Kod promocyjny Noblebet to specjalne hasło, które zapewnia najwyższe bonusy powitalne nowym klientom tego bukmachera – wyższe niż podczas standardowej rejestracji na stronie operatora. Noblebet za podanie kodu wynagradza użytkowników bonusami od trzech pierwszych depozytów na łączną kwotę 2500 zł. Do tego dokłada również grę bez podatku przez 30 dni oraz darmowy zakład 20 zł dla grających w aplikacji, co w całości składa się na pokaźny pakiet bonusów na start.

Co daje Noblebet kod promocyjny?

Aktualny Noblebet kod promocyjny 2022Pakiet 2520 złotych ✔️
Kod promocyjny NoblebetZAGRANIE
(aktywny od 30.05.2022)
Bonusy od trzech depozytów2500 zł
*Bonus od depozytu
– Gry Karciane i Sporty Wirtualne
400 zł
Elitarny Bonus
tylko od Zagranie.com
🎁
(dostępny od 30.05.2022)
Freebet na start w aplikacji20 zł
Gra bez podatku30 dni po rejestracji
Darmowy zakład
– dla Kibiców Widzewa
50 zł
Ostatnia aktualizacja23.05.2022
*możliwa zamiana pierwszego bonusu od depozytu na bonus do wykorzystania w obszarze Gier Karcianych i Sportów Wirtualnych (standardowo pierwszy z wymienionych ich nie dotyczy).

W sumie: 2520 zł w prezencie na start
dla każdego nowego gracza, który założy konto na stronie Noblebet i wpisze w formularzu rejestracyjnym kod “ZAGRANIE”.

(aktywny od 30.05.2022)


Jaki jest aktualny kod rejestracyjny w 2022 r.?

W internecie możesz znaleźć dużo różnych kodów promocyjnych do Noblebet. Uważaj, z której strony taki kod pobierasz!

Dlaczego? Może okazać się nieaktywny lub przeterminowany, a Ty używając go podczas rejestracji konta stracisz swoją jedyną szansę na odebranie bonusów powitalnych u bukmachera Noblebet (jedna osoba może być właścicielem jednego konta, więc o powtórce tego procesu nie ma mowy).

Aktualny kod promocyjny w Noblebet to: ZAGRANIE
(aktywny od 30.05.2022)

Jesteśmy aktywnym portalem sportowo-bukmacherskim, codziennie aktualizujemy nasze artykuły i alarmujemy o zmianach w ofertach operatorów. Dzięki temu masz pewność, że powyższe hasło wpisane podczas rejestracji poskutkuje zastrzykiem 2520 zł na Twoim nowym koncie w Noblebet.

Jak prawidłowo wykorzystać kod bonusowy?

Kluczowym momentem dla gracza posiadającego kod bonusowy do jakiegokolwiek bukmachera jest rejestracja konta w jego serwisie internetowym.

To właśnie wtedy operator sprawdza, czy posiadasz dodatkowe uprawnienia i przysługuje Ci coś więcej ponad standardową ofertę. Wpisanie hasła “ZAGRANIE” w odpowiednim polu jest potwierdzeniem, że to my Cię polecamy i jesteś wiarygodny.

Poniżej prześledzisz proces rejestracji – m.in. upewnisz się, gdzie wpisać kod.

Rejestracja z kodem promocyjnym

Konto w Noblebet założysz dosłownie w 1 minutę. Dosłownie, ponieważ formularz rejestracyjny składa się z dwóch krótkich stron.

W pierwszym oknie należy podać swoje imię, nazwisko, narodowość oraz numer PESEL. W drugiej części natomiast bukmacher pobiera dane kontaktowe, takie jak e-mail czy numer telefonu. Na tym etapie nowy klient wybiera również swoją nazwę użytkownika oraz ustala hasło do konta.

Formularz rejestracyjny bukmachera Noblebet, krok pierwszy.
Powyższe dane stanowią przykład. Uzupełnij pola swoimi prawdziwymi danymi.

Kluczowym jest, aby w ostatnim polu, oznaczonym jako “Kod bonusowy” wpisać: “ZAGRANIE”. Zwróć uwagę na to, żeby nie popełnić żadnej literówki. Poprawnie wpisane hasło to gwarancja pakietu powitalnego w kwocie, o której mowa w tym artykule.

‼️ Uwaga! Powyższy kod rejestracyjny będzie aktywny od 30.05.2022 r.

Formularz rejestracyjny bukmachera Noblebet, krok drugi.
Pamiętaj o prawidłowym kodzie bonusowym.

Po wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych (RODO) oraz potwierdzeniu swojej pełnoletniości i prawidłowości danych wystarczy kliknąć w przycisk kończący rejestrację. Od tej chwili jesteś graczem Noblebet.

Noblebet promocje na start – szczegóły oferty – warunki i haczyki pod lupą

Co zyskasz po rejestracji z kodem promocyjnym Noblebet? Oczywiście to pytanie zadawane jest najczęściej w kontekście bonusów na start.

➡️ Bukmacher Noblebet zdecydował się uhonorować aż trzy depozyty, które wykona nowy gracz. To ewenement na polskim rynku.

➡️ Dodatkowo, jako jeden z nielicznych operatorów, przyznaje bonus po instalacji aplikacji na telefon.

➡️ Przez całe 30 dni od rejestracji pozwala na grę bez podatku. Do wygranej doliczane jest +14%, które niweluje podatek od stawki.

Noblebet kod promocyjny gwarantujący 2500 zł na start.

To najważniejsze, co musisz wiedzieć. Poniżej przeczytasz więcej na ten temat, m.in. dowiesz się:

  • Jak aktywować poszczególne bonusy?
  • Jakie reguły promocji ustalił bukmacher?
  • Jak można samodzielnie dostosować ofertę powitalną do swoich preferencji?

Bonusy od trzech depozytów – czym się różnią?

💡 Bonus od depozytu

Właśnie na ten rodzaj promocji powitalnej w głównej mierze postawił Noblebet. Bonus od wpłaty zakłada inwestycję pieniędzy przez gracza, za którą jest nagradzany dodatkowymi środkami na obstawianie. W Noblebet spotkasz się z dofinansowaniem w wysokości 100% (a więc dostajesz drugie tyle, ile wpłaciłeś) oraz 50% (a więc otrzymujesz dodatkowo połowę wartości depozytu).

Efekt? Pomnażasz swój kapitał we współpracy z bukmacherem, dzięki czemu możesz zagrać za większą kwotę, a w konsekwencji więcej wygrać.

Noblebet zachęca do obustronnego zaangażowania. Ty wpłacasz swoje środki, a on w zamian za to adekwatnie się odwdzięcza – dokłada swój budżet na grę.

Jak zostało wspomniane, z naszym kodem promocyjnym dostaniesz w Noblebet 3 bonusy od depozytu o łącznej wartości 2500 zł. Przyjrzyjmy się im nieco bliżej, ponieważ wszystkie trzy różnią się od siebie.

Bonus od pierwszej wpłaty: opcja nr 1 (klasyczne sporty)

Wartość bonusu w stosunku do wpłaty:100%
Maksymalna kwota bonusu:1250 zł
Minimalny depozyt:10 zł
Czas na wykorzystanie bonusu:30 dni
Warunki obrotu bonusem:4x, min. kurs 1.85
Kwalifikujące się zakłady:sportowe (przedmeczowe, na żywo)

Bonus od pierwszej wpłaty: opcja nr 2 (sporty wirtualne i gry karciane)

‼️ Uwaga: operator pozwala na modyfikację w przypadku pierwszego depozytu, dzięki której możesz dostosować standardową propozycję Noblebet do swoich preferencji. Niezależnie od Twojego wyboru, pozostałe dwa bonusy od depozytu wciąż będą przysługiwały podczas kolejnych wpłat.

Bonus 100% od pierwszej wpłaty do 1250 zł dotyczy klasycznej oferty sportowej, a Ty możesz zamienić ten bonus na taki, który będzie możliwy do zrealizowania w sekcji sportów wirtualnych i gier karcianych.

Zwróć uwagę, że zmienią się wtedy nieco warunki promocji.

Wartość bonusu w stosunku do wpłaty:100%
Maksymalna kwota bonusu:400 zł
Minimalny depozyt:10 zł
Czas na wykorzystanie bonusu:30 dni
Warunki obrotu bonusem:5x, min. kurs 1.45
Kwalifikujące się zakłady:sporty wirtualne, gry karciane

Bonus od drugiej wpłaty

Wartość bonusu w stosunku do wpłaty:50%
Maksymalna kwota bonusu:1000 zł
Minimalny depozyt:10 zł
Czas na wykorzystanie bonusu:30 dni
Warunki obrotu bonusem:3x, min. kurs 1.85
Kwalifikujące się zakłady:sportowe (przedmeczowe, na żywo)

Bonus od trzeciej wpłaty

Wartość bonusu w stosunku do wpłaty:100%
Maksymalna kwota bonusu:250 zł
Minimalny depozyt:10 zł
Czas na wykorzystanie bonusu:30 dni
Warunki obrotu bonusem:5x, min. kurs 1.85
Kwalifikujące się zakłady:sporty wirtualne, gry karciane

Tym, o czym należy pamiętać, jest każdorazowe zaznaczenie odpowiedniego pola w zakładce “Wpłata” podczas zlecania doładowania konta. Właśnie tam gracz deklaruje chęć skorzystania z określonego bonusu, np. w chwili dokonywania pierwszego depozytu trzeba zaznaczyć “Bonus Powitalny 1250 PLN”.

Analogicznie odbywa się to podczas kolejnych depozytów.

Promocja dla użytkowników aplikacji 20 zł

Noblebet swój pakiet powitalny dostępny z kodem promocyjnym rozszerzył o bonus możliwy do odebrania w aplikacji mobilnej.

Zasady skorzystania z oferty są bardzo proste:

>> W pierwszej kolejności wymagane jest pobranie aplikacji na telefon, którą można ściągnąć bezpośrednio ze strony bukmachera lub ze sklepu App Store.

>> Pierwszy zakład obstawiony za pośrednictwem aplikacji zostanie nagrodzony bonusem o wartości 20 zł pod warunkiem, że stawka wyniesie przynajmniej 20 zł, a kurs wybranych zdarzeń nie będzie niższy niż 2.00.

>> Po spełnieniu powyższych warunków 20 zł na dalszą grę zostanie automatycznie doliczone do konta gracza.

>> Aby móc wypłacić bonus, należy obrócić go 3-krotnie po kursie min. 1.85 w ciągu 30 dni od otrzymania.

W Noblebet kod promocyjny gwarantuje bonus 20 zł w aplikacji mobilnej.

Promocje dla stałych graczy w Noblebet

Z czego mogą korzystać stali gracze Noblebet, kiedy już odbiorą i obrócą bonus powitalny? W ofercie tego bukmachera znajduje się m.in. Luksusowe AKO. Na czym to polega? W luksusowym AKO Noblebet powiększa kurs ogólny kuponu w zależności od tego, ile zdarzeń na nim umieścisz. Trzy selekcje poprawiają kurs o 5% z kolei 14 lub więcej typów o 100% zwiększają kurs. To okazja na wyższe wygrane w zakładach wielokrotnych.

Oferta dostępna z Noblebet kodem promocyjnym.

W Noblebet można również otrzymać zwroty 20% do 100 zł w sportach wirtualnych. Z kolei w sekcji esportowej, jeśli obrócisz 150 zł, to uzyskasz bonus 25 zł na typowanie CS:GO i pozostałych gier.

Trzeba też wspomnieć, że Noblebet jako sponsor Widzewa Łódź staje na wysokości zadania i prezentuje 50 zł na grę każdemu kibicowi, który udowodni, że jest w posiadaniu karnetu na sezon 2021/2022.

To tylko namiastka tego, co znajdziesz na stronie operatora. Znacznie dokładniej przyglądamy się ofertom stałym i czasowym oraz wyłaniamy najkorzystniejsze propozycje bukmachera >> w tym artykule – poświęconym bonusom Noblebet.

FAQ

🎁 Co otrzymam z kodem ZAGRANIE?

Za rejestrację z kodem ZAGRANIE bukmacher nagrodzi Cię aż trzema bonusami od wpłat do 2500 zł, darmowym zakładem w kwocie 20 zł oraz bonusem +14% do wygranych.

👀 Co to znaczy, że z kodem ZAGRANIE można dostosować bonusy do swoich potrzeb?

Dzięki elastycznemu podejściu bukmachera nowy klient może zdecydować, na jakie zakłady chce dany bonus wykorzystać i w konsekwencji ile dodatkowych środków otrzyma. Pierwszy z bonusów może wynieść 1250 zł i zostać przeznaczony na obstawienie klasycznych sportów albo gracz może go zamienić na 400 zł na gry karciane i sporty wirtualne.

💡 Gdzie wpisać kod bonusowy Noblebet?

Kod promocyjny wprowadzasz w odpowiednim polu w formularzu rejestracyjnym na stronie lub w aplikacji bukmachera.

Zaloguj się aby dodawać komentarze