • Regularna gra bez podatku +14% do wygranych! 24h/7
 • Pakiet Pudziana – 2331 PLN (wygrana mnożona x10).
 • Darmowe zakłady 30 PLN

BETFAN – kod promocyjny i bonusy na start!

Aby rozpocząć przygodę z legalnym bukmacherem BETFAN warto skorzystać z promocyjnego linku dla czytelników Zagranie. Po rejestracji będziesz mógł wykorzystać najwyższą ofertę powitalną w Polsce. Zagranie.com dba o czytelników, dlatego też po założeniu konta z naszych linków promocyjnych, otrzymasz do wykorzystania szereg bonusów na start!

Oferta powitalna BETFAN składa się z trzech elementów:

 • Bonus od depozytu – wpłaty do 2331 PLN
 • Zakład bez ryzyka – do 600 PLN (od trzech wpłat)
 • Darmowe zakłady po 2 PLN – łącznie 30 PLN

Dodatkowo, na specjalnych warunkach gry w BETFAN będziesz mógł wykorzystać podwyższenie wygranej na kuponach, dzięki czemu nie odczujesz podatku od gry!

Aktualny i najlepszy kod promocyjny w BETFAN to: 2961PLN

Rejestracja w BETFAN

Zarejestrowanie się u tego bukmachera zajmie Ci zaledwie kilka minut, a korzyści są spore!

Na początek klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan

Kod promocyjny i rejestracja w BETFAN

Możesz skorzystać z szybkiej rejestracji, dzięki której wystarczy podać podstawowe dane, aby założyć konto. (e-mail, hasło, numer telefonu), następnie uzupełniasz imię, nazwisko, numer PESEL oraz kod promocyjny, który po kliknięciu z naszego linku będzie automatycznie przypisany.

To wszystko – już możesz rozpocząć grę z bukmacherem BETFAN i zawrzeć swój pierwszy zakład bez ryzyka do 100 PLN, a także aktywować pakiet Pudziana.

Pamiętaj, że posiadając konto tymczasowe Twój maksymalny limit na zakłady będzie ustawiony na poziomie 5000 PLN. Aby wypłacić gotówkę w przypadku wygranej będziesz musiał dokonać pełnej weryfikacji, czyli uzupełnić profil o zdjęcia dowodu osobistego lub paszportu.

Ciekawostka: Nie musisz podawać numeru konta bankowego, ponieważ system automatycznie przypisze je na podstawie pierwszej wpłaty.

Pakiet Pudziana – 2331 PLN, a może być więcej, czyli mnożymy x10!

Po wykorzystaniu specjalnego kodu promocyjnego w BETFAN odblokujesz Pakiet Pudziana, czyli jeden z największych bonusów na start, które są dostępne u legalnych bukmacherów. W ogólnym rozrachunku, aby maksymalnie wykorzystać promocję możesz wpłacić 2331 PLN. Jak uzyskać dostęp do takiej gotówki i co trzeba zrobić? Na pewno chociaż przez chwilę się nad tym zastanawiałeś, dlatego teraz opiszemy szczegółowe warunki tej promocji:

 1. Żeby zgarnąć bonus musisz najpierw wpłacić depozyt – minimalna kwota określona w zasadach, aby aktywować Pakiet Pudziana, to 20 złotych.
 2. Kolejnym krokiem, który musisz wykonać jest zagranie za równowartość wpłaconej sumy z kursem całkowitym 2.00. Może być singiel lub AKO.
 3. Pakiet Pudziana w BETFAN jest aktywowany przez trzy wpłaty na konto gracza. Otrzymasz odpowiednio 10% od pierwszego, drugiego i trzeciego depozytu – maksymalnie 77 zł (wpłaciłeś 777 zł, dostajesz 77 złotych). Halo, halo, ale gdzie 2331 PLN, o których informowaliśmy? O tym kawałek dalej, teraz przechodzimy do konkretów. Łącznie z trzech depozytów możesz wyciągnąć 231 PLN w bonusach od BETFAN, które następnie musisz obrócić.
 4. Obrót bonusem -> kluczowa kwestia w przypadku promocji ze środkami od depozytu na start. BETFAN wymaga pięciokrotnego obrotu bonusem, na kuponach z minimalnym kursem 3.00, muszą się na nim znaleźć co najmniej trzy zdarzenia.
 5. Załóżmy, że dokonałeś obrotu, dzięki któremu z sumy bonusów 77 PLN zrobiło się 500 PLN. Teraz ruch bukmachera, dzięki któremu Twoje wygrane 500 złotych zostanie pomnożone x10. Oznacza to, że możesz zgarnąć zdecydowanie więcej niż 2331 PLN.
pudzian-bonus

2331 PLN, o których mowa w tej promocji, to kwota maksymalnych depozytów, za które bukmacher przyzna Ci bonus.  

PODSUMOWUJĄC: W związku z tym, maksymalnie możesz zgarnąć 231 PLN przy wpłacie 3 x 777 PLN na saldzie bonusowym od BETFAN, które następnie będziesz musiał obrócić pięć razy z kursem całkowitym 3.00.

