Ostatnie dwa kupony to profit ponad 500PLN na czysto! Dziś przechodzimy do ligi duńskiej, gdzie odbędzie się tylko jedno spotkanie pomiędzy Sønderjylland Elite Speedway a Slangerup Speedway. Pozostałe mecze zostały przełożone na 19 maja, ponieważ przegrały z pogodą, która nie rozpieszcza. Hitowe starcie w Vojens zapowiada się niezwykle ciekawie i z pewnością będzie zacięte. Dziś zobaczymy na torze takie gwiazdy jak Mikkel Michelsen, Anders Thomsen czy Nicolai Klindt. Kto będzie najlepiej punktującym zawodnikiem w meczu? Czy gospodarze kolejny raz wygrają? Czy nastąpi przełamanie przyjezdnych? Przed nami wiele emocji, na które serdecznie zapraszam już od 19. Zakłady STS posiadają ciekawą ofertę na te spotkania.

1200 PLN od depozytu + 230 PLN zakład bez ryzyka + 30 PLN Freebet

Kod promocyjny w STS: ZAGRANIE

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1640 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Sønderjylland Elite Speedway – Slangerup Speedway

Środa, 05.05.2021 – 19:00

Przed nami hit trzeciej kolejki w Metal Speedway League. O godzinie 19 w Vojens, Sønderjylland Elite podejmować będzie na własnym stadionie ekipę Slangerup Speedway. Widowisko zapowiada się niezwykle ciekawie i jedynym minusem jest brak widowni na trybunach, ponieważ wiele osób chciałoby zobaczyć taki spektakl na żywo. Dziś będzie to jedyne spotkanie w duńskiej lidze, ponieważ pogoda nie jest najlepsza. Na torze w Vojens została jednak rozłożona płachta na całej długości, która ma uchronić od deszczu. Wydawać by się mogło, że zdecydowanym faworytem są gospodarze, ponieważ po dwóch kolejkach mają dwa zwycięstwa na swoim koncie. Nie można tego powiedzieć o rywalach, którzy przegrali ostatnie spotkanie z GSK Liga, co mogło być dużym zaskoczeniem. Trener bardzo szybko zauważył, że trzeba coś zmienić i na dzisiejszy mecz został powołany Mikkel Michelsen, w miejsce Michaela Jepsena Jensena. Dla Slangerup jest to duży plus, ponieważ Jepsen Jensen nie miał zadowalających wyników, dlatego uważam, że zawodnik ekstraligowy będzie o wiele lepiej punktującym ogniwem. Dzisiejsi gospodarze w pierwszej odsłonie długo męczyli się z Fjelsted (końcowy wynik 45:39). Przełomowy był bieg nr 12, gdzie para gości w składzie Peter Kildemand i Fredrik Jakobsen prowadzili 5:1, żeby drugi z Duńczyków przegrał na kresce z dwoma rywalami. Gdyby przyjezdni dojechali na podwójnym prowadzeniu to mielibyśmy bardzo zacięte biegi nominowane.


typy

Dziś jednak nie będziemy typować kto wygra mecz, ponieważ tutaj zdarzyć się może wszystko. Przeglądając ofertę bukmachera trafiłem na typ, który w mojej opinii jest bardzo value. Mianowicie Kai Huckenbeck musi mieć więcej punktów od Andreasa Lyagera. Kurs na to zdarzenie wynosi aż 2.22, a na Duńczyka 1.57. Szczerze mówiąc jestem trochę zdziwiony, ponieważ jak dla mnie kursy powinny być odwrotnie. Po pierwsze jeśli zobaczymy na ostatnie statystyki i zdobycze punktowy to Niemiec w pierwszej odsłonie w Vojens zdobył 13 punktów, a na wyjeździe11. Jeśli chodzi o Lyagera to na własnym obiekcie 9 a na wyjeździe również 11 oczek. Oczywiście wszystkie wyniki są brane pod uwagę w pierwszych sześciu startach. Nie są jednak liczone punkty, gdyby któryś z nich jechał jako joker. Różni się to trochę od tabeli biegowej w Polsce, ponieważ w składzie jednej jak i drugiej drużyny mamy tylko 5 zawodników a nie 8. Drugą sprawą jest to, że mecz będzie rozgrywany w Vojens, czyli domowym stadionie Sønderjylland. Oczywiście nie jest to tak jak w Polsce, że gospodarze mają duży handicap własnego toru, ponieważ nie trenują tu tak dużo jak w lidze polskiej. Jednak dla Lyagera będzie to raczej pierwszy występ na tym torze w tym sezonie, dlatego mimo wszystko Kai ma tutaj przewagę. Dodatkowo Huckenbeck jest zawodnikiem 2. ligi, która jeszcze nie zaczęła sezonu. Sprawia to, że ma dużą motywację do tego, aby zdobyć punkty w Danii, ponieważ każdy pieniądz jest cenny. Oczywiście są to marne stawki w porównaniu do naszej ligi, lecz jeśli nie jeździ się nigdzie to ważny jest każdy punkt. Dla Lyagera może być to bardziej jako rozjeżdżenie i lepsze przygotowanie do zawodów w Bydgoszczy, w której również nie błyszczy. Fakt, że zdobywa cenne punkty, lecz uważam, że nie jest to jeszcze jego szczytowa forma. Nie powala na kolana i raczej nie zrobił do tej pory na mnie dużego wrażenia.

Sądzę, że kurs 2.22 na Kaia Huckenbecka, który na własnym stadionie jest bardzo groźny jest warty grania. Jeśli spojrzymy w program zawodów to zauważymy, że ma dość ciężkie biegi, lecz Andreas nie jest w lepszej sytuacji. Już w pierwszym biegu stanie pod taśmą z Mikkelem Michelsenem, Andersem Thomsenem oraz Nicolaiem Klindtem. Dla dobra kupon, najlepiej by było, aby Duńczyk przywiózł tutaj 0 punktów. Mam nadzieję, że Lyager nie odpali i nie będzie mieć dnia konia. Liczę również na kolejny dobry występ Huckenbecka, który powinien mieć więcej punktów od swojego rywala. Oby bez kontuzji i literek w programie. Jedziemy po kolejny zielony kupon!

 

STS opinie <— przeczytaj recenzję bukmachera.

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.

zuzel

Zaloguj się aby dodawać komentarze