21. etap Tour de France – typy, kursy, zapowiedź i zakłady bukmacherskie

Fot. Alilli Mourad / PRESSFOCUS

Przed nami ostatni etap tegorocznego Tour de France. Kolarze tradycyjnie, celebrując i pijąc szampana przejadą swobodnie do Paryża, a po zrobieniu honorowego okrążenia na Polach Elizejskich rozpocznie się ściganie. Scenariusz na dzisiaj jest jeden – sprint z peletonu. Zapraszam do przeczytania analizy i wspólnego typowania.

Załóż konto w TOTALBET i zagraj bez ryzyka do 200 PLN ze zwrotem na konto depozytowe!

Kod promocyjny, który aktywuje promocję w TOTALbet – musisz kliknąć w link: ZAGRANIE

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu + 200 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt) + 35 zł freebet BEZ depozytu

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, CASHBACK: 200 zł, FREEBET: 25 + 10 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Etap 21: Chatou – Pola Elizejskie (108 km)

Ostatni etap Tour de France wygląda zawsze tak samo. Tutaj nie ma ścigania od startu, jest celebracja. Kolarze pozują do zdjęć, piją szampana, rozmawiają. Tak też czas mija aż do samego Paryża. Zawodnicy odbywają rundę honorową po Polach Elizejskich, a następnie zaczyna się ściganie. Ostatni etap zawsze ma taki sam scenariusz – sprint z peletonu. Dzisiaj po prostu nie ma innej możliwości. Przypominam o możliwości zgarnięcia bonusu. W tym celu należy wykorzystać nasz kod promocyjny. Jedziemy z analizą.

Sonny Colbrelli vs Michael Matthews

Starcie włosko-australijskie. Obaj panowie bodajże pierwszy raz pojawiają się w mojej analizie. Sonny Colbrelli jest 31-letnim sprinterem ekipy Bahrain-Victorious. Choć ma na swoim koncie aż 29 zwycięstw w karierze to w głównej mierze były to tryumy w mało znaczących wyścigach. Do najważniejszych osiągnięć należą wygrane etapy wyścigów takich jak: Paryż-Nicea, Tour de Suisse, czy Criterium du Dauphine.

Zdecydowanie bardziej utytułowanym zawodnikiem jest Michael Matthews. 30-letni zawodnik Team BikeExchange w swojej karierze 37 razy wznosił ręce w górę w geście tryumfu. Zawdzięcza to nie tylko umiejętnościo sprinterskim, ale również i radzeniu sobie w trudniejszym terenie. Do jego największych sukcesów zaliczyć należy: dwukrotne zwycięstwo w klasyku Grand Prix Cicliste de Quebec, trzy etapy Tour de France, trzy odcinki hiszpańskiej Vuelty oraz dwa etapy Giro d’Italia. Spójrzmy teraz na porównanie obu kolarzy na tegorocznej Wielkiej Pętli.

Najlepszym rezultatem Mathhewsa było drugie miejsce na pierwszym etapie. Przegrał wtedy z Julianem Alaphilippem. Na etapie do Fourges finiszował na czwartym miejscu, zajmując lepsze miejsce niż Sonny Colbrelli. W Chateroux był dziewiąty również pokonując swojego dzisiejszego rywala. Sprint w Valance skończył na piątym miejscu, co pokazuje, że kręci się on w okolicha piątki, a na pewno 10.

Co obstawiać?

Moim zdaniem lepszym na tym etapie będzie Michael Matthews. Analiza wyników poszczególnych pokazuje, że na ogół czuje się on lepiej w sprincie niż Sonny Colbrelli. Na Polach Elizejskich będą się liczyć czysto umiejętności sprinterskie, bowiem droga jest szeroka i nikt nikomu nie będzie przeszkadzał. Kurs na zwycięstwo Australijczyka w tej parze wynosi 1.62. Stawiamy! Zachęcam również do zapoznania się z opiniami użytkowników na temat bukmachera TOTALbet.

Zdarzenie: kto lepszy? Sonny Colbrelli vs Michael Matthews?

Typ: Michael Matthews

Kurs: 1.62

grupa 40

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Andre Greipel vs Danny van Poppel

Andre Greipel to jeden z najbardziej utytułowanych sprinterów w peletonie. 39-letni kolarz Israel Start-Up Nation wygrał w swojej karierze aż 11 etapów Tour de France. Ogólnie na swoim koncie ma aż 157 tryumfów. Ciężko znaleźć wyścig, w którym Andre nie odniósł, choć pojedynczego zwycięstwa. Wygrał 18 etapów Santos Tour Down Under oraz dwa razy klasyfikację generalną tego wyścigu. Siedem etapów Giro d’Italia, cztery etapy Vuelty. W ostatnich latach z racji wieku odnosił już nieco mniejsze sukcesy, jednak w tym sezonie zanotował lekki wzrost. Jeżeli chodzi o tegoroczną Wielką Pętlę to jego największym osiągnięciem było zajęcie szóstego miejsca na etapie do Nimes. Poza tym jeszcze trzy sprinty kończył w dziesiątce – w Carcassonne, Valance oraz Fourges.

Jego dzisiejszy rywal jest zdecydowanie mniej utytułowany od Niemca. Danny van Poppel ma 27 lat i w swojej karierze odniósł jedynie 16 zwycięstw, co wygląda bardzo skromnie przy osiągnięciach Andre Greipela. Do największych sukcesczy karów Holendra należy zaliczyć etap Vuelta a Espana oraz etap Tour de Pologne. Jak wypadł on w tegorocznym Tour de France? Dosyć słabo. Jedyny etap, kiedy znalazł się w dziesiątce to odcinek do Carcassonne, gdzie był piąty.

Co obstawiać?

Moim zdaniem bez wątpienia wyżej na tym etapie będzie Andre Greipel. Rezultaty pokazują, że Niemiec regularnie bierze udział w sprintach, czego nie można powiedzieć o Dannym van Poppelu. Co więcej – Greipel po tym sezonie kończy karierę, więc możemy mieć pewność, że na 100% będzie chciał wziąć udział w swojej ostatniej rozgrywce na Polach Elizejskich. Kurs na zwycięstwo Niemca w tej parze wynosi 1.72. Na koniec zachęcam do zapoznania się z pozostałą ofertą bukmacherską TOTALbet. Zapraszam do wspólnego typowania!

Zdarzenie: kto lepszy? Andre Greipel vs Danny van Poppel

Typ: Andre Greipel

Kurs: 1.72

Zakład bez ryzyka do 200 PLN warunki:

Promocja obowiązuje od 15.06 od godziny 00:00 do 30.06 do 23:59
Zarejestruj konto z kodem ZAGRANIE w okresie trwania promocji
Postaw kupon Solo lub AKO2 z kursem łącznym kuponu min 1.2
Maksymalna stawka nie jest ograniczona natomiast maksymalny zwrot wynosi 200 PLN. (Maksymalny zwrot przyznawany jest przy stawce 228 PLN.) Kliknij i sprawdź pozostałe bonusy w TOTALbet!
Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego.

zakład bez ryzyka Totalbet

Pełen regulamin promocji znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/goto/totalbet-regulamin/

Zaloguj się aby dodawać komentarze