Regularna Astrofaza? YouTuberski typ bukmacherski!

Czarna dziura - Astrofaza

Po raz kolejny pod lupę weźmiemy bukmacherskie zdarzenia niezwiązane ze sportem. Operatorzy starają się wymyślać coraz to bardziej oryginalne zakłady. Tym razem oferta LvBet i pozycje związane z konkretnymi, znanymi kanałami na YouTube. Z tej okazji widzę ciekawy typ z kursem 1,9 do dorzucenia do AKO i singiel po kursie 3,5 do rozważenia!

Analizowaną pozycję znajdziesz wyłącznie w ofercie LvBet
Z kodem rejestracyjnym 1500PLN darmowe 20 złotych na start – zobacz jak uzyskać freebet 

Więcej informacji o bonusach bukmacherskich -> https://zagranie.com/bonusy-bukmacherskie/

LvBet z ofertą na osiągi kanałów YouTube

Na początek warto zwrócić uwagę, że taką ofertę znajdziemy tylko w LvBet. U tego bukmachera można obstawiać zdarzenia związane ze statystykami takich kanałów jak „Warszawski Koks”, „Friz”, „Astrofaza”, „Tomasz Kopyra”, „Rezigiusz”, „Stuu”, „Mateusz Kaniowski”, „Disco Marek”, „Spinkafilmstudio”, „Adbuster”, „Maksymalnie”, „Wojtek Gola” oraz „Boxdel”.

Stawiać można zdarzenia, które zdarzą się do końca roku i mowa tutaj o takich pozycjach jak np. liczba wyświetleń, fakt zbanowania czy usunięcia kanału, liczba wrzuconych filmików lub liczba transmisji na żywo. Dane odnoszą się do grudnia 2019 roku.

Zakłady w LvBet na statystyk na YouTube

Osobiście kojarzę trzy z proponowanych kanałów. Swego czasu śledziłem na bieżąco ekipę „Warszawskich Koksów”, ale w tym momencie nie do końca wiem, co się u nich dzieje. Na bieżąco oglądam filmiki Walaszka, czyli kanał „Spinkafilmstudio”. Jednak z proponowanych pozycji w ofercie LvBet do niczego nie czułem przekonania.

Ostatnim, a zarazem jednym z najciekawszych kanałów na całym polskim YouTube jest „Astrofaza”, na który mam pomysł na propozycję typu.

Regularny AstroFaza w grudniu 2019 roku?

„Astrofaza” to kanał, na którym główny prowadzący opowiada nam o różnych kwestiach związanych z kosmosem czy szeroko pojęta astrofizyką. Gorąco polecam – tematy są wciągające niczym czarna dziura! Program stoi na wysokim poziomie zarówno pod kątem merytorycznym oraz wizualnym.

Zostawmy już opis, bo moim zadaniem nie jest tu promocja tego kanału. Zatem do typów.

Typy na osiągi kanału AstroFazy

Najbardziej jestem przekonany do pierwszej pozycji, czyli faktu, że zostanie wrzuconych więcej niż 12 filmików w grudniu. Jakiś czas temu  Astrofaza zapewnił, że zwiększy częstotliwość wrzucania swoich wideo. Rodzaj prezentowanych treści jest różny i zapewnia ciekawe oraz nowatorskie formy programów. W związku z tym na te ponad 12 filmików złoży się kilka serii.

Astrofaza posiada swój Patronite i obecnie jest wspierany sumą prawie 7 tysięcy złotych miesięcznie. Ten fakt zobowiązuje twórcę kanału do wywiązania się z pewnych zobowiązań, które brzmią następująco:

  • Regularna, comiesięczna AstroFaza
  • Regularne comiesięczne Bliskie Spotkania 3 Stopnia (BS3S) z ciekawymi ludźmi związanymi z nauką, technologiami, przyszłością etc.
  • AstroSzort dwa razy na tydzień
  • Dwa AstroFony w miesiącu

Jak łatwo policzyć, składa to się na dwanaście filmików, czyli do trafienia typu brakuje jeszcze jednej produkcji. Często Astrofaza nie ogranicza się do tego minimum i wystarczy spojrzeć, że licząc od daty 12 listopada w ostatni miesiącu ukazało się 13 wideo, miesiąc prędzej 13 materiałów, a kolejne 30 dni przed tym, 14 filmików. Granica jest cienka, ale w grudniu mamy święta i trochę wolnego. Ten fakt może zadziałać w dwie strony, ale liczę, że będzie na naszą korzyść. Po pierwsze w związku z tym możliwe są życzenia świąteczne lub noworoczne. Poza tym więcej czasu wolnego daje okazję na lepsze liczby wyświetleń – ten fakt może skusić Astrofazę do większej liczby publikacji niż 12.

Ciekawą, ale bardziej ryzykowną opcją jest typ na fakt, że dowolny film przekroczy 200 tysięcy wyświetleń. Jak dla mnie, zdecydowana większość treści na tym kanale jest interesująca i je oglądam, ale co skusi większość ludzi do odpalenia danego materiału? Trudno stwierdzić, ale często są to tematy związane z kosmitami czy abstrakcyjnymi kwestiami. Myślę, że kurs 3,5 jest kuszący i można zaryzykować. Ostatnio taki wynik został osiągnięty dwa tygodnie temu w poniższym filmiku, „Kwantowy komputer Google pokonał tradycyjny superkomputer? – Technologie przyszłości”.

Astrofaza ma 346 tysięcy subskrypcji i myślę, że jak najbardziej stać go w grudniu na zrobienie materiału, który zainteresuje większość jego odbiorców. Także kursik 3,5 na singla?

Kupon w LvBet na wyświetlenia Astrofazy