Honoris to nowa nadzieja polskiej sceny Counter Strike’a, czy organizacja jak każda inna? Na pewno drużynie Wiktora “TaZa” Wojtasa i Filipa “NEO” Kubskiego trzeba dać trochę czasu, ale mecze z jej udziałem można już obstawiać. Jednak czy warto? Przedstawmy trochę faktów.

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1259PLN, aby otrzymać:

1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

tylko na

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 30 zł bez ryzyka + 25 29 zł freebet

standardowa oferta to 1225 zł, a z naszym kodem: 1259 zł

Kod rejestracyjny
1259PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 30 zł
FREEBET: 29 zł
Kod promocyjny: 1259PLN

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Honoris – forZe

Czwartek, 21.05.20 – 12:20

Zapewne większość osób kojarzy tak wielkie nazwiska jak Wiktor “TaZ” Wojtas i Filip “NEO” Kubski. Legendarni zawodnicy mają na swoim koncie dużo zwycięstw w ważnych turniejach, a na scenie Counter Strike’a są już od kilkunastu lat. Zaczynali od takich formacji jak Aristocracy, Team Pentagram czy ESC Gaming. Zresztą z razem z ostatnią z tych organizacji przeszli do CS:GO. Jednak jak dobrze wiemy, sama organizacja nie była najlepsza, więc szybko zamieniono ją na inną, aż w końcu nasi rodacy dotarli do Virtus.pro, w barwach którego dali swoim kibicom wiele powodów do radości. Później przyszła fala kryzysu na polskiej scenie, a nasze ekipy zaczęły się staczać coraz bardziej. 

Jednak Wojtasowi i Kubskiemu nie można odmówić wielkiego doświadczenia, ogrania w tych największych meczach i umiejętności. Wiedza na temat gry, którą mogą przekazać młodszym kolegom z zespołu, okaże się nieoceniona. W końcu Kamil “reiko” Cegiełko i Wojciech “Prism” Zięba będą mieli od kogo się uczyć, a może nawet i Daniel “STOMP” Płomiński dowie się czegoś nowego. Przed Honoris teraz niełatwe zadanie. W końcu trzeba podnieść naszą rodzimą scenę CS:GO, gdy reszta formacji nie radzi sobie nawet przeciętnie. Jednak najpierw trzeba być najlepszym w Polsce, co niekoniecznie musi być trudne. 

Bukmacherzy od razu dodali mecze z udziałem Honoris do oferty. Zrobiło to m.in. STS. Nic w tym dziwnego, w końcu nasi rodacy zaczynają zmagania od wysokich lotów. Ich debiut będziemy mogli obejrzeć w ramach Home Sweet Home Cup, gdzie zmierzą się najpierw z forZe. Niełatwe zadanie przed Honoris, w końcu Rosjanie to 26. drużyna na świecie, a w ESL One: Road to Rio zajęli 9-10. miejsce. Dla Polaków sam start będzie bardzo ważny, gdyż pomoże nabrać pewności siebie, szczególnie reiko i Prismowi. Dla NEO też będzie ważny, gdyż ten wreszcie nie będzie IGL-em, a do spełniania innych roli na serwerze potrzeba szczególnej wiary w swoje umiejętności. Tych Kubskiemu nie brakuje, skoro samo FaZe wzięło go w swoje szeregi i zagrało z nim na Majorze. 

Kurs na zwycięstwo Honoris w swoim debiucie? Aż 3.50. Jednak nie polecam grać tego spotkania za wyższą stawkę. Osobiście twierdzę, że nasi rodacy wygrają z forZe, jednak sam nie obstawiam tego starcia, a także kolejnych w fazie grupowej Home Sweet Home Cup. Jeżeli nasi rodacy wyjdą do play-offów wtedy będzie warto bardziej przeanalizować ich grę. Warto dodać, że kurs na zwycięstwo Rosjan to 1.25. 

Zakład bez ryzyka w STS do 30 złotych z kodem: 1259PLN

  • kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 30 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: 1259PLN
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: 1259PLN
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.