fbpx

eWinner opinie, bonus i kod promocyjny – nowy bukmacher w Polsce

bonus ewinnera

eWinner.pl – opinie

Obecnie ciężko znaleźć jakiekolwiek opinie o tym bukmacherze, bo nie ruszył jeszcze pełną parą w Polsce. Po jakimś czasie na pewno będziemy mogli spotkać się z opiniami na temat eWinnera, ale na ten moment musimy ograniczyć się tylko do domniemań. Wejście tego bukmachera na rynek to z pewnością zaskoczenie, bo wcześniej próżno było znaleźć informacje na jego temat. Została już nawet uruchomiona strona internetowa, ale nie ma jeszcze na niej treści, więc zaopiniujemy ją nieco później.

eWinner bonus na start

Zapewne będzie to klasyczny bonus od depozytu. Posiada go prawie każdy bukmacher w Polsce i jest to standard na świecie. eWinner może zdecydować się też na formę bonusu w postaci zakładu bez ryzyka albo bonus bez depozytu. Będą to jednak dodatkowe formy promocyjne, a gracze mogą liczyć na 100% od pierwszej wpłaty. Są to oczywiście nasze podejrzenia, ale do tej pory nie spotkaliśmy się z innymi bonusami w Polsce.

eWinner kod promocyjny

Dzięki kodowi promocyjnemu gracze mogą liczyć na dodatkowe bonusy czy powiększone stawki w standardowych promocjach. Póki co nie mamy kodu promocyjnego od eWinnera, ale czytelnicy Zagranie mogą być spokojni – ugadamy z nowym bukmacherem odpowiedni deal! Kod promocyjny będzie prosty i łatwy do zapamiętania. Kody wpisuje się podczas rejestracji u bukmacher, w tym przypadku będzie to eWinner.

Nowy bukmacher

Tak, eWinner będzie nowym bukmacherem w Polsce. Informacje są potwierdzone, więc pozostaje nam tylko czekać aż ruszy. W kraju nad Wisłą, legalnie, udziela zakładów ośmiu bukmacherów. Fortuna, Totolotek, LV BET, Milenium, forBET, STS, totalbet oraz e-toto. Najnowszy nabytek, eWinner, będzie dziewiątą firmą, która zaproponuje zakłady online. Im więcej bukmacherów na polskim rynku, tym lepiej. Więcej bonusów i większa konkurencja to korzyść dla graczy. Czekamy na Ciebie – eWinnerze!

Strona internetowa eWinner.pl

Wiemy, że strona internetowa eWinnera przez jakiś czas działała, ale na chwilę obecną bukmacher zaprasza nas tylko wkrótce. Cóż, oczywiście przyjmiemy zaproszenie na stronę internetową eWinner, bo będziemy bardzo ciekawi z jaką ofertą się pojawi. Liczymy, że będzie to powiew świeżości na rynku. Ciężko jednak spodziewać się wielkiej rewolucji – schemat stron internetowych bukmacherów wygląda podobnie na całym świecie, ciężko odejść od trendu, który znają i lubią gracze.

Zakłady sportowe w eWinnerze

Tutaj też nie może być niespodzianek. Bukmacher z pewnością zaproponuje zakłady sportowe na najpopularniejsze dyscypliny, tj.:

  • Piłka nożna
  • Koszykówka
  • Tenis
  • Siatkówka
  • Sporty walki
  • Żużel

Pod rozwagę można poddać jedynie dodatkowe zdarzenia jakie przygotuje eWinner. Liczymy na bardzo rozbudowaną ofertę i duży wybór – tego z pewnością brakuje w Polsce. Oprócz zakładów sportowych możemy się również spodziewać sportów wirtualnych czy e-sportów, które rosną w siłę.

Zakłady live w eWinner

To jest po prostu pewniak! Nie możemy sobie wyobrazić, by w 2019 roku nowy bukmacher nie zaoferował swoim graczom zakładów live. Obstawianie na żywo jest bardzo popularne wśród graczy i to widać po naszych czytelnikach. Jeśli eWinner nie zdecyduje się na wystawianie kursów live to popełni ogromny błąd, który będzie mógł go kosztować fatalne wejście na rynek zakładów bukmacherskich w Polsce. Wierzymy jednak, że nowy bukmacher pójdzie odpowiednią drogą i pokusi się nawet o transmisje meczów do zakładów – to bardzo przyjemny dodatek… tak tylko sugerujemy.

Kto stoi za eWinner.pl?

W dzisiejszych czasach nie ma informacji tajnych. Tym bardziej, jeśli chodzi o bukmacherów i o to, kto jest ich właścicielem. Sprawdziliśmy temat, poszperaliśmy w KRS-ie – okazuje się, że wpis został dokonany już w sierpniu 2017 roku. Można więc przypuszczać, że od wtedy właściciele działają na rzecz bukmachera eWinner. Ta informacja pozwala też zakładać, iż licencja dla zakładów bukmacherskich zostanie wydana już niedługo!

