Ostatni kupon na League of Legends European Championship na zielono, więc dzisiaj liczymy na kontynuację dobrej passy. W sobotę czeka nas kilka bardzo ciekawych spotkań w LEC. Na tapet wzięliśmy dwa mecze – G2 Esports vs. Misfits i Vitality vs. fnatic. Te dwie rywalizacje zapowiadają się bardzo ciekawe, dlatego przeanalizowałem ofertę Noblebet i wybrałem AKO 2.36. Zapraszam do lektury!

Koszulka do baneru Noblebet
Koszulka do baneru Noblebet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2500 zł od trzech depozytów
+ 0 34 zł freebet + 20 zł bonus w aplikacji

standardowa oferta to 2520 zł, a z naszym kodem zgarniasz 2554 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2500 zł
FREEBET: 34 zł
BONUS APLIKACJA: 20 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

G2 Esports – Misfits: typy i kursy bukmacherskie (16.07.2022)

Pierwsze kolejki League of Legends European Championship już za nami, więc mamy pierwsze wnioski o obecnej formie każdej z ekip. W końcu osiem meczów to wystarczająco dużo, żeby móc stwierdzić, w którym miejscu znajdują się drużyny. G2 na tle Misfits wygląda dość dobrze, bo ma bilans 4-4, ale trzeba zaznaczyć, że Samuraje nie miały łatwego terminarza i dopiero rewanże pokażą nam, na co ich stać.

Króliki nie poradziły sobie ani na ExceL eSports, ani na Vitality lub Astralis. Były zdecydowanie gorsze w każdym z tych spotkań, co sprawia, że trudno szukać tutaj jakichkolwiek argumentów za nimi. Rynek 1/2 jednak nie zachęca do grania, dlatego pójdziemy w inną stronę w przypadku tego starcia, bo będziemy grać zakłady na liczbę eliminacji. Zarówno G2, jak i Misfits mają problemy z kończeniem gier, więc spodziewamy się długiego spotkania, a to sprzyja wielu fragom.

Statystyki:

  • Pięć ostatnich spotkań Misfits to cztery wygrane i jedna porażka (po starcie z bilansem 0-3)
  • Pięć ostatnich meczów G2 to jedna wygrana i cztery porażki
  • Te drużyny w historii grały ze sobą tylko trzy razy – dwa razy G2 było lepsze *
  • Misfits na wiosnę zajęło czwarte miejsce w lidze
  • G2 wygrało wiosenne rozgrywki bez straty mapy w dolnej drabince
  • W dwóch z trzech ostatnich meczów tych ekip G2 wygrywało co najmniej pięcioma eliminacjami

Co obstawiać?

Jak popatrzymy na statystyki obu drużyn, szczególnie te dotyczące bezpośrednich starć i formy w spring splicie, widzimy, że Misfits wypada nieco lepiej w ostatnim czasie. Z drugiej jednak strony G2 Esports to mistrzowie Europy, a do tego powinni w końcu wyjść z tego kryzysu, w którym się znaleźli. Zagramy tutaj przeciwko statystykom, ponieważ G2 na wiosnę radziło sobie z Misfits, ma lepszy skład i wreszcie musi się przełamać, a jak już wygra, to prawdopodobnie zrobi to z handicapem eliminacji -4.5. W Noblebet z kodem promocyjnym ZAGRANIE dostaniesz specjalne bonusy na start i grając razem z nimi zwiększysz swoje emocje z oglądania oraz kibicowania ulubionym ekipom!

Team Vitality – fnatic: typy i kursy bukmacherskie (16.07.2022)

Trudno nie odnieść wrażenia, że fnatic na razie robi wyniki ponad stan. Drugiego miejsce w tabeli z bilansem 5-3 tuż za plecami Rogue to spory krok w stronę miejsca w play-offach. Brak gwiazd w drużynie i solidne budowanie od postaw sprawia, że FNC wyrasta nam na solidnego faworyta w drodze po mistrzostwo Europy. Nie możemy jednak wykluczyć tego, że Vitality także włączy się do walki o to trofeum.

Vitality zaczęło rundę letnią od porażki z MAD Lions, ale później było już tylko lepiej, bo ograli Misfits i Team BDS. Teraz czeka ich kolejne spotkanie z trudnym rywalem, jakim niewątpliwie jest fnatic. Team Vitality wypada gorzej niemal pod każdym względem, bo ma zawodników z gorszą formą, mniejsze doświadczenie, a także widać, że obecna meta nie do końca im leży.

Statystyki:

  • Vitality wygrało dwa z pięciu ostatnich spotkań
  • fnatic wygrało trzy z pięciu ostatnich meczów
  • Te drużyny w historii zmierzyły się ze sobą dwa razy i i za każdym razem FNC było lepsze *

Co obstawiać?

Uważam, że różnica w umiejętnościach zawodników obu drużyn jest zbyt duża, żeby Vitality było stać tutaj na zwycięstwo. Te ma sporo gwiazd w drużynie, które w pojedynkę potrafią odwrócić losy spotkania, ale jako drużyna nie współgrają ze sobą. fnatic z kolei stawia na grę zespołową, co ich wyróżnia. Dobrze sobie radzi w ostatnim czasie, a statystyki także przemawiają za ich zwycięstwem w tym meczu, dlatego dodajemy to na kupon. typy na lec w noblebet

* Pomiędzy sezonem 2021, a sezonem 2022 w składach drużyn doszło do ogromnych przetasowań, dlatego podane wyniki dotyczą tylko rundy wiosennej, pomimo tego, że te organizacje grały ze sobą już wcześniej. fot. Pressfocus

 
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze