Zainteresowani postawieniem swojego pierwszego typu u legalnego bukmachera Betclic? To wspaniale! Krok po kroku przedstawimy Wam poszczególne etapy procesu rejestracyjnego na stronie internetowej Betclic. Z nami nie musicie obawiać się o popełnienie jakiegokolwiek błędu. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i ułatwimy Wam założenie swojego prywatnego konta. 

Nie masz jeszcze konta bukmacherskiego? Przejdź do rejestracji w Betclic. [BETCLIC REJESTRACJA 2019]

 

Szybka rejestracja w Betclic – krok po kroku

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak męczące bywają rejestracje na stronach internetowych. Monotonne wpisywanie danych, wymyślanie haseł i inne mało znaczące czynności związane z założeniem profilu. Ale koniec z tym! Pomożemy Ci!

Rejestracja w Betclic jest szybka i bardzo prosta. Pozwólcie, że wspólnie założymy Wasze konto bukmacherskie. Jesteście gotowi? W takim razie zaczynamy!

 • KROK 1 – ROZPOCZĘCIE REJESTRACJI W BETCLIC – najłatwiejszym sposobem na rozpoczęcie procesu rejestracyjnego jest naciśnięcie przycisku znajdującego się poniżej. Wykonanie tej czynności pozwoli nam na automatyczne przekierowanie Was do formularza rejestracyjnego znajdującego się na stronie u legalnego bukmachera Betclic.

betclic-kod-promocyjny-gdzie-znalezc

 

 • KROK 2 – WYPEŁNIENIE PIERWSZEJ STRONY FORMULARZA nie obawiajcie się, że będzie on obszerny i wymagający podania bardzo szczegółowych danych. Wszystko, co musicie uzupełnić to: imię, nazwisko, datę urodzenia oraz adres e-mail. Na dole strony wymagane jest potwierdzenie zapoznania się z regulaminem i polityką prywatności. W tym celu należy nacisnąć na kółeczko znajdujące się po lewej stronie. Jeśli zmieni ono kolor na zielony, zostanie aktywowana opcja przejścia do drugiej strony formularza. Następnie klikamy na czerwony guzik „Dalej”. 

betclic-rejestracja

Porada: Wyrażenie zgody na otrzymywanie treści marketingowych wysyłanych na podany przez Was adres e-mail, nie jest konieczne do przejścia na drugą stronę formularza. 

 

 • KROK 3 – WYPEŁNIENIE DRUGIEJ STRONY FORMULARZA – na drugiej stronie formularza, procesu rejestracyjnego, konieczne jest podanie informacji dotyczących: naszego numeru PESEL, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Po uzupełnieniu tych punktów możliwe będzie przejście do ostatniej strony formularza.betclic-rejestracja-druga-strona
 • KROK 4 – WYPEŁNIENIE TRZECIEJ STRONY FORMULARZA – dane, które umieścimy na ostatniej stronie formularza, umożliwią nam dostęp do swojego konta za pośrednictwem logowania na stronie legalnego bukmachera Betclic. Konieczne jest wypełnienie pola: nazwa użytkownika, hasło dostępu (tutaj pamiętajmy, że hasło powinno mieć przynajmniej 1 małą literę, 1 wielką, 1 liczbę oraz 8 znaków). Kolejną czynnością jest podanie swojego hasła bezpieczeństwa i odpowiedzi na nie (w celu zabezpieczenia dostępu do naszego konta przed osobami trzecimi). 

betclic-rejestracjaPorada: Takim sposobem doszliśmy do ostatniego pola, jakie powinniśmy uzupełnić, mianowicie do miejsca kodu promocyjnego

 

Czym jest i o co w tym chodzi? Kod promocyjny to niespodzianka przygotowana specjalnie dla czytelników naszego portalu sportowego. Dzięki kodowi możecie uzyskać dodatkowy bonus na start o wartości 510 PLN. Wszystko co należy zrobić to wpisać nasz unikalny kod promocyjny o treści – 510PLN i odebrać dodatkową kasę!

betclic-rejestracjaUWAGA: 

Tylko dzięki naszemu specjalnemu kodowi promocyjnemu uzyskasz CASHBACK o wartości 510 zł. 

WAŻNA WSKAZÓWKA REDAKCJI ZAGRANIE.COM: 

Czynność naciśnięcia napisu „Kod promocyjny” pozwala na rozwinięcie kolejnej linijki „KOD PROMOCYJNY (OPCJONALNIE)”.

Dopiero kliknięcie na ten napis umożliwia osobie rejestrującej się na wpisanie naszego kodu promocyjnego!!! Nasza redakcja zgłosiła błąd strony operatorowi Betclic. W tej chwili czekamy na dokonanie zmian, o których Was poinformujemy 🙂

betclic-kod-promocyjny-opcjonalnie

Jak wybrać limity bukmacherskie po rejestracji w Betclic?

