Iga Świątek – Maria Sakkari : typy, kurs i zapowiedź | 11.11.2021

Iga Świątek vs Maria Sakkari WTA Finals 11.11.2021

Iga Świątek, Maria Sakkari, a także Aryna Sabalenka i Paula Badosa. Grupa śmierci w turnieju mistrzyń na zakończenie tenisowego kalendarza najważniejszych turniejów w sezonie. Każde spotkanie Igi będzie bardzo interesujące i ważne w kontekście jej dalszych występów. Dlatego każdy mecz postaramy się Wam przybliżyć, abyście mogli zagrać i pasjonować się jej meczami razem z nami. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy na pierwsze spotkanie! 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 140 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1700 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 140 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Iga Świątek – Maria Sakkari: typy i kursy bukmacherskie (11.11.2021 r. – 21:00)

Ciężka przeprawa czeka naszą zawodniczkę, która trafiła do zdecydowanie cięższej grupy, niż zawodniczki mogące cieszyć się z losowania w pojedynkach w Teotihuacan. Polka oraz Greczynka będą miały jeszcze do czynienia z najwyżej notowaną zawodniczką spośród wszystkich tenisistek biorących udział w turnieju – Aryną Sabalenką, a także będą musiały się spotkać z rewelacyjną w tym sezonie, Paulą Badosą. Jest to bez wątpienia bardziej wymagająca grupa, jednak jeżeli chce się myśleć o tym tytule, to trzeba wygrać niemalże z każdą. Obie zawodniczki debiutują w tym turnieju, ale także nie miały jeszcze okazji gościć na tym obiekcie w Meksyku. Obie zawitały do obozów treningowych dosyć wcześnie, tak więc powinny być zaaklimatyzowane z panującymi tam warunkami. W bezpośrednich starciach lepszy bilans ma reprezentantka Grecji, która wygrała z Polką po razie na nawierzchniach twardej i ziemnej. Jak będzie dzisiaj?

tenis

IGA ŚWIĄTEK

Debiutująca w tych rozgrywkach Polka, jako jedna z pierwszych zawodniczek zameldowała się w Meksyku. Sądzę, że jest to jedna z lepszych decyzji, gdyż potrzeba czasu, aby zaaklimatyzować się w warunkach, jakie będą panować podczas turnieju. Nieco ryzykownie podeszła do kwalifikacji punktowej na te zawody, gdyż nie była ona pewna udziału, ale nie zgłaszała się na żaden dodatkowy turniej i tylko czekała na rozstrzygnięcia swoich rywalek. Na całe szczęście Polka miała wystarczającą zaliczkę i po wycofaniu się Ashleigh Barty, mogła spokojnie przygotowywać się już do Finalsów. Z żadną zawodniczką, z którą znalazła się w grupie jeszcze nie wygrała, ale trzymamy kciuki, aby ta statystyka się zmieniła. Iga ma w tym roku rozegranych 26. meczów na twardej nawierzchni, z czego 18 było dla niej wygranych. Dobrze dla Polki, że korty nie są kryte, gdyż Polka nie przepada za zamkniętymi nawierzchniami. Obecnie plasuje się na 20. pozycji w rankingu WTA, a WTA Race zakończyła na 6. miejscu. Czy naszej zawodniczce uda się powtórzyć sukces Isii i wygrać ten prestiżowy turniej, czy może jeszcze jest na to czas w przyszłości?

Stwórz konto w STS z kodem promocyjnym od Zagranie i zgarnij zakład do 234PLN bez ryzyka! 

MARIA SAKKARI

Dla greckiej zawodniczki także jest to debiut w zawodach o takiej randze. Jeszcze nigdy nie miała tak dobrego sezonu, jak miało to miejsce na przestrzeni tegorocznej rywalizacji w cyklu WTA. Mimo że Maria w swojej karierze wygrała tylko jeden turniej w cyklu, to sukcesywnie awansuje w rankingu i jest coraz bardziej wszechstronną zawodniczką na każdego rodzaju nawierzchni. Sakkari to bardzo siłowa tenisistka, co można zobaczyć po jej posturze. Bardzo silne ramiona, dające jej sporą wartość na przyspieszaniu gry. Do tego zwinność w nogach w poruszaniu się na baseline. Z pewnością nie będzie to spacerek dla Igi, a nawet powiedziałbym, że ponownie lepsza powinna okazać się Sakkari. Greczynka ma 24. spotkania wygrane na twardej nawierzchni, a w klasyfikacji generalnej uplasowała się na 6. pozycji. Czy dzisiaj ponownie okaże się lepsza od Polski, czy może będziemy mieli debiutancki triumf Polki?

Zapraszam do wszystkich analiz na tenis ze strony Zagranie –> Zagranie TypyTenis

Co proponuję?

Będzie to trzecie starcie tych zawodniczek w ich karierach. Co ciekawe, wszystkie dotychczasowe odbyły się w tym roku. Maria Sakkari wygrała na twardej nawierzchni w Ostrawie oraz na antuce podczas Roland Garros. Ewidentnie nie jest zawodniczką, która pasuje Idze. Myślę, że możemy spodziewać się szybkiego tenisa, a trud meczowy powinna lepiej znieść Greczynka. Warunki na twardej nawierzchni są lepsze właśnie dla niej, a do tego lepszy bilans bezpośrednich pojedynków, która daje pewną swobodę mentalną. Jeżeli Iga nie wespnie się na wyższy poziom gry na hardzie, to ciężko mówić o korzystnym rezultacie. Z bólem serca, ale w tym spotkaniu idę w stronę Marii Sakkari. 

Maria Sakkari vs Iga Świątek WTA Finals kupon STS

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze