Betters kod promocyjny – Bonusy w 2 minuty! (Październik 2023)

Aż 4 bonusy freebet do 1420 zł na start!

Oferta powitalna to jeden z kluczowych aspektów podczas wyboru bukmachera. Składają się na nią promocje startowe, które przysługują każdemu typerowi tylko raz. Wśród bonusów w Betters znaleźć można zakład bez ryzyka lub freebety na start, a także dodatkowe środki za weryfikację, do łącznej kwoty nawet 310 zł. Wystarczy podczas rejestracji wykorzystać kod promocyjny Betters, a w zamian czeka na graczy wspomniana oferta na start.

Betters promocja powitalna
Zakład bez ryzyka (I wariant)300 zł
Freebet na start (II wariant)200 zł
Freebety na start (III wariant)4x 50 zł
Frebet za weryfikację10 zł

Jaki jest kod promocyjny Betters?

Kod promocyjny Betters to ZAGRANIE. Dzięki niemu każdy nowy gracz może liczyć na jeden z trzech wariantów powitalnych – zakład bez ryzyka do 300 zł, freebet do 200 zł lub cztery freebety po 50 zł. Do tego dochodzi 10 zł freebetu za weryfikację. W sumie otrzymasz nawet 310 zł na start!

Gdzie wpisać Betters kod promocyjny?

Warto pamiętać, żeby podczas zakładania konta w odpowiednim miejscu wpisać kod promocyjny Betters. Tylko wtedy nowi gracze mogą liczyć na dostęp do specjalnej oferty powitalnej i wszystkich promocji dostępnych u tego bukmachera.

Betters to jeden z nowych bukmacherów, którzy dopiero od niedawna są na polskim rynku bukmacherskim. Oczywiście oferta powitalna już wygląda interesująco, ale z pewnością można spodziewać się kolejnych akcji przygotowywanych przez tego operatora.

Poniżej dostępne są także kody promocyjne do innych topowych bukmacherów w naszym kraju:
BETFAN kod promocyjny ››
Fortuna kod promocyjny ››
Superbet kod promocyjny ››
TOTALbet kod promocyjny ››
forBET kod promocyjny ››
ETOTO kod promocyjny ››
PZBuk kod promocyjny ››
Fuksiarz kod promocyjny ››
LVBET kod promocyjny ››
Totolotek kod promocyjny ››
Betclic kod promocyjny ››
GoBet kod promocyjny ››
Betcris kod promocyjny ››

Betters bonus powitalny – 3 warianty do wyboru

Czego można więc oczekiwać po ofercie powitalnej w Betters? Bukmacher daje nowym użytkowników spory wybór, bowiem na każdego z nich czekają 3 warianty na start, co oznacza, że to po stronie typerów pozostaje wybór promocji na start. Czym charakteryzuje się każda z opcji? Poniżej znaleźć można opis każdego z bonusów.

I wariant: cashback 300 zł

Pierwsza z dostępnych opcji to zakład bez ryzyka w Betters. Polega on oczywiście na ubezpieczeniu pierwszego obstawionego kuponu, dzięki czemu nawet w przypadku przegranego zakładu nie pozostaje się z niczym, a bukmacher zwróci 100% postawionej kwoty do 300 zł. Zatem jak odebrać w Betters cashback? Oto instrukcja:

 • Załóż konto w Betters z kodem promocyjnym ZAGRANIE
 • Wybierz z trzech dostępnych opcji cashback
 • Wpłać dowolny depozyt i obstaw zakład SOLO lub AKO
 • W przypadku przegranego zakładu otrzymasz 100% postawionej stawki w formie jednorazowego freebetu
 • Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu SINGIEL lub KOMBI z minimalnym kursem całkowitym 1.14, na zdarzenia z oferty przedmeczowej lub live
 • Wygrana z zakładu obstawionego za freebet wyliczana jest ze wzoru:

Wygrana kwota = [kurs (kurs całkowity) x wskaźnik (0,88) x stawka (wartość Freebetu)] – stawka x wskaźnik (0,88)

II wariant: freebet 200 zł

Drugi wariant, z którego mogą skorzystać nowi typerzy to freebet w Betters o wartości 200 zł. Bez wątpienia to jeden z ciekawszych bonusów bukmacherskich, które można znaleźć na rynku. Mianowicie na każdego, kto spełni wymogi tego operatora czekają dodatkowe środki na grę, co oznacza, że można obstawić kupon bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów własnych. Poniżej znaleźć można szczegóły dotyczące tej opcji startowej:

 • Po rejestracji konta z kodem promocyjnym ZAGRANIE wybierz opcję freebet Betters
 • Wpłać dowolny depozyt i obstaw zakład SOLO lub AKO z kursem całkowitym przynajmniej 1.80
 • Wartość freebetu zależna jest od pierwszej wpłaty – na każdego czeka nawet 200 PLN
 • Po maksymalnie 24 godzinach na koncie gracza znajdzie się freebet 100% od premierowego depozytu
 • Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu SINGIEL lub KOMBI z minimalnym kursem całkowitym 1.14, na zdarzenia z oferty przedmeczowej lub live
 • Wygrana z zakładu obstawionego za freebet wyliczana jest ze wzoru:

Wygrana kwota = [kurs (kurs całkowity) x wskaźnik (0,88) x stawka (wartość Freebetu)] – stawka x wskaźnik (0,88)

III wariant: freebet 4×50 zł

Ostatni z wariantów, który czeka na nowych użytkowników to 4 freebety po 50 PLN. Jest to bardzo zbliżona akcja do tej opisanej powyżej, jednak jest kilka aspektów wyróżniających ją na tle freebetu do 200 PLN. Jak zatem wyglądają warunki dotyczące tego bonusu w Betters na start? Oto regulamin akcji:

 • Załóż konto w Betters z kodem promocyjnym ZAGRANIE
 • Wpłać dowolny depozyt i obstaw cztery zakłady SOLO lub AKO
 • Kurs minimalny kuponu to 1.80
 • Każdy z kuponów zostanie nagrodzony freebetem o wartości 100% stawki do 50 PLN
 • Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu SOLO lub AKO z minimalnym kursem całkowitym 1.14, na zdarzenia z oferty przedmeczowej lub live
 • Wygrana z zakładu postawionego za freebet wyliczana jest ze wzoru:

Wygrana kwota = [kurs (kurs całkowity) x wskaźnik (0,88) x stawka (wartość Freebetu)] – stawka x wskaźnik (0,88)

Freebet Betters za weryfikację 10 zł

Na każdego typera, który zdecydował się założyć konto w Betters czeka także dodatkowe 10 PLN. Wystarczy przejść przez proces weryfikacji, czyli uzupełnić potrzebne dane, a także wgrać dokument tożsamości, a w zamian każdy z nowych użytkowników otrzyma freebet. Co konkretnie trzeba zrobić, aby go otrzymać? Oto instrukcja:

 • Zaloguj się na swoje konto gracza w Betters
 • Wejdź w ustawienia i uzupełnij wymagane dane, jak numer rachunku bankowego
 • Wgraj obie strony dokumentu tożsamości
 • Zaakceptuj zgody marketingowe na otrzymywanie wiadomości SMS oraz Email
 • Po spełnieniu tych wymogów i zweryfikowaniu na kontach graczy pojawi się freebet o wartości 10 PLN

Freebet zostanie przyznany przez BETTERS do 24 godzin po zakończeniu procesu weryfikacji przez BOK. Następnie wystarczy obstawić zakład SOLO lub AKO z kursem całkowitym przynajmniej 1.14. Maksymalna wygrana w zakładzie zawartym za Freebet wynosi 300 PLN, a na obstawienie takiego zakładu będzie max 72 godziny. Wygraną wylicza się z dokładnie takiego samego wzoru, jak wszystkie powyżej opisane promocje przygotowane przez tego bukmachera.

Jak obrócić bonus w Betters?

Każdy z wariantów oferty powitalnej w Betters wymaga spełnienia kilku podstawowych warunków. Co ciekawe bukmacher ten nie wymaga żadnego obrotu przyznaną stawką, bowiem wystarczy obstawić zakład za freebet i w przypadku zwycięstwa typerzy mogą od razu wypłacić wygraną kwotę (pomniejszoną o stawkę freebetu).

Rodzaj promocjiMinimalna wpłata/stawkaObrót bonusemCzas na obrót bonusu
Bonus Betters Cashback 200 PLNbrakZakład SINGIEL lub KOMBI, kurs min. 1.1472h od momentu przyznania
Bonus Betters Freebet 200 PLNbrakZakład SINGIEL lub KOMBI, kurs min. 1.1472h od momentu przyznania
Bonus Betters 4×50 PLNbrakZakład SINGIEL lub KOMBI, kurs min. 1.1472h od momentu przyznania
Freebet Betters za weryfikację 10 PLNbrakZakład SINGIEL lub KOMBI, kurs min. 1.1472h od momentu przyznania

Promocje Betters i bonusy dla stałych graczy

Oczywiście bukmacherzy muszą dbać również o stałych graczy, którzy zdecydowali się na założenie konta właśnie w ich firmie. Nie powinno więc dziwić, że w Betters bonusy czekają także na grających na co dzień typerów. Co konkretnie czeka na użytkowników?

Tygodniówa – freebet za grę

Pierwszą z promocji w Betters, która przysługuje obstawiającym jest tak zwana tygodniówka. Polega ona na przekazaniu freebetów na grę dla aktywnych graczy. Mianowicie wystarczy obstawiać zakłady przez co najmniej 4 dni w tygodniu, aby otrzymać dodatkowe środki na grę. Czego konkretnie wymaga Betters? Oto instrukcja:

 • Aby skorzystać z akcji trzeba zaakceptować zgody marketingowe
 • Przez co najmniej 4 dni w tygodniu obstawiaj zakłady KOMBI z kursem całkowitym przynajmniej 2.50 oraz za minimum 25 PLN
 • Nagrodą jest freebet o wartości 10 PLN (w przypadku kolejnych dni dochodzi dodatkowe 10 PLN)
 • Maksymalnie każdy gracz może otrzymać freebet o wartości 40 PLN (przy obstawianiu każdego dnia tygodnia)
 • Przyznany w promocji freebet należy wykorzystać na zakładzie SINGIEL lub AKO z kursem całkowitym co najmniej 1.14 na zdarzenia z oferty przedmeczowej i live

Raisebet

Kolejny bonus, z którego mogą skorzystać wszyscy typerzy posiadający konto w Betters to tak zwany Raisebet. Polega on na przyznaniu dodatkowych procent do ewentualnej w przypadku dłuższych zakładów AKO. A im więcej zdarzeń pojawi się na takim kuponie, tym dodatek będzie wyższy. I tak, zaczyna się to od 5 selekcji – wtedy na typerów czeka +5%. Maksymalnie można liczyć na dodatkowe 120% do wygranej. Jedynym wymogiem, aby skorzystać z tej akcji jest minimalny kurs pojedynczego zdarzenia 1.25.

Raisebet w Betters

Happy Hours

Ostatnią z akcji promocyjnych, które są godne uwagi w Betters to popularne na rynku Happy Hours. Nie jest to jednak konkretnie określone co i kiedy będzie czekało na typerów. Jak podkreśla bukmacher – co najmniej raz w tygodniu aktywni gracze, którzy wyrazili zgodę na subskrypcję SMS, otrzymują od Betters wiadomość o starcie nowej promocji. Freebet lub bonus zostanie przyznany natychmiast po spełnieniu warunków każdej z kolejnych akcji.

Zaloguj się aby dodawać komentarze