Skoki narciarskie to chyba najważniejszy polski sport w okresie zimowym. Nie dziwi więc fakt, że obstawiający szukają bonusów bukmacherskich na weekendowe zmagania skoczków. I tutaj pomocną dłoń wyciąga Fortuna, oferując Happy Hours. Przy okazji zobaczmy, jak wygląda sytuacja w Pucharze Świata przed zawodami w szwajcarskim Engelbergu.  

Bonusy bukmacherskie – dowiedz się więcej 

Puchar Świata w skokach narciarskich – co słychać? 

Kto by pomyślał, że to właśnie skoki narciarskie będą sportem, w którym jesteśmy jedną z najlepszych, jak nie najlepszą nacją świata? Boom zaczął się od Adama Małysza, który wprowadził tę dyscyplinę do naszych domów. Później przyszły sukcesy Kamila Stocha, które tylko pchnęły skoki do przodu. Teraz wielu z nas nie wyobraża sobie niedzielnego popołudnia bez rywalizacji na skoczniach całego świata. 

Ten sezon stoi pod znakiem Biało-Czerwonych, bo to zawodnicy o takich kolorach flagi plasują się na trzech czołowych lokatach w tabeli Pucharu Świata: dwóch Polaków i… Japończyk. Ryoyu Kobayashi, bo to o nim mowa, po sześciu konkursach ma na swoim koncie 420 punktów i już teraz został okrzyknięty rewelacją sezonu 2018/19. Na drugiej lokacie jest nieoczekiwanie Piotr Żyła, a pozycję niżej znajduje się Kamil Stoch. Różnica punktowa między nimi wynosi zaledwie siedem oczek. 

Po dwóch tygodniach przerwy spowodowanej brakiem śniegu w Titisee-Neustadt jutro i pojutrze skoczkowie powalczą na skoczni w Engelbergu. Rok temu triumfatorami zawodów byli Anders Fannemel i Richard Freitag. Stoch w obu konkursach znalazł się na podium, będąc odpowiednio drugim i trzecim w klasyfikacji. 

Jak będzie dzisiaj i na co zdaniem Fortuny najlepiej wykorzystać bonusy bukmacherskie? (sytuacja i kursy sprzed konkursu kwalifikacyjnego) 

 bonusy bukmacherskie - skoki

Nikogo pewnie nie dziwi osoba faworyta, którą jest Kobayashi. Kursy wskazują na to, że Japończyk powinien odnieść pewne zwycięstwo na skoczni w Engelbergu. Widzimy też, że jeśli ktoś ma mu zagrozić, to będzie to jeden z dwójki Żyła – Stoch. Pamiętajmy jednak o nieprzewidywalności tej dyscypliny. Warunki atmosferyczne odgrywają olbrzymią rolę – jednemu może zawiać lżej, drugiemu mocniej, a trzeciemu wcale. Czasami nawet świetna dyspozycja zawodnika nie wystarcza, gdy do głosu dojdzie wiatr. 

Bonusy bukmacherskie na skoki narciarskie – Happy Hours w Fortunie 

Lubisz obstawiać skoki, ale nie lubisz płacić podatku? To wybierz Fortunę, która powiększy Twoją wygraną o 14% w ramach ,,Happy Hours”.  

Warunki promocji są proste i łatwe do spełnienia: 

  • promocja działa w soboty i niedziele od 12:30 do 14:30
  • dodaj bonus Happy Hours do kuponu AKO lub MAXIKOMBI, który składa się z minimum trzech zdarzeń z oferty na skoki 
  • zagraj za co najmniej 20 PLN 
  • promocja dotyczy tylko zakładów na skoki narciarskie 

I to tyle!  

Teraz nie pozostaje Ci nic innego jak wysłać kupon, zasiąść do obiadu i emocjonować się zmaganiami najlepszych skoczków świata. Do boju, Polacy!