Fortuna to bukmacher, który dba o swoich stałych klientów nie tylko przez liczne, bonusowe promocje, ale także program lojalnościowy. Odpowiadając na pytanie „Fortuna, co to są punkty FKP?” odniesiemy się właśnie do tej kwestii. Rozwijając skrót mowa o Fortuna Klub Plus.

Fortuna – co to są punkty FKP?

Co to są punkty FKP? Rozwijając skrót, mowa o Fortuna Klub Plus, czyli programie lojalnościowym bukmachera. Za każdy zagrany kupon zbiera się oczka, które można zamieniać na darmowy zakład. Taka możliwość promocji dla stałych graczy to rzadkość na coraz bogatszym rynku legalnych bukmacherów. Dlatego tym bardziej warto to docenić.

Co jest najlepsze w punktach FKP Fortuny to fakt, że przez większość czasu nawet nie musimy o tym myśleć. Czy tego chcesz czy nie, oczka za zakłady i tak Ci się zbierają. Niezależnie od warunków kuponu – tutaj nie ma żadnych większych skomplikowanych regulaminów.

Fortuna Klub Plus - punkty FKP w Fortunie

Co warto zaznaczyć, możliwość zdobywania punktów FKP dostępna jest nie tylko online, ale także w punktach stacjonarnych Fortuny. Wszystko będzie się liczyć do tego samego konta – niezależnie czy obstawisz przez Internet czy na miejscu. Jak to zrobić? Wystarczy założyć odpowiednią kartę, która będzie połączona z Twoim kontem online. Przy obstawianiu każdego kuponu w punkcie stacjonarnym należy podawać tę kartę. Wszelkie szczegóły dotyczące założenia i procesu uzyskasz na miejscu gdzie wysyłasz swoje zakłady.

Karta Fortuny FKP

Sposób na 2 800 punktów FKP w Fortunie na start

Zainteresowany tematem? Mam dla Ciebie dobrą wiadomość – na start przygody z bukmacherem możesz już uzyskać 2 800 punktów FKP, co w Fortunie jest równowartością 20 złotych! Jak to zrobić? Wystarczy, że zarejestrujesz się z naszym kodem promocyjnym 2230PLN. Sam proces zakładania konta jest bardzo łatwy i szybki. Firma wymaga od Ciebie kilku kluczowych danych, ale możesz być pewny, że wszystko jest bezpieczne. Fortuna jest legalnym bukmacherem z zezwoleniem z Ministerstwa Finansów. Wymagane informacje mają między innymi za zadanie potwierdzić Twoją pełnoletniość.

Tutaj znajdziesz więcej informacji o bonusach na start w Fortunie

Podsumowując, aby w Fortunie na start uzyskać 2 800 punktów FKP (równowartość zakładu 20 złotych) należy założyć konto z kodem promocyjnym 2230PLN

Jak w Fortunie zbierać punkty FKP

Skoro już odpowiedzieliśmy co to są punkty FKP w Fortunie, to czas wyjaśnić jak ten program lojalnościowy działa. Jak wspomniałem na początku, każdy postawiony kupon (niezależnie od liczby pozycji czy kursów) daje Ci kolejne oczka. Sprawa jest bardzo prosta, bo pojedynczy punkt otrzymuje się za każde postawione 2 złote. Przykładowo zawierając zakład za 100 złotych, nasze konto FKP zostanie zasilone 50 oczkami. Warto jeszcze wspomnieć, że Fortuna zaznacza, że w jednym dniu można maksymalnie zdobyć 300 punktów.

Aby kolekcjonować oczka do swojego programu Fortuna Klub Plus nic nie musisz zaznaczać i niczym się przejmować. FKP za każdy kupon dodawane są automatycznie.

Co warto wiedzieć o zdobywaniu punktów FKP w Fortunie:

  • Każde postawione 2 złote = jeden punkt FKP
  • W jednym dniu maksymalnie można zebrać 300 punktów

Jeszcze pewnie zastanawiasz się, gdzie sprawdzić obecny stan konta swoich FKP. To nic trudnego. Będąc zalogowanym graczem, wystarczy że najedziesz po prawej stronie na górze na swoją nazwę użytkownika, a rozwiną Ci się informacje o koncie – w tym te o liczbie FKP.

Punkty FKP na podglądzie Fortuny

Jak wykorzystać punkty FKP w Fortunie

Mamy już punkty FKP i chcemy obstawić za ich wartość kupon w Fortunie – jak to zrobić? To także bardzo łatwa sprawa. Gdy utworzysz swoje zakłady, na poglądzie po prawej stronie masz do zaznaczenia opcję „Do zapłaty x punktów FKP”. Wystarczy zaznaczyć taką chęć, wysłać kupon, a bukmacher odejmie z salda Fortuna Klub Plus, a nie konta depozytowego.

Jak płacić punktami FKP za obstawianie w Fortunie

Zmieniając stawkę na poglądzie kuponu, automatycznie będzie się zmieniać liczba punktów FKP do zapłacenia. Jak widać i już wspominałem, 2 800 oczek to równowartość 20 złotych. Najmniejsza suma, za jaką można zagrać to 2 złote, co odpowiada 280 punktom. Idąc dalej, 7 000 punktów FKP to 50 złotych czy 14 000 punktów FKP to 100 złotych za zakład w Fortunie. Oczywiście masz możliwość wykorzystania dokładnej liczby punktów – za stawkę z groszami. Poniżej mała ściąga, która pomoże Ci w zrozumieniu wartości oczek Fortuna Klub Plus względem darmowego zakładu. Na koniec warto zaznaczyć, że wraz z końcem roku, czyli północą 31 grudnia stan oczek jest zerowany – warto mieć to na uwadze. To co, mam nadzieję, że temat co to są punkty FKP jest już dla Ciebie zrozumiały!

Punkty FKP, a bonus bez depozytu w Fortunie