Przecież jeszcze niedawno jeszcze emocjonowaliśmy się Mistrzostwami Europy w Futsalu rozgrywanymi w Holandii a przed nami już końcówka sezonu polskiej ekstraklasy. Do końca pozostało nam kilka jeszcze kilka kolejek i wyścig po tytuł jest emocjonujący. Tak się dobrze składa, że faworyci do złota Rekord oraz Constract nadrabiają zaległości i zmierzą się na wyjazdach w Warszawie oraz w Lęborku. Czy pewnie pokonają swoich przeciwników? Zapraszam do lektury!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1600 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

AZS Warszawa – Rekord Bielsko-Biała: typy i kursy bukmacherskie (23.03.2022)

Ekipa z warszawskiego Wilanowa poszukuje swojej formy. Ostatnie pojedynki nie były dla tego klubu udane i w czterech ostatnich spotkaniach nie sięgnęli po zwycięstwa. Walka o utrzymanie im raczej nie grozi, chociaż przewaga nad Słonecznym Stokiem Białystok nie jest wystarczająca, aby na spokojnie przejść przez drugi etap sezonu. Fani oczekują poprawy i przede wszystkim walki na parkiecie, dlatego można spodziewać się dzisiaj z ich strony bojowej postawy. W tę środę są jednak stawiani w roli wyraźnego underdoga, ponieważ na ich halę przyjeżdża najbardziej utytułowany zespół ostatnich lat w Polsce. Mowa tutaj oczywiście o Rekordzie, który w swoim składzie ma wielu aktualnych i byłych reprezentantów kraju. Kto, chociaż na chwilę włączył ostatnie EURO, ten kojarzy takie nazwiska jak Michał Kubik, Sebastian Leszczak, Mikołaj Zastawnik, czy też Bartłomiej Nawrat. Jest to dreamteam i wiele trenerów zazdrości szkoleniowcowi Jesusowi Lopez Garcia. Ostatnie wyniki nie są jednak zadowalające i lider z Gliwic ucieka przyjezdnym. Czy stać ich na przełamanie w Warszawie?

Co obstawiać?

Muszę przyznać, że oglądałem ostatnio pojedynek Rekordu z Dremanem i był okres w drugiej połowie, gdzie przeciwnicy nie wychodzili z własnej połowy. Niestety pojawiały się błędy w konstruowaniu akcji i szybkie kontrataki spowodowały, że porażka stała się faktem. Wierzę, że mistrz Polski ostatnich lat stanie wreszcie na nogi i sięgnie po pewną wygraną. Ja jednak celuje w pięć goli przyjezdnych. Ofensywa prezentuje się świetnie i nawet jak stracą kilka bramek, to swoje powinno strzelić. Liczę na atak Rekordu, bo jest to dobry moment na pobudkę i walkę o obronę tytułu. Przy okazji zachęcam do skorzystania z kodu promocyjnego w STS!

STS
1.70
Rekord powyżej 4.5 goli

Baner Zagranie

Team Lębork – Constract Lubawa: typy i kursy bukmacherskie (23.03.2022)

Przenosimy się do Lęborka, gdzie miejscowy Team podejmie Constract. Gospodarze przeplatają słabe wyniki, tymi lepszymi i dlatego też muszą oglądać się za siebie, ponieważ są blisko strefy spadkowej. Przypomnijmy, że w polskiej ekstraklasie spadają trzy drużyny i ekipa z Białegostoku będzie do końca walczyć o pozostanie w elicie. Niedawna dotkliwa porażka z Rekordem uświadomiła obserwatorom, jaką przepaść dzieli gospodarzy od najlepszych zespołów w naszym kraju. Dzisiaj przed nimi kolejne wyzwanie, bo do Lęborka zawita jeden z faworytów do mistrzostwa. Constract jest na zupełnie innym biegunie i do lidera z Gliwic traci cztery punkty. Notują znakomitą serię 12 zwycięskich meczów z rzędu we wszystkich rozgrywkach i nie zamierzają się zatrzymywać. Ostatnio na parkiecie występowali ponad tydzień temu i głód gry jest ogromny. Czy goście zdobędą dzisiaj Lębork?

Co obstawiać?

Nie ma co się łudzić, kto jest faworytem. Pytanie jakie należy sobie zadać, to ile goli strzeli Constract. Uważam, że sporo, ponieważ ich atak jest ostatnio świetnie dysponowany, a brak gry przez długi czas z pewnością da świeżość gościom. Ponownie skuszę się na trafienia przyjezdnych. Jak możemy zauważyć po niedawnych meczach, zdobywają wiele bramek i ich ofensywa obok Rekordu jest najlepsza w stawce. Nie sądzę, aby Lębork był w stanie nawiązać walkę z faworytami i pięć goli jest w zasięgu Constractu.

STS
1.88
Constract powyżej 4.5 goli

 

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze