W piątek czekają nas bardzo ciekawe mecze w League of Legends European Championship. Misfits Gaming powalczy o kolejne zwycięstwo, tym razem z MAD Lions, a fnatic zmierzy się z Schalke 04. To ostatni sezon dla niemieckiego klubu sportowego w LEC, bowiem ten sprzedał slot. To okazja, żeby się dobrze zaprezentować, ale rywal będzie dość trudny. Przygotowałem analizę pod dwa najciekawsze starcia – sprawdź sam niżej!

Załóż konto w TOTALBET z kodem promocyjnym i zagraj bez ryzyka do 200 PLN ze zwrotem na konto depozytowe!

Kod promocyjny, który aktywuje promocję w TOTALbet – musisz kliknąć link: ZAGRANIE

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu, 20 + 20 zł darmowy zakład, 200 zł - zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt!

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, FREEBET: 20 + 20 zł BEZ RYZYKA (ZWROT NA DEPOZYT): 200 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie:

Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Misfits Gaming – MAD Lions
(20:00 piątek, 02.07.2021)

Niewątpliwie jednym z ciekawszych meczów w piątek będzie rywalizacja Misfits Gaming z MAD Lions w ramach League of Legends European Championship. Pierwsza drużyna w tabeli zagra z TOP 4. MG obecnie jest najlepszą formacją w LEC z sześcioma zwycięstwami i jedną porażką na koncie. 86 procent win ratio robi wrażenie, szczególnie jak pod uwagę weźmiemy to, że Misfits wygrało każde z trzech ostatnich meczów. Lwy z kolei zwyciężyły w zaledwie czterech starciach, a trzy padły łupem ich rywali. To wyniki, które wcale nie są wybitnie dobre. Bo przecież porażki na Excel Esports, czy Team Vitality to rzeczy, jakich można było uniknąć.

Misfits z kolei zdążyło już ograć kolejno Astralis, Excel Esports, Schalke 04, fnatic, SK Gaming i Vitality. Przegrało jedynie na Rogue, co było meczem na szczycie. Lista drużyn, jakie zostały pokonane przez Vandera i spółkę robi wrażenie. Misfits to organizacja, która stale się rozwija, a za to, że staje się coraz lepsza odpowiada Polak. Dyrektorem sportowym jest Hatchy, a z kolei jednym z analityków hajima (polski analityk i trener). Dobra atmosfera w drużynie przekłada się na wyniki i to m.in. widać właśnie w tym spotkaniu.

Co obstawiać?

Spotkanie Misfits Gaming z MAD Lions jest dość ciekawe pod kątem typów bukmacherskich. Zapowiada się nam wyrównane widowisko, w którym kluczową rolę odegra faza draftu. Wybór odpowiedniej kompozycji  i zbanowanie rywalom najważniejszych postaci to podstawa w tym spotkaniu, bowiem czysto pod kątem umiejętności obie ekipy prezentują zbliżony poziom. Misfits jednak wyglądało tak dobrze w ostatnich spotkaniach, że teraz właśnie na nich obstawiam. Kurs w Totalbet jest obiecujący na to zdarzenie. 

Zdarzenie: Misfits Gaming vs. MAD LIons

Mój typ: Wygrana Misfits Gaming

Kurs: 1.90

Baner grupy esportowej

FC Schalke 04 – fnatic
(21:00 piątek, 02.07.2021)

Dla niemieckiego klubu sportowego będzie to ostatni sezon w League of Legends European Championship. Przez to, że sekcja piłkarska była tragicznie zarządzana, zrobiła prawie 200 milionów długu i spadła z Bundesligi, właściciele zdecydowali się na ratowanie klubu poprzez sprzedanie miejsca w LEC. Te poszło za 26,5 miliona Euro, a kupił je Team BSD. Schalke zarobiło więc 3x tyle, ile może zgarnąć za najlepszego zawodnika swojego, a do tego wyszło około 10 milionów do przodu na posiadaniu sekcji w prestiżowej lidze, jaką jest LEC. Na pewno informacja o tym i niestabilność wokół klubu wpływają na zawodników, co widać po ich wynikach. Obecnie znajdują się na siódmym miejscu w lidze z bilansem 2:5, razem z Astralis i Excel Esports. Schalke naturalnie dalej ma szanse na awans do play-offów, a co za tym idzie na Worldsy. Do tego jednak potrzeba lepszej gry niż dotychczas.

Po drugiej stronie serwera dzisiaj zobaczymy fnatic. Te same FNC, które przed startem splitu było stawiane w roli underdoga, typowane do zajęcia około 5-6. miejsca w lidze. Nawet jeżeli dalej zmiany przeprowadzone przez tę organizację są absurdalne, to trzeba przyznać, że wyniki już wcale nie takie złe. Co prawda do końca fazy grupowej jeszcze daleko, ale FNC już ma 5:2, ograło Astralis, G2 Esports, czy Rogue. Dwie ostatnie z tych ekip to topowe marki, więc możemy mówić o naprawdę dobrej grze Bwipo i spółki. Nawet jeżeli nowy leśnik często nie dojeżdża poziomem, to jego zastępca na topie, Adam, może być jednym z najlepszych zawodników w tym splicie.

Co obstawiać?

Na papierze naprawdę trudno znaleźć argumenty, które mogą opowiedzieć się po stronie Schalke 04. Zamieszanie wokół klubu jest bardzo dużo, do tego ten nie radzi sobie w LEC. Po drugiej stronie mamy rozpędzone fnatic. Te ostatnio ograło G2 Esports w Bitwie o Europę. Dlatego też typuje właśnie wygraną FNC, która powinna przyjść im dość prosto. Sam kurs w zakładach bukmacherskich Totalbet to 1.36, co daje nam dobry dodatek do AKO. 

Zdarzenie: FC Schalke 04 vs. fnatic

Mój typ: Wygrana fnatic

Kurs: 1.36

Zakład bez ryzyka do 200 PLN warunki:

Promocja obowiązuje od 15.06 od godziny 00:00 do 31.07 do 23:59
Zarejestruj konto z kodem ZAGRANIE w okresie trwania promocji
Postaw kupon Solo lub AKO2 z kursem łącznym kuponu min 1.2
Maksymalna stawka nie jest ograniczona natomiast maksymalny zwrot wynosi 200 PLN. (Maksymalny zwrot przyznawany jest przy stawce 228 PLN.)
Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego.

zakład bez ryzyka Totalbet

Pełen regulamin promocji znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/go/totalbet-regulamin/

Sprawdź opinie o bukmacherze Totalbet!

Zaloguj się aby dodawać komentarze