Są pomysły na kolejne mecze w ramach Ligi Narodów, dlatego postanowiłem omówić dwie rywalizacje odbywające się w Armenii oraz w Rumunii. Spotkania te mogą być kluczowe w walce o utrzymanie w poszczególnych dywizjach, dlatego z pewnością nikt ich nie odpuści. Czy Szkocja ponownie pokona swojego rywala? Czarnogóra polegnie w Bukareszcie? Zapraszam do lektury!

Kurs 20.00 Polska

Armenia – Szkocja: typy i kursy bukmacherskie (14.06.2022)

Gospodarze typowani byli jako outsiderzy swojej grupy Ligi Narodów. Niespodziewane zwycięstwo nad Irlandią na start tego turnieju dało nadzieję na utrzymanie się w dywizji. Niestety im dłużej trwają te rozgrywki, tym gorzej prezentuje się Armenia i dwie porażki z rzędu to potwierdzają. Były to dosyć pewne przegrane i nie było szans nawiązać walki z przeciwnikami. Nadzieją może być powrót do Erywania, bo zawsze lepiej występować jest przed własnymi kibicami. Dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć ze Szkotami, którzy są podrażnieni po przegranej w wyspiarskich derbach. Przypomnijmy, przyjezdni w Dublinie polegli aż 0:3 i przy stworzeniu sobie kilku okazji nie byli w stanie strzelić nawet gola. To może nieco zastanawiać szkoleniowca Steve’a Clarke, bo do Ligi Narodów podchodzi poważnie i stara się osiągać wraz ze swoją reprezentacją jak najlepsze wyniki. Być może porażka z Ukrainą w ramach baraży do tegorocznego Mundialu cały czas jest w głowach Szkotów. Czy dzisiaj ujrzymy lepszy występ w wykonaniu gości?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 16:31.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Armenii w Lidze Narodów zakończyło się porażką 0:3 z reprezentacją Ukrainy
 • Armenia znajduje się na 4. miejscu w grupie z dorobkiem 3 punktów
 • Ich bilans meczów domowych w tej edycji Ligi Narodów to 1 zwycięstwo
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Szkocji w Lidze Narodów zakończyło się porażką 0:3 z reprezentacją Irlandii
 • Szkocja znajduje się na 3. miejscu w grupie z dorobkiem 3 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych w tej edycji Ligi Narodów to 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Szkocji 2:0
 • Było to ich jedyne bezpośrednie spotkanie w historii

Co obstawiać?

Armenia to zdecydowanie najsłabszy zespół w grupie 1 dywizji B Ligi Narodów. Pokazują to osiągane wyniki i wygrana z Irlandią była przypadkowa, ponieważ przeciwnicy nie potrafili wykorzystywać swoich sytuacji. Skorzystam z zakładu specjalnego dostępnego w ETOTO, który mówi o tym, że Szkoci strzelą gola i wykonają minimum 5 rzutów rożnych. Przy okazji pierwszego spotkania tych nacji typowałem ten sam zakład i faworyci zdobyli wtedy dwie bramki oraz na swoim koncie mieli dziewięć rzutów rożnych. Przyjezdni po porażce z Irlandią będą niezwykle zmotywowani, aby wrócić na dobre tory. Goście kilka dni temu w Dublinie aż ośmiokrotnie wznawiali grę z narożnika boiska. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie. Gramy w ETOTO, dlatego zachęcam Cię do skorzystania z bonusów na start u tego bukmachera!

etoto
1.55
Szkocja strzeli gola + Szkocja powyżej 4.5 rzutów rożnych

FB grupa

MEGA kurs 20.00 na zwycięstwo Polski z Belgią w ETOTO!

Bukmacher ETOTO przygotował na dzisiaj wyjątkową promocję związaną z reprezentacją Polski. Jeżeli wierzysz w naszych Orłów w starciu z Belgami, to czeka na Ciebie kurs 20.00! Jak z niego skorzystać?

 1. Przede wszystkim zarejestruj się w ETOTO z kodem: ZAGRANIE i z linku: https://zagranie.com/go/polska-belgia-20/
 2. Należy wpłacić minimum 50 PLN depozytu
 3. Zagraj typ na zwycięstwo Polski z MEGA KURSEM. Zakład ten znajdziesz w „Zakłady specjalne” -> „Mega kurs”
 4. Pamiętaj, że każdy gracz może zagrać tylko jeden kupon z promocją
 5. Akceptowane są tylko kupony SOLO a maksymalna stawka kuponu wynosi 10 PLN
 6. Warto wspomnieć, że typ z MEGA kursem grasz bez podatku, a więc 10 PLN to wygrana 200 PLN!
etoto
20.00
Polska zwycięstwo

Rumunia – Czarnogóra: typy i kursy bukmacherskie (14.06.2022)

Przenosimy się do Bukaresztu, gdzie miejscowa reprezentacja Rumunii podejmie Czarnogórę. Początek nowej edycji Ligi Narodów dla gospodarzy nie był udany. Na ich koncie pojawiły się dwie porażki z rzędu. Niemniej jednak nie poddali się i ostatnia wygrana z Finlandią jest bardzo ważna w kontekście utrzymania się w dywizji. Na ten moment są na ostatniej pozycji, ale dzisiaj nadchodzi dobra okazja, aby sięgnąć po kolejny komplet punktów i tym samym poprawić swoją sytuację. Ich przeciwnikiem będzie Czarnogóra, która wykorzystuje LN na sprawdzanie nowych piłkarzy. Co chwilę oglądamy sporą rotację w wykonaniu przyjezdnych i nie ma miejsca na stabilizacje. O to też w sumie chodzi w tych rozgrywkach, aby testować zawodników, którzy będą potrzebni w walce o eliminacje do EURO czy też Mistrzostw Świata. Goście stoczyli równy bój z Bośnią i Hercegowiną, który zakończył się podziałem oczek. Czy dzisiaj Czarnogóra wróci na tarczy, czy z tarczą?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 16:31.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Rumunii w Lidze Narodów zakończyło się zwycięstwem 1:0 z reprezentacją Finlandii
 • Rumunia znajduje się na 4. miejscu w grupie z dorobkiem 3 punktów
 • Ich bilans meczów domowych w tej edycji Ligi Narodów to 1 zwycięstwo
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Czarnogóry w Lidze Narodów zakończyło się remisem 1:1 z reprezentacją Bośni i Hercegowiny
 • Czarnogóra znajduje się na 3. miejscu w grupie z dorobkiem 4 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych w tej edycji Ligi Narodów to 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Czarnogóry 2:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi reprezentacjami, zakończyły się 1 wygraną Rumunii, 2 remisami i 2 zwycięstwami Czarnogóry

Co obstawiać?

Muszę przyznać, że od początku miałem tutaj w głowie kartki/faule. Zdecydowałem się na to drugie, ponieważ spodobała mi się niska linie przewinień. Pod tym względem najbardziej liczę na Rumunię, która w dotychczasowych starciach Ligi Narodów popełniała 16, 16 i 17 nieczystych zagrań. Myślę, że i Czarnogóra coś dołoży do tego dorobku, wszak obie ekipy są na samym dole swojej grupy i ewentualne potknięcie spowoduje nerwy w obozie jednych bądź drugich. Jeżeli spojrzymy sobie na ich pierwsze spotkanie rozgrywane w Podgoricy, to padło łącznie 30 fauli. Sędziowie z Portugalii są drobiazgowi i tutaj również upatruje szanse na trafienie typu. Mam nadzieję, że piłkarze nie będą się dzisiaj oszczędzać. Kod bonusowy w ETOTO jest dostępny na start!

etoto
1.45
Powyżej 24.5 fauli
Liga Narodów ETOTO 14.06.

fot. Pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze