Finały na żużlu i ćwiartka w darcie! Double z kursem 2.58 z oferty Totalbet!

Zuzel SON 17.10.2021

Dzisiaj spotykamy się już tylko w dwóch miastach, gdzie będziemy kończyć rywalizację w zawodach Mistrzostw Europy w darcie, a także poznamy zwycięzcę krajowego w turnieju Speedway of Nations. W tych drugich zawodach będziemy mieli okazję kibicować Polsce, która przewodzi w klasyfikacji po pierwszym dniu. Natomiast na meczach w Salzburgu skupimy się na rywalizacji portugalsko-angielskiej. Sprawdźcie, jakiego doubla przygotowałem dla Was na dzisiaj! 

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu + 200 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt) + 35 zł freebet BEZ depozytu

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, CASHBACK: 200 zł, FREEBET: 25 + 10 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Speedway of Nations Day 2

17.10.2021 – 17:00

Dzisiejszą rywalizację w żużlu i darcie gramy z oferty Totalbet, gdzie

zarejestrować możecie się z kodem promocyjnym od Zagranie

W pierwszym dniu rywalizacji Polacy zdominowali rywalizację na obiekcie w Manchesterze. Mają oni sporą przewagę i tylko jakiś kataklizm może powstrzymać ich przed rywalizacją w ostatnim biegu, gdzie zawodnicy walczyć będą o złoto tegorocznego Speedway of Nations. Już wiemy, że będziemy świadkami nowego mistrza, gdyż Rosja nie dostała się w swoim rezerwowym składzie do turnieju finałowego. My dzisiaj skupimy się jednak na rywalizacji H2H w drużynach, które mają szansę na biegi półfinałowe, jednak potrzeba bardzo wysokich not punktowych przy swoich nazwiskach, gdzie mają oni sporą stratę do wygrywającej Polski.

Pierwszym zawodnikiem, którego postaram się Wam opisać to Mikkel Michelsen. Zawodnik z Danii, który wczoraj zdecydowanie pojechał poniżej swoich oczekiwań i oczekiwań duńskiej publiczności. Bardzo mocno odstawał od Leona Madsena i wydaje się, że lepiej pojechał nawet junior w składzie Duńczyków. Michelsen zdecydowanie nie odnalazł odpowiednich ustawień na te zawody, a dzisiaj powinno być jeszcze gorzej dla zawodnika Motoru Lublin, gdyż trochę rano popadało, co nie daje mu handicapu patrząc na to, jak lubi rozpędzać się na całej szerokości obiektów. Moim zdaniem dalej będzie odstawał dyspozycją od Madsena, a dodatkowo może zostać zmieniony w juniorem w minimum jednym biegu. Widać, że angielski owal nie leży temu zawodnikowi i dzisiaj nie spodziewam się nagłej odmiany w jego dyspozycji i czuję, że będzie podobnie, jak wczoraj i nie będzie przywoził znacznej ilości punktów, jak w pierwszym dniu rywalizacji.

Rywalem, którego zestawie w konfrontacji z Duńczykiem, jest Jason Doyle. Wczoraj także zaliczył bardzo słaby występ, jednak dużo lepiej zna on obiekty angielskie, a do tego widzę w nim zawodnika, który bardzo szybko wyciąga wnioski z dnia na dzień, patrząc na tegoroczne występy Grand Prix. Jason jest w bardzo dobrej formie w tym roku i dzisiaj powinien jednak pojechał dużo lepiej niż wczoraj. Już w pierwszym dniu uzbierał więcej punktów niż Mikkel, a dzisiaj patrząc na jego doświadczenie, powinien jeszcze lepiej pojechał i wierzę, że to on będzie liderem Kangurów i wraz z Frickiem będzie dążyć do awansu do półfinałowego biegu.

Co obstawiać?

W tym zestawieniu żużlowców, większą szansę na zdobycz punktową widzę w postaci Jasona Doyla, który powinien dużo lepiej skorektować swój sprzęt i doświadczeniem oraz mobilizacją przy braku zdobyczy punktowych w pierwszym dniu, powinien dużo więcej punktować niż wczoraj. Nie wierzę trochę w Duńczyka, który nie posiada umiejętności jazdy na obiektach angielskich. Dlatego więc gram dzisiaj na win Doyla po kursie 1.70 w Totalbet, gdzie pamiętajcie o bardzo dobrych bonusach na start przy rejestracji!

Jason Doyle lepszy od Mikkela Michelsena
Kurs: 1.70
Zagraj!

banner grupa zagranie 40k

Jose de Sousa vs Rob Cross

17.10.2021 r. – 16:00

Pojedynek bardzo ciekawy, gdzie obaj zawodnicy nie dysponują obecnie swoją najlepszą formą, ale wystarczającą, aby dostać się do ćwierćfinałów w rywalizacji o najlepszego zawodnika Starego Kontynentu w darcie. W bezpośredniej rywalizacji w tym roku lepiej spisuje się zawodnik z Portugalii, który może powiedzieć, że jest lekkim zaskoczeniem utrzymujący tak dobrą dyspozycję przez cały rok. Zdecydowanie to pierwsza część sezonu była dla niego lepsza, gdzie zdobywał niemalże każdy finał Playersów i był bardzo wysoko w turniejach telewizyjnych. Teraz wydaje się być już lekko poniżej tej dyspozycji, ale wciąż ma bardzo dobre argumenty, gdzie dysponuje wysokimi punktami na strefie 20., a także szuka sporej ilości doubli. Oczywiście jest on znany z dużych pomyłek w liczeniu, ale gra rzadko on potrzebuje większego liczenia, gdyż ma bardzo proste dostawanie się do wykończeń. Lubi wysokie noty na zakończenie, a także wydaje się, że ma dużo większe opanowanie mentalne, które powinno mocno dzisiaj dać mu przewagę w rywalizacji. Dodatkowo ma on większe obeznanie w tegorocznych arenach i powinien poradzić sobie z presją.

Co do Roba, to powiem szczerze, że nie wierzę w tego zawodnika, gdyż jego gra jest bardzo niestabilna. Co prawda ma on na koncie Mistrza Świata, ale było to dosyć już dawno i od tego momentu jego gra mocno spadła. W pierwszym meczu na tym turnieju miał on średnia koło 85. co zdecydowanie nie pokazuje jego świetności w tym momencie sezonu. Do tego jest on zawodnikiem, który mocno reaguje emocjonalnie na to, kiedy mu nie wychodzi. Zaczyna szukać po tarczy i brakuje mu konsekwencji w wysokich wymianach. Rob dodatkowo nie wygrał jeszcze w tym roku nic szczególnego, zaczynając od turniejów tv, idąc po wszystkie Playersy. Dzisiaj nie wierzę w jego wyskok formy, a nawet podtrzymanie tego, co zaprezentował z Dolanem, gdyż po prostu to zawodnik z Irlandii zagrał słabo, co dawało komfort psychiczny dla Anglika. Co więc typuję?

Co obstawiać?

W tym pojedynku zaufam bardziej wysokiej średniej na tarczy Portugalczyka, który widać, że nie spadł z formy aż tak, jak jego rywal i mimo że słabiej, to prezentuje się wciąż stabilnie w rywalizacji telewizyjnej. Rob ma zbyt duże falowanie formy podczas meczów, dlatego nie wierzę w jego wystarczającą dyspozycję, która na dystansie minimum 10. legów zagwarantuje mu wygraną. Gram na win Jose de Sousy z oferty zakładów Totalbet.

Jose de Sousa win
Kurs: 1.52
Zagraj!

Sprawdźcie także opinie o Totalbet, którą ma dla Was redakcja Zagranie!

Double zuzel i dart 17.10.2021

fot. Marcin Karczewski

Zaloguj się aby dodawać komentarze