Jeśli z tych 231 zł wygrasz załóżmy – 1000 PLN po dokonaniu pięciu obrotów, bukmacher będzie zmuszony pomnożyć tę kwotę x10 i przelać 10 000 PLN na Twoje konto główne! To co, spróbujesz?

Odbierz NAJLEPSZY zakład bez ryzyka po rejestracji w BETFAN!

Legalny bukmacher BETFAN w ostatnim czasie wprowadził na rynek najciekawszy zakład bez ryzyka na start dla nowych graczy. Zakład bez ryzyka przysługuje wszystkim graczom, którzy skorzystają z naszego linku do rejestracji.

Aktywacja zakładu bez ryzyka na podstawie rejestracji z określonego linku promocji, a także tylko, jeśli Twój pierwszy kupon zakończy się porażką. W sytuacji, gdy pierwszy kupon zakończy się niepowodzeniem, promocja nie przechodzi na kolejne próby.

Dlaczego zakład bez ryzyka w BETFAN jest najlepszy na rynku?

Głównie ze względu na proste zasady, które doceniają gracze! Maksymalna wartość pierwszego cashbacku to 100 PLN. Do takiej kwoty możesz otrzymać zwrot. Najlepsze, że przy kolejnych wpłatach numer dwa i trzy odbierzesz kolejny zakład bez ryzyka: 200 PLN i 300 PLN.

betfan zakłady bez ryzyka

Co istotne, obstawiasz pierwszy zakład za 100 PLN – nie wejdzie? Ok, otrzymasz zwrot!

Proste zasady -> Grasz za 100 PLN – nie wchodzi – dostajesz 100 PLN zwrotu! Kwota nie jest narzucona z góry – możesz zagrać na przykład za 50 złotych, jednak do aktywacji promocji wymagana jest stawka minimalna – 20 PLN.

Chcesz zagrać u tego bukmachera bez ryzyka?

 1. Zarejestruj się z linku! -> REJESTRACJA W BETFAN
 2. Podczas rejestracji wpisz kod 2961PLN
 3. Wpłać depozyt
 4. Specjalna promocja zostanie aktywowana w przypadku pierwszego przegranego kuponu

Pieniądze w przypadku porażki będziesz mógł od razu wypłacić. Pamiętaj jednocześnie, że wpłacając np. 100 PLN, aby wykorzystać tę promocję otrzymasz 10 zł w bonusie do Pakietu Pudziana. Dwie pieczenie na jednym ogniu, zainteresowany?

Podwyższenie wygranej na kuponach +14% (gra bez podatku)!

Po rejestracji z kodem promocyjnym w BETFAN – bukmacher ma również ciekawą propozycję dla stałych klientów. Jest nią regularna gra z podwyższeniem wygranej. Do wykorzystania tej możliwości nie potrzebujesz specjalnych happy hours. Jest ona dostępna 24h/7.

Aby wykorzystać grę z podwyższeniem wygranej, lub jak często określają to gracze – bez podatku, musisz:

Metody płatności

Omówiliśmy najważniejsze aspekty oferty powitalnej i w większości przypadków opisywaliśmy minimalną kwotę, którą należy wpłacić, aby skorzystać z bonusu. Z jakich opcji będziesz mógł skorzystać, aby bezpiecznie umieścić środki na swoim koncie gracza?

BETFAN akceptuje wpłaty za pomocą:

Dlaczego BETFAN i kod promocyjny: 2961PLN?

Z pełnym przekonaniem można stwierdzić, że w ostatnim czasie BETFAN stał się jednym z najlepszych bukmacherów dla polskich graczy. Legalny operator proponuje jedną z najciekawszych ofert powitalnych na start – bonus od depozytu (mnożnik x10) + zakład bez ryzyka do 600 PLN ze zwrotem na konto główne.

betfan kod promocyjny

Oprócz tego gracze znajdą wiele ciekawych rozszerzeń do standardowej oferty – specjalne typy na Player Bets! Chcesz obstawić ile celnych strzałów w danym meczu odda Cristiano Ronaldo? Ile razy Van Dijk lub Kante odbiorą piłkę? Ile celnych podań wymieni Toni Kroos? Takie typy tylko w ofercie BETFAN!

Bukmacher ma również specjalną sekcję w promocjach – Radar 365, która zyskuje spore uznanie w oczach fanów. Jest to nic innego, jak wyjątkowy rodzaj codziennych promocji. BETFAN stara się dbać o swoich graczy, dlatego też każdego dnia w tej zakładce spotkasz się z inną promocją.

Jeśli szukasz opinii na temat tego bukmachera – zapraszamy do tekstu: