Hmmm, w atakowaniu wyższych kursów potrzeba trochę szczęścia. Plateau miał ponad godzinę czasu, by strzelić 3 bramkę i zapewnić profit. Szkoda, ale nie załamujemy się i jedziemy dalej. Niestety oferta na futbol wciąż jest uboga, więc zaglądamy do ligi w Haiti. Tam aż 7 spotkań na wieczór, z których wybieram 3 i robię kupon. Zaczynajmy zatem.

Załóż konto z kodem promocyjnym: 1500PLN

1500 PLN od depozytu + 20 PLN freebet + 50 PLN karnet kibica + 20 PLN sporty wirtualne

 

Cavaly – Tempete

19.03.2020r. 21:00

 
To dopiero 4 kolejka rozgrywek, ale mniej więcej można wysnuć jakieś wnioski. Gospodarze objęli prowadzenie w rozgrywkach, a goście są na 16 miejscu wśród 18 ekip.
 

Cavaly

 
Gospodarze na pewno o wiele lepiej zaczęli obecny sezon niż skończyli ubiegły. Wówczas 15 miejsce na 16 ekip i przy grze bez rewanżów zaledwie 13 punktów. Teraz po 3 kolejkach prowadzą i mają ponad połowę tego. To na pewno jest bardzo dobry prognostyk. W ubiegłym sezonie tak samo i w tym stają się ekipą, w której meczach pada średnio najwięcej bramek w lidze. Wówczas  było to 2.3 goli na mecz, a teraz ta średnia jest identyczna. Są najskuteczniejszym zespołem całej ligi z 5 bramkami na koncie. W tak słabej lidze pod względem bramek, bo tych pada tu strasznie mało takie liczby muszą robić chociażby małe wrażenie. Dobre wspomnienia ma ekipa Cavaly z ostatnich meczach z tym rywalem, którego podejmie, bo nie przegrali 4 kolejnych meczów domowych i w 3 z nich padały przynajmniej 2 bramki.
 

Tempete

 
Po drugiej stronie mamy wyraźny regres ekipy, która w poprzednim sezonie potrafiła wywalczyć 4 miejsce i awans do play off. Tam w dwumeczach ograli jednego rywala, ale polegli z kolejnym i odpadli ostatecznie w półfinale rozgrywek. Teraz jednak 3 mecze na ich koncie no i tylko 3 punkty, co daje im dół tabeli. Jedyna ich wygrana odnotowana na wyjeździe, no ale będąc gościem także przydarzyła im się w tym sezonie porażka. Oni w przeciwieństwie do rywala mają spory problem w ofensywie. Należą do tych ekip, które mają problem ze skutecznością. 7 innych ekip ma również gola lub nawet mniej od nich, a więc 0. No wynik słabiutki, ale to problem prawie połowy ligi.
 
STATYSTYKI:
 • Gospodarze prowadzą w tabeli, a goście są na 15 miejscu
 • Cavaly strzeliło 5 bramek w 3 meczach, najwięcej w lidze
 • Cavaly u siebie z tym rywalem nie przegrało w 4 poprzednich meczach
 • W 3 z nich padały przynajmniej 2 gole
 • Ogółem licząc oba stadiony w 4 na 5 ostatnich spotkań padały przynajmniej 2 gole
Tak patrząc na ubiegły sezon, a także obecny widzę, że ryzykiem i to sporym jest granie nawet +1.5 goli. Przemawiają do mnie jednak statystyki gospodarzy i ich forma.
 

Moja propozycja: 1X/+1.5

Kurs:1.87

Mirebalais – Racing Haitien

19.03.2020r. 21:00

 
Druga pozycja na kuponie to spotkanie drużyn, które postanowiły zakotwiczyć na początku sezonu w dole tabeli. Starcie 18 i 14 ekipy.
 

Mirebalais

 
W okresie, gdy europejskie ligi zaczynają sezon, w Haiti grano taką mini ligę, gdzie pograno zwykłym systemem każdy z każdym, ale tylko 5 kolejek. Gospodarze tego meczu zaprezentowali się tam nieźle, zajęli 9 miejsce, ale w ich meczach padły tylko 4 gole. Z jednej strony to kontynuacja tego, co grali w poprzednim sezonie, czyli po prostu full defensive, ale z drugiej należeli jednak do czołówki ligi pod względem średniej bramek na mecz. Ta wynosiła 2 gole. Teraz po 3 meczach nie mają gola na koncie, ale za to 2 punkty. Gorzej, że zamykają tabelę i są jedyną drużyną w lidze, która jeszcze nie odniosła wygranej. Można domniemać, że raczej ten ich styl, gdzie pada bardzo mało bramek się nie zmieni zbyt prędko, ale coś tu trzeba na pewno kombinować, by tych punktów i przede wszystkim bramek było więcej. Ostatnie starcia z tym rywalem to 3 wygrane w 5 ostatnich spotkaniach. Tylko raz w tych 3 meczach padł więcej niż gol. Ani razu obie ekipy nie strzelały bramki.
 

Racing Haitien

 
Ten wspomniany wyżej turniej we wrześniu okazał się fatalnym dla tej ekipy. Kompletnie nie trafili z formą i byli zdecydowanie najgorszą ekipą spośród wszystkich. 4 mecze, komplet porażek i bilans bramkowy 1-6. Poprzedni sezon to 13 miejsce w tabeli i gdzieś tam podobnie jak rywal krążyli w okolicach średniej 2 bramek na mecz. Teraz jednak zupełnie defensywne podejście. W 3 meczach padły łącznie 3 bramki, po 1 w każdym z nich. Licząc również ten wspomniany turniej notują już serię 5 spotkań pod rząd z 1 golem w meczu. Na 8 takich ostatnich spotkań, więc z uwzględnieniem poprzedniego sezonu w 7 z nich padała 1 bramka i nie więcej. Szkoda tylko dla nich, że w tym okresie potrafili tylko raz wygrać i tylko raz zanotować czyste konto. Przerwali tym samym dla siebie mocno niechlubną serię porażek. Dzięki temu należą do grupy 17 ekip w lidze, które już zanotowały wygraną w tym sezonie.
 
STATYSTYKI:
 • Gospodarze zajmują 18, a goście 14 miejsce
 • W meczach Mirebalais padły 2 bramki w 3 meczach
 • Racing Haitien notuje w tym sezonie ligowym regularność: w każdym z 3 meczów padała u nich 1 bramka
Widać defensywne podejście do gry i to niesamowicie. Przeglądałem już masę lig i w sumie nigdzie nie widziałem takich małych liczb. No zapowiada to tutaj tylko jedno, nie należy spodziewać się fajerwerków, ale bardziej grania w stylu jak to robią oldboje, więc możliwe, że tam jest swego rodzaju gra na chodzonego. Tak czy inaczej…
 

Moja propozycja: Poniżej 1.5 goli

Kurs: 2.19

 

Baltimore – Ouanaminthe

19.03.2020r. 23:00

 
Kupon zamyka spotkanie obecnego wicelidera z 11 zespołem w tabeli.
 

Baltimore

 
Poprzedni sezon dla tej ekipy to 8 miejsce w tabeli i niewielka strata do play off. Oczywiście należeli do grupy drużyn, w których meczach nie działo się zbyt wiele. 21 bramek w 15 meczach daje średnia 1.4 goli na mecz średnio. Teraz w sumie nie jest inaczej. Zaczęli bardzo dobrze sezon, bo w 3 meczch zgromadzili 7 punktów i są jedyną drużyną w lidze, która jeszcze nie straciła gola.Biorąc pod uwagę fazę sezonu to jest to osiągnięcie, no bo 17 ekip te gole już straciły. Teoretycznie taka defensywna liga, a jednak prawie do każdej bramki udało się wepchnąć piłkę. Warto zwrócić uwagę na spotkania bezpośrednie, bo w tych nie dzieje się zbyt wiele. Baltimore nie przegrało w 5 spotkaniach pod rząd, wygrywając 3 z nich, ale  8 ostatnich takich meczów to aż 7 z maksimum 1 golem w meczu lub nawet bez ich udziału. Baltimore wydaje się być takim zespołem na ten moment, który broni najlepiej że wszystkich ekip w kraju. Licząc te wspomniane wcześniej rozgrywki we wrześniu nie stracili bramki w 5 spotkaniach, jakie tam grali. Do tego 2 spotkania ligowe z poprzedniego sezonu. Daje to niesamowita serię już 9 spotkań pod rząd bez straty gola.
 

Ouanaminthe

 
No i ekipa gości. Patrząc na to jak grali w poprzednim sezonie, jak grali we wrześniu to raczej z ich strony nie ma co spodziewać się walki o czołowe miejsca w lidze. Poprzedni sezon to 12 miejsce w tabeli, tylko 3 wygrane na 15 meczów, ale przynajmniej w miarę jak na tę ligę padały bramki, bo łącznie 30. Oni sami zdobyli 14. Wrzesień to już lepsza postawa, 7 miejsce w tabeli, ale tak czy inaczej nie udało im się zakwalifikować do play off. Zaważyła na tym tak naprawdę 1 bramka na ich niekorzyść. Teraz po 3 meczach są na 11 miejscu w tabeli. Przyczepiły się ich te jedynki, bo ich bilans to 1-1-1 i bilans bramkowy to 1-1. Wspominałem o meczach bezpośrednich, w których nie idzie im za bardzo. Grając w gościach z Baltimore przegrali 3 z 4 ostatnich spotkań i wówczas nie potrafili zdobyć gola. Ten 4 zremisowali 1:1. Patrząc jednak na to, co wyprawiają gospodarze ciężko będzie gościom na ugranie czegokolwiek,
 
STATYSTYKI:
 • Gospodarze są na 2 miejscu, a goście na 11
 • Baltimore w sezonie ligowym nie straciło gola
 • Ta ekipa notuje serię bez straty gola od 9 oficjalnych meczów
 • Nie stracili także gola grając przeciwko Ouanaminthe w 3 meczach domowych i 5 ogółem pod rząd
Takie liczby dla czołówki ligi wydaje się, że powinny być normalnością, a jednak tylko 1 drużyna jest w stanie coś takiego dokonać. Warto to wykorzystać i zagrać w ich stronę.
 

Moja propozycja: Podwójna szansa mecz / Obie strzelą 1X/NIE

Kurs: 1.45

 

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze