Fot. Rafał Oleksiewicz

Szukasz typów i kursów bukmacherskich na FAME MMA 9? W takim razie to miejsce dla ciebie! W tym artykule poznasz wszystkie informacje dotyczące FAME MMA 9: typy, kursy, zapowiedź, PPV i kod promocyjny. W marcu czeka nas kolejna odsłona walk tej kontrowersyjnej federacji, a to oznacza dawkę humoru, emocji, ale też sportowej rywalizacji. Co wydarzy się na FAME MMA 9? Sprawdź nasze typy i kursy bukmacherskie!

Jeśli nie masz konta w Betclic, to możesz zarejestrować się z naszego linku promocyjnego (tutaj), a z kodem promocyjnym VIPFAME otrzymasz zakład bez ryzyka 550 złotych!

FAME MMA 9: kursy bukmacherskie i typy

Fani FAME MMA mogli trochę zatęsknić za swoimi bohaterami, ponieważ ostatnia gala odbyła się w listopadzie 2020 roku. Na FAME MMA 8 doszło do kontrowersyjnej sytuacji pomiędzy Marcinem Najmanem a Kasjuszem Życińskim. „El Testosteron” w sposób niezgodny z zasadami walki atakował „Don Kasjo”, co w efekcie zakończyło się przerwaniem starcia przez arbitra. Na koniec wybuchła awantura pomiędzy sztabem Najmana a narożnikiem Kasjusza. Przez kilkanaście dni o tym wydarzeniu głośno było we wszystkich mediach, nie tylko tych związanych ze sportami walki. Włodarze FAME MMA zapowiedzieli dyskwalifikacje Marcina Najmana, który już nigdy nie pojawi się podczas wydarzenia FAME MMA.

Szczególnie ci, co obstawiali wygraną Marcina Najmana mogli czuć się zawiedzenie, że „El Testosteron” zamiast podjąć walkę, to decydował się na uderzenia dyskwalifikujące. Kurz po tamtej gali musiał długo opadać, a cała sprawa pomiędzy Najmanem a federacją FAME MMA trafiła do sądu. Co jednak istotne, całe to zamieszanie posłużyło rozgłosowi, jeśli ktoś wcześniej nie słyszał o FAME MMA, to za sprawą listopadowej gali – mógł się o tym dowiedzieć.

Ok, nie ma co odgrzewać starych kotletów, bo przed nami nowe otwarcie FAME MMA. To będzie pierwsza gala FAME zorganizowana w 2021 roku. Co czeka nas na FAME MMA 9? Bukmacherzy już przygotowali ofertę, a włodarze zdradzili wszystkie szczegóły FAME MMA 9! Szczegóły wykorzystania bonusu w Betclic, u którego można typować FAME MMA 9 poznasz w tym miejscu: https://zagranie.com/betclic-w-polsce-bonus-na-start-i-oferta-dla-stalych-graczy/.

FAME MMA 9 – zapowiedź gali

„Popek”, „Wardęga” czy „Zusje”, to część bohaterów FAME MMA 9. Patrząc na obowiązujące restrykcje sanitarne wydaje się, że „na żywo” w hali nie uda się oglądać pojedynków FAME MMA 9. W takiej sytuacji legalne oglądanie FAME MMA „na żywo” będzie możliwe po wykupieniu PPV. Sprzedaż abonamentów już się rozpoczęła, a więcej o PPV na FAME MMA 9 piszemy w dalszej części tego artykułu.

Na gali FAME MMA 9 zadebiutuje Sylwester Adam Wardęga, który zasłynął z youtubowych filmów prankowych. Jeśli chodzi o kobiety to po raz pierwszy do oktagonu wejdzie Kamila Wybrańczyk, narzeczona Artura Szpilki. Natomiast swoją drugą walkę w FAME MMA stoczy Paweł „Popek” Mikołajuw.

Jak zwykle w przypadku FAME MMA trudno przewidzieć scenariusz konferencji oraz samej gali. W FAME MMA wiele rzeczy dzieje się spontanicznie, co czyni ten produkt takim atrakcyjnym wśród publiczności.

Kursy bukmacherskie na FAME MMA 9

Kursy na FAME MMA 9 czekają w zakładach bukmacherskich Betclic. Po ogłoszeniu karty walk jeden ze sponsorów federacji, czyli Betclic od razu uruchomił możliwość przyjmowania zakładów na FAME MMA 9.

Jak wyglądają kursy na walki FAME MMA 9? Kto jest faworytem? Oto typy bukmachera Betclic:

Walka wieczoru kursy:

  • Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs Patryk “Kizo” Woziński: 1.30 – 3.00

typy i kursy na fame mma 9 popek

Fot. Krzysztof Porębski

Kursy na wszystkie walki:

  • Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Blonsky: 1.58 – 2.15
  • Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus: 2.70 – 1.38
  • Zusje vs Kamila Wybrańczyk: 3.00 – 1.30
  • Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora: 2.45 – 1.45
  • Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski: 1.40 – 2.60
  • Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska: 1.48 – 2.35
  • Krystian “Krycha” Wilczak vs Aleksander “Sasza Model” Muzheiko: 1.55 – 2.20
  • Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś: 1.82 – 1.82
  • Jakub „Kuba Post” Postaremczak vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek: 2.65 – 1.38

Typy bukmacherskie na FAME MMA 9

Zainteresowanie typami bukmacherskimi na FAME MMA z gali na galę rośnie. Walki FAME MMA niosą dużo kolorytu, bo w końcu w dużej mierze biorą w nich udział sportowcy-amatorzy. Jeszcze większe emocje można przeżywać obstawiać zakład bukmacherski. Typy na FAME MMA 9 zrobisz w Betclic, bo to jedyny bukmacher z ofertą na konfrontacja „Zusje”, „Błońskiego”, „Wardęgi”, czy „Hejtera”. Betclic współpracuje z FAME MMA na wyłączność, a to pozwala tylko jemu oferować typy na wszystkie walki pod egidą FAME.

Po więcej typów na FAME MMA 9 możesz wejść na stronę: https://zagranie.com/typy-fame-mma/.

Na pewno w pierwszej kolejności jako zdecydowanych faworytów swoich pojedynków można wymienić „Popka”, „Kubańczyka” i „Hejtera”. Więcej o poszczególnych walkach i typach przeczytasz niżej.

Jako Zagranie przygotowaliśmy dla naszych użytkowników kupon na FAME MMA 9. W naszym zakładzie umieściliśmy wygrane „Popka”, „Wardęgi” i „Zusje”. To pozwoliło wygenerować kurs ogólny kuponu 5.63. Oto nasz kupon na FAME MMA 9: kliknij go i przejdź na stronę bukmachera.

kupon fame mma 9

W typach na FAME MMA 9 znajdziesz analizy 10 walk, do których ma dojść podczas marcowego wydarzenia. Kto zawalczy? Sprawdźmy kartę walk na FAME MMA 9!

FAME MMA 9: typy i kursy na kartę walk

Na FAME MMA 9 jest naprawdę co obstawiać. Włodarze tej federacji stawiają na ilość. Dla przykładu w KSW czy FEN zazwyczaj podczas gali odbywa się 8 pojedynków. Na FAME MMA jest to 10 konfrontacji. Dla typera zakładów bukmacherskich oznacza to jeszcze więcej typów, które może zrobić na FAME MMA 9.

W kursach na kartę walk widać zdecydowanych faworytów. Betclic obstawia udane debiuty Sylwestra Wardęgi i Kamili Wybrańczyk. Bukmacher ten też typuje, że „Popek” zaliczy kolejne zwycięstwo w FAME MMA.

Co my typujemy?

Paweł “Popek Monster” Mikołajuw – Patryk “Kizo” Woziński: typy i kursy

„Popek” na FAME MMA 9 zawalczy z raperem „Kizo”. Obaj na konferencji zapowiadali, że dadzą ostrą walkę, ale trudno przypuszczać, by Woziński zdołał obalić „Popka”. Paweł Mikołajuw ma za sobą przeszłość w KSW i zna smak prawdziwe sportowej rywalizacji. „Popek” udanie wkroczył do FAME MMA, bo jesienią w debiucie pokonał „Stiflera”. Woziński może być nieco trudniejszym rywalem, ale tutaj obstawiamy zdecydowanie wygraną „Popka” po kursie 1.30.

W KSW „Popek Monster” stoczył cztery walki z czego wygrał tylko jeden pojedynek. Mikołajuw zwyciężył z Robertem Burneiką, a przegrywał z Mariuszem Pudzianowskim, Tomaszem Oświęcińskim i Erko Junem. Na FAME MMA 7 „Popek” rozprawił się w 1. rundzie z Damianem Zduńczykiem stosując dźwignię.

„Kizo” również ma za sobą przetarcie w FAME MMA. W czerwcu 2019 roku walczył z Marcinem Makowskim i przegrał. Wówczas Woziński uległ przez ciosy w parterze w 3. rundzie.

Sylwester “Wardęga” Wardęga – Kacper Blonsky: typy i kursy

W debiucie na FAME MMA „Wardęga” dostaje walkę z Kacprem Błońskim, który jesienią bił się z Marcinem Dubielem. Błoński zaliczył udane przetarcie, ponieważ na FAME MMA 8 pokonał swojego rywala jednogłośną decyzją na punkty. Mimo wszystko to „Wardęga” jest faworytem marcowego pojedynku. Dlaczego?

SA Wardęga prowadzi zdrowy tryb życia, o czym świadczy jego sylwetka. Jeśli ktoś jest lepiej zbudowany z pary Wardęga – Błoński, to na pewno jest nim ten pierwszy. Wardęga od dawna mówił, że uprawia dużo sportu, a teraz będzie mógł zaprezentować swoje umiejętności w oktagonie FAME MMA.

Spodziewamy się, że Wardęga wygra z Błońskim przed czasem i właśnie taki zakład typujemy!

kacper błoński fame mma 9

Fot. Rafał Rusek

Marcin Malczyński – Jakub “Kubańczyk” Flaus: typy i kursy

„Kubańczyk” jest dużym faworytem w kursach Betclic. Jakub Flaus jak na razie jest niepokonanym uczestnikiem FAME MMA. „Kubańczyk” w debiucie zwyciężył jednego z właścicieli organizacji FAME MMA, Michała Barona, a następnie rozprawił się z Mateuszem Łapotem. W marcu przyjdzie czas na Marcina Malczyńskiego, który posiada mistrzowski pas FAME MMA w kategorii średniej. Malczyński ma za sobą jedną walkę i to zwycięską przeciwko Markowi Hoffmanowi.

Spodziewamy się wyrównanego pojedynku, w którym typujemy wygraną „Kubańczyka”.

Zusje vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk: typy i kursy

Zusje, czyli „Luxuria Astaroth” stoczy trzecią już walkę w FAME MMA. W debiucie przegrała z Martą Linkiewicz, a w listopadzie 2020 roku pokonała Dagmarę Szewczyk. W marcu rywalką Zusje będzie Kamila Wybrańczyk. „Kamiszka” to narzeczona Artura Szpilki, która do tej pory jeszcze nigdy nie brała udziału w sportach walki. „Szpila” przekonuje, że jego partnerka ma charakter do tej dyscypliny sportu.

Betclic obstawia zwycięstwo Wybrańczyk. Kursy na Zusje są dość wysokie biorąc pod uwagę to, że w końcu ma ona większe doświadczenie niż Kamila Wybrańczyk. Debiuty bywają trudne, dlatego my obstawimy wygraną Zusje, która daje ciekawe walki.

Patryk “Patrykos” Domke – Paweł “Ponczek” Sikora: typy i kursy

„Patrykos” pracował w newsach FAME MMA i jest od początku bliski tej organizacji. Domke co prawda jeszcze nie walczył, ale jego debiut w FAME MMA miał przypaść na listopad ubiegłego roku. Wówczas „Patrykos” musiał leczyć kontuzję, więc zawalczy w marcu przeciwko Pawłowi Sikorze. Kim jest „Ponczek”? To były uczestnik grupy „Warszawski Koks”. Sikora prowadzi profil na Instagramie, gdzie chwali się swoją aktywnością fizyczną. Dla „Ponczka” będzie to debiut w oficjalnych sportach walki.

Kogo typujemy? Obstawiamy wygraną Pawła Sikory, który powinien mieć przewagę siły nad „Patrykosem”.

Mariusz “Hejter” Słoński – Filip Zabielski: typy i kursy

Bilans „Hejtera” w FAME MMA to jedna wygrana i porażka. Mariusz Słoński udanie zadebiutował na FAME MMA 7 pokonując Tomka Olejnika, ale na listopadowej gali musiał uznać wyższość Patryka Barana.

Rywal „Hejtera” Filip Zabielski to nowa twarz w FAME MMA, więc my typujemy wygraną Mariusza Słońskiego, który powinien wykorzystać doświadczenie z poprzednich walk.

Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska – Anna Andrzejewska: typy i kursy

To już pewne, że w marcu na FAME MMA zadebiutuje „Way of Blonde”. Udział Karoliny Brzuszczyńskiej był zapowiadany już na FAME MMA 8, ale wtedy z niewyjaśnionych przyczyn nie doszło do walki. „Way of Blonde” to trenerka personalna oraz influencerka, która ma duże zasięgi m.in. na Instagramie. Z kim zawalczy Karolina Brzuszczyńska? Jej rywalką będzie Anna Andrzejewska, trenerka personalna, która od wielu lat związana jest ze sportem.

Andrzejewska nie ukrywa, że trenowała boks, co może dać jej dużą przewagę nad „Way of Blonde”. Ze względu na fizyczną przewagę typujemy wygraną Andrzejewskiej.

Krystian “Krycha” Wilczak – Aleksander “Sasza Model” Muzheiko: typy i kursy

Krystian “Krycha” Wilczak na FAME MMA stanie naprzeciw modela Aleksandra Muzheiko. „Krycha” doskonale zna realia FAME MMA, ponieważ ma na swoim koncie już trzy pojedynki. Jego bilans to dwie wygrane i porażka. „Sasza Model” nie powinien być dla niego wielkim wyzwaniem i w tym przypadku zdecydowanie typujemy zwycięstwo Krystiana Wilczaka.

Oleg Riaszeńcew – Patryk “Ryba” Karaś: typy i kursy

„Ryba” to kolejny przedstawiciel polskiej sceny „rap”, który wchodzi do ringu FAME MMA. Karaś na FAME MMA 3 pokonał Filipa „Filipka” Marcinka. Jego rywal podczas marcowej gali, Oleg Riaszeńcew walczył na FAME MMA 5 i szybko przegrał z Kamilem Hassanem. Riaszeńcew znany jest z „Big Brothera”. W tej konfrontacji naszym zdaniem zdecydowanie większym faworytem jest „Ryba” i właśnie jego wygraną obstawiamy.

Jakub „Kuba Post” Postaremczak – Mikołaj “Vandal” Rdzanek: typy i kursy

To pojedynek youtuberów, którzy nie pałają do siebie sympatią. Jak na razie żaden z nich nie walczył w FAME MMA. Ze względu na warunki fizyczne większe szanse daje się „Vandalowi”. W grudniu doszło do ich nieoficjalnej bójki, a teraz obaj mogą wyrównać swoje porachunki w oktagonie FAME MMA.

FAME MMA 9: kiedy i gdzie odbędzie się gala?

Oficjalna data FAME MMA to 6 marzec 2021 rok. Walki odbędą się oczywiście w sobotni wieczór.

Gdzie zostanie zorganizowane FAME MMA 9? Zapewne będzie to studio telewizyjne, do którego nie będą mieli dostępu kibice. Taki stan rzeczy determinują rządowe obostrzenia, które zakazują organizowania imprez masowych z udziałem publiczności. W podobnej scenerii organizowane są inne imprezy w sportach walki np. KSW, FEN i UFC.

Sprawdź: gdzie oglądać FAME MMA 9?

PPV na FAME MMA 9

Sprzedaż PPV na FAME MMA 9 już ruszyła! Fani tej organizacji mogą kupować PPV za pośrednictwem oficjalnych serwisów FAME MMA: famemma.com i famemma.tv. „Na żywo” FAME MMA obejrzysz właśnie za pośrednictwem oficjalnej platformy online famemma.tv. Dostęp do serwisu z transmisją live uzyskasz po zakupie PPV, którego cena wynosi 19.99 złotych.

FAME MMA 9 obejrzysz na komputerze, telefonie i Smart TV. Początek transmisji w PPV zaplanowany jest na godzinę 19:30.

Więcej o wykupieniu PPV na FAME MMA 9 i włączeniu transmisji piszemy w tym miejscu: https://zagranie.com/fame-mma-9-ppv-cena-i-kod-promocyjny/.

Bonusy i kod promocyjny na FAME MMA 9

Jakie bonusy można otrzymać na FAME MMA 9? Aby oferta była jeszcze lepsza zachęcamy do skorzystania ze specjalnego kodu promocyjnego Betclic: VIPFAME. Nowi gracze rejestrując się u bukmachera Betclic z tym kodem otrzymają na start zakład bez ryzyka 550 PLN!

Kliknij w specjalny link rejestracyjny do Betclic i odbierz bonus na FAME MMA 9 – tutaj!

Jak użyć bonus Betclic na FAME MMA 9? Zakładasz konto z naszego linku promocyjnego i wpisujesz kod promocyjny: VIPFAME. Co dalej? Wpłacasz 625 PLN i typujesz pierwszy kupon na walki FAME MMA 9. Typujesz za 625 PLN lub mniejszą stawkę, a jeśli twój zakład nie wchodzi – odbierasz od bukmachera zwrot stawki!
Bonus odebrany na FAME MMA trzeba później obrócić w zakładach Betclic osiem razy po kursach minimalnych 2.00.

Bonusy i kod promocyjny na FAME MMA 9 można odebrać tylko od bukmachera Betclic. U innych legalnych bukmacherów w Polsce nie ma możliwości typowania FAME MMA 9, a co za tym idzie wykorzystania specjalnych promocji.

FAQ

🥊 Gdzie znajdę typy na FAME MMA 9?

Wejdź na stronę zagranie.com, gdzie pojawiają się aktualne typy na FAME MMA 9. Dodatkowe miejsce z naszymi analizami FAME MMA 9 to grupa typerska na FB.

Jaki jest kod promocyjny i bonus na FAME MMA 9?

Kod promocyjny Betclic na FAME MMA 9 to: VIPFAME. Otrzymasz za niego bonus od Betclica: zakład bez ryzyka do 550 PLN.

🏆 Gdzie typować FAME MMA 9?

Jedyny bukmacher w Polsce, który wystawia ofertę na FAME MMA 9 to Betclic!

✅ Kiedy odbędzie się gala FAME MMA 9?

FAME MMA odbędzie się 9 marca 2021 roku. Walki odbędą się oczywiście w sobotni wieczór.