Ostatnie gale Babilon MMA wzbudzały raz większe, raz mniejsze zainteresowanie. Często oglądaliśmy solidne main eventy, ale nie budziły one wielu emocji. Tym razem w walce wieczoru zobaczymy zestawienie, którego nie powstydziłoby się nawet KSW! Co więcej, w największej polskiej organizacji ta walka znalazłoby się z pewnością w górze karty!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2100 PLN od 2. depozytu + 600PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Michał “Wampir” Pasternak vs Łukasz “Pcheła” Sudolski

Weryfikacja

Mowa oczywiście o starciu dwóch półciężkich, którzy są na całkowicie innych biegunach swoich karier. Jeszcze zaledwie 4 miesiące temu Łukasz Sudolski wyruszył na misję podboju Ameryki, które jednak ostatecznie nie nastąpiło. Niepokonany Pcheła nie poradził sobie na Dana White Contender Serier z bardziej doświadczonym Ukraińcem i wrócił na tarczy z USA. Niestety marzenia Sudolskiego o największej organizacji na świecie oddaliły się znacząco, bo zawodnik ze Szczecina zaprezentował się bardzo marnie przeciwko swojemu ostatniemu rywalowi. Sudolski był bardzo dużym faworytem w starciu z Igorem Potieirą, jednak mimo to pojedynek dla niego skończył się bardzo szybko, bo już w 4 minucie 1. rundy. Sudolski już na początku walki wyłapał potężny prawy sierpowy, który zaczął przechylać szalę zwycięstwa w stronę Ukraińca. Polak był wyraźnie wolniejszy w stójce od swojego rywala. Nie był go w stanie także skontrolować na siatce ani obalić. Pcheła w tej konfrontacji nie uzyskał żadnego sukcesu.

Walka, delikatnie mówiąc, przez większość czasu była monotonna, a każdy ze zrywów Ukraińca był niebezpieczny dla Polaka. W 4 minucie Sudolski został trafiony sekwencją trzech ciosów, którą znów rozpoczął prawy sierpowy, to trzech czystych trafieniach Polak padł na ziemię i został ubity poprzez ground & pound. Jest to rezultat tym bardziej rozczarowujący, że rywal wcześniej walczył w kategorii niżej. Pcheła do momentu wyjazdu do Ameryki był dość bezpiecznie prowadzony. Jego rekord jak dotąd robił wrażenie, jednak dotychczasowi przeciwnicy już niekoniecznie. Sudolski pokonał tylko 3 zawodników z dodatnim rekordem. Ma dopiero 28 lat i z pewnością ma jeszcze czas, aby zasłużyć na kontrakt w UFC. Ewidentnie także zmieniła się nieco polityka oferowanych mu rywali, bo nadchodząca walka Sudolskiego to prawdopodobnie pierwsza, w której nie będzie on faworytem.Wszystkie walki nadchodzącej gali można obstawiać w Fortunie, jesli jeszcze nie masz konta u tego bukmachera załóż je, załóż je z naszym kodem promocyjnym.

Chcesz więcej informacji ze świata sportów walki?

Wejdź na https://zagranie.com/analizy-boks-mma/

Co tydzień znajdziesz tam analizy i omówienia najciekawszych wydarzeń MMA i nie tylko!

Mistrz walka na gołe pięści

Michał Pasternak przeżywa w tym momencie swoją drugą młodość. Zawodnik trenujący w Akademii Sportów Walki Wilanów jest wręcz ostatnimi czasy rozchwytywany i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to w ciągu dwóch miesięcy stoczy być może nawet trzy walki! Pierwszą z nich było starcie z Simonem Henriksenem na gali Wotore zaledwie tydzień temu. Kolejną walką Wampira miało być starcie z Kacprem Miklaszem na gali MMA – VIP 4, która ma się odbyć na początku marca. Nieoczekiwanie jednak Pasternakowi wpadła kolejna propozycja – walka z Łukaszem Sudolskim. Czy tak duża ilość walk w krótkim odstępie czasu nie wpłynie negatywnie na formę Pasternaka? Ciężko powiedzieć, na pewno był on w solidnym reżimie treningowym. Na Wotore 4 Pasternak bardzo szybko i bardzo sprawnie odprawił Henriksena w mniej niż minutę. Wampir ważył wówczas 99 kg

Konfrontacja

Do nadchodzącego starcia ustalono limit wagowy 97 kg. W nadchodzącej walce nie ma wyraźnego faworyta. Po raz kolejny jednak Sudolskiemu poprzeczka jest wieszana bardzo wysoko. Pasternak będzie dla szczecinianina drugim najtrudniejszym rywalem w karierze zaraz za Igorem Potieirą. Natomiast na Pasternaku walka z Sudolskim z pewnością wrażenia robić nie będzie. Prawdziwą weryfikację potencjału Pasternaka widzieliśmy w konfrontacji z Różańskim, którą to co prawda przegrał, ale walka była bliska. Różański jest w mojej ocenie zdecydowanie lepszym zawodnikiem niż Sudolski, a mimo to miał duże problemy z Wampirem. Pasternak to zawodnik, którego wręcz nie da się ubić, ma bardzo mocny parter, a także szczękę. Sudolski w stójce powinien mieć początkowo przewagę, ale w dalszej części walki może mieć problem z nieustępliwym Pasternakiem, który nawet z zerwanymi więzadłami potrafi przewalczyć 3 rundy. Obstawiam, że Wampir wygra tę walkę dzięki swojej wytrzymałości i doświadczeniu.

Fortuna
1.88
Pasternak wygra walkę

kupon sporty walki MMA

fot. z okładki: PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze