Konrad Karwat – Denis Labryga: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Konferencja prasowa przed gala High League 2

Typy i kursy na walkę Konrad Karwat – Denis Labryga znajdziesz w tym artykule. Karwat stoczy swoją kolejną walkę we freak fightach i tym razem będzie to pierwszy pojedynek na High League 6. Czy Karwat zaskoczy i nawiąże jakąkolwiek walkę z Labrygą? Na pewno nie będzie to proste zadanie.

baner od fortuny

Konrad Karwat – Denis Labryga, typy i przewidywania

Typy na walkę Konrad Karwat – Denis Labryga znajdziesz właśnie w poniższym tekście, gdzie dokładnie tłumaczymy nasze wybory na High League. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Labryga, co akurat nas nie dziwi. Ten pod każdym kątem wypada lepiej niż jego rywal, ale to wcale nie oznacza, że na pewno Karwat jest bez szans. Różnica w kursach na Konrad Karwat – Denis Labryga nie jest aż tak duża, więc kibice spodziewają się dobrego widowiska!

Konrad Karwat – Denis Labryga, kursy bukmacherskie

Denis Labryga podejdzie do walki z Konradem Karwatem jako faworyt. Jego doświadczenie z innych walk na pewno przeważy tutaj szalę. Labryga ma spore doświadczenie, co na pewno warto podkreślić, ale oprócz tego ma lepsze warunki fizyczne, co też pokazywał na face to face. Te argumenty na pewno spróbuje przekuć w zwycięstwo na gali High League 6, ale to wcale nie będzie takie proste.

Konrad Karwat – Denis Labryga, kto wygra walkę?

Labryga na papierze wygląda o wiele lepiej niż Karwat, co akurat niespecjalnie nas dziwi. W końcu wiele argumentów przemawia za nim. Labrygana konferencjach był znacznie pewniejszy siebie, co też powinno przełożyć się na determinację, którą zobaczymy ze strony obu Panów w oktagonie. Karwat musi liczyć na szczęśliwe uderzenie, które powaliłoby Labrygę, ponieważ w innym przypadku trudno sobie wyobrazić jego wygraną.

Typy na Konrad Karwat – Denis Labryga

Jeżeli chodzi o inne typy na walkę Denis Labryga, to jako główny zakład proponujemy właśnie zwycięstwo pierwszego z nich. Labryga na papierze wygląda znacznie lepiej niż jego rywal. Przemawia za nim m.in. doświadczenie i dłuższe przygotowanie do walki. Do tego jeszcze warunki fizyczne pozwalają mu na “tańczenie” wokół rywala. Podobnie zresztą uważa bukmacher Fortuna, który tak widzi kursy na to starcie. Zamiast obstawiać na wygraną któregoś z nich, to stawiamy na over rund. Trudno nam sobie wyobrazić scenariusz, gdzie ktokolwiek wygrywa przed końcem pierwszem rundy. Fortuna proponuje kurs 1.90!

+1.5 rundy w walce
Kurs: 1.90
Zagraj!

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze