fbpx
https://zagranie.com 2018-11-16 13:09:32 2019-09-25 11:33:16

ekskluzywny kod rejestracyjny:

1140PLN
pozostało kodów: 478
nasza ocena bukmachera: 8.5
czas rejestracji: 5 min
wypłata: do 6h

Zastanawiasz się, czy Fortuna jest bezpieczna? JEST! Chcesz wiedzieć, czy rejestracja w Fortunie jest bezpieczna? JEST! Jesteśmy na tak, bo Fortuna to legalny bukmacher, który nie tylko zapewnia świetną ofertę, ale przede wszystkim bezpieczne korzystanie z niej.
Szczegółowe informacje o prezencie z kodem rejestracyjnym od Zagranie dla nowych graczy znajdziesz na stronie bukmachera.

Zdobądź hasło do grupy:

Hasło do grupy:
Gramy, wygrywamy!

Recenzja jest aktualizowana na bieżąco. 

Sprawdź, co tu znajdziesz:

Fortuna opinie – ile w nich prawdy? Fortuna kod i oferta legalnego bukmachera

Wpisywanie frazy Fortuna opinie w okno przeglądarki pewnie nie jest Ci obce, podobnie jak w przypadku pozostałych legalnych bukmacherów. Po zmianach z 1 lipca 2017 roku wielu graczy stanęło przed wyborem nowego operatora, a my jesteśmy po to, aby Ci tę decyzję ułatwić. Fortuna to jeden z bukmacherów naprawdę godnych polecenia – dlaczego? Sprawdź sam – dowiedz się więcej o ofercie tej firmy bukmacherskiej i jeśli chcesz wypróbuj specjalnie przygotowany przez Fortunę kod!

Fortuna kod

W kwestii czerpania o Fortunie opinii od innych osób idealnie sprawdzi się powszechnie znane stwierdzenie – ile ludzi tyle opinii. Wybór bukmachera to indywidualna sprawa, ponieważ dotyczy określonych oczekiwań, które różnią się w zależności od gracza. Właśnie dlatego najlepiej wyrobić sobie o Fortunie opinię i podjąć decyzję o korzystaniu z jej usług w oparciu o własne doświadczenia. Jak je zdobyć? Niezwykle łatwo – na przykład wykorzystując ekskluzywny kod promocyjny.

Co mogę zyskać, wpisując przygotowany przez Fortunę kod?

Wpisując w formularzu rejestracyjnym kod promocyjny: 1140PLN otrzymasz dostęp do oferty Fortuny przygotowanej specjalnie dla użytkowników Zagranie, na którą składają się:

 • bonus od depozytu
 • zakład bez ryzyka
 • darmowy zakład

Z uwagi na nowe wymogi, nie możemy bezpośrednio przedstawić Ci w tym miejscu oferty Fortuny, jednak zapewniamy, że we współpracy z bukmacherem przygotowaliśmy dla Ciebie coś wyjątkowego.

Kliknij w poniższy baner, aby poznać szczegóły oferty:

 

Czy Fortuna jest bezpieczna?

Nowi klienci, zastanawiający się nad wyborem bukmachera, jeśli chcą obstawiać, muszą w końcu na coś się zdecydować i założyć konto, na przykład w Fortunie. Wtedy pojawia się pytanie: czy rejestracja w Fortunie jest bezpieczna? I w ogóle czy Fortuna jest bezpieczna?

Odpowiedź na oba pytania brzmi: TAK!

Zarówno proces rejestracji jest bezpieczny, jak i wszystko, co po nim następuje, czyli między innymi wpłacanie i wypłacanie środków.

Rejestracja konta w pigułce:

 1. Wchodzisz na stronę Fortuny
 2. Wypełniasz formularz rejestracyjny podstawowymi danymi na swój temat oraz kodem: 1140PLN
 3. Skanujesz dowód osobisty i przesyłasz skan, klikając w odpowiedni przycisk umieszczony w formularzu
 4. Wyrażasz niezbędne zgody i przechodzisz dalej
 5. Pozytywnie przechodzisz weryfikację tożsamości i stajesz się nowym klientem Fortuny

I to wszystko. Proste? Bardzo proste.

Jeśli dalej zastanawiasz się, czy Fortuna jest bezpieczna, zapewniamy:

 • Bukmacherowi głównie zależy na potwierdzeniu Twojego wieku, co oznacza, że na skanie możesz zakryć takie dane osobowe, jak na przykład zdjęcie, podpis czy imiona rodziców. Fortuna respektuje politykę odpowiedzialnej gry, dlatego dba o to, aby nie dopuścić do gry niepełnoletnie osoby.
  Czy Fortuna jest bezpieczna - rejestracja
 • Twoje dane osobowe są bezpiecznie przetwarzane, a co więcej, Fortuna zobowiązuje się do nieudostępniania ich innym podmiotom.
 • Wszelkim transakcją pośredniczą wiarygodne, sprawdzone i bezpieczne systemy, do których należą m.in. PayU, Skrill czy BLIK.

Jak widać, Fortuna jest bezpieczna, jeśli chcesz, możesz śmiało korzystać z usług tego legalnego operatora.

Fortuna kod promocyjny wykorzystany – co dalej?

Oferta Fortuny to jedna z najatrakcyjniejszych na rynku. Jednak z myślą o osobach, które poważnie traktują zakłady bukmacherskie postanowiliśmy dokładniej przyjrzeć się temu bukmacherowi, aby móc ocenić, czy warto zostać jego klientem na dłużej.

Fortuna dla stałych graczy

Jeśli jesteś już graczem Fortuny to masz teraz szansę na udział w rywalizacji dla stałych klientów tego bukmachera. Co oferuje Fortuna?

 • Przyprowadź Kumpla – wystarczy, że zaprosisz swojego znajomego do skorzystania z usług tego legalnego bukmachera, a on złoży depozyt i rozpocznie grę. Biorąc udział w tej promocji, zyskacie obaj – na Twojego kolegę czekają liczne korzyści dla nowego klienta, a Ty otrzymasz bonus nawet do 100 PLN, którego wysokość będzie uzależniona od obrotów zaproszonego gracza.
 • Fortuna Klub Plus 2018 – to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Obstawiasz, a za każdy postawiony kupon, niezależnie od tego czy wygrany czy przegrany, bukmacher przyznaje Ci punkty. Następnie możesz je wymieniać na darmowe zakłady oraz różnego rodzaju bonusy
 • Mistrzostwa Typerów – zabawa dla wszystkich, którym wciąż mało emocji i nie mogą się obyć na co dzień bez sporej dawki rywalizacji. Zgłoś swój kupon do Mistrzostw Typerów, aby móc zagrać o nagrody rzeczowe w postaci sprzętu elektronicznego, vouchery na zakupy oraz punkty Fortuna Klub Plus, dzięki którym zdobędziesz kolejne bonusy!
 • Fortuna Produkt+ – Najnowsza kampania Fortuny obejmuje wprowadzenie 4 nowych produktów, znacząco wyróżniających ofertę Fortuny na tle konkurencyjnych bukmacherów. Co obejmuje Produkt+?
  • MECZ + – nowa opcja łączenia na jednym kuponie zdarzeń w obrębie jednego spotkania, a w konsekwencji możliwość podwyższenia kursu kuponu
  • SUPER+HIT – ułatwienie dla fanów sekcji HIT DNIA oraz SUPEROFERTA. Dzięki nowej promocji gracze nie muszą już wybierać między zakładami z tych dwóch ofert na tym samym kuponie
  • EKSPERT+ – to nic innego jak podniesienie komfortu obstawiania kuponów eksperckich. Dzięki nowemu produktowi Fortuny gracze mogą typować nawet 20 pojedynków z różnych lig, a to wszystko na jednym kuponie!
  • 600 000+ – gracze stają przed kolejną szansą – Fortuna zdecydowała się na podniesienie limitu maksymalnej wygranej aż do 601 000 PLN

Podstawowe informacje

Najważniejszą informacją dla każdego początkującego gracza powinien być fakt, że Fortuna należy do grona siedmiu legalnych bukmacherów. Co to oznacza? Korzystając z usług tego operatora nie musisz się martwić o wysokie kary finansowe, nie zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności prawnej, a wszystkie dane osobowe, które powierzysz firmie, będą przetwarzane zgodnie ze wszelkimi standardami bezpieczeństwa. Fortuna otrzymała pozwolenie na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów bukmacherskich, nadawane przez Ministra Finansów, 23 stycznia 2012 roku, a funkcjonuje na polskim rynku już od 1996 roku. Siedziba firmy mieści się w Cieszynie.

Oferta internetowa – jak obstawiać?

Bukmacher Fortuna oferuje obstawianie wielu sportów – zaczynając oczywiście od piłki nożnej, tenisa czy koszykówki, a kończąc na golfie i krykiecie. Dzięki temu firma jest otwarta na każdego klienta, nawet tego najbardziej wymagającego i interesującego się mniej powszechnymi w Polsce sportami.  Sam proces obstawiania jest przejrzysty i nie powinien nikomu sprawić trudności. Jak obstawiać?

1. Jeśli chcesz obstawiać, odwiedź zakładkę „Oferta – zakłady bukmacherskie” i w pierwszej kolejności wybierz dyscyplinę sportu. Przykładowo, wybierając piłkę nożną, pojawi się przed Tobą kolejna lista, gdzie wybierzesz poziom rozgrywek, które chcesz obstawiać.

Bukmacher Fortuna - oferta

Możesz również zdecydować się na samodzielne filtrowanie wydarzeń i skorzystać z okna wyszukiwania, widocznego z lewej strony ekranu. Możesz także sprawnie przefiltrować wszystkie rozgrywki – wystarczy, że określisz datę, dyscyplinę czy kurs.

Bukmacher Fortuna - panel wyszukiwania wydarzeń

2. Kiedy dokonasz wyboru i zatwierdzisz go, zobaczysz listę meczy, które spełniają Twoje oczekiwania. Wtedy dokładnie zapoznasz się z kursami, sprawdzisz statystyki sportowe i będziesz mógł zdecydować na co postawisz.

3. Następnie wystarczy kliknąć w kurs, który znajduje się przy typowanym wyniku, a wybrany typ zostanie automatycznie dodany do Twojego elektronicznego kuponu, znajdującego się z prawej strony ekranu. Klikając w kolejne pozycje, decydujesz jak będzie wyglądał Twój kupon – czy będzie to SOLO, AKO czy może MAXIKOMBI. Na tym etapie możesz w każdej chwili łatwo edytować kupon, zmieniając wartości w wyznaczonych polach. Kiedy już będziesz pewny, że e-kupon wygląda właśnie tak, jak byś chciał – możesz kliknąć przycisk „Zagraj”.

Bukmacher Fortuna - kupon

Rejestracja

Przypomnijmy: z uwagi na bezpieczeństwo klientów, podstawą rozpoczęcia gry u legalnego bukmachera jest rejestracja na jego stronie. Jest to standardowa procedura, której nie można ominąć. Pocieszeniem jest fakt, że założenie konta nie zajmie Ci wiele czasu.

Pamiętaj podczas rejestracji o Twoim kodzie: 1140PLN

 1. W pierwszej kolejności wypełnisz formularz rejestracyjny, a następnie zostaniesz poproszony o kliknięcie w link aktywacyjny.
 2. Kolejnym krokiem jest wypełnienie drugiego formularza, tym razem związanego z Twoimi danymi osobowymi. Fortuna, jako legalny bukmacher, ma w obowiązku bezpieczne przetwarzanie powierzonych przez klientów danych osobowych, a więc możesz śmiało wypełnić wszystkie rubryki.
 3. Obstawianie zakładów bukmacherskich przez osoby, które nie ukończyły 18 roku życia jest niezgodne z prawem, zatem następnym punktem procesu rejestracji jest potwierdzenie tożsamości klienta. W związku z tym zostaniesz poproszony o skan lub fotografię dokumentu potwierdzającego Twoją tożsamość.
 4. Po weryfikacji Twoich danych zostaniesz poinformowany o pomyślnym przejściu procesu rejestracji za pomocą wiadomości e-mail. Na podany adres otrzymasz plik w formacie PDF z wszystkimi niezbędnymi informacjami na temat Twojego nowego konta w Fortunie.

Obsługa klienta

Jak wiadomo, niejednokrotnie opinię o kimś wyrabia się w ciągu kilku chwil. Tak samo wyrobienie sobie o Fortunie opinii może być efektem pierwszego kontaktu z serwisem oraz z osobami zajmującymi się pomocą nowym klientom. Bukmacher Fortuna daje więc swoim klientom kilka ścieżek, z których mogą skorzystać poszukując pomocy:

 • Pierwszą z nich jest zakładka „Pomoc”, która zawiera pogrupowane tematycznie pytania, najczęściej zadawane przez nowych graczy. Warto z niej skorzystać w pierwszej kolejności, zanim się przejdzie do formularza kontaktowego.
 • Druga opcja to właśnie formularz kontaktowy, który należy uzupełnić o podstawowe informacje na swój temat oraz pytanie lub wątpliwość, która nas nurtuje. Należy także wybrać z podanych kategorii temat, który poruszasz w swojej wiadomości, aby usprawnić proces przetwarzania napływających zapytań
 • Jeśli zależy Ci na szybkim kontakcie, skorzystaj z czatu online. Oczekiwanie na pomoc konsultanta nie powinno zająć dużo czasu, a dzięki kontaktowi w czasie rzeczywistym z osobą odpowiedzialną za pomoc nowym graczom będziesz miał szansę na szybkie rozwianie wątpliwości
 • Opcją godną uwagi są dostępne na stronie tutoriale – dzięki nim zostaniesz przeprowadzony, z wykorzystaniem obrazowych przykładów, przez proces zawierania prostego zakładu, a następnie bardziej skomplikowanych kuponów systemowych. Następnie, robiąc to samodzielnie, będziesz się czuł znacznie pewniej i unikniesz błędów.

Płatności i wypłaty

Fortuna wychodząc naprzeciw potrzebom graczy, oferuje cztery kanały dokonywania płatności:

 • Mobilne doładowanie konta, a więc za pomocą aplikacji mobilnej.  Dzięki temu możesz sprawnie dokonać wpłaty niezależnie od miejsca i czasu
 • Doładowanie konta gotówką w punkcie, to opcja na przykład dla tych graczy, którzy akurat mieszkają w pobliżu punktu naziemnego Fortuny czy przechodzą koło niego codziennie w drodze do pracy. Ważne, aby być przygotowanym na procedurę weryfikacji, do której będzie Ci potrzebny numer Klienta, losowe znaki hasła oraz dowód osobisty
 • Doładowanie konta kartą płatniczą w punkcie stacjonarnym to alternatywa dla osób, które planują udać się do punktu naziemnego Fortuny i tam osobiście doładować swoje wirtualne konto
 • Przelew bankowy także może posłużyć Ci do doładowania konta. Fortuna daje możliwość dokonania płatności za pomocą aż 30 różnych kanałów płatniczych – w wielu przypadkach Twój przelew dojdzie już w ciągu kilku minut. Jedyne opóźnienia, jakie mogą się pojawić, są nieuniknione i związane z przerwami w pracy banków.

Droga do pozyskania wygranych pieniędzy jest prosta i krótka. Środki te można przesyłać na konto, którego numer podano podczas rejestracji w systemie. Wystarczy złożyć wniosek o wypłatę danej kwoty i czekać na realizację. Proces wypłaty jest całkowicie bezpłatny i nieobarczony ograniczeniami – można wypłacić dowolną kwotę, a Fortuna nie pobierze przy tym żadnej dodatkowej opłaty. Jedynym, o czym warto pamiętać, jest fakt, że transakcje są realizowane w dni robocze o godzinie 12:00, a więc jeśli złożysz wniosek później niż w południe, będziesz musiał się liczyć z drobnym opóźnieniem i pieniądze zobaczysz na swoim koncie w kolejny dzień roboczy.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. zo.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

 

Oferta Fortuny to propozycja godna uwagi. Mimo to nie odpowiada Ci ten operator? Ilu graczy, tyle opinii, dlatego to zrozumiałe. Jeśli nadal szukasz firmy bukmacherskiej dla siebie, sprawdź nasz ranking najlepszych bukmacherów:

platnosci-skrill

Szata graficzna: 9,5/10
Oferta zakładów: 8/10
Kursy: 8/10
Promocje: 9/10
Metody płatności: 8/10

Podsumowanie: 8.5/10

Legalny bukmacher - odznaka

wyłącznie licencjonowani bukmacherzy  ·  bezpieczeństwo i zaufanie  ·  szybkie wypłaty

Min. depozyt:

brak

Nasza ocena:

10

RECENZJA

Min. depozyt:

Tylko 1 PLN

 510 PLN zakład bez ryzyka i +50% do wygranych!
 Kod rejestracyjny: 510PLN

najwyższy cashback na rynku

Nasza ocena:

9.4

RECENZJA

Forbet Zakłady Bukmacherskie

Min. depozyt:

Tylko 1 PLN

Nasza ocena:

8.3

RECENZJA

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

8.0

RECENZJA

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

6.9

RECENZJA

Logo LV BET zakłady bukmacherskie

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

6.5

RECENZJA

Ranking zawiera tylko legalnych bukmacherów, a więc działających w Polsce zgodnie z prawem. Fakt, że nie sprowadzą na Ciebie kłopotów z prawem nie jest ich jedyną zaletą. Umieszczeni w rankingu bukmacherzy to nic innego jak atrakcyjne bonusy powitalne i promocje dla stałych graczy, bogata oferta oraz bezpieczeństwo gry.

Odpowiedzialna gra


Zakłady bukmacherskie to legalna rozrywka. O to, czy będzie bezpieczna, musisz zadbać sam, obstawiając odpowiedzialnie i z pełną świadomością zagrożenia, jakie może nieść ze sobą.

Dowiedz się więcej o odpowiedzialnej grze.

Sponsorzy serwisu