Denis Załęcki – Paweł Tyburski: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Denis Załęcki podczas konferencji prasowej High League

Typy na Denis Załęcki – Paweł Tyburski, High League 6. Jednym ze zdecydowanie najciekawszych, ale także najlepszych pod względem sportowych pojedynków na najbliższej gali High League 6 będzie ten pomiędzy Denisem Załęckim, a Pawłem Tyburskim. Starcie to na pewno zainteresuje wielu kibiców freak-fightów, ale także zachęci do obstawienia go na kuponie! A jak może zakończyć się owe starcie i które typy na Załęcki – Tyburski okażą się najlepsze? O tym w poniższej lekturze, do której serdecznie zapraszam.

baner denis - tybori

Denis Załęcki – Paweł Tyburski, typy i przewidywania

By zaproponować możliwie najlepsze Załęcki – Tyburski typy bukmacherskie, warto powiedzieć co nieco o obu postaciach. Zaczynając więc od Denisa, ten ma pojęcie i doświadczenie o sportach walki, ponieważ na różnych galach sportowych i około-sportowych wystąpił już 8-krotnie. Swój ostatni pojedynek stoczył on na High League 4, kiedy to przegrał z Arturem Szpilką przez kontuzję. Warto jednak przypomnieć, że popularny “Bad Boy” ruszył wówczas na swojego rywala na prawdę mocno i poczęstował go kilkoma bardzo mocnymi ciosami – generalnie pokazał się z niezłej strony. A to istotne, bowiem najbliższe starcie na High League odbędzie się właśnie w formule bokserskiej. Załęcki dysponuje na prawdę silnym ciosem i jak na freaka może pochwalić się dobrą techniką. Jakie więc typy na Załęcki – Tyburski warto obstawić?

Paweł Tyburski dysponuje nieco mniejszym doświadczeniem, ponieważ w oktagonie wystąpił dotychczas 5 razy – 4-krotnie bił się w formule MMA i raz wystąpił w walce K1. Tybori również może pochwalić się mocnym uderzeniem, a imponujący zasięg rąk na pewno jest jego atutem. O sile ciosu Tyburskiego przekonali się chociażby Alberto, Soroko, czy Lupa. W mojej opinii Tybori nie zaryzykuje szarży i ataków od pierwszego gongu, jednak będzie się rozkręcał z każdą kolejną minutą. Tak czy siak, obaj zawodnicy potrafią celnie i mocno uderzyć i w mojej opinii omawiane starcie nie potrwa zbyt długo. Większość starć obu zawodników kończyła się przed czasem i uważam, że podobnie może być tym razem! Typy na Załęcki – Tyburski dotyczące maksymalnie 2.5 rund wydają mi się sensowne i logiczne!

-2.5 rund
Kurs: 1.55
Zagraj!

Denis Załęcki – Paweł Tyburski, kursy bukmacherskie

Zdaniem bukmachera Fortuna, u którego możecie wykorzystać nasz kod promocyjny, minimalnym faworytem omawianego zestawienia jest Denis Załęcki. Wpływ na takie postrzeganie sprawy może mieć kilka czynników, jednak głównie chodzi chyba o większe doświadczenie Denisa, jak i fakt, że pokazał się on z dobrej strony na tle Artura Szpilki. Poniżej prezentuję aktualne kursy na Załęcki – Tyburski:

kursy na zwycięstwo

Fortuna
1.75
Załęcki wygra
1.96
Tyburski wygra
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

Jeżeli chcecie obstawić typy na High League 6, to w mojej opinii warto rzucić okiem na zakończenie walki przed czasem. Jak już pisałem, obaj zawodnicy zwykle kończą swoje pojedynki przed czasem, a wszystko to za sprawą na prawdę niezłej techniki i sporej siły uderzeń. Jeżeli chcecie więc zagrać nieco bezpieczniejsze Załęcki – Tyburski typy, to w moim mniemaniu warte gry są zakłady na zakończenie owego pojedynku przed czasem. Oto kursy na takowe rozstrzygnięcie:

kursy na rezultat końcowy

Fortuna
2.50
walka zakończy się na punkty lub przez TD
1.41
walka nie zakończy się na punkty lub przez TD
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Denis “Bad Boy” Załęcki – Paweł “Tybori” Tyburski kto wygra walkę?

Jeżeli mamy odpowiedzieć sobie na pytanie, który z zawodników okaże się lepszy, to postawiłbym na “Bad Boya”. Załęcki ma za sobą kilka pojedynków z uznanymi zawodnikami i ambitnie walczył on z Arturem Szpilką. W mojej opinii jest on po prostu lepszym fighterem od Tyburskiego i nawet jeśli Paweł będzie dysponował lepszymi warunkami fizycznymi, to uważam, że górę weźmie siła i charakter Załęckiego!

High League 6: Denis Załęcki – Paweł Tyburski

kto wygra walkę?
D. Załęcki 63%
P. Tyburski 38%
8+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • D. Załęcki
  • P. Tyburski

 

Typy na Denis Załęcki – Paweł Tyburski

Jeżeli mamy wybrać nieco bardziej ryzykowne typy na Załęcki – Tyburski, to skłoniłbym się ku wygranej “Bad Boya” przed czasem. Formuła boksu w małych rękawicach w mojej opinii powinna być handicapem w jego stronę, a przecież w przeszłości bił się on chociażby na Gromdzie, a więc w walkach na gołe pięści i radził sobie w nich na prawdę nieźle. Z moich obserwacji wynika, że Denis trenuje też ciężej i uważam, że będzie w stanie znokautować Pawła Tyburskiego, który wybitnym pięściarzem po prostu nie jest. Powodzenia!

D. Załęcki wygra przed czasem
Kurs: 2.50
Zagraj!

fot. Pressfocus

FAQ

Jaki jest kurs na zwycięstwo Załęckiego z Tyburskim na High League 6?

Kurs na zwycięstwo Załęckiego z Tyburskim na High League 6 w Fortunie to 1.75.

Jaki jest kurs na zwycięstwo Tyburskiego z Załęckim na High League 6?

Kurs na zwycięstwo Tyburskiego z Załęckim na High League 6 w Fortunie to 1.96.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze