Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

150  155 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 650 PLN. z naszym kodem: 655 PLN

Kod rejestracyjny
655PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 155 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

eWinner bonus z kodem promocyjnym 655PLN to zakład bez ryzyka do 155 złotych oraz 500 złotych od drugiego depozytu!

Młody bukmacher rozwija się z miesiąca na miesiąc. Graczom od razu nasuwa się na myśl kwestia eWinner bonus 2020 – warto czy nie warto? U nas jeszcze większe profity, bo czeka bonus od drugiego depozytu do 500 złotych oraz zakład bez ryzyka do 155 złotych, co ważniejsze – cashback z przyjaznymi warunkami! Zapraszamy do analizy bonusów w eWinnerze. 

Aktywne promocje do wykorzystania:
+25 PLN postaw na żużel
+100 PLN – futbol totalny
+50 PLN – cashback esport defuse

WYŻSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA 🔥 TYLKO Z NASZYM KODEM PROMOCYJNYM: 655PLN

Ewinner bonus

eWinner z bonusem na zakład bez ryzyka do 155 złotych!

eWinner z bonusem od depozytu to dodatkowe środki od drugiej wpłaty. Co z pierwszą, spytacie? Na początek przygody z bukmacherem mamy możliwość wykorzystania zakładu bez ryzyka na naszym pierwszym kuponie. Jak wiemy, często zakłady sportowe decydują się na dodanie kolejne promocji dla nowych graczy poza standardowym bonusem od wpłaty. W przypadku tego nowego bukmachera mamy ostatnio popularne i cieszące się zainteresowanie zakłady bez ryzyka.

Jako że cashback to pierwszy bonus, który użyjemy w eWinnerze, to zacznijmy od analizy właśnie tej promocji.

Tak jak eWinner bonus od depozytu ma wiele kwestii, które będzie warto wziąć pod uwagę, tak samo jest przy tej promocji. Z naszym kodem promocyjnym możesz liczyć na wyższy cashback, niż ma to miejsce w standardowej ofercie bukmachera. Maksymalny zwrot, który możesz uzyskać za przegrany kupon wynosi 155 złotych. Warto zaznaczyć, że zwracana suma jest potrącona o obowiązkowy, 12% podatek od stawki. W związku z tym, aby wykorzystać bonusową kwotę w eWinner w 100% możesz postawić kupon za 176,14 PLN – wtedy zwrot wyniesie 155 PLN.

Już wiemy, jak wygląda kwestia kwoty przy zakładzie bez ryzyka w eWinnerze. Czy cashback u tego bukmachera jest jednym z najlepszych na rynku? Śmiało mogę taką tezę postawić. Prawdą jest, że znajdziemy wyższe sumy przy tego typu promocji, ale… już nie z tak przyjaznymi warunkami. Potencjalna przegrana kwota wraca na konto główne gracza i tę sumę można od razu wypłacić – bez jakichkolwiek wymogów obrotowych. Jakby tego było mało, to sam kupon brany pod uwagę jako zakład bez ryzyka również nie ma żadnych obostrzeń związanych z kursem czy liczbą zdarzeń. Za ten aspekt bonusu wielki plus dla eWinner! Brzmi przyjaźnie. Jedynym warunkiem jest stawka kuponu, która musi wynieść minimum 20 złotych – ale to nie powinno sprawić żadnego problemu każdemu graczowi, więc nie obniża oceny bonusu na start u bukmachera.

Pierwszy zagrany kupon u omawianego bukmachera jest wliczany jako zakład bez ryzyka. W przypadku wygranej zwycięska kwota trafia na nasze konto i cashback jest już wykorzystany, a my cieszymy się z wygranej.

eWinner bonus od drugiego depozytu do 500 złotych

eWinner nie kończy na samym zakładzie bez ryzyka, bo pozwala na promocje także przy drugiej wpłacie. Bonus od drugiego depozytu może wynieść do 500 złotych. To dość oryginalne rozwiązanie, ale nie ma na co narzekać, bo przy pierwszym depozycie mamy do wykorzystania zakład bez ryzyka.

Bukmacherzy próbują przyciągnąć do siebie na różne sposoby – szeroka oferta, atrakcyjne kursy, wiele promocji czy nawet dobry marketing i działania z ambasadorami. Mimo to nie ma się co oszukiwać, że to właśnie bonusy zawsze będą czynnikiem, który zachęci w pierwszej kolejności.

W przypadku tej promocji możemy liczyć na 50% wpłaconej kwoty – chcąc wykorzystać bonus od depozytu w eWinnerze na maksa, wpłata powinna wynieść 1000 złotych. 

Bonus od depozytu w eWinner

Każdy kto korzystał z tego typu promocji powinien wiedzieć, że jest wiele aspektów na które trzeba zwrócić uwagę. Na pewno w pierwszej kolejności to kwota dodatkowych środków będzie zachęcać nowych użytkowników. Tutaj mamy 500 złotych w przypadku dodatkowych środków od wpłaty. Chcąc skorzystać z mniejszej sumy bonusu w tej kwestii przytoczę zapis regulaminu, że promocja tyczy się wpłat, których kwota wyniesie co najmniej 20 złotych.

  • 50% do 500 złotych za drugą wpłatę

Przyjrzyjmy się także regulaminowi – eWinner bonusu od depozytu to także warunki dotyczące liczby obrotów, warunków kuponów czy terminu na ukończenie całego procesu pozwalającego na wypłatę.

Jak obstawiać bonus - infografika

W przypadku tej promocji można mieć mieszane uczucia, ponieważ z jednej strony sam obrót bonusem jest wymagający, ale za to proces aktywacji tych dodatkowych środków jest bardzo przyjazny. Aby aktywować możliwość obstawiania z konta dodatkowych środków wymaga się jednokrotnego obrotu wpłaconą sumą drugiego depozytu. Warunki kuponu to kurs minimalny na poziomie zaledwie 1,50. Tę kwestię można załatwić za pomocą już jednego zakładu, ale równie dobrze kilku. Ważny zapis regulaminu, o którym warto pamiętać – nie wypłacaj środków z konta głównego zanim nie ukończysz obrotu środkami bonusowymi, bo wtedy te przepadają.

Teraz przejdźmy do tej mniej przyjaznej kwestii, czyli zasady obrotu samego bonusu od depozytu w eWinner. W tym wypadku nie wyróżnimy ani liczby obrotów, ani wymagań kuponu oraz terminu na przeniesienie dodatkowych środków na konto główne. Warunki grania bonusem wyglądają następująco:

  • 6-krotny obrót dodatkowych środków
  • Dowolne kupony z kursem minimalnym 2.5
  • 30 dni na dokonanie obrotu

Jak to oceniać? Można zauważyć, ze bukmacher ma zdrowe podejście do oferty na start, bo gdy korzystamy z własnych środków to warunki są bardzo przyjazne – zakład bez ryzyka stawiany z wpłaconej kwoty oraz obrót swoim depozytem. Jedynie problemy może sprawiać dodatkowa suma bonusowa… ale właśnie, jest ona dodatkowa, więc można poszaleć i nawet tak wysoki obrót nas mocno nie rani, bo na pewno na tym nie tracimy własnej gotówki.

Trzy kroki bonusu od depozytu eWinner

Było trochę teorii, to czas na ocenę. Tak jak już prędzej wspomniałem, bonusy eWinnera można stawiać jako jedne z lepszych na rynku. Chociaż brakuje tutaj sumy, która by przyciągnęła, to po bliższym przyjrzeniu się warunkom świadomy gracz będzie wiedział, że warto zapoznać się z tym młodym bukmacherem przez korzystanie z bonusów na start.

Freebet jako bonus w eWinnerze?

Nie od dziś wiadomo, że każdy gracz najchętniej spogląda na bonus bez depozytu, czyli tak zwany freebet. eWinner w tym momencie nie posiada tej promocji w ofercie powitalnej. Jeżeli to się zmieni, niezwłocznie Was o tym poinformujemy! Póki co mogę napisać, że możliwość zdobycia darmowych środków istnieje przez nasze okolicznościowe konkursy na Grupie Zagranie na Facebooku, na którą chętnie zapraszam.

Łatwiejsze wykorzystanie bonusów z aplikacją eWinner

W obecnych czasach większość graczy obstawia za pomocą swoich komórek. Kolejne firmy wychodzą na przeciwko temu trendowi, tworząc dedykowaną ku temu funkcjonalność. eWinner nie zawodzi ze swoją aplikacją mobilną. Od początku działania tego podmiotu nie mieliśmy możliwości z korzystania z tego narzędzia, ale za to teraz możemy być pewni, że wszystko działa jak należy.

Okładka artykułu na temat aplikacji mobilnej eWinner

Dla graczy spędzających większość czasu na swoich urządzenia mobilnych aplikacja eWinnera jest obowiązkiem, ponieważ ułatwia poruszanie się po ofercie, obstawianie czy samo korzystanie z bonusów.

Bonusy, a promocje – co czeka stałych graczy eWinnera

Bonusy na start to jedna kwestia, ale gdy już wykorzysta się ofertę dla nowych graczy to już koniec promocji? Najczęściej nie i widać to szczególnie w ostatnim czasie, ponieważ bukmacherzy starają się tak zachęcić użytkowników do pozostania na ich platformie do typowania.

eWinner ma także okazję się wykazać bonusami dla użytkowników, którzy będą z bukmacherem dłużej. Na ten moment nie znajdziemy żadnych promocji dla stałych graczy i jest to minusem. Aczkolwiek w tym aspekcie wstrzymajmy się jeszcze trochę, ponieważ to dopiero początek działalności i liczymy, że niedługo ten aspekt się zmieni – mamy powody, żeby tak sądzić, bo widzimy zakładkę aktualne promocje.

eWinner bonus 2020 mimo braków w ofercie dla stałych graczy oceniłbym pozytywnie za dodatkowe środki na start. Przede wszystkim aż cztery szanse na bonusy bukmacherskie!

🔝 Jak otrzymać wyższy bonus w eWinner?

Używając w trakcie rejestracji naszego kodu promocyjnego - 655PLN - otrzymasz zakład bez ryzyka do 155 złotych oraz 500 złotych od drugiego depozytu.

📲 Jak w pełni wykorzystać zakład bez ryzyka w eWinnerze?

Maksymalny zwrot, który możesz uzyskać z naszym kodem promocyjnym - 655PLN - za przegrany kupon wynosi 155 złotych. Warto zaznaczyć, że zwracana suma jest potrącona o obowiązkowy, 12% podatek od stawki. W związku z tym, aby wykorzystać bonusową kwotę w eWinner w 100%, możesz postawić kupon za 176,14 PLN - wtedy zwrot wyniesie 155 PLN.

🔁 Jaki jest obrót bonusu od depozytu w eWinnerze?

Aby aktywować możliwość obstawiania z konta dodatkowych środków wymaga się jednokrotnego obrotu wpłaconą sumą drugiego depozytu. Warunki kuponu to kurs minimalny na poziomie zaledwie 1,50. Aby wypłacić bonus od depozytu w eWinnerze, musisz dokonać 6-krotnego obrotu kuponami z kursem minimalnym 2.5 w ciągu 30 dni.