Niestety dzisiaj Armia z Petersburga zaprezentowała się kiepsko na tle przeciwnika, który jest o półkę niżej od SKA, ale nie załamujemy się i już teraz przedstawię swoje propozycje na jutro. Zaczynamy od dalekiego Chabarowska, gdzie niejako dojdzie do rewanżu z wczoraj. Bramkarz Traktora Roman Will obronił aż 51 strzałów, zachowując przy tym czyste konto. Czy w sobotę powtórzy swój wyczyn? Dodatkowo bliżej przyjrzałem się spotkaniu w Niżniekamsku, zapraszam do lektury!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Przejrzyj kod promocyjny w Fortunie i skorzystaj z czekających tam bonusów!

Amur Chabarowsk vs Traktor Czelabińsk (09.10. godz. 9:00)

Tygrysy zdecydowanie nie popisały się wczoraj. Grając ponad połowę tercji w przewadze jednego zawodnika i nie zdobyć gola, a nawet go stracić to jest wstyd. Nie można tak się prezentować, jeżeli myśli się na poważnie o zajęciu miejsca w czołowej ósemce. PP kompletnie nie funkcjonował i pomimo tego, że Michal Jordan miał jedną poważną sytuację, to ta nie skończyła się trafieniem, a kontratakiem rywali. Trzeba się zdecydowanie poprawić w tym elemencie, aby pokonywać takich wymagających przeciwników, jak Traktor. Jak dobrze, że szybko nadchodzi okazja, aby zrehabilitować się zgromadzonym kibicom i o motywację gospodarzy nie ma co się martwić. Czy to przełoży się na komplet punktów w jutrzejszym starciu? Sprawdź proszę bonusy w Fortunie.

Traktor nie zagrał wcale idealnego spotkania w czwartek w Chabarowsku. Każdy lepiej dysponowany przeciwnik wykorzystałby fakt, że aż czterokrotnie zawodnicy z Czelabińska zasiadali na ławce kar, a Nick Bailen został kompletnie wykluczony z dalszej gry. Tak się nie stało i swoje pojedyncze okazje kończyły się golami przyjezdnych. Szczęśliwe zwycięstwo, bo o gdyby nie dobra postawa w bramce Romana Willa to być może nie rozmawialibyśmy teraz o wygranej gości. Nie ma co do tego wracać, czas skupić się na jutrzejszych wydarzeniach i z pewnością Traktor ograniczy się z liczbą kar, które były nałożone na nich ostatnio. Warto wkładać mniej agresji, a więcej techniki i umiejętności czysto hokejowych. Jak tym razem zaprezentuje się ekipa z Czelabińska? Opinie o Fortunie możesz przeczytać tutaj.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 25 czerwca 2022 16:18.

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Amura Chabarowsk zakończyło się porażką 0:2 z Traktorem Czelabińsk
 • Amur Chabarowsk znajduje się na 10. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 11 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 4 zwycięstw i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie Traktora Czelabińsk zakończyło się zwycięstwem 2:0 z Amurem Chabarowsk
 • Traktor Czelabińsk znajduje się na 2. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 14 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 6 zwycięstwa i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Traktora Czelabińsk 2:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Amura Chabarowsk, zakończyły się 5 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Muszę przyznać, że obawiałem się nieco występu Traktora w pierwszym starciu w Chabarowsku. Ja nigdy nie lekceważę u siebie Amura, ale tym razem zaprezentowali się bardzo kiepsko. Traktor pomimo wielu kar wytrzymał presję i wypunktował przeciwnika. Korzystając z zakładów w Fortunie, pobieram końcowe zwycięstwo gości. Jestem zdania, że klub z Czelabińska wyciągnął wnioski, co do faulowania rywala i skupią się na grze w hokeja, nie na agresji. Słaba skuteczność w PP gospodarzy przeszkodzi im w rewanżu. Liczę na ponowną wygraną przyjezdnych.

Fortuna
1.49
Traktor Czelabińsk końcowe zwycięstwo

hokej

Nieftiechimik Niżniekamsk vs Avtomobilist Jekaterynburg (09.10. godz. 16:00)

W Tatarstanie dojdzie do pojedynku pomiędzy miejscowymi Wilkami, a Avtomobilistem. Gospodarze gonili i gonili Żubry z Mińska, udało się doprowadzić do dogrywki, ale to było na tyle. Mario Kempe popisał się świetnym trafieniem w dodatkowym czasie gry i Nieftiechimik musiał pocieszyć się zdobycie tylko jednego punktu. Jest to ciężki okres dla Wilków, którzy pragną oczywiście wrócić do czołowej ósemki wschodu, ale brakuje im lidera, który pociągnąłby za sznurki, gdy nie idzie. Cały czas czekam na przebudzenie Libora Hudacka, który swoimi umiejętnościami przerasta większą część drużyny, ale być może presja go zżera i nie jest w stanie dać 100%. Słowak otrzyma kolejną szansę na pokazanie się. Czy ją wykorzysta?

Goście mogą być zadowoleni ze swojej postawy w Jekaterynburgu. Przypomnijmy, że mierzyli się niedawno z Avangardem Omsk oraz Jokerit Helsinki, a są to przecież kluby z topu KHL. Tym razem rywal na zdecydowanie niższym poziomie, ale nie można nikogo lekceważyć, szczególnie gdy występujesz na wyjeździe. Cały czas potrzebny jest bramkarz numer 1, ale coraz lepiej wygląda gra Vladimira Galkina. Nie ma jeszcze SO na swoim koncie, ale popisał się asystą, która przyczyniła się do zwycięstwa nad Jokerit. Przede wszystkim widać u tego jeszcze młodego zawodnika pewność siebie, która pozwala jego kolegom na odważniejsze działania w defensywie i ofensywie. Celem Avtomobilista w Niżniekamsku jest oczywiście komplet punktów. Czy spełnią jutro swoje oczekiwania?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 25 czerwca 2022 16:18.

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Nieftiechemika Niżniekamsk zakończyło się porażką 3:4 z Dynamo Mińsk
 • Nieftiechemik Niżniekamsk znajduje się na 8. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 12 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 5 zwycięstw i 4 porażki
 • Ostatnie spotkanie Avtomobilista Jekaterynburg zakończyło się zwycięstwem 5:1 z Jokerit Helsinki
 • Avtomobilist Jekaterynburg znajduje się na 5. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 17 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 4 zwycięstwa i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Avtomobilista Jekaterynburg 4:3
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Nieftiechemika Niżniekamsk, zakończyły się 5 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Nawet pojedynek Wilków z Żubrami nie zmienia mojego zdania na temat gospodarzy. Avtomobilist jest na ten moment o klasę lepszym zespołem i pomimo tego, że brakuje im solidnej jedynki, to starają się to nadrobić w ofensywie. Ich spotkania z Jokerit Helsinki oraz Avangardem Omsk były bardzo dobre i mam nadzieję, że forma podopiecznych Billa Petersa nie ucieknie. Goście w Niżniekamsku czują się ostatnio świetnie i liczę, że po raz kolejny będą górą nad Nieftiechemikiem. Typuje końcową wygraną przyjezdnych.

Fortuna
1.56
Avtomobilist Jekaterynburg końcowe zwycięstwo

KHL Fortuna 09.10.

fot. Xinhua

Zaloguj się aby dodawać komentarze