W Lidze Narodów dzisiaj dojdzie do spotkania Słowenia – Szwecja. Goście zdaniem bukmacherów mają większe szanse na zwycięstwo, ale swoje argumenty będą musieli jeszcze przekuć w zwycięstwo, co wcale nie będzie takie proste. Na pewno Słowenia postawi tutaj trudne warunki przyjezdnym i będziemy świadkami dobrego starcia.

Słowenia – Szwecja, gdzie oglądać

Dzisiaj Lidze Narodów dojdzie m.in. do spotkania Słowenia – Szwecja. Zdaniem bukmacherów goście mają większe szanse na zwycięstwo, na co wskazują m.in. właśnie zakłady, jednak jak dobrze wiemy, te często bywają złudne. Gospodarze na pewno powalczą tutaj o komplet punktów, a ich zdobycie nie jest wcale takie nierealne. Sprawdź, gdzie oglądać ten mecz!

Słowenia – Szwecja, transmisja na żywo w TV

Sporo osób się zastanawia, czy będzie transmisja w telewizji z meczu Słowenia – Szwecja. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, ponieważ rywalizacja pomiędzy tymi ekipami będzie transmitowana w Polsat Box Go, a tak się składa, że razem z Fuksiarzem mamy dla Ciebie voucher o wartości 40 PLN, który możesz wykorzystać właśnie na tę platformę.

Słowenia – Szwecja, transmisja za darmo

Aby obejrzeć transmisję online ze spotkania Słowenia – Szwecja musisz najpierw zarejestrować się w Fuksiarzu. To jednak nie powinno stanowić większego problemu, ponieważ przygotowaliśmy specjalną instrukcję, dzięki której zrobisz to w zaledwie kilka minut. Pamiętaj, że musisz jeszcze wpłacić minimum 50 zł na swoje konto depozytowe, żeby móc odebrać na mailu voucher.

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać min. 50 PLN na konto gracza
  3. Odbierz voucher do Polsat Box Go
  4. Wykorzystaj go
  5. Oglądaj spotkanie Słowenia – Szwecja

Pamiętaj, że za rejestrację u bukmacherów dostaniesz specjalne bonusy powitalne. Grając z nimi możesz np. obstawiać bez ryzyka i nie martwić się o wynik starcia!

Słowenia – Szwecja, transmisja online

Skoro już wiesz, gdzie będziesz mógł obejrzeć mecz Słowenia – Szwecja, to warto jeszcze sprawdzić, jakie są pozostałe opcje, aby obejrzeć rywalizację tych ekip. Oprócz aplikacji na telewizor od Polsat Box Go, ta platforma dobrze działa także w przeglądarce na komputery oraz w aplikacji na smartfony. Program na telefony jest dedykowany urządzeniom z systemem Android oraz  iOS, więc może z niego skorzystać prawie każdy.

Słowenia – Szwecja, szanse na zwycięstwo

Przed startem rywalizacji tych ekip może się z tym zerknąć na to, jakie kursy bukmacherskie są dostępne u polskich operatorów na rynek 1X2. Zdaniem bukmacherów to goście mają większe szanse na zwycięstwo, ale czy to się przełoży na samo spotkanie?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 1 lipca 2022 06:27.
fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Słowenia - Szwecja?

Spotkanie Słowenii ze Szwecją będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Słowenia zagra ze Szwecją?

Słowenia zmierzy się ze Szwecją już o godzinie 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze