Dzisiejsza oferta bukmacherów nas nie rozpieszcza, ale mimo tego, miło możemy zakończyć czerwcowe zmagania w świecie sportu. Na tapetę bierzemy dwa spotkania: pierwszy mecz finałowy w lidze hiszpańskiej oraz pojedynek przegranych w turnieju pokazowym w USA w tenisie ziemnym. Co gramy i ile możemy ugrać? Serdecznie zapraszam do zapoznania się z krótkim artykułem. Mam nadzieję, że będziemy kontynuować naszą dobrą passę 🙂 

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1299PLN, aby otrzymać:

1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1425 zł, a z naszym kodem zgarniasz znacznie więcej

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Barcelona – Baskonia

30.06.2020 r. – 20:00

Koszykówka w Hiszpanii szybko wróciła na parkiet. W przeciągu 13 dni od wznowienia rozgrywek, mamy już pierwszy finałowy mecz w tej lidze. Dwie bardzo silne drużyny spotykają się dzisiaj na boisku Valencii, czyli na “La Fonteta”. Jak do tej pory spisywały się zespoły prowadzone przez bałkańskich trenerów? Barcelona w fazie grupowej przegrała tylko jeden mecz. Było to spotkanie z Tenerifą, w którym trener Pesić pozwolił nieco odpocząć swoim podstawowym graczom. W starciu półfinałowym z łatwością pokonali Burgos, gdzie ani przez chwilę nie dali wyjść przeciwnikom na prowadzenie. Wygrali oni przewagą czternastu punktów i pewnie powędrowali do starcia finałowego. Kluczową rolę od powrotu na parkiet Barcelony, ogrywa Mirotić i to ku niemu będzie skierowana dzisiejsza propozycja. Przechodząc do zespołu Baskonii, możemy zauważyć, że ich forma nie jest aż tak wysoka, jak było to widoczne przed przerwą. Baskończycy męczyli się w swoich spotkaniach, które miały być teoretycznie łatwe. Mało brakowało, a nie wyszliby w ogóle z grupy, po porażkach z Barceloną i Juventudem. Po dogrywce wygrali dopiero z Unicają, a w starciu półfinałowym, pokonali zaledwie dwoma oczkami, drużynę gospodarzy turnieju, czyli Valencię. Baskonia oddaje bardzo dużo niecelnych rzutów. Są one na poziomie 50% w całych spotkaniach. Jest to fantastyczna okazja na zbiórki dla graczy, którzy królują pod koszem. Takim graczem jest właśnie Mirotić. Zawodnik urodzony w Czarnogórze z hiszpańskim paszportem, wrócił na boiska ACB po 5-letnim pobycie w NBA. Nikola został wczoraj ogłoszony MVP ligi hiszpańskiej i z pewnością nie spocznie na laurach w finałowym starciu. Nie wiemy, jaką taktykę przyjmie drużyna Barcelony i czy Hiszpan będzie miał za zadanie dużo rzucać, czy też pracować na korzyść kolegów z drużyny. Moim zdaniem, trener postawi na podobny plan gry, jaka miała miejsce w spotkaniu grupowym. Mirotić brylował pod koszem. Miał aż 7 zbiórek przez 22 minuty na boisku, a cała gra Barcelony opierała się na ich wspólnych staraniach. Nikt nie miał być super snajperem, a przez zrobioną pracę całej drużyny, Barcelona wygrała spotkanie z przewagą sześciu punktów. Dzisiaj stawiamy także na zbiórki w wykonaniu zawodnika Czarnogóry, z hiszpańskim paszportem. Z Burgos nie miał on żadnej zbiórki, ale za to rzucił 18 punktów. Moim zdaniem, dzisiaj jego rola w zespole będzie zupełnie inna niż ta, jaką miał w starciu półfinałowym. Mirotić dzisiaj powinien zebrać dużo piłek w obronie, ale jeżeli dorzuci kilka jeszcze w ataku, to z pewnością się nie pogniewamy.

Moja propozycja:

Barcelona – Baskonia

Typ: Mirotić powyżej 4,5 zbiórek

Kurs: 1.7

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Altec Styslinger Tennis Exhibition

Hubert Hurkacz – JC Aragone

30.06.2020 r. – 18:00

Turniej pokazowy tenisa ziemnego w USA. Mecz Huberta Hurkacza z JC Aragone. Hubert fatalnie wypadł w pierwszym meczu w tym turnieju. Przegrał z dużo niżej w rankingu Nakashimą i pozostało mu tylko grać o 5 miejsce. Warunkiem jest oczywiście to, że musi dzisiaj być górą w starciu ze starszym JC. Dla Huberta jest to drugi turniej po powrocie na kort. W pierwszym pokazał naprawdę dobry tenis i przegrał jedynie z Kecmanoviciem. Wczoraj wydaje się, że był to wypadek przy pracy i dzisiaj zobaczymy zupełnie innego zawodnika, który zdominuje spotkanie na korcie. Z drugiej strony siatki mamy Aragone, który też jest już rozegrany, ponieważ brał udział w dużej ilości turniejów pokazowych i towarzyskich. Zawodnicy, z którymi miał okazję się zmierzyć, nie byli jednak zbyt wygórowani i z nimi potrafił wygrać. Gdy jednak przyszło do spotkania z czołówką, to dostał lanie od Opelki, a wczoraj mocno przegrał z niebędącym w formie, Sandgrenem. Moim zdaniem, dzisiejsze spotkanie szybko się zakończy z korzyścią dla Polaka. System rozgrywek jest zmieniony i gra się do 4 wygranych gemów w secie oraz do 2 wygranych setów. Dla mnie, Hubert w niecałą godzinę podziękuje swojemu przeciwnikowi za grę i spokojnie wróci odpoczywać przed następnym spotkaniem.

Moja propozycja:

Hubert Hurkacz – JC Aragone

Typ: Hurkacz wygra 2:0

Kurs: 1.67

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Podsumowanie: Mirotić powyżej 4,5 zbiórek + Hurkacz win 2:0
Kurs: 2.84 STS

Mirotić Hurkacz

Zaloguj się aby dodawać komentarze