Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna kod promocyjny VIP

Kod promocyjny VIP do Fortuny dedykowany jest tylko użytkowników zagranie.com. Współpracując z tym bukmacherem online pozyskaliśmy najlepszy kod promocyjny, z którego mogą skorzystać nasi gracze. To hasło aktywujące najwyższe bonusy od Fortuny. Żaden inny kod promocyjny do Fortuny nie zapewni ci lepszej promocji na start.

Fortuna kod promocyjny VIP 2022 – Pakiet 2720 złotych ✔️
Kod promocyjny Fortuna ZAGRANIE
Bonus od 2. depozytu 2100 złotych
Zakład bez ryzyka 600 złotych
Darmowy zakład 20 złotych
Ostatnia aktualizacja 01.05.2022

+14% – gra z podwyższeniem wygranej!

Fortuna kod promocyjny VIP 2022 – rejestracja

Fortuna kod promocyjny VIP, dzięki któremu zapiszesz się do spersonalizowanej promocji powitalnej. W ramach niej odbierzesz trzy bonusy VIP o łącznej wartości 2720 złotych – te możesz wykorzystać m.in. na nasze typy dnia. Jak prezentuje się kod promocyjny VIP? Sprawdź nasz artykuł.

Jak użyć kod bonusowy VIP w Fortunie? Wszystko rozpoczyna się od rejestracji konta na stronie efortuna.pl. Tam – wypełnisz formularz, który składa się z pytań o imię, nazwisko, adres, PESEL, numer telefonu, a także…kod promocyjny. Tak właśnie będzie zatytułowane jedno z pól w formularzu – w tym miejscu wpisz nasz kod VIP: ZAGRANIE.

Rejestracja konta w Fortunie jest koniecznością, bo tylko tam można wpisać kod promocyjny VIP i zgarnąć bonusy bukmacherskie. Przede wszystkim to również jeden z wymogów obstawiania w zakładach online, że trzeba posiadać zarejestrowane konto u legalnego bukmachera. Rejestracja dostępna jest dla pełnoletnich osób, a oświadczenie o tym, że ukończyłeś 18 lat należy zaznaczyć w formularzu podczas tworzenia nowego konta.

Po zrobieniu rejestracji i wpisaniu kodu promocyjnego VIP – możesz skorzystać z bonusów, jakie na ciebie czekają w zakładach bukmacherskich online.

Fortuna kod promocyjny VIP na bonus bez depozytu

Pierwsza oferta, z jakiej możesz skorzystać za nasz kod bonusowy, to darmowy zakład o wartości 20 PLN. Jednak żeby bonus został przypisany do twojego konta, to poza rejestracją trzeba również zweryfikować konto, a więc przesłać do Fortuny skany/zdjęcia dokumentu tożsamości, a także wpisać numer rachunku konta bankowego w zakładce “moje konto”.

darmowy zakład

Bonus bez depozytu to 2800 punktów Fortuna Klub Plus. To daje darmowy zakład 20 złotych – za taką kwotę obstawisz kupon w Fortunie wybierając w edycji opcje “do zapłaty 2800 punktów FKP“. W ten sposób bukmacher pobierze z twojego konta bonusowe punkty, jakie otrzymałeś za nasz kod promocyjny. Bonusu nie trzeba obracać, a jeśli uda ci się trafić to pieniądze możesz wypłacić z konta.

Fortuna kod promocyjny VIP na zakład bez ryzyka

Żeby zdobyć bonus bez depozytu 20 PLN wystarczył sam kod promocyjny. Na zakład bez ryzyka trzeba wpisać kod, a także dokonać pierwszej wpłaty na konto. Fortuna ubezpiecza pierwszy kupon, jaki zrobisz z salda depozytowego do maksymalnie 600 złotych. To oznacza, że jeśli przegrasz – tyle możesz otrzymać w cashbacku. Nic więc dziwnego, że jest to atrakcyjne dla klientów bukmachera i wpływa pozytywnie na opinie o Fortunie.

Zakład bez ryzyka na twoim koncie online będzie ważny przez 10 dni od momentu rejestracji konta. W tym czasie zrób depozyt i obstaw dowolny kupon (nie ma kursu minimalnego). Jeśli nie trafisz, to nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło – otrzymasz zwrot stawki do 600 PLN!

Cashback w Fortunie jest zwracany na konto główne. Musisz dokonać jednokrotnego obrotu.

Kod promocyjny Fortuny VIP na bonus od depozytu

W Fortunie bonus od depozytu za kod promocyjny VIP może sie podobać, bo wynosi aż 100% od 2. wpłaty do 2100 PLN. To jedna z najwyższych ofert powitalnych na rynku legalnych bukmacherów. Aby zdobyć dodatkowe środki trzeba zrobić drugą wpłatę i wykonać obrót depozytem, a bonusowe pieniądze zostaną odblokowane i będą gotowe do gry lub wypłaty.

W przypadku bonusu od depozytu w zakładach bukmacherskich Fortuna to bonus zostanie przyznany po zrobieniu obrotu wpłatą (a nie jak to bywa u większości “buków” – po pierwszej wpłacie). Sytuacja wygląda następująco – po zrobieniu depozytu w ciągu 30 dni trzeba obrócić nim x4 w zakładach akumulowanych złożonych z minimum 3 typów po kursie min. 1.60.

Po zrealizowaniu obrotu wpłatą – bonus 100% do 2100 PLN pojawi się na twoim koncie jako twoje pieniądze.

Promocje w Fortunie po wykorzystaniu kodu bonusowego

Bonusy powitalne to nie wszystko co oferuje Fortuna z kodem promocyjnym. Po wpisaniu kodu dodatkowo możesz korzystać z bonusów dla stałych graczy.

Happy Hours to oferta, dzięki której grasz w Fortunie bez podatku. Na chwilę obecną obowiązuje codziennie przez całą dobę w zakładach przedmeczowych i w godzinach 10-22 w zakładach live. Happy Hours polega na obstawieniu kuponu z trzema typami (z kursami min. 1.30), co sprawi, że bukmacher nie pobierze podatku od stawki, a to daje o 14% wyższe wygrane.

W ramach promocji dla stałych klientów można również skorzystać z AKO BOOST. To podwyższone kursy na wybrane zdarzenia sportowe. Codziennie można liczyć na minimum trzy zdarzenia w ramach AKO BOOST. Jeśli już wspominamy o kuponach akumulowanych to przypomnijmy, że w Fortunie działa bonus AKO, gdzie za trafione zakłady otrzymujemy bonusy od wygranej np. 5 trafionych typów = bonus 7%, a 14 trafionych zakładów = bonus 50%.

Pisząc o stałych ofertach Fortuny nie sposób nie wspomnieć o Fortuna Klub Plus, czyli programie lojalnościowym, w którym przyznawane są punkty wymieniane na bonusy, darmowe zakłady i zakłady bez ryzyka.

Fortuna – legalny bukmacher

Z kodu promocyjnego w Fortunie można skorzystać bez obaw, bo to wiarygodny i w 100% legalny bukmacher. Fortuna posiada aż dwie licencję od Ministerstwa Finansów – na zakłady online i w punktach stacjonarnych. To gwarant, że korzystając z Fortuny robisz to zgodnie z polskim prawem. Fortuna sponsoruje polskich skoczków narciarskich, Legię Warszawa, KSW i rozgrywki 1. ligi piłkarskiej.

Kod promocyjny możesz wpisać korzystając ze strony internetowej efortuna.pl lub mobilnej aplikacji na telefony z iOS i Androidem. To bukmacher będący w czołówce, jeśli chodzi o szerokość oferty sportowej, jak i wysokość kursów i jakość narzędzi. W Fortunie skorzystasz z popularnych opcji w zakładach takich jak Cash Out i transmisje live (Fortuna TV).

Aby korzystanie z zakładów online w Fortunie było wygodniejsze bukmacher ten wprowadził elektroniczne płatności. Środki do Fortuny wpłacisz za pośrednictwem: BLIK, PayU, Tpay, Skrill, VISA, Mastercard, przelewem bankowym, a także w lokalu naziemnym. Wypłaty z kolei realizowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 12:00.

FAQ

👉 Jaki jest Fortuna kod promocyjny VIP?

Kod promocyjny do Fortuny to: ZAGRANIE. Wpisując nasze hasło otrzymasz maksymalne bonusy na start.

🎁 Jakie bonusy otrzymasz za kod promocyjny VIP?

Za kod promocyjny Fortuna VIP otrzymasz: darmowy zakład 20 PLN, zakład bez ryzyka 2600 PLN i bonus 100% do 2100 PLN.

Zaloguj się aby dodawać komentarze