tylko na

100% do 1000 1050 zł od depozytu
150 zł bez ryzyka + 25 zł freebet

standardowa oferta 1175 PLN. z naszym kodem: 1225 PLN

Kod rejestracyjny
1225PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1050 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 150 zł
FREEBET: 25 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

eWinner bonus z kodem promocyjnym 1225PLN to zakład bez ryzyka do 150 złotych, freebet 25 złotych oraz 1050 złotych od depozytu!

Nowy bukmacher już jest na rynki od kilku miesięcy stopniowo rozwijając swoją ofertę powitalną. Graczom od razu nasuwa się na myśl kwestia eWinner bonus 2020 – warto czy nie warto? U nas jeszcze większe profity, bo bonus od depozytu do 1050 złotych, zakład bez ryzyka do 150 złotych oraz freebet do 25 złotych, co w sumie składa się na 1225PLN dodatkowych środków. Zapraszamy do analizy bonusów w eWinnerze. 

+50 ZŁOTYCH DO STANDARDOWEJ OFERTY 🔥 TYLKO Z NASZYM KODEM PROMOCYJNYM: 1225PLN

bukmacherzy marcin gortat ewinner

eWinner z bonusem na zakład bez ryzyka do 150 złotych!

eWinner z bonusem od depozytu to dodatkowe środki od drugiej i trzeciej wpłaty. Co z pierwszą, spytacie? Na początek przygody z bukmacherem mamy możliwość wykorzystania zakładu bez ryzyka na naszym pierwszym kuponie. Jak wiemy, często zakłady sportowe decydują się na dodanie kolejne promocji dla nowych graczy poza standardowym bonusem od wpłaty. W przypadku tego nowego bukmachera mamy ostatnio popularne i cieszące się zainteresowanie zakłady bez ryzyka.

Jako że cashback to pierwszy bonus, który użyjemy w eWinnerze, to zacznijmy od analizy właśnie tej promocji.

Bonus eWinnera w formie zakładu bez ryzyka

Tak jak eWinner bonus od depozytu ma wiele kwestii, które będzie warto wziąć pod uwagę, tak samo jest przy tej promocji. Już wiemy, że kwota na zakład bez ryzyka to 150 złotych. Rzuciłem śmiałe pytanie, czy cashback u tego bukmachera jest jednym z najlepszych na rynku? Śmiało można taką tezę postawić. Prawdą jest, że znajdziemy wyższe sumy przy tego typu promocji, ale… wtedy nie ma dodatkowo możliwości na bonusy od depozytu.

Pierwszy zagrany kupon w eWinnerze jest wliczany jako zakład bez ryzyka i nie jest obarczony żadnymi warunkami, co już na początku jest plusem. Wygrana trafia na nasze konto i cashback już wykorzystany, a my się cieszymy z wygranej. Jednak co się dzieje w przypadku porażki? Niestety, ale środki wracają na konto bonusowe, a nie depozytowe. Aczkolwiek to technika stosowana przez prawie wszystkich bukmacherów, więc nie można za to krytykować. Ważniejszą kwestią jest fakt, co zrobić, aby zwrot można było wypłacić? Tutaj wymagany jest sześciokrotny obrót kuponami po kursie minimalnym 2.5. Porównując do konkurencji trzeba napisać… standard. Są to akceptowalne warunki, ale mogłoby być lepiej. Warto jeszcze zaznaczyć termin na dokonanie obrotu, bo wynosi on 30 dni. Co prawda krótko, ale nie jest to obciążające.

Sam eWinner tłumaczy swój pierwszy bonus dla graczy w postaci zakładu bez ryzyka w czterech prostych krokach… a konkretniej zagrywkach.

Bonus powitalny eWinnera - zakład bez ryzyka w 4 zagraniach

eWinner bonus od depozytu 2020 dla Zagranie do 1050 złotych

eWinner z bonusem od depozytu to dodatkowe środki do 1050 złotych, ale co ciekawe dopiero od drugiego i trzeciego depozytu… ale specjalna oferta dla naszych odbiorców oznacza ten profit także przy czwartej wpłacie! To dość oryginalne rozwiązanie, ale jak wspomniałem, nie ma na co narzekać, bo przy pierwszym depozycie mamy do wykorzystania zakład bez ryzyka.

Bukmacherzy próbują przyciągnąć do siebie na różne sposoby – szeroka oferta, atrakcyjne kursy, wiele promocji czy nawet dobry marketing i działania z ambasadorami. Mimo to nie ma się co oszukiwać, że to właśnie bonusy zawsze będą czynnikiem, który zachęci w pierwszej kolejności. W tym tekście skupiamy się własnie na dodatkowych środkach i po analizie oferty powitalnej śmiało mógłbym eWinner z jego bonusami na start postawić wysoko, bo kwota jest solidna. Warunki obrotowe nie są aż tak przyjazne, ale można napisać, że to standard na rynku.

Każdy kto korzystał z tego typu promocji powinien wiedzieć, że jest wiele aspektów na które trzeba zwrócić uwagę. Na pewno w pierwszej kolejności to kwota dodatkowych środków będzie zachęcać nowych użytkowników. Tutaj mamy w sumie 1050 złotych za trzy depozyty – dostępne tylko, po rejestracji z kodem promocyjnym 1225PLN.

  • 100% do 500 złotych za drugą wpłatę
  • 100% do 500 złotych za trzecią wpłatę
  • 50 złotych za czwartą wpłatę w wysokości minimum 50 złotych

Przyjrzyjmy się także regulaminowi – eWinner bonusu od depozytu to także warunki dotyczące liczby obrotów, warunków kuponów czy terminu na ukończenie całego procesu pozwalającego na wypłatę.

Jak obstawiać bonus - infografika

Zasady obrotu przy bonusie od depozytu w eWinner są identyczne jak przy zwrocie z zakładu bez ryzyka. Przypomnijmy w kilku punktach najważniejsze kwestie.

  • 6-krotny obrót dodatkowych środków
  • Dowolne kupony z kursem minimalnym 2.5
  • 30 dni na dokonanie obrotu

Warto też pamiętać, że do obrotu nie będą zaliczane kupony wypłacone za pomocą opcji cash-out. Zabronione jest również obstawianie zakładów przeciwstawnych – o co chodzi? W sytuacji dwóch możliwości przy zdarzeniu, obstawianie obu na osobnych kuponach.

Było trochę teorii, to czas na ocenę. Tak jak już prędzej wspomniałem, bonusy eWinnera można stawiać jako jedne z lepszych na rynku. Powodem nie jest tylko kwota, ale także aż cztery możliwości na korzystanie z promocji. Jest to dość oryginalne podejście, no bo gdzie indziej dostaniesz także profity za czwartą wpłatę?

Bonusy od depozytu w eWinner

Freebet do 25 złotych jako bonus w eWinnerze

Nie od dziś wiadomo, że każdy gracz najchętniej spogląda na bonus bez depozytu, czyli tak zwany freebet. eWinner zdecydował się na rozwinięcie swojej oferty własnie o tę promocję. Darmowa możliwość zagrania to coś, co przyciąga. eWinner będąc tym bardziej na początku swojej drogi już pokazuje, że promocje bukmacherskie to rzecz, którą skusi graczy.

Chociaż tak jak w przypadku PZBuka, nie możemy tutaj mówić o bonusie bez depozytu, ponieważ aby otrzymać ten freebet, eWinner wymaga zagrania kuponu. Od razu warto przytoczyć, że nie są to wygórowane warunki i każdy je spełni. Co trzeba zrobić, aby cieszyć się darmowym bonusem? Obstawić dowolny zakład – połowa stawki automatycznie zostanie dodana jako freebet. Warto zaznaczyć, że maksymalny darmowy zakład jaki można otrzymać to 25 złotych.

Jak otrzymać darmowy bonus w eWinner

Łatwiejsze wykorzystanie bonusów z aplikacją eWinner

W obecnych czasach większość graczy obstawia za pomocą swoich komórek. Kolejne firmy wychodzą na przeciwko temu trendowi, tworząc dedykowaną ku temu funkcjonalność. eWinner nie zawodzi ze swoją aplikacją mobilną. Od początku działania tego podmiotu nie mieliśmy możliwości z korzystania z tego narzędzia, ale za to teraz możemy być pewni, że wszystko działa jak należy.

Okładka artykułu na temat aplikacji mobilnej eWinner

Dla graczy spędzających większość czasu na swoich urządzenia mobilnych aplikacja eWinnera jest obowiązkiem, ponieważ ułatwia poruszanie się po ofercie, obstawianie czy samo korzystanie z bonusów. 

Bonusy, a promocje – co czeka stałych graczy eWinnera

Bonusy na start to jedna kwestia, ale gdy już wykorzysta się ofertę dla nowych graczy to już koniec promocji? Najczęściej nie i widać to szczególnie w ostatnim czasie, ponieważ bukmacherzy starają się tak zachęcić użytkowników do pozostania na ich platformie do typowania.

eWinner ma także okazję się wykazać bonusami dla użytkowników, którzy będą z bukmacherem dłużej. Na ten moment nie znajdziemy żadnych promocji dla stałych graczy i jest to minusem. Aczkolwiek w tym aspekcie wstrzymajmy się jeszcze trochę, ponieważ to dopiero początek działalności i liczymy, że niedługo ten aspekt się zmieni – mamy powody, żeby tak sądzić, bo widzimy zakładkę aktualne promocje.

eWinner bonus 2020 mimo braków w ofercie dla stałych graczy oceniłbym pozytywnie za dodatkowe środki na start. Przede wszystkim aż cztery szanse na bonusy bukmacherskie!

[kkstarratings]

Jak otrzymać wyższy bonus w eWinner?

Używając w trakcie rejestracji naszego kodu promocyjnego – 1225PLN – otrzymasz zakład bez ryzyka do 150 złotych, darmowy zakład 25 złotych oraz w sumie 1050 złotych od drugiego, trzeciego i czwartego depozytu.

Jak skorzystać z darmowego zakładu (freebeta) w eWinner?

Po obstawieniu dowolnego kuponu, połowa stawki automatycznie zostanie dodana jako freebet. Warto zaznaczyć, że maksymalny darmowy zakład jaki można otrzymać to 25 złotych.

Jaki jest obrót bonusu w eWinnerze?

Aby wypłacić bonus od depozytu w eWinnerze, musisz dokonać 6-krotnego obrotu kuponami z kursem minimalnym 2.5 w ciągu 30 dni.