Betters kod promocyjny | Grudzień 2022 | Darmowe zakłady 80 + 50 PLN!

betters bonus

Betters kod promocyjny

Kod promocyjny Betters to kolejna oferta bukmachera, jaka została uruchomiona w Polsce w 2021 roku. Nowy operator wystartował w czerwcu, a przy rejestracji na jego stronie można znaleźć pole zatytułowane “kod promocyjny”. Jak wyglądają promocje w Betters z kodem na start? Betters kod promocyjny na pewno daje okazje zdobycia darmowych zakładów i bonusów od wpłaty. Co jeszcze otrzymasz za kod do bukmachera Betters? Sprawdziliśmy specjalną ofertę zakładów bukmacherskich Betters!

Betters Kod Promocyjny 2022Pakiet 130 złotych✔️
Kod na bonusy Betters JUŻ WKRÓTCE
Darmowy zakład20 złotych
Threebet3 x 20 PLN
Freebet dla co 50. gracza50 złotych
Warunki obrotuBRAK

Kod promocyjny w Betters to już kolejna specjalna oferta na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce. Większość legalnych bukmacherów pozwala przy rejestracji skopiować lub wpisać kod bonusowy, dzięki któremu można zgarnąć większe bonusy na start. Bukmacherzy tacy jak STS, Superbet, Fortuna, Betfan i Fuksiarz dają opcje rejestracji z kodem – podobnie robi Betters. A wiadomo, że kod w zakładach online oznacza freebet, zakład bez ryzyka lub jeszcze więcej w bonusie od wpłaty.

Kod bonusowy Betters powinien być atrakcyjną promocją, bo jeśli ten nowy bukmacher chce zwrócić na siebie uwagę, to musi to zrobić m.in. za sprawą ciekawych bonusów. Użytkownicy od nowych firm bukmacherskich zazwyczaj oczekują bonusu bez depozytu, cashbacku i doładowania do depozytu. Sprawdź, czy coś z tych rzeczy proponuje kod promocyjny w Betters!

Jaki jest kod promocyjny Betters 2022?

Betters kod promocyjny to świeża sprawa, więc bukmacher ten musi spędzić kilka tygodni lub miesięcy na rynku, żeby zorientować, czego oczekują gracze. Z reguły jest tak, że bukmacherzy po jakimś czasie zaczynają oferować kody bonusowe użytkownikom (https://zagranie.com/kody-bonusowe/) takich serwisów jak zagranie.com. Dlatego kod w Better jeszcze nie jest dostępny. Co prawda, z bonusów na start można skorzystać, ale rejestrując się już teraz nie otrzymasz specjlanego bonusu za kod promocyjny. Mamy jednak pewność, że niebawem kod do Betters zostanie aktywowany, bo w formularzu rejestracyjnym widnieje możliwość wprowadzenia specjalnego hasła.

Jako Zagranie “załatwiamy” kody promocyjne do bukmacherów i na pewno tak będzie też w przypadku Betters. Liczymy na to, że współpracując z tym operatorem uda nam się uzyskać kod na darmowy bonus bez depozytu i zakład bez ryzyka. To właśnie te promocje cieszą się największym wzięciem wśród nowych klientów!

Rejestracja z kodem promocyjnym Betters

Kodu na razie nie ma, ale rejestracja w Betters już działa. Warto zaznaczyć, że posiadając kod promocyjny Betters – rejestracja będzie przebiegać tak samo, tyle tylko, że w odpowiednim miejscu w formularzu będzie trzeba wpisać aktywny kod. Nowe konto w zakładach bukmacherskich Betters można zarejestrować bez dowodu osobistego. Później jednak trzeba przejść weryfikacje, jeśli będziesz chciał dokonać wypłaty środków z rachunku bukmachera Betters.

betters

Zarejestrowanie konta w Betters ogranicza się do uzupełnienia formularza złożonego z trzech kroków:

1. krok – wpisz: e-mail, login, hasło, wybierz kraj, numer telefonu oraz kod promocyjny (kiedy pojawi się kod).
2. krok – wprowadź: imię, nazwisko, obywatelstwo, PESEL, źródło finansowania zakładów.
3. krok – ustal limity na grę, potwierdź regulamin, a także wpisz datę urodzenia.

Rejestracja Betters zajmuje kilka minut. Oczywiście to konto tymczasowe, które będzie miało limity stawek i wypłat. W każdej chwili możesz je zweryfikować, co pozwoli na grę bez ograniczeń.

Betters promocje na start z kodem promocyjnym

Z kodem promocyjnym Betters na start możesz skorzystać z zestawu powitalnego, jaki oferuje ten bukmacher. Co wchodzi w jego skład? Kwoty bonusów nie są wysokie, bo przede wszystkim mówimy o freebetach. Na początku od Betters otrzymasz bonus 20 PLN, a później możesz zyskać kolejne darmowe zakłady w akcji “Threebet”. Co więcej, w Betters co 50-ty zarejestrowany gracz w prezencie otrzymuje dodatkowe 50 złotych na obstawianie zakładów.

Promocje Betters związane z darmowym zakładem, to nie klasyczne akcje bez depozytu. Dlaczego? Bukmacher Betters do tego, żeby wypłacić bonus – wymaga własnej wpłaty na konto. Dopiero po spełnieniu tego warunku i wytypowaniu odpowiedniego kuponu – będziesz mógł skorzystać z promocji Betters.

Gra bez podatku

Gra bez podatku u nowego bukmachera – brzmi znajomo? To stara sztuczka, jaką często stosują nowi bukmacherzy. Wiedzą oni, że gracze nie lubią płacić podatków, więc początkowo oferują promocje gry bez podatku. Tak niegdyś robił forBET i Betfan, a teraz promocja gry bez podatku działa też w Totalbet. Betters również poszedł tym tropem i na początku chcąc wyróżnić się na tle konkurencji reklamuje swoje usługi jako obstawianie bez podatku.

Gra bez podatku w Betters ma działać w zakładach przedmeczowych i “na żywo”. Jak na razie nie wiemy, jak długo potrwa ta opcja, ale ci, co nie chcą płacić 12% od stawki zakładu – pewnie chętnie z niej skorzystają!

Betters freebet na start – darmowe zakłady

Na początku kod promocyjny Betters daje ci prawo zdobycia freebetu 20 PLN. Jak to działa? To promocja skierowana dla nowych graczy, więc trzeba się zarejestrować i wpisać kod bonusowy. Co dalej? Bukmacher chce, żebyś zrobił wpłatę i postawił zakład zgodnie z warunkami. Jakie to zasady? Czas na zagranie kuponu aktywującego freebet to trzy dni od rejestracji. Jego stawka powinna wynosić co najmniej 20 PLN. To pozwoli zyskać darmowy zakład 20 PLN, jak otrzymasz na swoje konto gracza.

betters kod promocyjny

W Betters istnieje możliwość zdobycia także pozostałych bonusów freebetów. W promocji “Threebet” dodatkowo można sięgnąć po kolejne gratyfikacje związane z tym rodzajem bonusów. Po rejestracji należy zagrać kupon za minimalną stawkę 50 PLN, z kursem całkowitym minimum 3.00. W ten sposób otrzymasz potwierdzenie a udziale w promocji. W dalszym kroku trzeba zagrać kolejne dwa zakłady po 50 PLN z kursem minimalnym 3.00. To pozwoli odebrać trzy freebety o wartości 20 PLN.

Promocje za kod promocyjny Betters

Liczymy, że w tym miejscu po uruchomieniu naszego kodu promocyjnego pojawią się kolejne bonusy za kod promocyjny. Każdy gracz pewnie zauważył brak zakładu bez ryzyka i klasycznego bonusu od wpłaty np. 50% lub 100%. Kiedy kod zostanie aktywowany – oferta bonusowa powinna być znacznie lepsza.

Jak obrócić dodatkowe środki w Betters?

Po tym jak otrzymasz freebety w Betters ich kwota podlega jednokrotnemu obrotowi. To oznacza, że ich wartość trzeba postawić w całości choć raz. Do obrotu wymagany jest zakład SINGIEL lub KOMBI z kursem minimalnym 1.80.

Czas na wykorzystanie bonusów to 30 dni.

Promocje dla stałych graczy w Betters

W promocjach dla stałych graczy Betters umieszczamy grę bez podatku u tego bukmachera, a także narzędzie cash out. Better, jak na razie, jest krótko na rynku, więc trudno powiedzieć, jak będzie się rozwijała jego oferta, jeśli chodzi o bonusy okresowe. Wydaje się jednak, że Betters będzie proponował specjalne promocje na mecze Ligi Mistrzów, reprezentacji Polski lub większe wydarzenia sportowe.

Betters oferta z kodem promocyjnym

Zakładając konto z kodem promocyjnym Betters otrzymujesz dostęp do pełnej oferty tego bukmachera. Betters skupia się teraz na zakładach sportowych, ale od początku oferuje też sporty wirtualne i e-sport. Z czasem pewnie pojawią się gry karciane. W Betters do dyspozycji użytkowników są zakłady przedmeczowe i live. W zakładce “produkty” na stronie Betters można znaleźć ciekawe funkcje, które pozwalają robić typy bukmacherskie takie jak cash out, szybki zakład, kontroferta czy zakład łańcuch. Widać, że oferta Betters dopiero raczkuje i na większe konkrety trzeba jeszcze zaczekać.

betters produkty

Betters aplikacja

Aplikacja Betters jest w przygotowaniu, a jeśli chcesz skorzystać z tego bukmachera przez telefon, to pozostaje ci strona mobile. Betters powinien zaoferować aplikację na iOS i Android, tak jak robią to pozostali bukmacherzy w Polsce. Tymczasem korzystanie z zakładów mobile możliwe jest za pośrednictwem responsywnej strony tego bukmachera, którą uruchomisz pod adresem betters.pl.

Opinie o zakładach bukmacherskich Betters

Bukmacher Betters związał się umową z komentatorem sportowym, Bożydarem Iwanowem, który wcześniej współpracował z forBET. To uwiarygadnia firmę Betters, o której wcześniej nie było wiele słychać. Wiadomo na pewno, że to polski podmiot, który jest w pełni legalny, bo działa na licencji od Ministerstwa Finansów.

Opinie o Betters nie należą teraz do najlepszych, bo w debiucie bukmacher ten niczym nowym nie zaskoczył. Co więcej, ruszył bez mobilnej aplikacji i wysokiego bonusu na start. Naszym zdaniem to lekki falstart, ale do pełnej oceny poczekamy na dłuższy start tego operatora. Przyglądamy się mu wnikliwie i o wszystkich opiniach będziemy was na bieżąco informować!

FAQ

Jakie bonusy za kod oferuje Betters?

Za kod promocyjny Betters możesz otrzymać darmowe zakłady do 130 PLN!

Gdzie wpisać kod Betters?

Betters kod promocyjny wpisuje się na początku rejestracji u tego bukmachera online.

Zaloguj się aby dodawać komentarze