Konrad Karwat – Denis Labryga: gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Fame MMA17

Gdzie oglądać walkę Konrad Karwat – Denis Labryga? Odpowiedź na to pytanie poznasz niżej, gdzie dokładnie to opisujemy. W sobotę czeka nas szósta gala High League, podczas której jednym z pierwszych pojedynków będzie starcie Konrad Karwat – Denis Labryga. Który z nich tutaj wygra i zapewne zagwarantuje sobie dalszy angaż w federacji?

baner od fortuny

Konrad Karwat – Denis Labryga, gdzie oglądać?

Na High League 6 czwartą walką będzie pojedynek Konrad Karwat – Denis Labryga czyli rywalizacja dwóch znanych nam zawodników freak fightowych. Wbrew pozorom to właśnie Labryga jest tutaj faworytem. Czy wykorzysta swoje atuty i faktycznie wygra? Odpowiedź poznamy bardzo późnym wieczorem, ale już teraz możesz sprawdzić, gdzie oglądać Konrad Karwat – Denis Labryga!

Konrad Karwat – Denis Labryga, transmisja w TV

Transmisja w TV z walki Konrad Karwat – Denis Labryga nie zostanie pokazana na żadnej stacji, gdyż te nie postanowiły podjąć współpracę z High League. Organizacja Malika Montany stawia głównie na rozwój swojej platformy PPV. Przy okazji warto, żebyś sprawdził, jak oglądać inne walki tej federacji –> https://zagranie.com/jak-ogladac-high-league-tv/

Konrad Karwat – Denis Labryga, transmisja za darmo

Gdzie oglądać walkę Konrad Karwat – Denis Labryga w TV? Jeżeli chcesz oglądać ten pojedynek na telewizorze, to niestety musimy Cię zmartwić, ponieważ nie jest to możliwe w tradycyjny sposób. Federacja nie podpisała umowy z żadną stacją. Możesz jednak przerzucić obraz na TV za pomocą laptopa lub telefonu. Jedyne o co musisz zadbać, to o stały dostęp do internetu!

Konrad Karwat – Denis Labryga, stream online

Stream online z walki Konrad Karwat – Denis Labryga będzie dostępny w systemie PPV od High League, gdzie można go kupić już od kilku dni. Warto to zrobić odpowiednio wcześnie, żeby nie martwić się o działanie serwerów na kilka minut przed walką.

fot. pressfocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze