Rozpoczynamy play-off w Energa Basket Lidze i walczymy o 237 PLN!

Travis Lesslie

Długo wyczekiwane play-off w Energa Basket Lidze startują już dziś! Wszystkie serie zapowiadają się niezwykle ciekawie i ciężko jest wskazać choć jedną, która mogłaby się zakończyć już po trzech meczach. Dziś przed nami 2 pojedynki, pierwszy rozpocznie się o 15:30 i będzie to starcie Legii Warszawa ze Spójnią Stargard, natomiast 2 godziny później wystartuje rywalizacja Śląska Wrocław z Treflem Sopot. Oba pojedynki powinny być świetnymi widowiskami, które miejmy nadzieję, zakończą się po naszej myśli, powodzenia!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania


🔥 PROMOCJA: +250 zł za poprawny typ na dowolną walkę KSW 83
(aktualne w dniach: 01.06-03.06)

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Legia Warszawa vs Spójnia Stargard: typy, kursy i zakłady bukmacherskie (6.05.2023 15:30)

Legioniści są zdecydowanym faworytem tej serii, po niezbyt udanym początku sezonu, finisz mieli doskonały, bowiem wygrali 9 z ostatnich 10 meczów, ulegając tylko w przedostatniej kolejce Stali Ostrów Wielkopolski 87:90. Dziś jednak Legia gra u siebie, a w domu nie przegrali od początku Lutego. Pamiętajmy także, że Legia startuje z 4 pozycji po sezonie zasadniczym, które może nie do końca oddaje to jak z jak silnym zespołem mamy tu do czynienia. Rok temu również rozpoczęli sezon spoza podium i udało im się dotrzeć do finału, czy w tym roku to powtórzą? Myślę, że szanse mają bardzo duże!

Zajęte przez Spójnie 5 miejsce jest małą niespodzianką, jednak chyba ze względu na poprzednie sezony, w których Spójnia przyzwyczaiła nas do przeciętności. W tym roku drużyna wyglądała bardzo dobrze i pokonała kilka czołowych zespołów Energa Basket Ligi. Warto dodać, ze w sezonie regularnym dwukrotnie udało im się pokonać właśnie Legionistów, lecz trzeba tu zaznaczyć, że Legia teraz, a w tamtym momencie to 2 zupełnie inne drużyny. Dziś przed Spójną niesłychanie trudny mecz, oczywiście mają w składzie graczy, którzy w pojedynkę mogą decydować o losach spotkania, jednak czy poszczególne jednostki wystarczą na pokonanie jakże silnych Warszawiaków?

Co typować?

Zdaniem bukmacherów to Warszawiacy są zdecydowanym faworytem tego pojedynku i trudno się z tym nie zgodzić. Legioniści mają za sobą świetne spotkania i play-off to prawdziwy sprawdzić ich możliwości, który w mojej ocenie mogą zdać na piątkę z plusem. Co do Spójni to oczywiście jest to drużyna, która może wyrwać w tej serii zwycięstwo, jednka jeśli ma się to stać, to raczej w Stargardzie, a nie na terenie Warszawiaków. Bez większych kombinacji stawiam tu na wygraną gospodarzy! Przypominam o bonusie STS!

Legia Warszawa wygra mecz
Kurs: 1,35
Zagraj!
Typy koszykówka

Śląsk Wrocław vs Trefl Sopot: typy, kursy i zakłady bukmacherskie (6.05.2023 17:30)

Wrocławianie przed rokiem zdobyli tytuł mistrzowski i obecnie są na dobrej drodze do powtórzenia tego sukcesu. Pierwsza lokata po rundzie zasadniczej daje przewagę w wyczerpujących play-offach i nawet w dzisiejszym meczu z Treflem mury własnej hali mogą być sporym handicapem. Należy jednak pamiętać, że Wrocławianie nie są nieomylni i swoją wysoką pozycję zawdzięczają głównie świetnej dyspozycji na początku sezonu, gdzie wygrali 14 kolejnych spotkań, ostatnio tak dobrze już nie jest. Z 5 minionych pojedynków Śląsk wygrał tylko 2, ulegając Arce Gdynia, Dąbrowie Górniczej i Sokołowi Łańcut, a więc zespołem, które do play-off się nie załapały. Cieszy jednak fakt, że w pojedynkach z tymi silniejszymi, czyli Stalą Ostrów Wielkopolski i Zastalem Zielona Góra, poszło im znacznie lepiej i oba spotkania zakończyły się na korzyść Wrocławian.

Trefl w końcu musi wygrać! Jest to za dobry zespół, aby tak długo pozostawać bez zwycięstwa, a przypomnijmy, że obecnie Sopocianie notują serię 5 kolejnych przegranych. Rzeczywiście można szukać usprawiedliwienia w ciężkim terminarzu, jednak jeszcze kilka tygodni temu mówiło się o drużynie Żana Tabaka jako zespole aspirującym do strefy medalowej, a tymczasem mało brakło, aby Trefl wypadł poza pierwszą ósemkę. Trójmiejska drużyna wie, jak grać w meczach o stawkę, kilka tygodni temu Trefl wznosił w górę Puchar Polski, jednak od tego czasu ich bilans to 3 zwycięstwa i 8 porażek, w  tym jedna z zespołem Śląska Wrocław.

Co typować?

Podobnie jak w przypadku wyżej omawianego spotkania, tak i tutaj to gospodarze są faworytem tego pojedynku, lecz tu nie będę typował zwycięzcy rywalizacji. Ciekawym pomysłem wydaje mi się zagranie na liczbę punktów zdobytych przez Aleksandra Dziewę, który w mojej ocenie będzie miał sporo okazji do rzutów. Wydaje mi się, że Trefl będzie bardzo zacieśniał strefę podkoszową przy penetracjach graczy obwodowych, co może być wodą na młyn dla bohatera dzisiejszego kuponu. W drużynie Śląska jest kilku zawodników, którzy potrafią znaleźć przy penetracji czy pick and rollu swoich wysokich i myślę, że Dziewa tylko an tym skorzysta. Dołóżmy do tego niezły rzut z dystansu jak i półdystansu i klaruje nam się sytuacja, w której Olek bez większych problemów powinien pokryć założoną wartość. Moim typem na ten mecz jest over na linię 13,5 pkt, zdobytych przez Aleksandra Dziewę, który kilka dni temu został wybrany do najlepszej piątki sezonu zasadniczego, co tylko potwierdza, że mamy tu do czynienia  klasowym zawodnikiem. Jeśli grasz dziś z nami, skorzystaj z kodu promocyjnego STS!

Aleksander Dziewa powyżej 13,5 punktów w meczu
Kurs: 2.00
Zagraj!
Typy PLK fot. Pressfocus

100 zł - zakład bez ryzyka na start ze zwrotem na konto główne. Najwyższa oferta powitalna w Polsce 1660 zł - TYLKO U NAS!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze