W ten czwartek mamy możliwość oglądania wielu piłkarskich rywalizacji na europejskich boiskach, dlatego postanowiłem omówić dwa kolejne spotkania. Tym razem skupiam się w pełni na Lidze B i interesują mnie mecze rozgrywane w Słowenii i w Izrealu. Szczególnie ciekawy jestem postawy Szwedów, którzy po przegranej z Polską w Chorzowie będą mocno zmotywowani, aby wrócić na dobre tory. Czy uda im się pokonać przeciwnika? Skorzystam ze świetnej zakładki Superbets dostępnej u bukmachera Superbet, zapraszam do lektury!

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Słowenia vs Szwecja (02.06.2022)

Muszę przyznać, że Słowenia to bardzo interesujący kraj. Chodzi mi tutaj o ich fenomen w dyscyplinach zespołowych. Jest to nacja, która liczy nieco ponad 2 miliona mieszkańców i czy to w siatkówce, koszykówce, hokeju na lodzie i naturalnie w piłce nożnej jest w stanie prezentować wysoki poziom. Jasne, nie jest to żadna potęga, ale na ich koncie pojawiają się mniejsze lub większe sukcesy. Niestety gospodarzy już dawno nie oglądaliśmy na dużej imprezie i wszystkie osoby związane z futbolem pragną zmniejszyć dystans, który dzieli ich do najlepszych. Jeżeli spojrzymy sobie na skład Słowenii, to widzimy interesujących piłkarzy. Jan Oblak to największa gwiazda tej drużyny, ale taki Andraz Sporar jest w Europie również znany. Nie zapominajmy o Josipu Iličiću, który ma swoje problemy zdrowotne, ale gdy regularnie występuje na boisku, to daje jakość zespołowi. Projekty z tego kraju nie są jednak w stanie przebić pewnego pułapu w europejskich pucharach i to pokazuje słabość piłki klubowej w Słowenii. Czy pomimo tego będą w stanie wywalczyć awans do wyższej dywizji Ligi Narodów?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Szwecja, która jest niepocieszona porażką z Polakami w finale baraży o awans do Mistrzostw Świata. Wielu obserwatorów stawiało właśnie tę reprezentację, jako faworyt w rywalizacji z naszą kadrą, ale stało się inaczej. Niemniej jednak Skandynawowie poczynają postępy także w piłce klubowej i Malmo jest bardzo dobrym przykładem. Jan Olof Andersson pozostał na stanowisku selekcjonera i w mojej opinii jest to bardzo dobry wybór. Przecież regularnie jego kadra melduje się podczas dużych imprez i jedno potknięcie nogi nie powinno wpłynąć na całokształt jego pracy. Jego misją jest wprowadzenie nowych i perspektywicznych piłkarzy, którzy w przyszłości będą stanowić o sile reprezentacji. Alexander Isak jest jednym z nich. Czy Trzy Korony sięgną po pierwszą wygraną w tej edycji Ligi Narodów. Transmisje do tego meczu znajdziesz tutaj!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 1 lipca 2022 16:19.

Co obstawiać?

Gdy spojrzymy sobie na obie reprezentacje, to o wiele większą jakość prezentują Szwedzi. W swoim składzie mają piłkarzy, którzy są liderami swoich klubów i swoją codzienną dyspozycję starają się przenieść na kadrę. Tak jak wspomniałem wyżej stawiam na dzisiaj Superbets i zaproponuje typ, który mówi o tym, że faworyci strzelą gola i wykonają powyżej 3.5 rzutów rożnych. Prześledźmy sobie ostatnie mecze gospodarzy i gości w swoich rolach:

Słowenia:

 • w spotkaniu z Gibraltarem 0 straconych goli, 0 rzutów rożnych rywali
 • w spotkaniu ze Słowacją 1 stracony gol, 4 rzuty rożne rywali
 • w spotkaniu z Maltą 0 straconych goli, 5 rzutów rożnych rywali
 • w spotkaniu z Rosją 2 stracone goli, 8 rzutów rożnych rywali
 • w spotkaniu z Cyprem 1 stracony gol i 2 rzuty rożne rywali

Szwecja:

 • w spotkaniu z Hiszpanią 0 strzelonych goli, 1 rzut rożny wykonany
 • w spotkaniu z Grecją 1 strzelony gol, 9 rzutów rożnych wykonanych
 • w spotkaniu z Gruzją 0 strzelonych goli, 8 rzutów rożnych wykonanych
 • w spotkaniu z Hiszpanią 0 strzelonych goli, 4 rzuty rożne wykonane
 • w spotkaniu z Polską 0 strzelonych goli, 7 rzutów rożnych wykonanych

Szwedzi mają swoje problemy ze skutecznością, ale nie z rzutami rożnymi. Uważam, że Jan Oblak dzisiaj przynajmniej raz wyciągnie piłkę z siatki i to Trzy Korony będą bombardować bramkę przeciwników. W Superbet czekają na Ciebie bonusy na start, warto je wykorzystać!

Superbet
1.85
Szwecja strzeli gola + Szwecja powyżej 3.5 rzutów rożnych

Zagranie baner

Izrael vs Islandia (02.06.2022)

Przenosimy się do Izraela, gdzie miejscowa reprezentacja podejmie Islandię. Gospodarze cały czas utrzymują się na drugim poziomie Ligi Narodów i nie potrafią awansować do elity. W poprzedniej edycji LN znaleźli się za plecami Szkocji oraz Czechów, ale trzeba przyznać, że powalczyli i przeciwnicy nie mieli z nich łatwych przepraw. Tym razem szanse na promocje są spore, bo Rosja została wykluczona z rozgrywek i najprawdopodobniej wraz z Albanią będą bić się o pierwsze miejsce. Izrael to już stała dwójka Munis Dabbur oraz Eran Zahavi, która odpowiedzialna jest za większość strzelonych goli. Jest jeszcze młody i perspektywiczny Manor Solomon, który może za chwilę znaleźć się w lepszym klubie europejskim. Czy gospodarze udanie rozpoczną nową edycję Ligi Narodów?

Islandia zdecydowanie obniżyła swoje loty w ostatnim czasie. Jest to kraj, który nigdy nie był znany z wysokiego poziomu piłki nożnej, ale potrafił sensacyjnie awansować do EURO 2016, czy też Mistrzostw Świata w 2018 roku. Niestety od tamtego czasu próżno szukać większych sukcesów po stronie przyjezdnych i wydaje się, że będą również spadać w dywizjach Ligi Narodów. Był Gylfi Sigurdsson i długo, długo nic i nie wiadomo, co aktualnie dzieje się z byłą gwiazdą Islandii. Nie jest to jednak najlepszy przykład dla młodego pokolenia przyjezdnych i ciężko zachęcić do gry w piłkę nożną. Niemniej jednak szukane są rozwiązania, które maja w przyszłości pomóc w rozwoju futbolu w tym kraju. Dzisiaj jednak czeka gości trudna przeprawa w Izraelu. Czy stać ich na równą walkę z gospodarzami? Skorzystaj z rozpiski transmisji na ten mecz!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 21:59.

Co obstawiać?

Może zacznę od statystyk spotkań domowych Izraela i wyjazdowych Islandii:

Izrael:

 • w spotkaniu ze Szkocją 1 strzelony gol, 0 rzutów rożnych wykonanych
 • w spotkaniu z Austrią 5 strzelonych goli, 4 rzuty rożne wykonane
 • w spotkaniu z Mołdawią 2 strzelone gole, 3 rzuty rożne wykonane
 • w spotkaniu z Wyspami Owczymi 3 strzelone gole, 10 rzutów rożnych wykonanych
 • w spotkaniu z Rumunią 2 strzelone gole, 12 rzutów rożnych wykonanych

Islandia:

 • w spotkaniu z Macedonią Północną 3 stracone gole, 7 rzutów rożnych rywali
 • w spotkaniu z Ugandą 1 stracony gol, brak danych co do rzutów rożnych rywali
 • w spotkaniu z Koreą Południową 5 straconych goli, 9 rzutów rożnych rywali
 • w spotkaniu z Finlandią 1 stracony gol, 4 rzuty rożne rywali
 • w spotkaniu z Hiszpanią 5 straconych goli i 7 rzutów rożnych rywali

Jak możemy zauważyć powyżej, Islandia traci bardzo dużo goli na wyjazdach, ale i rywale wykonują sporą ilość rzutów rożnych. Spodziewam się, że to Izrael będzie dominował i to przełoży się na bramki oraz kornery, dlatego stawiam na trafienie faworytów i minimum cztery stałe fragmenty gry wykonywane z narożnika boiska. Ofensywa gospodarzy jest imponująca. Superbets gramy w Superbet, dlatego zachęcam Cię do skorzystania z kodu promocyjnego u tego bukmachera!

Superbet
1.60
Izrael strzeli gola + Izrael powyżej 3.5 rzutów rożnych

02.06. Superbet LN

fot. Pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze