Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

3754 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Superbet kod promocyjny VIP

Superbet kod promocyjny VIP, który przekłada się na najwyższy bonus to ‘ZAGRANIE’. Przejdź do rejestracji z linku aktywującego promocję, którym jest: https://zagranie.com/go/superbet. Po rejestracji z tego linku otrzymasz FREEBET W WYSOKOŚCI 34 PLN oraz dodatkowe bonusy od depozytu i bez ryzyka. W artykule poznasz wszystkie szczegóły kodu promocyjnego VIP oraz w jaki sposób wykorzystać go na typy dnia!

NAJLEPSZE WARUNKI OBROTOWE W SUPERBET – TYLKO NA ZAGRANIE.COM

Superbet kod promocyjny VIP 2022 – Pakiet 1554 złotych ✔️  
Kod promocyjny ZAGRANIE
Bonus od depozytu 200 PLN
Bonus bez ryzyka 1300 PLN
Darmowy zakład 34 PLN
Aplikacja mobilna 20 PLN
Ostatnia aktualizacja 01.09.2022

Bonus w superbet z kodem promocyjnym VIP!

Bukmacherzy rozwijają się coraz bardziej, a co za tym idzie przygotowują nowe promocje dla swoich klientów. W Superbet z kodem promocyjnym VIP możecie otrzymać szereg bonusów na start, które znaczącą pomogą Wam w rozpoczęciu przygody z tym bukmacherem. Pakiet VIP zapewni Wam też większe promocje niż te standardowe, więc sprawdźcie, jak go zdobyć.

Bonusy startowe w zakładach bukmacherskich stają się coraz popularniejsze i chętniej wybierane przez nowych graczy. Na Zagranie znajdziesz unikalne kody promocyjne VIP m.in. do superbet, które zapewnią ciekawy pakiet dla początkujących. W ramach niego można liczyć na dodatkową kasę, która pozwoli Wam lepiej zapoznać się z ofertą bukmachera. Operator cały czas powiększa swoją ofertę i można liczyć na różne ciekawe zakłady bukmacherskie u niego, więc nic dziwnego, że zbiera coraz lepsze opinie.

Jako Zagranie przygotowaliśmy więc unikalną propozycję dla naszych czytelników. Czytajcie dalej, w jaki sposób można ją zdobyć z kodem promocyjnym VIP. 

Sprawdź superbet kod promocyjny VIP!

W zakładach bukmacherskich superbet z kodem promocyjnym VIP możecie otrzymać pakiet bonusów na start. Aby go zdobyć, należy założyć konto bezpośrednio z tego linku, dzięki czemu będziecie mogli liczyć na dodatkowe rzeczy od bukmachera. Strona przeniesie Was bezpośrednio do miejsca, w którym możecie założyć konto na w internetowym serwisie superbet. Niżej przedstawię Wam, jak dokładnie wygląda proces rejestracji. Ten powinien zająć jedynie kilka minut, więc jest to dość szybka sprawa. 

Co otrzymasz w superbet z kodem promocyjnym VIP?

Rejestrując się w superbet z naszego linku promocyjnego VIP, o którym napisałem wyżej, otrzymacie szereg bonusów. Zaliczają się do nich takie rzeczy, jak:

  • 100 procent do 200 złotych od depozytu
  • 1300 złotych zakład bez ryzyka
  • 34 złote freebet
  • 20 PLN za aplikację mobilną

Jak więc widzicie, bukmacher oferuje całkiem dużo rzeczy dla swoich nowych klientów. W ramach pakietu VIP możecie przecież obstawiać zakłady bez ryzyka aż do kwoty 500 złotych. To jedna z najwyższych takich propozycji na polskim rynku. Sam freebet z kolei pozwoli Wam przetestować ofertę w superbet bez inwestowania własnych środków, co dla części osób na pewno też będzie plusem. Dzięki wspomnianym promocjom możesz stawiać na swoje ulubione dyscypliny i czuć się niczym prawdziwy VIP.

Jak obrócić bonusy w superbet z kodem promocyjnym VIP?

