Już w najbliższą sobotę czeka nas gala LVBET FAME MMA 6. W tekście rzucamy okiem na kursy oraz typy. To jedyne sportowe wydarzenie w Polsce, które mimo stanu epidemicznego ma dojść do skutku.

Typy na galę FAME MMA 6 znajdziesz wyłącznie w ofercie LVBET

Przejdź do rejestracji w LVBET przez powyższy przycisk, aby zgarnąć:

FAME MMA 6 – kursy w LVBET

LVBET jako jedyny bukmacher posiada ofertę na sobotnie FAME MMA 6. Na początek przyjrzyjmy się kursom, które firma proponuje na nadchodzące starcia. Podstawowym zdarzeniem do wyboru jest naturalnie wskazanie zwycięzców.

Kursy na FAME MMA 6 w LVBET

Tym niższy kurs, tym większa szansa na wygranie danego zawodnika/zawodniczki na gali FAME MMA 6 według analityków LVBET. Dla osób, które prędzej nie miały do czynienia z zakładami sportowymi odsyłam do artykułu mówiącego o tym, jak działają kursy bukmacherskie.

Linkiewicz vs Zusje - kursy w LVBET na FAME MMA 6

Potencjana wygrana jest obliczana przez pomnożenie wartości na dany typ razy stawka (minus 12% podatek od postawionej kwoty). W walce wieczoru FAME MMA 6 faworytką do triumfu jest Linkimaster, na którą mamy mnożnik na poziomie 1,2. Szanse jej rywalki, Zusje, w LVBET są wyceniane na 2,85. Przykładowo obstawiając wygraną Kamili Smoguleckiej potencjalna wygrana wyniesie 250 PLN.

Kupon na Zusje na FAME MMA 6

Istnieje możliwość umieszczania kilku typów na jednym kuponie z FAME MMA 6, z czego skorzystamy przy naszej propozycji zakładu w LVBET. Ma to znaczenie szczególnie przy mniejszych kursach. Wartości umieszczone na kuponie mnoży się przez siebie, otrzymując kurs akumulowany, co zwiększa potencjalną, zwycięską kwotę. Tak na przykład wskazując wygrane czterech faworytów w postaci Alana Kwiecińskiego, Wojtka Goli, Marty Linkiewicz oraz Marcina Najmana można wygrać więcej niż na samym wskazaniu Zusje.

Kurs AKO na FAME MMA 6

Propozycja kuponu na FAME MMA 6 i typy z oferty LV BETa

Przed każdą galą proponujemy Wam konkretny kupon do obstawiania z analizą. Nie inaczej będzie przed FAME MMA 6. Na jakie typy warto zwrócić uwagę? Jakie kursy mają wartość? Tutaj przeczytacie analizę na walkę Zusje z Linkimaster oraz propozycję kuponu.

Nie jest tajemnicą, że wiele postaci na kracie walk nie jest gotowa nawet do amatorskich pojedynków pod względem technicznym czy nawet fizycznym. Dodatkowo trudno wyrokować jak z tak małym doświadczeniem poradzą sobie konkretne osoby. Co prawda FAME MMA 6 odbędzie się bez publiczności, ale w tym sporcie to nie ma aż takiego znaczenia. Kto i jak sobie poradzi mentalnie z myślą marszu na matę, gdzie rywal ma zamiar zrobić mu krzywdę? Kursy LVBET odzwierciedlają wiele aspektów, które brałbym pod uwagę.

Tak można już napisać w kwestii typów na FAME MMA 6, Marta Linkiewicz jest znaczną faworytką, ponieważ już dwukrotnie walczyła w klatce, więc wie z czym to się je. Zusje to wielka niewiadoma. Nawet nie mogę znaleźć urywek z jej treningów, więc trudno mi stwierdzić, co pokaże. Warunki fizyczne obu pań podobne. Obserwując filmiki z tarczy Linkimaster widać, że słucha trenerów, bo sam fakt schodzenia po akcji to coś, co nie koduje się w głowie na pierwszych treningach. Oczywiście nie ma w tym żadnej płynności… ale oceniam miarą FAME MMA.

Szukając jakiś sportowych elementów, to od razu w oczy na karcie walk rzuca mi się Alan Kwieciński oraz Marcin Najman. Ten pierwszy zasłynął z udziału w programie Warsaw Shore. Jednak przed udziałem w reality-show już był wkręcony w kickboxing mając na koncie amatorskie starcia. Jego stójka, tym bardziej oceniając na tle FAME MMA, można rzec że jest na bardzo wysokim poziomie. Ma duże doświadczenie i to z bardziej sportowych, poważniejszych organizacji jak FEN czy Armia Fight Night. Nie mogę zbyt wiele powiedzieć o jego rywalu, ale uczestnik Ekipy z Warszawy nie powinien mieć kłopotów z wygraną.

Niektórzy z Was może zaśmiali się na to, że napisałem o Marcinie Najmanie jako osobie, która dysponuje sportowymi elementami. W środowisku fighterów FAME MMA jak najbardziej można tak powiedzieć. Tutaj znowu trudno mi cokolwiek powiedzieć o jego rywalu poza tym, że jest duży. El Testosteron przyjmował ośmieszanie swojej osoby zarabiając duże pieniądze, ale myślę, że ma jakąś granicę i nie da się Bestii. Więcej o analizach z konkretnymi typami na sobotnią galę na portalu już w piątek!

Jakie typy na FAME MMA 6 w ofercie LV BET

Oferta LVBET na FAME MMA 6 to nie tylko kursy i typy na wskazanie zwycięzców danej walki. Istnieje także możliwość wskazywania, czy starcie potrwa więcej lub mniej niż 1,5 rundy oraz fakt, czy pojedynek będzie trwał pełny dystans.

Dodatkowe typy na Fame MMA 6 w LV BET

Co ciekawe, we wszystkich rywalizacjach analitycy LVBET wskazują większe szanse, że zobaczymy skończenie przed czasem. W związku z tym, typując decyzję sędziowską można znaleźć niezłe przeliczniki na pomnożenie stawki. Jednak jednocześnie trudno doszukiwać się na tej gali takiego pojedynku.

Trafiasz typy z najwyższym kursem na FAME MMA 6 – zyskujesz nawet 1500 PLN!

LVBET przygotował specjalną promocję na FAME MMA 6. W puli nagród do zgarnięcia w sumie 5000 PLN. Zadanie jest bardzo proste, ponieważ wystarczy postawić kupon za minimum 20 PLN – użytkownicy z trafionymi zakładami z najwyższymi kursami zostaną sklasyfikowani i nagrodzeni bonusami. Dla najlepszego przewidziane jest 1500 PLN. Recenzję bukmachera znajdziesz pod adresem – https://zagranie.com/lvbet-bonus-i-opinie/

Promocja LV BET na najwyższy kurs na Fame MMA 6

Zaloguj się aby dodawać komentarze