Organizatorzy zapowiadają, że na Gromda Beach nadciągnie fala nokautów. Plażowa sceneria ma sprzyjać krwawym walkom, do czego przyzwyczailiśmy się na Gromdzie. W zakładach bukmacherskich pojawili się pierwsi faworyci tego wydarzenia. Na gali w Pionkach odbędzie się turniej o sto tysięcy złotych, więc żaden z uczestników nie powinien zwalniać ręki. Kto wygra? W kursach bukmacherskich widać faworytów, ale wiadomo, że o wszystkim zdecyduje ring. Co obstawiać? Sprawdź typy na Gromda 6!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

GROMDA beach: kursy, TYPY i zakłady bukmacherskie | KARTA WALK Gromda 6

Na Gromdzie Beach pojawią się znani i lubiani zawodnicy, którzy wcześniej dali się poznać w walkach na gołe pięści. Kibice będą mogli zapoznać się też z umiejętnościami debiutanta, czyli Nikodema “Nikosia” Chilewskiego. Organizatorzy przewidzieli turniej, tak jak było przy okazji poprzednich edycji Gromdy.

Gromda z gali na galę się rozwija. Ostatnio pojawił się ranking zawodników, którzy są najlepsi w Gromdzie. Prym w nim wiedzie Mateusz “Don Diego” Kubiszyn, zwycięzca pierwszego turnieju. Wówczas Kubiszyn w finale rozprawił się z “Tysonem”. Na drugim miejscu jest Tomasz “Zadyma” Gromadzki. Organizatorzy przekonują, że już niedługo może dojść do starcia na szczycie pomiędzy “Don Diego” a “Zadymą” – tak żeby poznać lepszego fightera na gołe pięści. Jak na razie bilans obu to 5 wygranych walk i 0 porażek. Na Gromda Beach ich nie będzie, a szansę otrzymają pozostali Gromdziarze.

Bukmacherzy dostrzegli Gromdę i wydarzenie to regularnie jest oferowane w zakładach online. Walki na gołe pięści z czasem mogą być tak samo popularne, jak chociażby boks czy MMA. Czas pokaże, jak będzie się rozwijać Gromda w kolejnych miesiącach. Na razie czekamy wszyscy na to, co zobaczymy już 6 sierpnia w Pionkach.

Gromda beach karta walk

Podstawową formułą Gromdy (https://zagranie.com/gromda/) jest turniej. Jego zwycięzca musi łącznie stoczyć kilka walk tego samego wieczoru. Dla zawodników ważne jest, aby sprostać kolejnemu wyzwaniu, a także oszczędzać tyle sił, ile jest możliwe na kolejne starcia. Końcowy triumfator musi wykazać się umiejętnościami, a także kondycją i chłodną głową. Wszystko po to, by przez cały wieczór był w stanie rywalizować w ringu Gromdy.

Kto wygra Gromda 6?
Betclic
3.00
Nikodem NIKOŚ Chilewski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
3.50
Łukasz BRODACZ Załuska
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
4.50
Krzysztof ŻOŁNIERZ Ryta
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
10.00
Konrad RUSKI Podemniak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
12.50
Kamil KOCUR Kot
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
12.50
Damian GRABARZ Zapart
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
20.00
Piotr BUBU Cwik
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
20.00
Norbert LODÓWA Rozebnajgier
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Na Gromda Beach jest zaplanowany turniej złożony z ośmiu zawodników. Siedmiu z nich dało się już poznać publiczności Gromdy, bo brali oni udział w poprzednich edycjach. W roli debiutanta występuje “Nikoś”, który od razu został okrzyknięty przez bukmachera Betclic jako faworyt piątkowej edycji.

Kto pojawi się na karcie walk Gromda Beach? Oto nazwiska, które wezmą udział w turnieju Gromda 6:

  • Piotr BUBU Cwik
  • Łukasz BRODACZ Załuska
  • Norbert LODÓWA Rozebnajgier
  • Konrad RUSKI Podemniak
  • Nikodem NIKOŚ Chilewski
  • Krzysztof “ŻOŁNIERZ” Ryta
  • Kamil KOCUR Kot
  • Damian GRABARZ Zapart

Ceremonia ważenia Gromda 6

Tradycyjnie dzień przed galą Gromdy odbędzie się oficjalne ważenie, podczas którego dojdzie do face to face. Kolejnym elementem ceremonii ważenia jest rozlosowanie turnieju. Wszystko po to, żeby uczestnicy mieli jak najmniej okazji na kalkulacje. Zawodnicy poznają się rywali dzień przed Gromdą 6 – w ten sposób pojedynki mają zyskiwać na atrakcyjności.

Ceremonia ważenia powinna być transmitowana na oficjalnym kanale YouTube federacji Gromdy. Aby obejrzeć losowaniu turnieju nie trzeba kupować transmisji Pay Per View. To otwarta transmisja. Podczas tego wydarzenia często dochodzi do prowokacji pomiędzy oboma zawodnikami. Oczywiście wszystko odbywa się w towarzystwie ochrony, która dba o porządek wydarzenia.

Zawodnicy Gromda beach

Na Gromda Beach co brakuje największych nazwisk Gromdy, a więc Mateusza Kubiszyna, Tomasza Gromadzkiego, Vasyla Halycha czy Krystiana Kuźmy. Tym razem swoją szansę dostali zawodnicy, którym nie poszło tak świetnie podczas poprzednich edycji Gromdy. Okazję na rehabilitację mają Krzysztof Ryta, Kamil Kocur czy Łukasz Załuska. Pośród tego grona znalazł się kompletny debiutant, Nikodem Chilewski.

Na karcie walk Gromdy Beach znajduje się Piotr BUBU Cwik, który brał udział w trzecim turnieju. BUBU ma już swoje lata na karku, bo przeżył 37 wiosen. To zawodnik, który mierzy 179 cm, a waży aż 137 kg. To bez wątpienia waga ciężka. Na Gromda 5 Piotr Cwik przegrał z Mariuszem MARIO Kruczkiem.

Damian GRABARZ Zapart rywalizował na Gromda 4, gdzie uległ Hunterowi. GRABARZ mierzy 180 cm i waży około 107 kg. Na Gromda Beach swoją szansę otrzymuje też BRODACZ, czyli Łukasz Załuska. On pojawił się na pierwszej Gromdzie i był bohaterem brutalnego nokautu. BRODACZ został dotkliwie pobity przez “TYSONA”, więc ma sporo do udowodnienia na Gromda Beach. Załuska musi pokazać, że konfrontacja z Krystianem Kuźmą to tylko wypadek przy pracy.

Walki Gromda 6

Wszystko wskazuje na to, że na Gromda 6 będziemy świadkami turnieju. Tak było w początkowych edycjach, ale później organizatorzy decydowali się na kilka pojedynków w ramach “super fightów”. Tym razem nie dojdzie do z góry zapowiadanych walk, a kibice będą mogli skupić swoją uwagę tylko na turnieju. Ośmiu śmiałków krok po kroku będzie chciało eliminować kolejnych rywali, by na koniec unieść ręce ku górze.

Walki na Gromdzie odbywają się bez podziału na kategorię wagową. To klasyczne zasady, które opierają się o pierwotną formułę boksu. Uczestnicy walczą bez rękawic, tylko na gołe pięści. Pojedynek toczony jest na dystansie czterech rund po dwie minuty. Jeśli ten czas nie wyłoni zwycięzcy, to walka toczy się aż do skutku. Nie ma przyznawanych punktów od sędziów – o wszystkim decyduje ring. Co ciekawe, jest on znacznie mniejszy niż ten bokserski. Ring na Gromdzie ma wymiary 4×4 metry.

Oczywiście walkę może poddać sam zawodnik lub jego narożnik. W ringu znajduje się też arbiter, który czuwa nad przebiegiem rywalizacji – on również ma prawo zakończenia pojedynku z powodu technicznego nokautu.

Gdzie obstawiać Gromdę beach?

Z Gromdą, czyli federacją walk na gołe pięści od dłuższego czasu współpracuje bukmacher Betclic. To firma, która zdecydowała się na wyłączność “przejąć” Gromdę. Co to oznacza? To że tylko u tego operatora zakładów bukmacherskich można obstawiać Gromdę.

Gromda Beach zatem dostępna będzie w Betclic. U tego bukmachera obstawisz Gromdę przez internet na stronie betclic.pl i aplikacji mobile na iOS/Android. Obstawiając Gromdę Beach w Betclic możesz liczyć na kursy w poszczególnych walkach (po losowaniu turnieju), a także zakłady na końcowego triumfatora.

Betclic na Gromdzie zna się coraz lepiej, bo współpraca ta zawiązała się już w poprzednim roku. To bukmacher, który stawia na federację sportów walki. Podobną kooperacje Betclic posiada z organizacją FAME MMA. Nie masz konta u tego bukmachera? W takim razie czeka na ciebie Betclic bonus dla nowych graczy. Z kodem od Zagranie otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 PLN, który możesz wykorzystać na typowanie Gromdy 6.

Gromda beach typy bukmacherskie

W typach na Gromdę faworytem jest NIKOŚ – przynajmniej tak wynika z analizy bukmachera Betclic. Kto może mu zagrozić w drodze do finału? Duże szanse na to mają poprzedni uczestnicy Gromdy, a więc Łukasz BRODACZ Załuska i Krzysztof ŻOŁNIERZ Ryta.

Betclic
3.00
Nikodem NIKOŚ Chilewski wygra Gromdę 6

Zdecydowanie więcej o szansach na Gromdzie Beach będzie można napisać po losowaniu turnieju, a także w trakcie jego trwania. O dyspozycji zawodników wiele dowiemy się po pierwszej serii walk. Pamiętaj, że Betclic pozwala typować “na żywo” Gromdę, więc jeśli będzie uważnie śledził galę, to możesz wyciągać konstruktywne wnioski.

Gromda beach kursy bukmacherskie

Na chwilę obecną kursy bukmacherskie w ofercie Betclic dotyczą faworytów do końcowego triumfu. Jak pisaliśmy wcześniej – w tym zestawieniu znajduje się trzech pięściarzy. Zdaniem bukmachera Betclic – jeden z nich zwycięży turniej Gromda Beach.

Gromda 6 zakłady bukmacherskie

Zakłady na Gromdę 6 znajdziesz tylko na betclic.pl i aplikacji tego operatora. Betclic w typach na Gromdę Beach pozwala grać rynki na zwycięstwo oraz dodatkowe opcje takie jak: ile rund będzie trwała walka? Ze względu na dynamikę turnieju – w trakcie trwania wydarzenia można liczyć na kursy live. Wraz z przebiegiem turnieju bukmacher będzie aktualizował ofertę o nowe walki w oparciu o ringowe wydarzenia. Dlatego Gromda 6 będzie dostępna w zakładach pre-match i “na żywo”.

Bonusy bukmacherskie w Betclic na Gromdę

Betclic blisko współpracuje z Gromdą, dlatego dla nowych graczy oferuje kod promocyjny, który pozwoli im obstawić powiększony zakład bez ryzyka. Normalnie w Betclic cashback to 500 PLN, a z okazji Gromdy z kodem ZAGRANIE otrzymasz zwrot stawki do kwoty 550 PLN. Oferta ta jest dostępna tylko dla nowych klientów, którzy do tej pory nie zarejestrowali konta w serwisie Betclic.

Zakład bez ryzyka na Gromdę 6 możesz wykorzystać po rejestracji i wykonaniu pierwszej wpłaty. Pamiętaj, że ubezpieczenie to dotyczy tylko pierwszego kuponu. Jeśli nie trafisz zakładu, to odebrany zwrot trzeba obrócić osiem razy w zakładach po kursach minimalnych 2.00.

FAQ

Gdzie znajdę kursy na Gromda 6?

Kursy na Gromda 6 oferowane są przez bukmachera Betclic.

Jaki bonus otrzymam od Betclic na Gromda 6?

Zakładając konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE otrzymasz od Betclic zakład bez ryzyka do 550 PLN.

Gdzie szukać typów na Gromda Beach?

Darmowe i aktualne typy na Gromda Beach znajdziesz w serwisie zagranie.com i grupie typerskiej na FB!

Zaloguj się aby dodawać komentarze