Od samego początku rywalizacji w turnieju szlemowym szykują nam się bardzo wyrównane pojedynki, gdyż losowanie do głównej drabinki Wimbledonu okazało się bardzo łaskawe dla kibiców, którzy z pewnością będą mogli zobaczyć kilka długich spotkań. Na 1/64 finału w tym jakże wyczekiwanym wydarzeniu w sezonie, wybrałem dla Was trzy propozycje, które moim zdaniem, mogą przynieść nam długie mecze. Na samym początku zaczniemy od dwóch starć panów, które zaczynają się już od godziny 12:00, czym otwierają pierwszą część wimbledońskiego wydarzenia. Późniejszym popołudniem rozegrane zostanie trzecie starcie z naszego kuponu, gdzie zajrzymy do meczu WTA, w którym grać będzie zawodniczka gospodarzy oraz zeszłotygodniowa triumfatorka na kortach Bad homburg! Serdecznie zapraszam do rozpoczęcia przygody z Wimbledonem! 

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Caroline Garcia vs Yuriko Lily Miyazaki: typy i kursy bukmacherskie (27.06.2022 r. – 14:00)

Mecz ze wskazaniem na faworytkę, którą jest Caroline Garcia. Mogę się z tym zgodzić, jednakże oglądałem mecze młodej Brytyjki, a także Caroline, które odbywały się w poprzednich tygodniach. Nie jestem przekonany, że ten mecz może być tak jednostronny, jak wskazują na to kursy, wystawione przez bukmacherów. Dodatkowo dochodzi wiele nowych czynników, które przy zeszłotygodniowej grze Francuzki, mogą niekorzystnie wpłynąć na jej rozpoczęcie rywalizacji na kortach w Wimbledonie. Po pierwsze zawodniczka z Francji będzie musiała zmierzyć się ze zmęczeniem spowodowanym po całym tygodniu gier na pełnej fizyczności. Do tego ma niespełna dwa dni na zaaklimatyzowanie się z kortami, które moim zdaniem będą szybsze od tego, co widzieliśmy w Niemczech, gdyż tam mocno zostały one poniszczone przez grające tam zawodniczki. Są to znaczące aspekty, które mogą dać lekki handicap w stronę Brytyjki, która domowe korty zna rewelacyjnie. Do tego nie musiała mierzyć się z transferem międzykrajowym, co także w jakiś sposób wpływa na samopoczucie zawodniczek. Pomimo niższego rankingu oraz niekwestionowanie mniejszych umiejętności tenisowych, ma ona bardzo szybki styl gry, który może nie pasować temu, jak na korcie dysponuje swoją techniką Garcia. Panie jeszcze nie spotkały się we wspólnym pojedynku. Ważne będzie także podejście mentalne, które zdecydowanie wyżej stoi po stronie Francuzki, a także ma ona większe doświadczenie w grze na tego typu turniejach. Ja dzisiaj kierować się będę w stronę handicapu gemów na stronę Brytyjki, która słabi wchodzi w mecze, co za chwilę będzie w statystykach, ale drugie sety w jej wykonaniu są bardzo dobre i często zagrażała rywalką nawet lepszym od Caroline. Czy tak będzie i tym razem?

Statystyki:

Mecze bezpośrednie:

brak meczów bezpośrednich

Mecze na trawie w tym sezonie: 

Caroline Garcia:

Nottingham: wygrana z: Lauren Davis – 6:3, 7:6; przegrana z: Alison Riske – 6:4, 7:5

Birmingham: wygrana z: Victorija Golubic – 6:7, 6:4, 7:6; przegrana z: Katie Boulter – 7:6, 6:1

Bad Homburg: wygrana z: Alexandra Sasnovich – 2:6, 6:3, 6:4; Kamilla Rachimova – 6:3, 6:4; Sabine Lisicki – 6:3, 7:6; Alize Cornet – 7:6, 3:6, 7:5; Bianca Andreescu – 6:7, 6:4, 6:4 (wygrana w turnieju)

Yuriko Lily Miyazaki:

Surbiton: przegrana z: Sonay Kertal – 3:6, 4:6

Kwalifikacje Nottingham: wygrane z: Gabriela Lee –  6:7, 6:4, 6:2; Astra Sharma – 3:6, 6:2, 6:0

Nottingham: wygrana z: Magdalena Fręch – 6:4, 1:6, 6:1; przegrana z: Beatriz Haddad Maia – 2:6, 6:7

Ilkey: wygrana z Kristina Mladenovic – 6:7, 6:4, 6:4; przegrana z: Sonay Kertal – 6:3, 3:6, 3:6

Kwalifikacje Eastbourne: wygrana z: Daria Saville – 1:6, 6:1, 6:4; przegrana z: Donna Vekic – 2:6, 6:4, 3:6

Co obstawiać?

W tym meczu zdecyduje się zaufać statystykom oraz oglądowi wydarzeń, które moim zdaniem mają znaczenie przy zmianie kortów w przeciągu kilku dni. Francuzka często nie jest dominatorką setów i rzadko zdarzają się mecze, kiedy ogrywa rywalki do 0. w gemach. Natomiast, co widać w powyższych statystykach obu pań, ich drugie sety to już wyrównane starcia, w czym dzisiaj także widzę szansę na zajście. Możliwe, że trochę mniej sił będzie już w wykonaniu Francuzki, a z Brytyjki zejdzie początkowy stres i zacznie grać swój tenis. W tym spotkaniu kieruje się w over gemowy w 2. secie meczu! Możliwość zagrania tego typu macie w Fortunie, gdzie polecam założenie konta z naszego kodu promocyjnego!

Fortuna
1.46
Powyżej 8,5 gemów w 2. secie

tenis

Thiago Monteiro vs Jaume Munar: typy i kursy bukmacherskie (27.06.2022 r. – 12:00)

Jeżeli chodzi o pierwszy mecz panów, który wybrałem na nasz kupon, to nie mogę wskazać tutaj murowanego faworyta do awansu. Z jednej strony chciałbym zobaczyć po raz kolejny super zmobilizowanego Munara na turnieju szlemowym, który może sprawić wiele problemów zawodnikom w kolejnych fazach, jeżeli utrzymywać będzie swoją grę na serwisie, a z drugiem wiem, że doświadczenie na Wimbledonie ma ogromne znacznie, a nim dysponuje Monteiro, dla którego jest to kolejny przystanek na trawiastych kortach, z którymi jednak nie identyfikuje się tak mocno, jak ma to miejsce z nawierzchniami ziemnymi. Obaj są tenisistami, którzy najlepiej czują się na antuce, a w meczach na trawie jeszcze ze sobą nie grali. Szukając możliwości aspektów przeważających w bezpośrednim zestawieniu, to sądzę, że lepiej serwuje i porusza się Munar, który skłonny jest do częstych ataków o niekonwencjonalnych zagraniach. Nie jest on jednak zawodnikiem, który lubi grać pod presją, a z tym problemu nie ma Brazylijczyk. Najlepszy wynik osiągnięty na Wimbledonie należy do Monteiro, który tylko raz zdołał awansować do 2. rundy, a dla Hiszpana za każdym razem poziom 1. rundy okazywał się zbyt wymagający. 

Statystyki:

Mecze bezpośrednie:

Buenos Aires 2020 – 6:3, 6:3 Monteiro (ziemna)

Barcelona 2021 – 6:3, 7:5 Munar (ziemna)

Perugia 2022 – 7:6, 5:7, 6:7 Munar (ziemna)

Mecze na trawie w tym sezonie: 

Thiago Monteiro:

Kwalifikacje Eastbourne: wygrana z: Mark Whitehouse – 7:6, 6:3; Juncheng Shang – 6:4, 6:2

Eastbourne: wygrana z: Ugo Humbert – 6:7, 6:3, 6:4; przegrana z: Taylor Fritz – 5:7, 3:6

Jaume Munar:

Mallorca: przegrana z: Aslan Karatsev – 6:3, 1:6, 3:6

Co obstawiać?

Mecz, który moim zdaniem może mieć bardzo różne oblicza i przebieg. Jestem zdania, że obaj panowie mają podobne umiejętności na kortach trawiastych. Munar nie raz pokazywał, że na szlemy potrafi się mobilizować i grać świetny tenis. Jednakże doświadczenie przemawia za Monteiro. Przy połączeniu wszystkich czynników jestem zdania, że mecze będzie trwał dłużej niż 3 sety i właśnie taką propozycję wysnuwam dla Was w moim drugim meczu! 

Fortuna
1.50
Powyżej 3,5 setów w meczu

Nasz 1. kupon triple na Wimbledonie gramy w Fortunie! Nie masz jeszcze konta? Załóż je z kodem ZAGRANIE i zgarnij do 600PLN w zakładzie bez ryzyka!

Maximilian Marterer vs Aljaz Bedene: typy i kursy bukmacherskie (27.06.2022 r. – 12:00)

Ostatnie mecz na naszym kuponie odnosić się będzie do zawodników, którzy mieli już styczność z kortami na Wimbledonie w swoich karierach. Z jednej strony siatki zobaczymy Aljaza Bedene, który w tym roku wraca po serii kontuzji, a na trawie zagrał tylko jedno spotkanie w Holandii. Jego rywal to Niemiec, który kiedyś świetnie się zapowiadał, jednakże kontuzje nie pozwoliły na pełne rozwinięcie kariery. Do drabinki głównej awansował on poprzez kwalifikacje, w których wygrał 3 spotkania tracąc przy tym jednego seta w 1. rundzie. Są to tenisiści, którzy mocno bazują na własnym podaniu i to na nim ma polegać istota zdobywania przez nich punktów w grze. Obaj mają już mniejsze bądź większe doświadczenie na wimbledońskich kortach, gdyż najlepszymi wynikami Słoweńca są występy w trzecich rundach w 2017 i 2021 roku, a dla Niemca w tym sezonie stoi szansa poprawienie rezultatu z 2018 roku, kiedy to przypadały najlepsze lata jego gry. Patrząc na to, że dużo nie widzimy ich na trawie, to jestem zdania, że mogą sporo się namęczyć w tym spotkaniu, a co za tym idzie, zobaczymy wiele gemów bez przewagi na returnie któregoś z nich. Spotkali się oni tylko raz w meczach bezpośrednich w 2019 roku, ale było to na kortach ziemnych, tak więc nie ma co odnosić się do tego spotkania. Przewage powinien osiągnąć ten zawodnik, który będzie posiadał wyższą skuteczność trafialności pierwszym podaniem. Przypominam o możliwości odebrania bonusów od Fortuny, za rejestrację od Zagranie! Poniżej znajdziecie statystyki obu panów za ten sezon trawiasty.

Statystyki:

Mecze bezpośrednie:

Cordoba 2019 – 6:3, 6:4 Bedene (ziemna)

Mecze na trawie w tym sezonie: 

Maximilian Marterer:

Kwalifikacja Wimbledon: wygrana z: Juan Pablo Varillas – 6:2, 1:6, 6:4; Andrea Pellegrino – 7:5, 6:3; Nicolas Moreno De Alboran – 7:6, 7:6, 6:3

Aljaz Bedene:

S’Hertogenbosch: przegrana z: Tallon Griekspoor – 5:7, 5:7

Co obstawiać?

W tym pojedynku nie widzę zdecydowanego faworyta, podobnie jak bukmacherzy, którzy wystawili bardzo podobne kursy na możliwe zwycięstwo, któregoś z panów. Moim zdaniem zobaczymy mecz o dużej ilości gemów, gdzie żaden z nich nie będzie przeważał, ale nie wykluczone są spore ilości przełamań. Obaj nie są rozegrani na tych kortach, a jeżeli miałbym wyłonić teoretycznego zawodnika do awansu, to chyba skłaniałbym się w stronę Aljaza. Jednakże dla mnie to spotkanie może trwać długo i pozostanę przy tym twierdzeniu, dlatego moją ostatnią propozycją jest zagranie na pojawienie się minimum 4. setów w pojedynku! 

Fortuna
1.48
Powyżej 3,5 setów w meczu

fortuna-zaklad-bez-ryzyka-3

Kupon tenis Fortuna 27.06.2022

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze