Betclic aplikacja mobilna – instrukcja obsługi, funkcje, ocena

betclic aplikacja mobilna
Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 50 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!


🔥 GRA BEZ PODATKU! Codziennie, na wszystkie sporty, bez ograniczeń kursowych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 50 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W ostatnich latach obstawianie zakładów bukmacherskich przeniosło się na smartfony. Coraz częściej typerzy oczekują solidnej aplikacji bukmacherskiej, z której w łatwy i szybki sposób będą mogli skorzystać w dosłownie kilka chwil. Nie powinno więc dziwić, że bukmacherzy zaczęli przykładać do apek coraz to większe znaczenie. Warto przyjrzeć się chociażby aplikacji Betclic, która może pochwalić się wieloma udogodnieniami dla graczy. A jeśli chciałbyś dowiedzieć się jak założyć konto na Betclic, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym artykule. Zapraszamy!

Betclic aplikacja na telefon – korzyści dla gracza

Korzystanie z aplikacji na telefon Betclic przynosi oczywiście wiele korzyści. Przede wszystkim chodzi o dużo łatwiejszy dostęp do oferty bukmachera. Wystarczy w końcu zalogować się do apki za pomocą Face ID i po chwili będziesz miał już możliwość obstawiania zakładów. Tym samym skraca się proces wnoszenia kuponu, co w niektórych sytuacjach może być kluczowe dla graczy.

W Betclic aplikacja przypomina niemalże 1:1 stronę internetową, co z pewnością jest dużym atutem dla typerów, którzy na początku obstawiali właśnie w taki sposób. Wydaje się jednak, że w aplikacji wszystko jest dużo bardziej czytelne, i “w jednym miejscu”, dzięki czemu dużo łatwiej będzie przeklikać się przez poszczególne zakładki z konkretnymi dyscyplinami. Nie można zapomnieć również o takich atutach, jak Cashout stojący na naprawdę wysokim poziomie czy możliwość anulowania zakładu w przeciągu 2 minut od jego obstawienia czy edytowanie kuponu poprzez dodanie do niego zdarzeń.

Ponadto w aplikacji Betclic nie tylko postawisz zakład, ale też możesz oglądać mecze na żywo. Bukmacher ten posiada bowiem świetnie rozwiniętą zakładkę live, gdzie możesz śledzić sporą liczbę spotkań – przede wszystkim piłkarskich, tenisowych czy koszykarskich. Wśród lig można wyróżnić La Liga, Serie A, Ligue 1, a także NBA czy największe turnieje tenisowe rangi ATP oraz WTA. Wystarczy obstawić jakikolwiek kupon i w zamian otrzymasz darmowy dostęp do streamów w Betclic TV.

Czy aplikacja Betclic jest bezpieczna?

Wielu początkujących typerów zadaje sobie pytanie, czy dana aplikacja bukmacherska jest bezpieczna – w końcu podczas rejestracji w Betclic trzeba podać dość szczegółowe dane, jak chociażby PESEL, numer rachunku bankowego czy skan dokumentu tożsamości. Ponadto przesyłane są tam środki pieniężne z konta bankowego, więc takie obawy nie powinny nikogo dziwić. Pamiętaj także, żeby podczas wspomnianego zakładania konta wpisać kod promocyjny Betclic, aby skorzystać ze specjalnej oferty powitalnej!

Można jednak ze 100% pewnością stwierdzić, że aplikacja Betclic jest bezpieczna i ani żadne wrażliwe dane, ani Twoje fundusze nie będą zagrożone. Mianowicie jednym z wymogów ustawy hazardowej, na podstawie której bukmacherzy otrzymują licencje, jest punkt mówiący o przygotowaniu zabezpieczeń chroniących graczy. Ponadto jeżeli chodzi o dokonywanie depozytów, to wykonuje się je za pośrednictwem najpopularniejszych metod płatności, a więc BLIK-iem czy za pośrednictwem Przelewów24, które dodatkowo mają własną ochronę.

Jak pobrać aplikację Betclic?

Skoro kwestie związane z korzyściami i bezpieczeństwem mamy już za sobą, to warto przyjrzeć się bliżej temu, jak pobrać aplikację Betclic. W końcu to jedna z najważniejszych kwestii dla tych, którzy zdecydują się właśnie na tego operatora i jego apkę. Oczywiście nie powinno dziwić, że można zainstalować ją na obu najpopularniejszych systemach operacyjnych, czyli Androidzie i iOS-ie. Warto jednak już teraz zaznaczyć, że pobranie ich mocno się od siebie różni. Co więc trzeba zrobić, aby pobrać aplikację Betclic?

Betclic aplikacja Android

Nie ma co ukrywać, że w przypadku Androida trzeba się nieco natrudzić, aby zainstalować aplikację Betclic. Mianowicie nie zrobisz tego tak, jak z każdą inną apką, bowiem nie znajdziesz jej w swoim sklepie. Dlatego też trzeba to zrobić przez stronę internetową bukmachera. Jak to konkretnie wygląda? Oto instrukcja:

 1. Wejdź na stronę Betclic i pobierz plik instalacyjny na system Android
 2. Zezwól na instalację aplikacji z “Nieznanych źródeł” w ustawieniach bezpieczeństwa
 3. Otwórz pobrany plik i kliknij przycisk “Zainstaluj”
 4. Jak tylko instalacja aplikacji Betclic się zakończy, znajdziesz ją na ekranie głównym swojego smartfona.

Dlaczego nie ma aplikacji Betclic w sklepie Play?

Wielu typerów najpewniej zastanawia się, dlaczego nie można znaleźć aplikacji Betclic w Google Play. Wynika to tak naprawdę z wewnętrznej polityki Google, która po prostu polega na ograniczeniu dostępu do gier hazardowych, dlatego też próżno szukać w ich sklepie aplikacji związanych z zakładami bukmacherskimi czy kasynami. Oczywiście pomimo tego, każdy posiadający telefon z Androidem może bez większych przeszkód pobrać aplikację Betclic czy każdą inną tego typu apkę.

Betclic aplikacja iOS (iPhone)

Dużo łatwiej wygląda sprawa z aplikacją Betclic na iOS. Mianowicie w tym wypadku wystarczy przejść przez standardowo drogę, która potrwa dosłownie kilkanaście sekund. Zatem jak pobrać apkę Betclic na iPhone’a? Oto instrukcja:

1. Wejdź w App Store i wpisz w “lupkę” – Betclic

Aplikacja Betclic iOS

2. Kliknij “Pobierz” znajdujące się na niebieskim tle przy logo firmy Betclic

Aplikacja Betclic iOS

3. Po procesie instalacji będziesz mógł wejść w aplikację Betclic i założyć konto bądź zalogować się na swój profil gracza

Aplikacja Betclic logowanie

Betclic aplikacja nie działa – przyczyny i rozwiązania

Czasem zdarza się, że aplikacja Betclic nie działa. Po pierwsze takie zdarzenia mają jednak miejsce bardzo rzadko i nie jest to normą, jak w przypadku kilku innych apek na rynku. Tak naprawdę możliwości tego typu problemów może być kilka. Wśród najczęstszych wyróżnia się:

 • Brak miejsca w pamięci telefonu -> aplikacja Betclic nie zostanie wtedy pobrana, ale to samo tyczy się aktualizacji
 • Posiadanie starej wersji aplikacji -> najlepiej w ustawieniach zaznaczyć opcję aktualizacji do najnowszej wersji apek posiadanych na telefonie – wtedy nie będziesz miał problemów z nieaktualną wersją
 • Problemy techniczne -> te są najczęsciej komunikowane przez bukmachera, wraz z szacowanym powrotem aplikacji Betclic do działania
 • Przebywanie poza terytorium Polski -> Betclic aplikacja, jak i każda inna nie będzie działała wtedy, gdy lokalizacja wskaże, że nie przebywasz w naszym kraju – wynika to z ustawy hazardowej, która zabrania gry za granicą na polskich stronach

Betclic aplikacja aktualizacja – jak to zrobić?

Tak jak podałem nieco wyżej – aplikacja Betclic wymaga co jakiś czas dokonania aktualizacji. Wynika to z faktu, że jest ona stale monitorowana i nawet najmniejsze błędy są poprawiane przez jej twórców, a wszystko po to, aby typerom jak najlepiej obstawiało się zakłady i po prostu – korzystało z niej bez jakichkolwiek problemów. A jak dokonać aktualizacji aplikacji Betclic?

Tak naprawdę wystarczy w ustawieniach swojego telefonu zaznaczyć opcję “Aktualizuj aplikacje automatycznie i wybierz odpowiednie ustawienie”. Wtedy posiadacze obu systemów operacyjnych będa pewni, że jeśli mają miejsce na telefonie, to każda z posiadanych apek będzie się samoczynnie aktualizować. Posiadając iOS’a możesz również wejść co jakiś czas w App Store i tam po wyszukaniu aplikacji Betclic będziesz widział, czy dostępna jest aktualizacja do nowszej wersji. A więcej informacji na temat tego operatora znajdziesz w naszych opiniach o Betclic.

Jak korzystać z aplikacji Betclic na mobile? Wskazówki

Przed Tobą tak naprawdę ostatni krok polegający na praktycznym wykorzystaniu aplikacji Betclic. Poniżej znajdziesz instrukcję, w jaki sposób rozpocząć przygodę z obstawianiem zakładów w aplikacji mobilnej Betclic. Co więc trzeba zrobić, aby wnieść swój premierowy zakład?

1. Zaloguj się na konto gracza w świeżo pobranej aplikacji i wpłać pierwszy depozyt.

Po wpisaniu swojego loginu i hasła możesz ustawić logowanie za pomocą face ID. Następnie w prawym górnym rogu widnieje “+” obok którego widnieje 0 zł. Po kliknięciu w to miejsce zostaniesz przeniesiony do płatności.

Obstawianie i wpłata środków aplikacja Betclic

2. Wybierz dyscyplinę sportu i zaznacz interesujące Cię zdarzenia.

Po powrocie na stronę główną będziesz miał możliwość wyboru dyscypliny i poszczególnych rozgrywek, z których wybierzesz spotkania na swój kupon. Wystarczy kliknąć zdarzenie, a zostanie ono automatycznie dodane do zakładu.

Typowanie w aplikacji Betclic

3. Wejdź w kupon i podaj stawkę, za którą chcesz obstawić zakład.

Wystarczy wpisać kwotę, którą zdecydujesz się postawić na wybrane przez siebie typy, a następnie kliknij przycisk “Obstaw x zł”. Obok będzie widniała kwota potencjalnej wygranej i na żółtym tle znajdziesz kurs Twojego kuponu.

Zakład w aplikacji Betclic

Ocena aplikacji Betclic

Aplikacja Betclic to bez wątpienia jedna z solidniejszych apek na polskim rynku. Zarówno pod względem wizualnym, jak i przede wszystkim technicznym stoi ona na naprawdę wysokim poziomie. Typerzy mają możliwość obstawiania i oglądania spotkań, a także korzystania z najróżniejszych udogodnień, jak edycja kuponu, cashout czy możliwość jego anulowania.

Pozostaje jeszcze przytoczyć opinie samych graczy, którzy zdecydowali się pobrać aplikację Betclic i z niej korzystać. Oto kilka z nich:

 • Intuicyjny interface, łatwo się odnaleźć, rejestracja konta nie wymaga wysiłku. Polecam! – Filip_69
 • Bardzo fajna i intuicyjna apka. – Amaterasu!!!
 • Bardzo fajna Aplikacja. Nie zacina się tak jak aplikacje innych bukmacherów. Kursy mogłyby być troszkę lepsze ale nie jest źle. Moim zdaniem najlepszy bukmacher i aplikacja w Polsce. – Patryl

Jak więc widać, nie tylko nasze odczucia na temat aplikacji Betclic są pozytywne. Gracze doceniają wspomniane nieco wyżej aspekty techniczne, a także łatwość i intuicyjność w korzystaniu. Dlatego też pozostaje polecić apkę Betclic. Warto jednak również przyjrzeć się innym aplikacjom bukmacherskim, które dostępne są na polskim rynku oraz temu, jakie bonusy bukmacherskie są w nich oferowane.

Zaloguj się aby dodawać komentarze