Skoro już wiecie, jakie są bonusy do zgarnięcia w superbet z kodem promocyjnym VIP, to przydałoby się też dowiedzieć, co trzeba zrobić, żeby móc wypłacić otrzymane środki. Sprawa jest dość prosta i wygląda w następujący sposób. Najpierw należy wpłacić minimum 20 złotych, a jeżeli chce się dostać maksymalny bonus, to kwota musi wynieść 200 złotych. Następnie otrzymany pieniędzmi należy obrócić minimum jednokrotnie na kuponach AKO z kursami nie mniejszymi niż 1.80. Czas na to wynosi jedynie siedem dni, jednak trzeba przyznać, że same wymagania nie są zbyt duże.

Oprócz bonusu od depozytu jest też wspomniana gra bez ryzyka do kwoty 1300 złotych. Działa ona przez tydzień, a następnie otrzymacie zwrot stawki, jaką uda Wam się wypracować w tym czasie. Wzór wygląda z kolei tak: suma stawek – łączna wygrana – łączna kwota podatków. Otrzymanym bonusem należy jednak obrócić czterokrotnie na kuponach AKO z kursem minimalnym 1.80. Z kolei sam freebet nie wymaga dodatkowym obrotom i jest dobrą opcją, na sprawdzenie, czy oferta u bukmachera Wam odpowiada. 

Jak wygląda rejestracja w superbet?

Sam proces rejestracji w superbet jest stosunkowo krótki i trwa zaledwie kilka minut, o czym wspominałem Wam już wyżej. Najpierw należy kliknąć link, który podałem wyżej. Następnie strona przeniesie bezpośrednio do miejsca, w którym można założyć konto. Teraz wystarczy już podać jedynie kilka informacji o sobie, takich jak:

  • imię
  • nazwisko
  • e-mail
  • hasło
  • numer PESEL

W ten sposób otrzymacie dostęp u bukmachera do tzw. konta niepełnego. Aby móc wypłacić środki i zyskać wszystkie możliwości, jakie oferuje Wam operator, należy najpierw przekształcić je w konto pełne, o czym napiszę więcej niżej. Dzięki skróconej rejestracji możecie cieszyć się dostępem do zakładów już po kilku minutach i nie wymaga całość poświęcenia temu dużej uwagi. 

superbet strona

W jaki sposób uzyskać pełen dostęp do konta?

Jeżeli chcecie uzyskać pełen dostęp do profilu, skorzystać z promocji VIP, czy móc następnie wypłacić środki, jakie zgarniecie, to należy z konta tymczasowego zrobić stałe. W tym celu trzeba podać bukmacherowi takie informacje, jak numer konta bankowego, adres zamieszkania i przesłać zdjęcie lub skan dowodu tożsamości. Jest to bardzo ważne, żeby te nie było rozmazane, gdyż w takim wypadku operator może kazać wysłać nam je jeszcze raz. Wszystkie te rzeczy można zamieścić w zakładce mój profil na stronie internetowej bukmachera. 

Zazwyczaj potwierdzenie trwa od kilku minut do kilku godzin. Jednak dużo zależy od czasu, w którym tego dokonacie. W przypadku weekendu może się to trochę wydłużyć, dlatego najlepiej nie zwlekać z tym. Po poprawnej weryfikacji nie obejmują Was też żadne limity, o czym warto pamiętać i jest to dość ważne. 

Czy warto więc skorzystać z kodu promocyjnego VIP w superbet? Uważam, że tak, gdyż dzięki niemu zgarniecie szereg bonusów, które można później wykorzystać na granie, a oprócz tego otrzymacie dostęp do oferty bukmachera. Ta stale jest powiększana i dochodzą do niej nowe dyscypliny.

FAQ

🎁 Jak otrzymać bonus w superbet?

Bonus w superbet z kodem promocyjnym VIP można otrzymać zakładając konto z naszego dedykowanego linku.

👉 Co znajdę w ofercie z kodem promocyjnym VIP?

W ofercie superbet z kodem promocyjnym VIP otrzymasz m.in. bonus od depozytu, czy zakłady bez ryzyka aż do kwoty 500 złotych!

💪 Czy trudno jest obrócić bonusem w superbet?

superbet jest jednym z bukmacherów, którzy mają najprzyjemniejsze dla użytkowników warunki dotyczące obrotu. W zależności od bonusu trzeba obrócić jednokrotnie lub czterokrotnie po kursie minimalnym 1.80 na kuponach AKO.

Zaloguj się aby dodawać komentarze