Po założeniu konta bukmacherskiego, na stronie operatora Betclic, należy wybrać limity bukmacherskie. Zapytacie pewnie, czym są? Limity bukmacherskie to maksymalne kwoty zawieranych przez gracza zakładów lub limity czasowe gry. Mogą być one zwiększone w każdym momencie. Limity podzielone są na 3 rodzaje typerów: początkujący, amator i ekspert.

POCZĄTKUJĄCY: gracz dopiero rozpoczynający swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi.

 • maksymalny dzienny limit na zakłady – 500 zł
 • maksymalny miesięczny limit na zakłady – 15 000 zł
 • maksymalny dzienny limit czasu – 12 godzin
 • maksymalny miesięczny limit czasu – 360 godzin

AMATOR: gracz, który przyswoił sobie potrzebną teorię bukmacherską, statystyki i próbuje swoich sił w obstawianiu zakładów bukmacherskich.

 

Betclic rejestracja

 • maksymalny dzienny limit na zakłady – 1000 zł
 • maksymalny miesięczny limit na zakłady – 30 000 zł
 • maksymalny dzienny limit czasu – 18 godzin
 • maksymalny miesięczny limit czasu – 540 godzin

EKSPERT: doświadczony gracz, który posiada dużą wiedzę na temat teorii bukmacherskiej, statystyk i kursów. Cechuje się opanowaniem analizy bukmacherskiej oraz regularnym obstawianiem prawidłowych typów na kuponach.

 • maksymalny dzienny limit na zakłady – 10 000 zł
 • maksymalny miesięczny limit na zakłady – 300 000 zł
 • maksymalny dzienny limit czasu – 24 godzin
 • maksymalny miesięczny limit czasu – 740 godzin

Weryfikacja konta bukmacherskiego – dołączenie skanu dowodu tożsamości po rejestracji w Betclic

Przedstawiony powyżej proces szybkiej rejestracji to opcja, dzięki której gracz zyskuje możliwość obstawiania zakładów wzajemnych oferowanych na stronie bukmachera. Jednak wypłacenie wygranych środków pieniężnych i korzystanie ze wszystkich promocji dostępnych w ofercie bukmachera możliwe jest wyłącznie po pełnej rejestracji konta

Aby przekształcić konto tymczasowe w konto stałe, zawierające wszystkie potrzebne informacje, należy dodać: skan zdjęcia dowodu osobistego oraz prywatny numer konta bankowego.

betclic-rejestracja

DOŁĄCZENIE DOKUMENTU: Skan lub zdjęcie dokumentu potwierdzającego tożsamość gracza powinno zostać wydane przez właściwy organ oraz zawierać zdjęcie posiadacza. Dokumentem uprawniającym wypłatę wygranych może być dowodem osobistym lub paszportem. Należy zwrócić uwagę, aby: 

 • wysłać obie strony skanu bądź zdjęcia dowodu tożsamości
 • aby zdjęcia były zrobione w kolorze
 • aby załączone zdjęcia przedstawiały wszystkie potrzebne informacje o graczu
 • aby zdjęcia bądź skany nie były rozmazane (wyłącznie wyraźne zdjęcia zostaną przyjęte do weryfikacji)

PODANIE NUMERU KONTA BANKOWEGO: Tylko podanie prawidłowego numeru konta bankowego upoważnia gracza do uzyskania dostępu do wykonywania przelewów z konta bukmacherskiego na konto prywatne. 

Wpłata środków pieniężnych na konto bukmacherskie Betclic

Po przejściu przez proces rejestracji Betclic, czas na wpłatę pierwszego depozytu. Przelanie środków pieniężnych na konto bukmacherskie, jest konieczne do obstawiania zakładów wzajemnych. Czynność nie jest skomplikowana. Wszystko, co należy zrobić to zalogowanie się na stronie www.betclic.pl (za pośrednictwem loginu oraz hasła) i wpłacenie gotówki.

betclic-rejestracjaJak przelać środki pieniężne na konto bukmacherskie? Po zalogowaniu się na swój profil, zostaniemy przeniesieni na główną stronę operatora Betclic. Po prawej stronie będzie widoczna kolumna, na której dostępne będą dwa przyciski:

 • pierwszy przycisk to napis „Wpłać”.
 • drugim przyciskiem jest obrazek z monetami, z podpisem „GOTOWY DO GRY? Wykonaj depozyt”.

Obie możliwości przeniosą gracza na stronę, na której dostępne będzie wykonanie przelewu z konta prywatnego na konto bukmacherskie. Klikamy w wybrany przez nas guzik wpłaty. Następnie należy podać wybraną przez nas kwotę depozytu (od 1 zł do 100 000 zł) oraz zaznaczyć metodę płatności. Ostatnim krokiem jest naciśnięcie przycisku „Wpłać”. To wszystko!

Mamy nadzieję, że nasz artykuł oszczędził Wam czasu oraz znacznie ułatwił proces rejestracji Betclic. Od teraz jesteście gotowi do obstawiania wyczekiwanych przez Was wydarzeń ze świata sportu, rozrywki i polityki. Obszerna oferta zakładów bukmacherskich oraz promocji przygotowanych przez Betclic znajduje się na Waszym profilu. POWODZENIA!