Kursy

Wszystko zależy od marży bukmacherskiej jaką narzuci eWinner. Wiadomo, że im niższa marża, tym lepiej. Na polskim rynku marża wynosi od 3% do nawet 10%. Być może nowy bukmacher weźmie to pod uwagę i przygotuje lepszą ofertę od konkurencji. Różnice w kursach polskich zakładów bukmacherskich nie są duże i w tej materii nie mamy do czynienia z liderem rynku. Inaczej sytuacja ma się za granicą, gdzie można się pokusić o ranking marż, ranking, na którym widać, kto posiada najniższe marże. Być może eWinner pójdzie w stronę zagranicznych bukmacherów i zapewni najlepsze kursy?

Aplikacja mobilna

Jeśli eWinner nie zdecyduje się wprowadzić aplikacji mobilnej, startując ofertą, to na pewno doda ją w krótkim czasie. Prawie wszyscy polscy i światowi bukmacherzy posiadają aplikację. Nie można ukrywać, że rynek mobilne staje się dominującym nad PC. Nie mówiąc już o obstawianiu online, które zaczyna dominować nad punktami stacjonarnymi. Aplikacja mobilna eWinner byłaby znakomitym udogodnieniem dla graczy, którzy do tej pory korzystają z narzędzi od Fortuny, Totolotka, STS czy forBET.

Punkty stacjonarne eWinner

Póki co nie wiadomo czy bukmacher będzie ubiegał się także o licencję na zakłady naziemne. Nowa firma, eWinner nie zapowiedziała, do tej pory, ekspansji punktów stacjonarnych, ale na 100% będzie udzielać zakładów online. LV BET jest przykładem bukmachera, który rozpoczął od zaprezentowania oferty dla graczy w Internecie a następnie zaczął otwierać punkty stacjonarne np. w Łodzi. Można też wybrać drogę ETOTO, które to najpierw udzielało zakładów w punktach, a następnie otworzyło też stronę internetową. Wątpimy jednak, by eWinner poszedł drogą ETOTO.

Winner czy eWinner?

Tak, jest taki bukmacher jak Winner, ale to nie eWinner. Obie firmy nie mają ze sobą nic wspólnego, dlatego nie ma sensu szukać porównań. Winner jest bukmacherem, który nie udziela zakładów dla polskich klientów i wątpimy, by miało się to zmienić.

Legalny nowy bukmacher

Gdy eWinner wejdzie na polski rynek to na pewno będzie udzielał zakładów zgodnie z prawem. Bukmacher nie startuje jeszcze, ponieważ czeka na licencję od Ministerstwa Finansów, a wiemy jak długo trwa papierkowa robota w Polsce… Cóż, liczymy na to, że kwestie licencyjne rozwiążą się jak najszybciej. Po wejściu w życie nowej ustawy hazardowej w kraju nad Wisłą mamy już tylko legalnych bukmacherów, którzy rywalizują między sobą. Za bet365 czy Betano nikt już nie płacze, ponieważ polskie firmy wprowadzają wiele udogodnień dla graczy. Oby eWinner poszedł drogą konkurencyjności i jeszcze bardziej podkręcił ofertę.

Poniżej prezentujemy ranking legalnych bukmacherów – obstawianie u tych firm jest w 100% legalne i nie grożą za to konsekwencje prawne. Dodatkowo, wymienione zakłady bukmacherskie online proponują naprawdę dobre oferty!

Pamiętaj, że obstawianie grozi uzależnieniem. Zakłady bukmacherskie są przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich (18+). Nigdy nie obstawiaj za pożyczone pieniądze i trzymaj kontrolę nad zakładami. Traktuj to jako rozrywkę, a nie sposób na życie.

wyłącznie licencjonowani bukmacherzy  ·  bezpieczeństwo i zaufanie  ·  szybkie wypłaty

Min. depozyt:

brak

 100% do 1230 PLN + 29 PLN freebet!
Kod rejestracyjny: 1259PLN

rejestracja bez dowodu
BIURO OBSŁUGI KLIENTA 24/7

Nasza ocena:

10

RECENZJA

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

9.8

RECENZJA

Logo LV BET zakłady bukmacherskie

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

9.5

RECENZJA

Totolotek Zakłady bukmacherskie

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

9.2

RECENZJA

Forbet Zakłady Bukmacherskie

Min. depozyt:

Tylko 1 PLN


 Kod rejestracyjny: 2100PLN

Nasza ocena:

8.2

RECENZJA

Odpowiedzialna gra


Zakłady bukmacherskie to legalna rozrywka. O to, czy będzie bezpieczna, musisz zadbać sam, obstawiając odpowiedzialnie i z pełną świadomością zagrożenia, jakie może nieść ze sobą.

Dowiedz się więcej o odpowiedzialnej grze.

Sponsorzy serwisu