Ostatnie dwa kupony na League of Legends European Championship na zielono, więc dzisiaj liczymy na kontynuację dobrej passy. W piątek na Summoners Rift wyjdą m.in. zawodnicy Rogue, Misfits, czy Team Vitality i właśnie te drużyny bierzemy pod lupę. Czeka nas interesujący dzień, a spotkania można obstawić w Noblebet, gdzie wytypowałem ciekawe AKO z kursem 2.47. Przejdźmy zatem do samych propozycji na spotkania Rogue – Misfits i Team Vitality – ExceL eSports.

Koszulka do baneru Noblebet
Koszulka do baneru Noblebet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2500 zł od trzech depozytów
+ 0 34 zł freebet + 20 zł bonus w aplikacji

standardowa oferta to 2520 zł, a z naszym kodem zgarniasz 2554 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2500 zł
FREEBET: 34 zł
BONUS APLIKACJA: 20 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Rogue – Misfits: typy i kursy bukmacherskie (24.06.2022)

Pierwszy tydzień League of Legends European Championship już za nami, więc mamy pierwsze wnioski o obecnej formie każdej z ekip. W końcu trzy mecze to wystarczająco dużo, żeby móc stwierdzić, w którym miejscu znajdują się drużyny. Rogue na tle Misfits wygląda dość dobrze, bo ma jedno zwycięstwo i dwie porażki, ale trzeba zaznaczyć, że Łotry nie miały łatwego terminarza i dopiero będą się mierzyć z tymi najsłabszymi ekipami. Misfits z kolei zaczęło LEC od bilansu 0:3, co jest fatalnym wynikiem.

Króliki nie poradziły sobie ani na ExceL eSports, ani na Vitality lub Astralis. Były zdecydowanie gorsze w każdym z tych spotkań, co sprawia, że trudno szukać tutaj jakichkolwiek argumentów za nimi. Rynek 1/2 jednak nie zachęca do grania, dlatego pójdziemy w inną stronę w przypadku tego starcia, bo będziemy grać zakłady na liczbę eliminacji. Zarówno Rogue, jak i Misfits mają problemy z kończeniem gier, więc spodziewamy się długiego spotkania, a to sprzyja wielu fragom.

Statystyki:

 • Pięć ostatnich spotkań Misfits to same porażki
 • Pięć ostatnich meczów Rogue to dwie wygrane i trzy porażki
 • Te drużyny w historii grały ze sobą tylko trzy razy – dwa razy Rogue było lepsze *
 • Misfits na wiosnę zajęło czwarte miejsce w lidze
 • Rogue zajęło pierwsze miejsce w grupie na wiosnę, a Misfits trzecie
 • W dwóch z trzech ostatnich meczów tych ekip padł over 22.5 eliminacji

Co obstawiać?

Jak popatrzymy na statystyki obu drużyn, szczególnie te dotyczące bezpośrednich starć i formy w spring splicie, widzimy, że Rogue wypada nieco lepiej. W końcu jest to silna drużyna, która tylko trochę się pogubiła. Nie powinna mieć dzisiaj problemów z ograniem Misfits, ale spodziewam się co najmniej 30-minutowego starcia, a to sprzyja wielu eliminacjom, dlatego na kupon dodajemy +22.5 fragów po kursie 1.50!

W Noblebet z kodem promocyjnym ZAGRANIE dostaniesz specjalne bonusy na start i grając razem z nimi zwiększysz swoje emocje z oglądania oraz kibicowania ulubionym ekipom!

Noblebet
1.50
+22.5 eliminacji w meczu

Team Vitality – ExceL eSports: typy i kursy bukmacherskie (24.06.2022)

Trudno nie odnieść wrażenia, że ExceL eSports na razie robi wyniki ponad stan. Drugiego miejsce w tabeli po superweeku z bilansem 2:1 to spory krok w stronę miejsca w play-offach, bo ta drużyna we wcześniejszych splitach miała tendencje do dobrej końcówki, a nie startu. Warto jednak podkreślić, że taki sam bilans mają MAD LIons, fnatic, Vitality i Astralis. Dzisiejsze starcie z zespołem gwiazd będzie więc bardzo ciekawe.

Vitality zaczęło rundę letnią od porażki z MAD Lions, ale później było już tylko lepiej, bo ograli Misfits i Team BDS. Teraz czeka więc ich kolejne spotkanie ze średniakiem, jakim niewątpliwie jest ExceL eSports. Team Vitality wypada lepiej niemal pod każdym względem, bo ma lepszych zawodników, większe doświadczenie, a także ogromną chęć odegrania się za nieudany spring split, kiedy to zawiodło po całości.

Statystyki:

 • Vitality wygrało trzy z pięciu ostatnich spotkań
 • ExceL eSports wygrało dwa z pięciu ostatnich meczów
 • Te drużyny w historii zmierzyły się ze sobą trzy razy i dwa razy ExceL było lepsze *
 • ExceL eSports zajęło piąte miejsce w grupie na wiosnę
 • Vitality zakończyło z kolei te rozgrywki na szóstej lokacie

Co obstawiać?

Uważam, że różnica w umiejętnościach zawodników obu drużyn jest zbyt duża, żeby ExceL eSports było stać tutaj na zwycięstwo. Vitality ma sporo gwiazd w drużynie, które w pojedynkę potrafią odwrócić losy spotkania. Jednym z takich zawodników jest Perkz, ale oprócz niego są jeszcze Carzzy, czy Haru, więc ma kto wziąć grę na swoje barki. Stawiamy tutaj na wygraną Vitality po kursie 1.65. Jeżeli szukasz innych propozycji na dzisiaj, to sprawdź nasze typy na esport! 

Noblebet
1.62
Vitality wygra mecz

zakłady na lola 24.06.2022

* Pomiędzy sezonem 2021, a sezonem 2022 w składach drużyn doszło do ogromnych przetasowań, dlatego podane wyniki dotyczą tylko rundy wiosennej, pomimo tego, że te organizacje grały ze sobą już wcześniej.

fot. Pressfocus

 
 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze