Pierwszy mecz Igi Świątek ze świadomością, że od najbliższej aktualizacji rankingowej, zostanie liderką światowych list WTA. Dominująca postawa ze strony naszej reprezentantki, która bardzo szybko rozsławiła się z rywalką ze Szwajcarii. Dzisiaj spotka się z zawodniczką, z którą także miała okazję rozgrywać mecze podczas WTA Tour, a więc z Amerykanką – Madison Brengle. Jak potoczy się pierwszy mecz ze świadomością, że Polka będzie najlepszą rakietą świata? Sprawdźcie moją zapowiedź! 

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Iga Świątek vs Madison Brengle: typy i kursy bukmacherskie (27.03.2022 r.)

Trzeci pojedynek zawodniczek na kortach WTA Tour. Do tej pory panie mają po jednym zwycięstwie na swoim koncie. Co ciekawe, lepsza na antuce okazała się być Amerykanka, ale miało to miejsce stosunkowo dawno w perspektywie formy tenisistek, a było to w 2018 roku. Trzy lata później panie spotkały się na kortach w Adelaide, gdzie już lepsza okazała się być Polka, która w dwóch setach pokonała Madison, ale nie było to łatwe spotkanie. Zawodniczka USA bardzo mocno walczyła i grała na wysokim poziomie w wymianach. Iga zdecydowanie jest bardziej dynamiczną tenisistką, co musi wykorzystać na korcie. Amerykanka ma o jeden mecz więcej i do tej pory nie straciła seta, a bardzo ważnym czynnikiem w moim przekonaniu, będzie podejście mentalne obu zawodniczek do tego spotkania, gdyż dla Igi będzie to takie oswobodzenie się z mentalnego przytłoczenia w pogoni za miejsce liderki, a Brengle będzie chciała wykorzystać, że gra na własnych kortach i pokazała, że potrafi przeciwstawić się tak dobrej tenisistce, jak Polka. Jakiego meczu będziemy więc świadkami?

Załóż konto w ForBET, skorzystaj z kodu promocyjnego ZAGRANIE i odbierz zakład bez ryzyka na mecz przyszłej liderki rankingu!

IGA ŚWIĄTEK

Polka bardzo pewnie wygrała swój pierwszy mecz w starciu w Miami. Dobrze zna się z Victoriją Golubic, co przy coraz większym doświadczeniu i ograniu na kortach twardych, w pełni wykorzystała przeciwko Szwajcarce. Wydaje mi się, że Golubic była zawodniczką o większej dynamice na korcie, ale o mniejszym potencjale wchodzenia w dłuższe wymiany. Iga potrafi grać zarówno z zawodniczkami, takimi jak Szwajcarka, które wprowadzają trochę chaosu na kort, ale mają także asa w rękawie w postaci przyspieszania gry. Ma także zdolności do gry na baseline i większej ilości odbić po dwóch stronach, gdzie często to Polka podejmuje działania przyspieszające i mobilizujące do zaadaptowania się do jej rytmu gry. Czy z Amerykanką poradzi sobie tak samo łatwo, jak w przypadku Szwajcarki?

tenis

MADISON BRENGLE

Amerykanka już raz pokonała Polkę, ale było to dosyć dawno. Jeżeli nawiążemy do późniejszego spotkania, gdzie na kortach twardych w Adelaide, panie spotykały się po raz drugi, to tam pewniej wyglądała Iga, która faktycznie wprowadzała wiele swojego tempa w wymiany i raczej dominowała w całym spotkaniu nad Amerykanką. Nie było jednak tej dominacji aż tak widocznej, aby spodziewać się dzisiaj pełnej przewagi na korcie. Zawodniczka USA jest po dwóch meczach, gdzie w obu straciła zaledwie 7. gemów. Pokazuje to, że mocno utrzymuje swoje podanie i dzisiaj lekkie problemy z jej pokonaniem, powinniśmy zobaczyć po stronie Igi, ale mimo wszystko wydaje mi się, że to Polka awansuje do kolejnej rundy!

Co proponuję na mecz Iga Świątek vs Madison Brengle:

Dzisiaj gramy w Forbet, a tam bukmacher wystawił ciekawą linię na zdobycz gemową ze strony Amerykanki. Jeżeli nie macie tam konta, załóżcie je z naszym kodem promocyjnym! Wydaje mi się, że nie będzie to aż tak dominujące spotkanie, jak miało to miejsce w starciu z Golubic. Ponownie organizatorzy widzą w tym meczu telewizyjny potencjał i będzie on grany na ważnym w Miami korcie. Amerykanka będzie miała swoje ściany, ale może nie być na tyle przygotowana fizycznie i pod kątem dynamiki, aby zrównać się z rywalizacją na tym poziomie z Igą. Dzisiaj jednak nie uwierzę w szybkie zwycięstwo Igi i gram na over gemowy ze strony Amerykanki! 

forBet
1.46
Madison Brengle powyżej 4,5 gemów w meczu

SEO Swiatek vs Brengle 27.03.2022

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze