Fortuna kod promocyjny VIP – odbierz bonusy 335 PLN!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna kod promocyjny VIP

Kod promocyjny VIP do Fortuny dedykowany jest tylko użytkowników zagranie.com. Współpracując z tym bukmacherem online pozyskaliśmy najlepszy kod promocyjny, z którego mogą skorzystać nasi gracze. To hasło aktywujące najwyższe bonusy od Fortuny. Żaden inny kod promocyjny do Fortuny nie zapewni ci lepszej promocji na start.

Bonusy dla zarejestrowanych z kodem promocyjnymPakiet powitalny o wartości 335 zł ✔️
Aktualny kod promocyjny FortunaZAGRANIE
🔥 3x zakład bez ryzyka
(zwrot 100% na konto główne = można od razu wypłacić)
300 zł
🔥 Bonus BEZ depozytu
(nic nie trzeba wpłacać, żeby dostać środki)
20 zł
Freebet (darmowy zakład)10 zł
Bonus za udostępnienie kuponu5 zł
Gra bez podatkulive: 24/7, prematch: sobota – niedziela

+14% – gra z podwyższeniem wygranej!

Fortuna kod promocyjny VIP 2024 – rejestracja

Fortuna kod promocyjny VIP, dzięki któremu zapiszesz się do spersonalizowanej promocji powitalnej. W ramach niej odbierzesz trzy bonusy VIP o łącznej wartości 330 złotych – te możesz wykorzystać m.in. na nasze typy dnia. Jak prezentuje się kod promocyjny VIP? Sprawdź nasz artykuł.

Jak użyć kod bonusowy VIP w Fortunie? Wszystko rozpoczyna się od rejestracji konta na stronie efortuna.pl. Tam – wypełnisz formularz, który składa się z pytań o imię, nazwisko, adres, PESEL, numer telefonu, a także…kod promocyjny. Tak właśnie będzie zatytułowane jedno z pól w formularzu – w tym miejscu wpisz nasz kod VIP: ZAGRANIE.

Rejestracja konta w Fortunie jest koniecznością, bo tylko tam można wpisać kod promocyjny VIP i zgarnąć bonusy bukmacherskie. Przede wszystkim to również jeden z wymogów obstawiania w zakładach online, że trzeba posiadać zarejestrowane konto u legalnego bukmachera. Rejestracja dostępna jest dla pełnoletnich osób, a oświadczenie o tym, że ukończyłeś 18 lat należy zaznaczyć w formularzu podczas tworzenia nowego konta.

Po zrobieniu rejestracji i wpisaniu kodu promocyjnego VIP – możesz skorzystać z bonusów, jakie na ciebie czekają w zakładach bukmacherskich online.

Fortuna kod promocyjny VIP na bonus bez depozytu

Pierwsza oferta, z jakiej możesz skorzystać za nasz kod bonusowy, to darmowy zakład o wartości 20 PLN. Jednak żeby bonus został przypisany do twojego konta, to poza rejestracją trzeba również zweryfikować konto, a więc przesłać do Fortuny skany/zdjęcia dokumentu tożsamości, a także wpisać numer rachunku konta bankowego w zakładce “moje konto”. Od niedawna dostępna też jest weryfikacja przez mojeID, z czego polecamy skorzystać.

darmowy zakład

Bonus bez depozytu to 2800 punktów Fortuna Klub Plus. To daje darmowy zakład 20 złotych – za taką kwotę obstawisz kupon w Fortunie wybierając w edycji opcje “do zapłaty 2800 punktów FKP“. W ten sposób bukmacher pobierze z twojego konta bonusowe punkty, jakie otrzymałeś za nasz kod promocyjny. Bonusu nie trzeba obracać, a jeśli uda ci się trafić to pieniądze możesz wypłacić z konta.

Fortuna kod promocyjny VIP na freebet

Druga okazja do uzyskania darmowych środków na grę pojawia się już przy pierwszej wpłacie środków na konto u bukmachera. Zaraz po tym, jak złożysz depozyt, otrzymasz 10 PLN na dowolny zakład. Co ważne bonus nie został obarczony żadnymi skomplikowanymi warunkami obrotowymi. Grasz i wypłacasz tyle, ile uda Ci się wyciągnąć.

Fortuna kod promocyjny VIP na zakłady bez ryzyka

Żeby zdobyć bonus bez depozytu 20 PLN wystarczył sam kod promocyjny. Na zakłady bez ryzyka trzeba wpisać kod, a także dokonać przynajmniej pierwszej wpłaty na konto. Fortuna ubezpiecza pierwszy, drugi i trzeci kupon do 100 zł. To oznacza, że jeśli przegrasz – tyle możesz otrzymać w cashbacku. Nic więc dziwnego, że jest to atrakcyjne dla klientów bukmachera i wpływa pozytywnie na opinie o Fortunie.

Każdy zakład bez ryzyka będzie ważny przez 3 dni. W tym czasie zrób depozyt i obstaw dowolny kupon (nie ma kursu minimalnego). Jeśli nie trafisz, to nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło – otrzymasz zwrot stawki!

Cashback w Fortunie jest zwracany na konto główne. Nie musisz dokonywać obrotu.

Promocje w Fortunie po wykorzystaniu kodu bonusowego

Bonusy powitalne to nie wszystko co oferuje Fortuna z kodem promocyjnym. Po wpisaniu kodu dodatkowo możesz korzystać z bonusów dla stałych graczy.

Happy Hours to oferta, dzięki której grasz w Fortunie bez podatku. Na chwilę obecną obowiązuje codziennie przez całą dobę w zakładach przedmeczowych i w godzinach 10-22 w zakładach live. Happy Hours polega na obstawieniu kuponu z trzema typami (z kursami min. 1.30), co sprawi, że bukmacher nie pobierze podatku od stawki, a to daje o 14% wyższe wygrane.

W ramach promocji dla stałych klientów można również skorzystać z AKO BOOST. To podwyższone kursy na wybrane zdarzenia sportowe. Codziennie można liczyć na minimum trzy zdarzenia w ramach AKO BOOST. Jeśli już wspominamy o kuponach akumulowanych to przypomnijmy, że w Fortunie działa bonus AKO, gdzie za trafione zakłady otrzymujemy bonusy od wygranej np. 5 trafionych typów = bonus 7%, a 14 trafionych zakładów = bonus 50%.

Pisząc o stałych ofertach Fortuny nie sposób nie wspomnieć o Fortuna Klub Plus, czyli programie lojalnościowym, w którym przyznawane są punkty wymieniane na bonusy, darmowe zakłady i zakłady bez ryzyka.

Fortuna – legalny bukmacher

Z kodu promocyjnego w Fortunie można skorzystać bez obaw, bo to wiarygodny i w 100% legalny bukmacher. Fortuna posiada aż dwie licencję od Ministerstwa Finansów – na zakłady online i w punktach stacjonarnych. To gwarant, że korzystając z Fortuny robisz to zgodnie z polskim prawem. Fortuna sponsoruje polskich skoczków narciarskich, Legię Warszawa, KSW i rozgrywki 1. ligi piłkarskiej.

Kod promocyjny możesz wpisać korzystając ze strony internetowej efortuna.pl lub mobilnej aplikacji na telefony z iOS i Androidem. To bukmacher będący w czołówce, jeśli chodzi o szerokość oferty sportowej, jak i wysokość kursów i jakość narzędzi. W Fortunie skorzystasz z popularnych opcji w zakładach takich jak Cash Out i transmisje live (Fortuna TV).

Aby korzystanie z zakładów online w Fortunie było wygodniejsze bukmacher ten wprowadził elektroniczne płatności. Środki do Fortuny wpłacisz za pośrednictwem: BLIK, PayU, Tpay, Skrill, VISA, Mastercard, przelewem bankowym, a także w lokalu naziemnym. Wypłaty z kolei realizowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 12:00.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze