FAME MMA 9 KARTA WALK – kiedy i gdzie odbędzie się gala?

FAME MMA publika

Zdjęcie: Rafał Rusek

Dopiero co zakończyło się FAME MMA 8, gdzie byliśmy świadkami wielu ciekawych walk, a już przed nami zapowiedzi pierwszych pojedynków podczas kolejnej edycji. Dzisiaj postaram się Wam przybliżyć kartę walk na FAME MMA 9, kiedy i gdzie może się odbyć gala oraz, u którego bukmachera obstawiać walki. Same zmagania zyskują na popularności z edycji na edycję. 

FAME MMA 9 karta walk – kiedy i gdzie

Załóż konto w Betclic – jedynego bukmachera, u którego możesz obstawiać FAME MMA 9!

Kliknij specjalny kod promocyjny VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 550 PLN!

Za nami FAME MMA 8, które obfitowało w wiele ciekawych wydarzeń. Część z nich była pozytywna, jak starcia na wysokim poziomie, które zaprezentowali nam, chociażby Pająk, Arab, czy Bestia. Po drugiej stronie medalu jednak jest, chociażby Najman i jego skandaliczne zachowanie podczas walki z Don Kasjo. El Testosteron w zupełnie niezrozumiały sposób przegrał poprzez dyskwalifikację. Było to zachowanie co najmniej głupie i sam zawodnik nie wystąpi podczas kolejnych edycji – został dożywotni zakaz ze strony federacji. Jednak już teraz możemy spodziewać się, kto będzie w karcie walk na FAME MMA 9 oraz gdzie i kiedy się odbędzie gala.

FAME MMA 9 – kto wystąpi?

Jedną z walk wieczoru podczas FAME MMA 9 będzie starcie dwóch dobrych kolegów, Kubańczyka i Marcina Malczyńskiego. W tym miejscu warto jednak zaznaczyć, że jest to czysto sportowy pojedynek, a pomiędzy obydwoma Panami nie ma nienawiści. Obydwaj zawodnicy powalczą o pas mistrzowski w kategorii do 84 kilogramów. 

Oprócz tego podczas FAME MMA 9 w karcie walk znajdziemy również Patryka Domkę, czy Wardęgę. Warto też pamiętać, że zapewne poznalibyśmy już kolejnego zawodnika, jednak na ten moment nie jest wiadome kto to będzie, gdyż Marcin Najman zepsuł niespodziankę podczas FAME MMA 8. Możemy spodziewać się, że w klatce zobaczymy też np. Filipka, który z chęcią powalczyłby jeszcze, o czym mówił po wygranej z Sobotą. Pamiętajcie, że możecie obserwować nasze typy dnia, gdzie pojawią się analizy przed samym FAME MMA 9. 

Grupa

FAME MMA 9 – karta walk

Poznaliśmy pełną kartę walk na FAME MMA 9. Wiemy już, że podczas FAME MMA 9 na pewno wystąpi Jakub “Kubańczyk” Flas, który zmierzy się z Marcinem Malczyńskim. Swoją obecność zapowiedzieli również Patryk “Kizo” Wozinski i Patryk Domke, o czym wiedzieliśmy już wcześniej. Jednak teraz do tego grona dołączyły kolejne osoby, a wśród nich są chociażby Wardęga, Blonsky, Hejter, czy Zusje. Przejdźmy więc do przedstawienia karty walk:

1. Jakub Post vs Mikołaj “Vanda” Rdzanek

Pierwszym pojedynkiem podczas gali FAME MMA 9 będzie rywalizacja Jakuba Posta z Mikołajem “Vandą” Rdzankiem. Pierwszy z nich prowadzi kanał w serwisie YouTube, który głównie opiera się na tematyce life’style. Na koncie ma ponad 740 000 subskrypcji, a jego konflikt z Vandalem trwa od kilku miesięcy, do tej pory prowadzony był głównie w serwisach społecznościowych. Sam Rdzanek również ma kanał na YouTube, gdzie zebrał ponad 500 000 subskrypcji, ale prowadzi trochę inny kontent. Ten opiera się głównie na “prankach”, czyli popularnych żartach. Teraz obydwaj panowie będą mieli okazje do wyjaśnienia sobie wszystkiego w samym oktagonie.

2. Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś

Oleg Riaszańcew to były uczestnik popularnego “Big Brothera”, który później swoją “influencerską” działalność przeniósł na Instagrama. Z kolei Patryk “Ryba” Karaś fanom FAME MMA jest już dobrze znany. Popularny freestyler oraz raper w swoim debiucie pokonał Filipa “Filipka” Marcinka. Teraz ma doskonałą okazję do powtórzenia tego sukcesu i pokonania Riaszańcewa, jednak, czy ta sztuka mu się uda?

3. Krystian “Krycha” Wilczak vs Aleksander “Sasza Model” Muzheiko

Krystian Wilczak jest związany z FAME MMA niemal od początku swojej kariery. W trakcie pierwszej gali pokonał Huberta Korczaka, a dwie edycje później okazał się lepszy od Bartłomieja Brzezińskiego. Jednak, żeby nie było tak dobrze, to podczas FAME MMA 5 został pokonany przez Kamila Stępińskiego. Teraz na FAME MMA 9 zmierzy się z Aleksandrem Muzheiko, któremu rozpoznawalność przyniósł Top Model. Ukrainiec wystąpił również w Warsaw Shore, a prywatnie przyjaźni się z Don Kasjo.

4. Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska

Podczas FAME MMA 9 będziemy również świadkami dwóch walk kobiet. Podczas jednej z nich Karolina Brzuszczyńska zmierzy się właśnie z Anną Andrzejewską. Pierwsza z nich ma kanał na YouTube, a do tego jest trenerką personalną oraz instruktorką taekwondo. Z kolei Andrzejewska ma mocno rozbudowane ciało i jest trenerką personalną, co też może mieć rzut na to, jak będzie wyglądać walka pomiędzy nimi.

5. Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora

Powoli przechodzimy do zapowiedzi walk tych bardziej znanych osób. Jedną z nich niewątpliwie jest Patryk Domke, który prowadzi kanał na YouTube, nagrywa materiały dla FAME MMA, a także jest redaktor naczelnym tego portalu. Będzie to dla niego debiut podczas FAME MMA. Już na starcie czeka go trudny rywal, jakim niewątpliwie jest Paweł “Ponczek” Sikora. To jedna z osób z grupy “Warszawski Koks”, a na Instagramie śledzi go ponad 240 000 osób.

6. Zusje vs Kamila Pasiut

W drugiej walce kobiet, jakiej będziemy świadkami, wystąpi m.in. Zusje. Ta znana publiczności kobieta ma już za sobą występy podczas FAME MMA. Luxuria Astaroth zasłynęła z wystąpienia w teledysku “My Słowianie” autorstwa Cleo i Donatana, a ostatnio walczyła również podczas FAME MMA. Na starcie przegrała z Martą Linkiewicz, ale później pokonała Dagmarę Szewczyk. Z kolei Kamila Pasiut to debiutantka na FAME MMA, która prywatnie jest narzeczoną Artura Szpilki.

7. Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus

O starciu Marcina Malczyńskiego z Jakubem “Kubańczykiem” Flaus wiedzieliśmy już od gali FAME MMA 8. Właśnie wtedy zostało zapowiedziane starcie pomiędzy tymi Panami, które bardziej ma charakter sportowy niż podłoże konfliktowe. Malczyński to znany YouTuber, a z kolei Kubańczyk jest raperem. Obydwaj są też znani kibicom FAME MMA, głównie ze względu na fakt, że są mocno związani z marką.

8. Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Blonsky

Walka wieczoru to rywalizacja Sylwestra Wardęgi z Kacprem Błońskim. To dwójka zdecydowanie najpopularniejszych osób, które zobaczymy w oktagonie podczas FAME MMA 9. Wardęga prowadzi kanał na YouTubie, który porusza różne tematy, a także wytyka błędy innym twórcom. Z kolei Blonsky szerszej publiczności pokazał się dołączając do projektu “TEAM X”. Ten nie przetrwał próby czasu, jednak Blonsky już wcześniej opuścił TEAM X i zaczął działać na własną rękę. Teraz nagrywa filmy na swój kanał w serwisie YouTube.

FAME MMA 9 typy

Zdjęcie: Rafał Rusek / pressfocus

FAME MMA 9 – kiedy i gdzie?

FAME MMA 9 zostanie zorganizowane 6 marca. Co ciekawe, być może w marcu kibice już wrócą na trybuny (25 lub 50 procent pojemności), co na pewno doda rumieńców całej gali i prestiżu. W końcu każdy lubi rywalizować przy kibicach i wychodzi to o wiele lepiej niż przy pustych trybunach. Jednak na ten moment nie wiadomo nic więcej na temat miejsca, w którym odbędzie się gala.

Skorzystajcie z naszych bonusów bukmacherskich, dostępnych u polskich legalnych operatorów z kodami promocyjnymi!

FAME MMA 9 – gdzie szukać oferty i obstawiać?

FAME MMA 9 można obstawiać u polskiego, legalnego bukmachera Betclic. Operator został oficjalnym sponsorem federacji i ofertę na wydarzenia z tych zmagań znajdziecie właśnie u niego. Kursy bukmacherskie są dostępne na różne walki, ale na razie oferta ogranicza się do tego, kto wygra pojedynek:

oferta betclic fame mma 9

Z kolei jeżeli szukacie pomysłów, co można zagrać, to sprawdźcie nasze typy na sporty walki, gdzie eksperci Zagranie przygotowują szereg analiz przedmeczowych oraz propozycji kuponów, które można zagrać. Oprócz tego możecie zgarnąć też różne bonusy od bukmacherów.

W Betclic są one dostępne z kodem promocyjnym VIPFAME, który da Wam:

  • zakład bez ryzyka do 550 złotych
  • 50 procent więcej do wygranych

Zaloguj się aby dodawać komentarze