NBA daje nam w kość, póki co, ale nie ma się co poddawać. Każdy dzień przynosi nowe rozdanie i próbujemy dalej. Na noc mamy w terminarzu dziewięć spotkań i myślę, że kilka ciekawych i rozsądnych opcji jest do zagrania.

Odbierz pakiet powitalny w PZBuk!

Bonus od depozytu do 500 PLN + 100 PLN w punktach + voucher 1500 PLN!

Załóż konto z kodem: 600PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Świetny początek sezonu notują Lakersi. Zawodnicy z Miasta Aniołów po dosyć wyraźnej porażce w pierwszym spotkaniu z Clippers, teraz notują sześć zwycięstw z rzędu. Ostatniej nocy odrobili blisko 20 punktową stratę do Chicago i ostatecznie znowu wygrali, 118:112. Widać, że zespół się cementuje i jest w końcu jakiś pomysł na prowadzenie gry i dobrą postawę w destrukcji. Philadelphia i Boston od początku sezonu trzymają równy poziom, pomimo wielu zmian w składzie. Na razie wygląda to solidnie, zobaczymy jak sytuacja się rozwinie w połowie sezonu. Pozytywnym zaskoczeniem jest dalej Phoenix Suns. Po dodaniu do składu Rubio, Sarica i Baynesa, ekipa ma wręcz fantastyczny początek rozgrywek. Myślę, że mało kto spodziewał się, że Słońca będą miały bilans 5:2 po siedmiu spotkaniach. Booker przy Rubio wreszcie ma więcej swobody i nie musi się zajmować rozgrywaniem. Szkoda tylko tego zawieszenia Aytona, typowy center przy Rickym myślę, że notował by dużo lepsze statystyki niż w zeszłym roku.

Zdarzenie: Detroit vs NY Knicks, typ: Bruce Brown over 4,5 asysty

Kurs: 1,71

Myślę, że mało kto rozpoznaje Browna z Detroit w tym ja również. Przeglądając ofertę na dzisiaj wpadło mi w oko ilość kontuzji na pozycji rozgrywającego w tym zespole. W spotkaniu przeciwko Knickerbrokers nie zagrają Rose, Jackson oraz Frazier. Każdy z nich generuje przynajmniej po kilka asyst w meczu, więc ktoś musi przejąć rozgrywanie. Ostatnie dwa mecze Browna to prawie 40 minut na parkiecie, gdzie notował po 7 asyst w każdym z tych spotkań. Wcześniej było kilka meczów, gdzie nie notował żadnej asysty, ale na to bym nie zwracał uwagi, bo miał mniejsze minuty i inną rolę w zespole. Wtedy Rose przejmował wiele piłek i rozdzielał je do kolegów. Teraz to Brown i Kennard będą odpowiedzialni za dogrywanie piłek do Drummonda głównie. Center Pistons robi różnicę i przy braku niskich zawodników to on przejmuje wiele piłek na siebie i często sam tworzy sobie okazje do rzutu.

Mecz raczej nie zanosi się na wielkie widowisko, ale Detroit u siebie tanio skóry nie sprzeda. Pomimo sporych braków w składzie, dalej są w stanie ograć słabych Knicksów. Kurs myślę, że na gospodarzy trochę nawet przesadzony, bo mecz będzie moim zdaniem na równi. Tym nawet lepiej dla naszego typu, bo im więcej minut Bruca, tym większe szanse na powodzenie. Na ławkę rezerwowych w Detroit nie ma co liczyć. Skład będzie liczył ośmiu zawodników i reszta dostanie jakieś mniejsze minuty o ile pozwoli na to sytuacja na boisku. Szykuje się dużo walki podkoszowej i przepychanek. Ja tutaj liczę na Browna i jego podania. Szansę oceniam na spore i nasz zawodnik będzie cały czas pod grą.

Zdarzenie: Houston vs Warriors, typ: Capela over 13,5 punktów

Kurs: 1,76

Tutaj również zwróciłem uwagę na absencje. W zespole Rockets nie zagra Eric Gordon. Trochę punktów się rozłoży na innych graczy. Chociaż trzeba również wspomnieć, że wraca Russell Westbrook, który odpoczywał w Memphis, bo Houston grało dzień po dniu. Ja pobieram over punktowy Capeli. Typowy center, dużo gra w pomalowanym, sporo akcji kończy wsadem. Dużo pick&roli szykuje się z Hardenem, alley upy również będą często w użyciu. Co tu dużo mówić w Golden State środek wygląda naprawdę dramatycznie, zresztą podobnie jak cały skład. Ostatnio zaskoczyli i ograli Portland, ale tutaj raczej nie ma szans na taką niespodziankę.

Goście będą mieli spore problemy w zatrzymaniu Hardena oraz Westbrooka. Jeżeli oni się uwolnią na pozycję i często będą markowali swoje rzuty, to reszta akcji potoczy się bardzo szybko, najczęściej blisko kosza. Clint będzie czekał na swoje okazje i albo spróbuję sam spod kosza zakończyć akcję albo będzie przechodził do szybkich kontrataków i po prostu wsadzał piły do kosza. Houston znowu zagra szybko i na pewno nie będą spowalniać gry. Warriors w obronie nie za bardzo istnieją, będzie dużo miejsca do rzutów i zza łuku i do wykorzystania pod koszem, w celu zdobycia łatwych punktów. Myślę, że Capela dostanie około 30 minut w spotkaniu. Ostatnio Whiteside w mniej więcej podobnym czasie rzucił 22 punkty w San Francisco, więc myślę, że taki mobilny i bardzo ruchliwy zawodnik jak Clint, nie będzie miał problemów ze sforsowaniem zasieków Wojowników.

Oprócz tych dwóch typów polecam również inne. Do przemyślenia jest również over 4,5 asyst Kennarda z Detroit po 2,05. Zastanawiałem się na którego postawić, ale ostatecznie wybrałem Browna. W zespole Warriors over 17,5 powinien pokryć Paschall. Ostatnio rozgrywa świetne ofensywne spotkania, myślę, że można na niego liczyć. Do tego TJ Warren over 17,5 punktów. Indiana dalej ze sporymi problemami kadrowymi, a Warren to pierwsza opcja w ofensywie. Reszta jak będzie czas w komentarzu! 😊

Dwa typy z NBA

Więcej informacji na temat kodu bonusowego w PZBuk znajdziecie w tym linku –Kod Bonusowy Zagranie

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Konto w PZBuk ✅

Konto na Typomanii- jeszcze nie ❗❓

Załóż już teraz konto na Typomanii i walcz o świetne nagrody!