Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

150  155 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 650 PLN. z naszym kodem: 655 PLN

Kod rejestracyjny
655PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 155 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

eWinner zakłady bukmacherskie

Bukmacher eWinner zaczyna odgrywać coraz większą rolę na rynku legalnych operatorów. Twarzą zakładów bukmacherskich eWinner jest Marcin Gortat, a firma z miesiąca na miesiąc notuje postępy wzbogacając swoją ofertę. Jak wyglądają zakłady bukmacherskie eWinner? Sprawdź naszą recenzję!

Ewinner Zakłady Bukmacherskie 2021 – Pakiet 655 złotych ✔️
Kod promocyjny 655PLN
Bonus od depozytu 500 złotych
Bonus bez ryzyka 155 złotych
Ostatnia aktualizacja 12.04.2021

Bądź na bieżąco z wszystkimi informacjami związanymi z zakładami bukmacherskimi

Legalne zakłady bukmacherskie eWinner

eWinner pojawił się na polskim rynku we wrześniu 2019 roku. To jeden z najnowszych legalnych bukmacherów online. Firma eWinner posiada licencję od Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności w internecie. Numer licencji: PS4.6831.29.2017. Siedziba spółki eWinner znajduje się w Gdyni przy ulicy Legionów 126-128.

Bukmacher eWinner wzbogacił listę legalnych operatorów działających w Polsce. Aktualnie w internecie działa 14 bukmacherów online – ranking najlepszych zakładów znajdziesz na naszej stronie: https://zagranie.com/bukmacherzy/.

eWinner jest sponsorem tytularnym 1. ligi Żużlowej w Polsce, a tą obstawisz m.in. z typami dnia.

Kod promocyjny na zakłady bukmacherskie eWinner

eWinner wiedział, że jeśli chce zdobyć szybką popularność wśród typerów, to musi zaoferować dla nich coś specjalnego. Tym czymś jest dedykowany kod promocyjny na bonusy powitalne. Dzięki naszemu voucherowi do eWinner: 655PLN otrzymasz na start dwa bonusy bukmacherskie:

  • zakład bez ryzyka 155 złotych
  • bonus od drugiego depozytu 50% do 500 złotych
kod ewinner

Jak użyć kod promocyjny w zakładach eWinner? To nic trudnego! Wystarczy przejść do rejestracji konta i formularzu wpisać lub skopiować nasz kod promocyjny: 655PLN. Następnie postępować zgodnie z wytycznymi bukmachera, czyli podać podstawowe dane osobowe w celu ukończenia rejestracji. Wszystko to zajmuje raptem kilka minut, a następnie możesz cieszyć się z bonusów powitalnych eWinner.

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

150  155 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 650 PLN. z naszym kodem: 655 PLN

Kod rejestracyjny
655PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 155 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

eWinner zakłady bukmacherskie – bonus powitalny 655 PLN

Łączna kwota bonusów w eWinner dla nowych graczy może maksymalnie wynieść 655 PLN. Oczywiście wszystko to jest możliwe tylko wtedy, gdy zarejestrujesz konto na stronie ewinner.pl z naszym kodem promocyjnym.

Po tym jak staniesz się nowym klientem eWinner masz prawo do skorzystania z dwóch bonusów: zakładu bez ryzyka i bonusu od wpłaty. Pierwszą z promocji jest bonus cashback, czyli ubezpieczenie pierwszego kuponu do kwoty 155 PLN. Jeśli nie trafisz zakładu – otrzymasz od eWinner zwrot stawki (pomniejszony o 12% podatku). Aby odebrać maksymalny cashback, zagraj pierwszy kupon za 176,14 PLN.

Bez ryzyka w eWinner - bonus z kodem promocyjnym

Co najlepsze w zakładzie bez ryzyka od eWinner to, że kwota bonusu pojawia się od razu na saldzie głównym. A więc pieniądze ze zwrotu są gotowe do wypłaty! To naprawdę świetne warunki promocji – szczególnie dla początkujących graczy, którzy miejawją problemy z obrotem bonusu.

Co dalej? Po tym jak wykorzystasz zakład bez ryzyka, to czeka na ciebie kolejny z bonusów eWinner. Promocja 50% od drugiej wpłaty do 500 PLN oznacza, że jeśli zrobisz dodatkowy depozyt – to otrzymasz ekstra środki finansowe na grę. Przy maksymalnej wpłacie 1000 PLN – kwota bonusu wyniesie 500 PLN.

Jak zacząć grać za bonus od wpłaty? Najpierw obróć jednokrotnie kwotą depozytu w zakładach z kursem min. 1.50. To pozwoli aktywować bonusowe środki. Jak wypłacić bonus? W regulaminie eWinner jest zapis, że kwota bonusu od depozytu podlega obrotowi x6 w zakładach z kursem min. 2.50.

Oferta na zakłady bukmacherskie w eWinner

Jeśli chodzi o ofertę, to eWinner gra w pierwszej lidze polskich bukmacherów. Co to oznacza? To że zakłady bukmacherskie eWinner spodobają się profesjonalnym i początkującym graczom. Bukmacher ten oferuje zakłady sportowe, zakłady live oraz zakłady na e-sport. Malkontenci powiedzą, że brakuje sportów wirtualnych, ale z drugiej strony można odpowiedzieć, że virtuale nigdy nie zastąpią realnych zakładów bukmacherskich.

Zakłady bukmacherskie w eWinner w zależności od pory roku oferowane są na 20-30 dyscyplin sportowych. Na stronach tego bukmachera obstawisz piłkę nożną, tenis ziemny, MMA, boks, żużel, koszykówkę i wiele innych dyscyplin takich jak badminton, baseball czy darts.

ewinner oferta

W eWinner wytypujesz trzy rodzaje kuponów:

  • pojedynczy (solo)
  • akumulowany (ako)
  • systemowy

Co wyróżnia eWinner na tle konkurencji? Ciekawa funkcja, czyli Custom Bet – to opcja, dzięki której możesz zaproponować bukmacherowi swój zakład np. ILE METRÓW W NAJBLIŻSZYM MECZU PRZEBIEGNIE ROBERT LEWANDOWSKI? Jeśli bukmacher zaakceptuje twoją propozycję, to zdarzenie trafi do ogólnej oferty zakładów sportowych, a ty będziesz mógł postawić zakład po ustalonym kursie.

Co obstawiać w eWinner?

Dodatkowo, co wzbogaca ofertę zakładów bukmacherskich eWinner, to funkcja cash-out, dzięk której wypłacisz wcześniej wygraną bez czekania na wyniki wszystkich meczów na kuponie. Pomocnym rozwiązaniem jest także wyszukiwarka kursów, która filtruje wszystkie wydarzenia w określonym przez ciebie przedziale kursowym. W ten sposób dostajesz ofertę tylko tych zdarzeń, które są po wskazanym przez ciebie kursie.

A co jeśli nie masz weny na obstawianie a chcesz zagrać kupon? Z pomocą przychodzi funkcja “szybki kupon“. Po prostu ustalasz ile chcesz wygrać i jaką stawkę grasz, a bukmacher dopasowuje zdarzenia na kuponie do twoich preferncji. To trochę taka gra na chybił-trafil, ale z braku laku czasem można się zdecydować.

Aplikacja na zakłady bukmacherskie eWinner

Zakłady mobilne cieszą się coraz większą popularnością, a niekiedy wyprzedzają zakłady grane z komputera. Nie dziwi, że bukmacherzy wprowadzają i usprawniają swoje aplikacje mobile. Nie inaczej jest w eWinner, który oferuje aplikację na telefony z systemami iOS i Android.

aplikacja ewinner

Dzięki aplikacji uzyskasz dostęp do pełnej oferty eWinner za pośrednictwem telefonu lub tabletu. eWinner na Android i iOS pozwala w pełni zarządzać swoim kontem tj. obstawiać kupony, korzystać z bonusów i dokonywać płatności.

Aplikację można pobrać w App Store lub bezpośrednio ze strony bukmachera.

Płatności w zakładach bukmacherskich eWinner

Minimalna wpłata w eWinner rozpoczyna się już od 1 PLN. Bukmacher nie pobiera żadnej prowizji od transakcji. A jak wpłacić pieniądze do eWinner? Istnieje kilka sprawdzonych metod:

  • BLIK
  • Karta VISA/Mastercard
  • Szybki transfer elektroniczny

Wpłaty obsługiwane są 24/h codziennie (włącznie ze świętami).

Jeśli chodzi o wypłaty, to tak jak u pozostałych legalnych bukmacherów – wygrane z eWinner można wypłacić na indywidualny rachunek bankowy. Wypłaty realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-23:00 oraz w weekendy i święta w godzinach 8:00-16:00. Minimalna kwota wypłaty to 20 PLN.

Opinie o zakładach bukmacherskich eWinner

Jak na młody staż tego bukmachera, to eWinner zbiera dobre recenzje. Warto pochwalić tego bukmachera za czytelną i przejrzystą stronę internetową, dzięki której można szybko znaleźć interesujący nas typ. Co więcej? Oferta zakładów jest bardzo rozbudowana (szczególnie jest sporo zakładów długoterminowych), a do tego dochodzi Custom Bet, gdzie można proponować swoje zdarzenia. eWinner nie kazał długo czekać na dodatkowe funkcje jak Cash-out i aplikację mobile, co również jest warte odnotowania na korzyść tego bukmachera.

Sprawdzając opinię o zakładach eWinner nie sposób nie wspomnieć o zakładzie bez ryzyka 155 PLN, który nie wymaga dalszego obrotu i jest dostępny z kodem promocyjnym VIP. To idealna okazja dla początkujących klientów, którzy mogą wypróbować bukmachera obstawiając pierwszy kupon bez ryzyka – porażka jest równoznaczna ze zwrotem 100% stawki, który później można swobodnie wypłacić. To jeden z najlepszych cashbacków na rynku!

Legalne zakłady bukmacherskie eWinner

Omawiany operator jest legalnym polskim bukmacherem. Ewinner Sp. z o.o. posiada siedzibę w Gdyni przy ul. Legionów 126-128. Dodatkowe ważne informacje: KRS 0000692778; NIP 5862321957; REGON 368141505. – Ministerstwo Finansów wydało temu bukmacherowi zezwolenie na przyjmowanie zakładów dnia 30 października 2018 r. i nosi ono numer: PS4.6831.29.2017.

💪 Czy eWinner to legalny bukmacher?

Tak, eWinner posiada polską licencję na oferowanie zakładów wzajemnych, dlatego gra u niego jest bezpieczna i zgoda z prawem.

🎁 Jakie bonusy oferuje eWinner?

Nowi gracze w eWinner mogą odebrać dwa bonusy na start: zakład bez ryzyka 155 PLN i bonus 50% od drugiej wpłaty do 500 PLN.

👍 Jaki jest kod promocyjny w eWinner?

Dla naszych użytkowników portalu zagranie.com kod promocyjny eWinner brzmi: 655PLN.

🤔 Czy eWinner posiada mobilną aplikację?

Tak, zakłady bukmacherskie w eWinner możesz obstawiać za pośrednictwem komputera oraz mobilnej aplikacji na iOS i Android.