eWinner kod promocyjny VIP! 610 PLN czeka na Ciebie ✅

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

600 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 660 zł, a z naszym kodem zgarniasz 760 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 600 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

eWinner kod promocyjny VIP nie działa

Niestety kod promocyjny eWinner przestał działać. To wynik zakończenia działalności przez tego bukmachera. Gdzie warto grać? Zarejestruj się w STS. To lider rynku, a w dodatku posiada taki sam bonus, jak niegdyś eWinner. Do tego dorzuca kilka innych gratyfikacji w pakiecie na start.

Zarejestruj się, klikając w poniższy przycisk i odbierz bonusowe środki!


eWinner kod promocyjny VIP to: ‘ZAGRANIE’. Dzięki wpisaniu go podczas rejestracji otrzymasz bonusy od bukmachera: zakład bez ryzyka do 110 złotych oraz 500 złotych od depozytu! W tekście dowiesz się, jak wykorzystać kod promocyjny eWinner oraz poznasz wszystkie bonusy, które na Ciebie czekają.

Bonus w eWinner z kodem promocyjnym VIP!

Sport i rynek bukmacherski bardzo mocno ze sobą korelują i rozwijają się razem. Nic więc dziwnego, że coraz większa oraz ciekawsza jest oferta startowa u bukmacherów. W eWinner z kodem promocyjnym VIP możecie zyskać pakiet rzeczy na start, który znacząco ułatwi Wam obstawianie i rozpoczęcie przygody u danego operatora. Nasz specjalny pakiet VIP zapewni klientom również większe promocje niż te standardowe do zgarnięcia w eWinner – jest to bardzo ważne, w końcu można więcej otrzymać!

Bonusy na start w zakładach bukmacherskich stały się nierozłączną częścią pakietu powitalnego dla nowych graczy. To dobra możliwość dla klientów, żeby mogli sprawdzić oraz przetestować ofertę danego operatora. Na Zagranie znajdziesz nasze unikalne kody promocyjne VIP, w tym do eWinner. Te zapewnią Wam dużo rzeczy na start i możliwość szybkiego powiększenia pieniędzy, jakie są do zgarnięcia. Bukmacher stale powiększa swoją ofertę, a dla stałych klientów dodaje różne nowe promocje – warto obserwować naszą stronę, żeby być z nimi na bieżąco.

Jako Zagranie przygotowaliśmy więc unikalną propozycję dla naszych czytelników. Czytajcie dalej, w jaki sposób można ją zdobyć z kodem promocyjnym VIP i jak wykorzystać z typami dnia. 

Sprawdź w eWinner kod promocyjny VIP!

W eWinner  z kodem promocyjnym VIP zgarniecie pakiet bonusowy na start, który da Wam aż cztery rzeczy. Jednak najpierw wyjaśnię, w jaki w ogóle sposób jest on do zdobycia. Całość jest dość prosta i nie wymaga od Was żadnego wysiłku. Wystarczy założyć konto z tego linku, a następnie podczas rejestracji podać ewinner kod promocyjny ZAGRANIE. Dzięki temu, tak jak wspomniałem wyżej, będziecie mogli liczyć na dodatkowe rzeczy od operatora. Sama strona z kolei przeniesie Was bezpośrednio do formularza, który należy wypełnić, żeby założyć konto. O tym więcej napiszę niżej, żebyście mogli przejść sprawnie przez proces.

Co otrzymasz w eWinner z kodem promocyjnym VIP?

Jeżeli założycie konto w eWinner z naszego linku z kodem promocyjnym VIP (dla przypomnienia: ZAGRANIE), to otrzymacie bonusy na start. Do wspomnianego pakietu wliczają się:

  • 110 złotych bez ryzyka
  • 50 procent do 500 złotych od drugiego depozytu

Klienci tego bukmachera mogą liczyć też na przyjazne warunki dotyczące obrotu. Sam bonus od depozytu zapewni Wam dodatkowe środki na grę, co jest dość istotne. W końcu możecie wtedy obstawiać za pieniądze od operatora. Z kolei gra bez ryzyka da Wam pewność, że będziecie mogli przetestować ofertę od eWinner bez martwienia się o wynik — same plusy, prawda? A to wszystko razem z naszym specjalnym kodem promocyjnym VIP w eWinner. 

Jak obrócić bonusy w eWinner?

Warunki obrotu bonusu u bukmacherów to często dość gorący temat i ważny zapis w regulaminie. W końcu co nam po wysokich promocjach, gdy później nie można ich wypłacić? Jednak tutaj jest zupełnie inaczej i warto wziąć to również pod uwagę. eWinner jako jeden z nielicznych w naszym kraju operatorów postawił na zakład bez ryzyka ze zwrotem na KONTO DEPOZYTOWE. Jest to bardzo ważne, bo w przypadku niepowodzenia przy obstawieniu takiego kuponu, Wasze pieniądze od razu wracają na konto i można je wypłacić. Nie trzeba wtedy obracać bonusem, tak jak to jest u części firm.

Z kolei w przypadku bonusu od depozytu sytuacja wygląda trochę inaczej. Aby móc liczyć na 500 złotych bonusu należy w drugim depozycie wpłacić 1000 złotych, gdyż kwota, jaką otrzymacie to 50 procent. Środki będą aktywne, gdy najpierw obrócicie swoimi pieniędzmi po kursie minimalnym 1.50. Wystarczy jedynie jednokrotny obrót, co jest przyjaznym dla klientów warunkiem. Z kolei sam bonus podlega sześciokrotnemu obrotowi na kuponach z kursem nie mniejszym niż 2.50. Czas, w jakim należy to zrobić, to aż 30 dni, więc nie jest to zbyt krótko, jednak zasady są wymagające w przypadku tej promocji. 

Jak wygląda rejestracja w eWinner?

Proces rejestracji w zakładach bukmacherskich eWinner jest dość prosty, a więcej pisaliśmy o nim tutaj. Całość trwa ledwie kilka minut i nie powinna nikomu spełnić większych trudności, jednak przypomnę kilka najważniejszych rzeczy. Jeżeli klikniecie link podany wyżej, to strona przeniesie Was do tego miejsca:

Następnie należy kliknąć zarejestruj i wypełnić kilka podstawowych danych o sobie. Nie zapominajcie o tym, żeby mieć zaznaczony zwrot za pierwszy zakład, gdyż bez tego nie otrzymacie bonusu bez ryzyka. Dostęp tymczasowy otrzymacie, gdy wypiszecie potrzebne informacje, a operator prosi Was m.in. o:

  • e-mail
  • hasło
  • numer telefonu
  • kod promocyjny
  • imię
  • nazwisko
ewinner bonus rejestracja

Jest to tzw. konto niepełne, co jest równoznaczne, z tym że nie daje pełnego dostępu do profilu. Nie będziecie mogli wypłacić wygranej i skorzystać z wszystkich promocji, np. tych dla stałych klientów. Aby przekstrzałcić je w pełnoprawne konto wystarczy przejść jedynie weryfikacje – uzupełnić informacje o numerze konta bankowego i przesłać skan dowodu lub jego zdjęcie. W tym miejscu warto wspomnieć, że nie ma się czego obawiać. Legalni bukmacherzy mają specjalne licencje i wszystkie dane przechowują w sposób zabezpieczony, a w dodatku są sprawdzani przez ministerstwo, które zezwala im na wystawianie zakładów. 

Co jeszcze mogę dostać u bukmachera?

eWinner z kodem promocyjnym VIP oferuje Wam szereg bonusów na start, co wpływa na opinie o eWinner. Co jednak w momencie, gdy wszystkie wykorzystacie? Dość często bukmacher oferuje swoim klientom też promocje dla stałych graczy. Te zazwyczaj są związane bezpośrednio z aktualnymi wydarzeniami ze świata sportu i nie tylko. Zaliczają się do nich przeróżne rankingi, gdzie do wygrania są rzeczy często o wartości kilku tysięcy złotych, a także różne mniejsze bonusy. Obserwujcie Zagranie, żeby być na bieżąco z wszystkim i nie ominąć żadnej z akcji promocyjnych – o tych informujemy na bieżąco naszych czytelników. 

Z kolei jeżeli nie wiecie, jak wykorzystać bonusy, gdyż nie macie pomysłu na to, co obstawiać, to sprawdźcie nasze typy dnia. W ramach nich eksperci Zagranie przygotowują szereg analiz przedmeczowych i propozycji gotowych kuponów, które można zagrać u bukmacherów, w tym w eWinner. Często są to też dedykowane oferty u danego operatora. 

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze