High League 6 transmisja – gdzie oglądać? Gdzie kupić PPV

High League 6 gdzie oglądać

High League 6: gdzie oglądać nadchodzącą galę? Tak jak miało to miejsce w przypadku poprzednich gal, tak i podczas High League 6 transmisja będzie dostępna jedynie w systemie PPV. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego gdzie oglądać nadchodzące wydarzenie, podczas której do klatki wejdzie PashaBiceps, Marcin Dubiel, Najman czy Lexy Chaplin, to wszelkie potrzebne informacje znajdziesz poniżej. Zapraszam do lektury!

High League 6 gdzie obstawiać

Gdzie oglądać High League 6?

Tak naprawdę PPV na High League 6 nie powinno nikogo dziwić. W końcu od kilku już lat obserwujemy ten trend dotyczący oglądania gal sportów walki. Nie inaczej jest z High League, które od początku swojej działalności oferuje możliwość oglądania właśnie za pośrednictwem płatnych transmisji. Wystarczy wejść na stronę highlive.tv, gdzie bez większych problemów wykupisz dostęp do gali High League 6. Stream na żywo rozpocznie się oczywiście równo ze startem imprezy, a jedyne co musisz zrobić, aby została ona odkodowana, to dokonanie opłaty za dostęp. Tak jak w przypadku poprzednich tego typu gal freakfightowych, tak samo również w tym przypadku – nie należy spodziewać się High League 6 na żywo w TV. Aktualnie chyba żadna z tego typu imprez nie jest pokazywana w otwartej telewizji i podobnie jest z opisywaną galą. Jedyną możliwością jest zatem PPV.

Data, miejsce i godzina High League 6

Nadchodząca gala High League 6 odbędzie się w najbliższą sobotę, 18 marca w katowickim Spodku. Spoglądając na liczbę miejsc, które pozostały wolne, należy spodziewać się wypełnionej po brzegi hali, co z pewnością tylko podniesie rangę tego wydarzenia. Świetnie było to widać chociażby podczas High League 2, kiedy to na trybunach w TAURON Arenie Kraków zasiadło blisko 20 tysięcy osób. Natomiast start zbliżającej się imprezy zaplanowano na godzinę 20:00, kiedy to do klatki wejdą pierwsi zawodnicy. A skoro już wiesz kiedy i gdzie odbędzie się nadchodzą gala, to warto poznać szczegóły dotyczące PPV na High League 6.

High League 6 PPV

Jeśli chodzi zatem o stream na żywo High League 6, to tak jak wspomniałem nieco wyżej, będzie on dostępny jedynie za pośrednictwem Pay-per-view. I tak naprawdę jest to jedyna opcja, aby w legalny sposób zobaczyć transmisje z tego wydarzenia, bowiem tylko za pośrednictwem strony internetowej będziesz mógł śledzić zmagania zawodników podczas High League 6. A jest co oglądać – w końcu na nadchodzącej gali zmierzy się ze sobą między innymi PashaBiceps vs Marcin, Dubiek, Lexy Chaplin vs Paulina Hornik czy Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak. A jeśli chciałbyś poznać typy na High League 6, to przewidywania każdego pojedynczego pojedynku znajdziesz oczywiście na naszej stronie internetowej!

Gdzie kupić i ile kosztuje PPV na High League 6?

Wykupienie PPV na High League 6 jest bardzo prostym i intuicyjnym procesem. Tak naprawdę wystarczy wejść na stronę highlive.tv, a dalej zostaniesz niemalże pokierowany przez stronę. Po wejściu na tę domenę należy wejść w hasło “Kup dostęp”, a następnie założyć konto. Następnie pozostaje już wybrać jeden z dwóch oferowanych pakietów – w zależności czy chcesz wykupić podstawową ofertę czy premium i dokonać opłaty. Tak naprawdę to tyle, a cały proces potrwa maksymalnie kilka minut.

Jeżeli chodzi o cenę, jaką trzeba zapłacić za High League 6 PPV, to zależy ona od wspomnianego pakietu. Cena pierwszego z nich, a więc podstawowej oferty wynosi 34.99 PLN. Kupując ją otrzymasz stream online gali w jakości 720p oraz możliwość ponownego obejrzenia wszystkich walk przez całą dobę po zakończeniu widowiska. Jeśli więc nie potrzebujesz niczego więcej, to jest to idealna opcja dla osób, które po prostu chcą zobaczyć transmisje live z High League 6. Druga opcja jest droższa jedynie o 5 PLN, a więc kosztuje 39.99, ale otrzymujesz przekaz w jakości 1080p, a także poza dostępem do gali, także możliwość powrotu do poszczególnych walk i dostępu przez cały tydzień do całej transmisji High League 6. Wisienką na torcie jest dostęp do Hejt Roomu, gdzie czekają na Ciebie komentatorzy, którzy z pewnością ubarwią nieco oglądanie całego wydarzenia. Druga opcja jest zatem skierowana specjalnie do największych fanów gali, których interesuje nieco więcej niż same walki. A więcej informacji na temat samej transmisji z High League 6 znajdziesz oczywiście na naszej stronie internetowej.

banery High League 6

High League 6 transmisja na żywo

Podsumowując zatem, transmisja High League 6 będzie dostępna jedynie za pośrednictwem PPV, więc nie ma co liczyć na zobaczenie gali na żywo w TV. Wystarczy wykupić dostęp za 34.99 lub 39.99, aby mieć do dyspozycji całą galę przynajmniej przez dobę. W tym miejscu warto także wspomnieć o tym, że jedynym bukmacherem, który oferuje możliwość obstawiania High League 6 jest Fortuna. Jeśli więc chciałbyś obstawiać zakłady na nadchodzącą galę, to trzeba posiadać konto u wspomnianego bukmachera. Żeby dodatkowo otrzymać specjalną ofertę powitalną, to warto podczas rejestracji wpisać kod promocyjny Fortuna uprawniający do skorzystania z nawet 630 PLN na start. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie, bądź po kliknięciu w któryś z powyższych banerów. A jeśli chodzi o samo obstawianie High League 6, to na każdą walkę znajdziesz przynajmniej kilka różnych rynków zdarzeń, dzięki czemu każdy typer z pewnością znajdzie coś ciekawego dla siebie.

100 zł + 200 zł + 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł freebety (20 zł BEZ depozytu zaraz po rejestracji)

Gdzie oglądać High League 6?

Nadchodząca gala będzie dostępna standardowo w PPV, które wykupisz na stronie highlive.tv.

Ile kosztuje dostęp PPV do High League 6?

Koszt wykupienia PPV zależy od wybranego pakietu, ale wynosi on 34.99 lub 39.99.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze