eWinner bonus z kodem promocyjnym 1200PLN to zakład bez ryzyka do 150 złotych oraz 1050 złotych od depozytu!

 

 

Już nastąpił start nowego bukmachera, który od razu chce zrobić trochę szumu. Graczom od razu nasuwa się na myśl kwestia eWinner bonus 2019 – warto czy nie warto? U nas jeszcze większe profity, bo bonus od depozytu do 1050 złotych oraz zakład bez ryzyka do 150 złotych, co w sumie składa się na 1200PLN dodatkowych środków. Zapraszamy do analizy bonusów w eWinnerze. 

+50 ZŁOTYCH DO STANDARDOWEJ OFERTY 🔥 TYLKO Z NASZYM KODEM PROMOCYJNYM: 1200PLN

eWinner z bonusem na zakład bez ryzyka do 150 złotych!

eWinner z bonusem od depozytu to dodatkowe środki od drugiej i trzeciej wpłaty. Co z pierwszą, spytacie? Na początek przygody z bukmacherem mamy możliwość wykorzystania zakładu bez ryzyka na naszym pierwszym kuponie. Jak wiemy, często zakłady sportowe decydują się na dodanie kolejne promocji dla nowych graczy poza standardowym bonusem od wpłaty. W przypadku tego nowego bukmachera mamy ostatnio popularne i cieszące się zainteresowanie zakłady bez ryzyka.

Jako że cashback to pierwszy bonus, który użyjemy w eWinnerze, to zacznijmy od analizy właśnie tej promocji.

Bonus eWinnera w formie zakładu bez ryzyka

Tak jak eWinner bonus od depozytu ma wiele kwestii, które będzie warto wziąć pod uwagę, tak samo jest przy tej promocji. Już wiemy, że kwota na zakład bez ryzyka to 150 złotych. Rzuciłem śmiałe pytanie, czy cashback u tego bukmachera jest jednym z najlepszych na rynku? Śmiało można taką tezę postawić. Prawdą jest, że znajdziemy wyższe sumy przy tego typu promocji, ale… wtedy nie ma dodatkowo możliwości na bonusy od depozytu.

Pierwszy zagrany kupon w eWinnerze jest wliczany jako zakład bez ryzyka i nie jest obarczony żadnymi warunkami, co już na początku jest plusem. Wygrana trafia na nasze konto i cashback już wykorzystany, a my się cieszymy z wygranej. Jednak co się dzieje w przypadku porażki? Niestety, ale środki wracają na konto bonusowe, a nie depozytowe. Aczkolwiek to technika stosowana przez prawie wszystkich bukmacherów, więc nie można za to krytykować. Ważniejszą kwestią jest fakt, co zrobić, aby zwrot można było wypłacić? Tutaj wymagany jest sześciokrotny obrót kuponami po kursie minimalnym 2.5. Porównując do konkurencji trzeba napisać… standard. Są to akceptowalne warunki, ale mogłoby być lepiej. Warto jeszcze zaznaczyć termin na dokonanie obrotu, bo wynosi on 30 dni. Co prawda krótko, ale nie jest to obciążające.

Sam eWinner tłumaczy swój pierwszy bonus dla graczy w postaci zakładu bez ryzyka w czterech prostych krokach… a konkretniej zagrywkach.

Bonus powitalny eWinnera - zakład bez ryzyka w 4 zagraniach

eWinner bonus od depozytu 2019 dla Zagranie do 1050 złotych

eWinner z bonusem od depozytu to dodatkowe środki do 1050 złotych, ale co ciekawe dopiero od drugiego i trzeciego depozytu… ale specjalna oferta dla naszych odbiorców oznacza ten profit także przy czwartej wpłacie! To dość oryginalne rozwiązanie, ale jak wspomniałem, nie ma na co narzekać, bo przy pierwszym depozycie mamy do wykorzystania zakład bez ryzyka.

Bukmacherzy próbują przyciągnąć do siebie na różne sposoby – szeroka oferta, atrakcyjne kursy, wiele promocji czy nawet dobry marketing i działania z ambasadorami. Mimo to nie ma się co oszukiwać, że to właśnie bonusy zawsze będą czynnikiem, który zachęci w pierwszej kolejności. W tym tekście skupiamy się własnie na dodatkowych środkach i po analizie oferty powitalnej śmiało mógłbym eWinner z jego bonusami na start postawić wysoko, bo kwota jest solidna. Warunki obrotowe nie są aż tak przyjazne, ale można napisać, że to standard na rynku.

Każdy kto korzystał z tego typu promocji powinien wiedzieć, że jest wiele aspektów na które trzeba zwrócić uwagę. Na pewno w pierwszej kolejności to kwota dodatkowych środków będzie zachęcać nowych użytkowników. Tutaj mamy w sumie 1050 złotych za trzy depozyty – dostępne tylko, po rejestracji z kodem promocyjnym 1200PLN.

  • 100% do 500 złotych za drugą wpłatę
  • 100% do 500 złotych za trzecią wpłatę
  • 50 złotych za czwartą wpłatę w wysokości minimum 50 złotych

Przyjrzyjmy się także regulaminowi – eWinner bonusu od depozytu to także warunki dotyczące liczby obrotów, warunków kuponów czy terminu na ukończenie całego procesu pozwalającego na wypłatę.

Jak obstawiać bonus - infografika

Zasady obrotu przy bonusie od depozytu w eWinner są identyczne jak przy zwrocie z zakładu bez ryzyka. Przypomnijmy w kilku punktach najważniejsze kwestie.

  • 6-krotny obrót dodatkowych środków
  • Dowolne kupony z kursem minimalnym 2.5
  • 30 dni na dokonanie obrotu

Warto też pamiętać, że do obrotu nie będą zaliczane kupony wypłacone za pomocą opcji cash-out. Zabronione jest również obstawianie zakładów przeciwstawnych – o co chodzi? W sytuacji dwóch możliwości przy zdarzeniu, obstawianie obu na osobnych kuponach.

Było trochę teorii, to czas na ocenę. Tak jak już prędzej wspomniałem, bonusy eWinnera można stawiać jako jedne z lepszych na rynku. Powodem nie jest tylko kwota, ale także aż cztery możliwości na korzystanie z promocji. Jest to dość oryginalne podejście, no bo gdzie indziej dostaniesz także profity za czwartą wpłatę?

 

Bonusy od depozytu w eWinner

Freebet, czyli ulubiona promocja graczy jako bonus w eWinnerze?

Nie od dziś wiadomo, że każdy gracz najchętniej spogląda na bonus bez depozytu, czyli tak zwany freebet. Czy eWinner zdecyduje się na takie rozwiązanie? Darmowa możliwość zagrania to coś, co przyciąga, ale póki co bukmacher nie ma tej propozycji w swojej ofercie. Na pewno nie jest to coś, za co skrytykujemy tę firmę, ponieważ już i tak daje możliwość zakładu bez ryzyka oraz bonusów od depozytu. eWinner będąc tym bardziej na początku swojej drogi już pokazuje, że promocje bukmacherskie to rzecz, która skusi graczy mimo braku freebeta.

Bonusy, a promocje – co czeka stałych graczy eWinnera

Bonusy na start to jedna kwestia, ale gdy już wykorzysta się ofertę dla nowych graczy to już koniec promocji? Najczęściej nie i widać to szczególnie w ostatnim czasie, ponieważ bukmacherzy starają się tak zachęcić użytkowników do pozostania na ich platformie do typowania.

eWinner ma także okazję się wykazać bonusami dla użytkowników, którzy będą z bukmacherem dłużej. Na ten moment nie znajdziemy żadnych promocji dla stałych graczy i jest to minusem. Aczkolwiek w tym aspekcie wstrzymajmy się jeszcze trochę, ponieważ to dopiero początek działalności i liczymy, że niedługo ten aspekt się zmieni – mamy powody, żeby tak sądzić, bo widzimy zakładkę aktualne promocje.

eWinner bonus 2019 mimo braków w ofercie dla stałych graczy oceniłbym pozytywnie za dodatkowe środki na start. Przede wszystkim aż cztery szanse na bonusy bukmacherskie!

[kkstarratings]