Już dzisiaj czeka nas wielki hit w League of Legends European Championship. Zawodnicy G2 Esports o godzinie 21:00 zmierzą się z reprezentantami fnatic. Derby Euro, określane nieśmiało mianem El Clasico, to hitowe starcie, na które czeka wielu kibiców esportu. Trudno wskazać kto jest faworytem, chociaż według bukmacherów to G2 ma większe szanse. Niżej znajdziecie analizę przygotowana przeze mnie, a na kuponie gramy o 223 PLN. Za nim jednak o Bitwie o Europę, to najpierw kilka zdań o FC Schalke 04 vs. Misfits Gaming.

Załóż konto w TOTALBET i zagraj bez ryzyka do 200 PLN ze zwrotem na konto depozytowe!

Kod promocyjny, który aktywuje promocję w TOTALbet – musisz kliknąć link: ZAGRANIE

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu, 20 + 20 zł darmowy zakład, 200 zł - zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt!

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, FREEBET: 20 + 20 zł BEZ RYZYKA (ZWROT NA DEPOZYT): 200 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie:

Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

FC Schalke 04 – Misfits Gaming
(18:00 sobota, 26.06.2021)

Zawodnicy FC Schalke 04 Esports odczuwają presję związaną z potencjalną sprzedażą swojego miejsca w League of Legends European Championship. Dla niewtajemniczonych krótkie wyjaśnienie: do najlepszej ligi w Lola w Europie nie da się dostać poprzez awans. Organizację mogą jedynie wykupić tam miejsce, a LEC to zamknięty twór. Działa to podobnie jak w NBA, gdzie też nie ma systemu awansu i spadków. Ma to swoje plusy oraz minusy, jednak dzisiaj nie o tym. Przez to, że Schalke grało tragicznie w Bundeslidze i spadło na zaplecze, musi ratować swój budżet. Ten jest bowiem w opłakanym stanie. Jedną z rzeczy, jaka może to robić, jest sprzedaż właśnie miejsca w LEC-u. Zawodnicy prawdopodobnie nie straciliby pracy, tylko przeszli pod nową organizację, ale to nie jest potwierdzone. Schalke ma szanse, żeby wyciągnąć z tego trzy, albo nawet cztery razy więcej niż zainwestowało na początku.

W League of Legends European Championship gracze Schalke 04 też nie radzili sobie najlepiej, ale na pewno nie tak tragicznie jak piłkarscy zawodnicy. Sekcja Lola godnie reprezentowała te barwy i zawsze walczyła o play-offy. Teraz ma na koncie dwa zwycięstwa i cztery porażki. Win ratio na poziomie 33 procent nie wygląda więc jakoś dobrze, ale trzeba pamiętać, że przecież ulegli m.in. MAD Lions, Rogue, czy Team Vitality, czyli mocnym, europejskim drużynom. Terminarz dla Schalke do tej pory nie był po prostu łaskawy, ale jest duża szansa, że teraz się to odwróci.

Misfits Gaming to z kolei zespół, który zaskoczył wszystkich swoją świetną formą. Do tego przybywa mu polskich kibiców, bowiem na dolnej alei gra Oskar “Vander” Bogdan, legenda naszej rodzimej sceny, a dyrektorem sportowym jest kolejny legendarny człowiek z naszego kraju – Adrian “Hatchy” Widera. Misfits ma nawet polskiego analityka, jakim został Kamil “Hajima” Żmudzki. Misfits może nie ma głośnych nazwisk w zespole, czy nie błyszczy indywidualnymi zagraniami, ale zaangażowania tej drużynie nie można odmówić. Widać to poza grą, gdyż atmosfera w drużynie jest świetna, a także na serwerze. Nadrabiają pomysłami i przygotowaniem, przez co MG ma już bilans 5:1 i kolejno rozjeżdża rywali.

Co obstawiać?

Biorąc pod uwagę to, że Misfits wygląda na serio bardzo dobrze, bowiem ograło nie tylko SK Gaming, czy Astralis, ale też fnatic i Team Vitality, mamy obraz jasnego faworyta. Nie powinniśmy zerkać w tym wypadku na mecze H2H, bowiem to nie jest spotkanie obdarzone dużym ciężarem gatunkowym. Presja nie będzie tak duża, a gracze Misfits Gaming powinni po prostu pójść po kolejne zwycięstwo. Zakłady bukmacherskie Totalbet takie zdarzenie wyceniają na kurs 1.57 i jest to solidna podstawa do AKO. A teraz czas przejść do dania głównego tego dnia, czyli G2 Esports vs. fnatic.

Zdarzenie: FC Schalke 04 vs. Misfits Gaming

Mój typ: Wygrana Misfits Gaming

Kurs: 1.57

Baner grupy esportowej

G2 Esports – fnatic
(21:00 sobota, 26.06.2021)

Spotkanie G2 Esports z fnatic jest obdarzone niezwykłym ciężarem gatunkowym. Przez długie lata były to dwie najlepsze organizacje na Starym Kontynencie, ale jak dobrze wiemy, w pewnym momencie każda formuła musi się wyczerpać. Tutaj jest tyle wątków, że nie wiadomo, od czego w zasadzie zacząć. Samuraje zrzuciły FNC z tronu kilka lat temu i od tego czasu go nieprzerwanie dzielą (za wyjątkiem ostatniego splitu, chociaż teraz dalej są w grze, żeby znowu wygrać). Do tego mają na koncie szereg sukcesów i regularnie podbierają zawodników FNC, oferując im lepsze wynagrodzenia, czy warunki (casus Bayernu Monachium i Borussii Dortmund). Analogii do piłki można szukać dużo, bowiem przez wiele osób spotkanie G2 Esports z fnatic to istne El Clasico, mające też swoją własną nazwę – Bitwa o Europę.

G2 w summer splicie nie jest w wysokiej formie. Raz gra świetne, wręcz bezbłędne mecze, a innym razem przegrywa raz za razem, nie potrafiąc reagować na wydarzenia na serwerze. Piątkowa porażka na Team Vitality tylko tego dowodzi. Kluczowe w tym meczu będzie więc wzięcie carry postaci przez Wundera i Jankosa, a nie tylko takich, które wspierają Capsa i Rekklesa. O ostatniej dwójce warto też powiedzieć słów kilka, bowiem obaj byli wcześniej zawodnikami FNC. Caps przeszedł już kilka lat temu, więc to aż tak kibiców fnatic nie boli, natomiast przenosiny Rekklesa do G2, mające miejsce w grudniu ubiegłego roku, już tak. Martin Larsson to bowiem żywa legenda Fnatic, a przejście do G2 jest wręcz uważane za zdradę wśród kibiców byłych mistrzów świata.

Samo fnatic jednak popełniało ostatnio dużo błędnych decyzji. Sposób wyrzucenia selfmade’a, czy przesunięcie Bwipo na dżungle i sprowadzenie Adama na top lane’a pozostawiają dużo do życzenia. O ile drugi z nich jeszcze się sprawdza, tak Bwipo w nowej roli wygląda bardzo słabo. FNC nadrabia głównie przygotowaniem taktycznym, a ostatnio rozpędziło się do tego stopnia, że wygrało cztery kolejne mecze, ogrywając m.in. Astralis, Excel Esports, Rogue i Vitality. Za wyjątkiem Łotrów jednak byli to słabi rywale i takie mecze muszą gracze fnatic po prostu wygrywać.

Co obstawiać?

Obie drużyny mają spory problem, dotyczący ich formy w ostatnim czasie. Samuraje muszą pokazać, że dalej są Królami Europy, a ostatnie wyniki to tylko wypadek przy pracy. Z kolei FNC chce pokazać, że kibice oraz eksperci mylili się, a przeprowadzone zmiany wyjdą im tylko na dobre. Presja jest wręcz ogromna, a mecz bardzo ważny dla obu ekip – w końcu to największy hit w Europiek, klasyk w League of Legends. Dotychczas G2 wygrało 19 z 30 meczów z fnatic, a na dziesięć ostatnich aż sześć padło łupem G2 i cztery FNC. Rywalizacja pomiędzy tymi drużynami jest niesamowicie zaogniona. Uważam, że dzisiaj zobaczymy odmienione G2 względem tego, co było wczoraj. Dlatego to właśnie ich wygraną proponuje, a Totalbet daje na to kurs aż 1.62.

Zdarzenie: G2 Esports vs. fnatic

Mój typ: Wygrana G2 Esports

Kurs: 1.62

Zakład bez ryzyka do 200 PLN warunki:

Promocja obowiązuje od 15.06 od godziny 00:00 do 30.06 do 23:59
Zarejestruj konto z kodem ZAGRANIE w okresie trwania promocji (jeżeli chcesz dostać piłkę, to przed zagraniem kuponu zweryfikuj jeszcze konto i zatwierdź zgody marketingowe)
Postaw kupon Solo lub AKO2 z kursem łącznym kuponu min 1.2
Maksymalna stawka nie jest ograniczona natomiast maksymalny zwrot wynosi 200 PLN. (Maksymalny zwrot przyznawany jest przy stawce 228 PLN.)
Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego.

zakład bez ryzyka Totalbet

Pełen regulamin promocji znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/go/totalbet-regulamin/

Do tego z okazji Euro 2020 możesz zgarnąć oficjalną piłkę na Euro 2020. Wystarczy, że po założeniu konta, ale przed zagraniem pierwszego kuponu, zweryfikujesz konto i zezwolisz na zgody marketingowe. Wtedy Totalbet wyśle do Ciebie za darmo piłkę – nic więc dziwnego, że opinie o Totalbet są tak pozytywne!

kupon g2 vs fnatic totalbet 26.06.2021

Zaloguj się aby dodawać komentarze