Fortuna – co to są punkty FKP?

promocje bukmacherskie Fortuna

Fortuna to bukmacher, który dba o swoich stałych klientów nie tylko przez liczne, bonusowe promocje, ale także program lojalnościowy. Odpowiadając na pytanie „Fortuna, co to są punkty FKP?” odniesiemy się właśnie do tej kwestii. Rozwijając skrót mowa o Fortuna Klub Plus, a razem z nimi czeka na Was wiele promocji. Można je wykorzystać m.in. na darmowe zakłady lub inne bonusy. Jak to zrobić i gdzie można je wydać? Poniżej odpowiemy na te pytania.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna – co to są punkty FKP?

Co to są punkty FKP? Rozwijając skrót, mowa o Fortuna Klub Plus, czyli programie lojalnościowym bukmachera. Za każdy zagrany kupon zbiera się oczka, które można zamieniać na darmowy zakład. Taka możliwość promocji dla stałych graczy to rzadkość na coraz bogatszym rynku legalnych bukmacherów. Dlatego tym bardziej warto to docenić.

Co jest najlepsze w punktach FKP Fortuny to fakt, że przez większość czasu nawet nie musimy o tym myśleć. Czy tego chcesz, czy nie, oczka za zakłady i tak Ci się zbierają. Niezależnie od warunków kuponu – tutaj nie ma żadnych większych skomplikowanych regulaminów.

Fortuna Klub Plus - punkty FKP w Fortunie

Co warto zaznaczyć, możliwość zdobywania punktów FKP dostępna jest nie tylko online, ale także w punktach stacjonarnych Fortuny. Wszystko będzie się liczyć do tego samego konta – niezależnie czy obstawisz przez Internet, czy na miejscu. Jak to zrobić? Wystarczy założyć odpowiednią kartę, która będzie połączona z Twoim kontem online. Przy obstawianiu każdego kuponu w punkcie stacjonarnym należy podawać tę kartę. Wszelkie szczegóły dotyczące założenia i procesu uzyskasz na miejscu, gdzie wysyłasz swoje zakłady.

Sposób na 2 800 punktów FKP w Fortunie na start

Zainteresowany tematem? Mam dla Ciebie dobrą wiadomość – na start przygody z bukmacherem możesz już uzyskać 2 800 punktów FKP, co w Fortunie jest równowartością 20 złotych! Jak to zrobić? Wystarczy, że zarejestrujesz się z naszym kodem promocyjnym 2230PLN. Sam proces zakładania konta jest bardzo łatwy i szybki. Firma wymaga od Ciebie kilku kluczowych danych, ale możesz być pewny, że wszystko jest bezpieczne. Fortuna jest legalnym bukmacherem z zezwoleniem z Ministerstwa Finansów. Wymagane informacje mają między innymi za zadanie potwierdzić Twoją pełnoletniość.

Tutaj znajdziesz więcej informacji o bonusach na start w Fortunie

Podsumowując, aby w Fortunie na start uzyskać 2 800 punktów FKP (równowartość zakładu 20 złotych) należy założyć konto z kodem promocyjnym 2230PLN. To jednak nie wszystko, co możecie dostać u tego operatora. Rejestrując się ze wspomnianym kodem promocyjnym 2230PLN otrzymacie cały pakiet startowy, a w nim znajdują się jeszcze:

  • 2000 złotych bonusu od depozytu
  • 210 złotych zakład bez ryzyka

Wspomniane promocje są dość ciekawe, gdyż możecie otrzymać aż 100 procent więcej pieniędzy od pierwszego depozytu, przy czym maksymalna kwota to właśnie te 2000 złotych. Dla przykładu, gdy wpłacicie 2000 złotych, to otrzymacie 4000. Z kolei zakład bez ryzyka pozwoli Wam przetestować ofertę w Fortunie bez martwienia się o wynik. W przypadku niepowodzenia środki wracają na konto.

Z kolei wspomniane 20 złotych w formie 2800 punktów FKP możecie wykorzystać właśnie na darmowy zakład. Użyć go można na różne zakłady z dyscyplin sportowych, czy esportu. Bukmacher stale się rozwija, a ostatnia do oferty dodał też Bet On Games, czyli symulator gier karcianych. Być może wkrótce będzie można użyć darmowych zakładów również na to.

Jak w Fortunie zbierać punkty FKP

Skoro już odpowiedzieliśmy co to są punkty FKP w Fortunie, to czas wyjaśnić jak ten program lojalnościowy działa. Jak wspomniałem na początku, każdy postawiony kupon (niezależnie od liczby pozycji czy kursów) daje Ci kolejne oczka. Sprawa jest bardzo prosta, bo pojedynczy punkt otrzymuje się za każde postawione 2 złote. Przykładowo zawierając zakład za 100 złotych, nasze konto FKP zostanie zasilone 50 oczkami. Warto jeszcze wspomnieć, że Fortuna zaznacza, że w jednym dniu można maksymalnie zdobyć 300 punktów. Nie jest to jednak duże ograniczenie, gdyż w ciągu tygodnia możecie zdobyć już np. 2100 oczek, co jest dość sporą liczbą.

Aby, kolekcjonować oczka do swojego programu Fortuna Klub Plus nic nie musisz zaznaczać i niczym się przejmować. FKP za każdy kupon dodawane są automatycznie.

Co warto wiedzieć o zdobywaniu punktów FKP w Fortunie:

  • Każde postawione 2 złote = jeden punkt FKP
  • W jednym dniu maksymalnie można zebrać 300 punktów

Jeszcze pewnie zastanawiasz się, gdzie sprawdzić obecny stan konta swoich FKP. To nic trudnego. Będąc zalogowanym graczem, wystarczy, że najedziesz po prawej stronie na górze na swoją nazwę użytkownika, a rozwiną Ci się informacje o koncie – w tym te o liczbie FKP.

Punkty FKP na podglądzie Fortuny

Jak wykorzystać punkty FKP w Fortunie

Mamy już punkty FKP i chcemy obstawić za ich wartość kupon w Fortunie – jak to zrobić? To także bardzo łatwa sprawa. Gdy utworzysz swoje zakłady, na poglądzie po prawej stronie masz do zaznaczenia opcję „Do zapłaty x punktów FKP”. Wystarczy zaznaczyć taką chęć, wysłać kupon, a bukmacher odejmie z salda Fortuna Klub Plus, a nie konta depozytowego.

Jak płacić punktami FKP za obstawianie w Fortunie

Zmieniając stawkę na poglądzie kuponu, automatycznie będzie się zmieniać liczba punktów FKP do zapłacenia. Jak widać i już wspominałem, 2 800 oczek to równowartość 20 złotych. Najmniejsza suma, za jaką można zagrać to 2 złote, co odpowiada 280 punktom. Idąc dalej, 7 000 punktów FKP to 50 złotych czy 14 000 punktów FKP to 100 złotych za zakład w Fortunie. Oczywiście masz możliwość wykorzystania dokładnej liczby punktów – za stawkę z groszami. Poniżej mała ściąga, która pomoże Ci w zrozumieniu wartości oczek Fortuna Klub Plus względem darmowego zakładu. To co, mam nadzieję, że temat co to są punkty FKP jest już dla Ciebie zrozumiały!

Punkty FKP, a bonus bez depozytu w Fortunie

Gdzie znajdę typy, żeby wykorzystać punkty FKP?

Typy bukmacherskie na zakłady w Fortunie znajdziesz na Zagranie. Codziennie w ramach typów dnia nasi eksperci przygotowują analizy przedmeczowe, a także propozycje kuponów. Wszystkie treści na Zagranie są w pełni darmowe i nie musicie za płacić. U nas znajdziesz analizy m.in. na piłkę nożną, koszykówkę, darta, tenis, czy esport. Obserwując na bieżąco portal, nie ominą Was też informacje o bonusach bukmacherskich, gdyż na bieżąco informujemy naszych czytelników o ciekawych promocjach.

Jeżeli nie chcecie przegapić też żadnych informacji o bonusach, typach, czy wydarzeniach ze świata sportu, to możecie dołączyć do naszej grupy Zagranie na Facebooku poprzez kliknięcie poniższy baner. Dzięki temu będziecie na bieżąco z wszystkimi treściami, a te są dostępne za darmo. Na grupie możecie też dyskutować z innymi użytkownikami oraz brać udział w różnych konkursach.

Grupa Typerska

Zaloguj się aby dodawać komentarze